Foorum
2024-02-01 05:21
violiina, ning kuulutuste rubriigis "naine - meest" on seal samuti mage ja irritatsiooni radarile jäävad need mis on
1 sõnalised kuulutused -- kirjutame, kohtumist, kohtuks, tutvuks. Mis on tihtipeale ühed ja samad nimed.

Ning siis tuleb juba teine "meistriklass" -- need kes juba kirjutavad paar sõna rohkem, aasivad kuulutuses, kuid hämmastav on et siis alati läheb neil kaduma iva et mida ikkagi siis soovitakse! Kuulutuses manitsevad profiili läbi lugema (kuid mis tegelikkuses on sisutühi või vinguviiuli jutt 16 aastase laadis), kuid siis nende aasimine teeb ka mõttetuks üldse tolle kuulutuse.

Eks meeste kuulutuste sektsioonis on ka lühikesi kuulutusi, mis 2-3 sõna, kuid oluliselt konkreetsemad. (aga eks teen erandi täna!).

Vot sellised anekdoodid siis...
kuulutuste rubriigi fänn ma pole, kuid sellised "pärlid" panevad imestama et saab imelikul kombel naerda kõhutäie selle peale. Just nagu sajandivahetuse paiku oli NALJAsaateks politseikroonika.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-01 07:57
See vastandumine ja kirumine on ikka jama, nagu mehed ja naised ei tahakski omavahel sebida.
Tegelikult mõlemal poolel on adekvaatseid ja mitte. Kuulutuste rubriik on nagunii omaette maailm, seal ainult kingitusi ja toetavat õlga otsitaksegi. Ma arvan, et rahvas kes siin eesmärgipäraselt on igaljuhul hädas sobiliku kaaslase leidmisel, netinduse miinus.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-01 12:31
"...sellise loomaaia peale nii ongi, et pole eriti naisi, kes ilma kingituseta kohtuvad."

Jajah. Ja see loomaaed on õpetatud nii käituma. Maksad ja kepid. Käid piisavalt pinda ja kepid. Kirjutad sarikirju ja keegi ikka kepib.
Ise ei pea arenema. Ei kehaliselt ega mõistuse poolest.
Teisest küljest on üks kontingent naisi "riknenud" ja mees võib olla huvitav, kehaliselt ja vaimselt arendatud kuid natuke peaks nagu ikka raha viskama...

Violiina, sa tood tegelikult hästi välja selle, mida ma olen ammu siin öelnud. "Kingituse" eest seksija hakkab varem või hiljem selle tuluga harjuma ja järgmine samm on kompromisside tegemine partneri valikul. Keegi teenindab ju ka seda "loomaaeda" ning kahjuks piirab motiivi arenemiseks.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-01 22:38
Teema oli, et kas siin ilma kingituseta kohtuvaid ka on ja mina avaldasin arvamust, et neid on vähe.
Lihtsalt avaldasin enda arvamust.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-01 22:49
Te ajate sassi natuke kuulutuste teemaga.
Mitte ükski naine ei pea kuulutama, et seksi ja kohtuda tahab.😂
Siin käib jälle läbi see, et kui need kuulutused kasu saamise eesmärgil ära kaovad, siis ilmuvad välja need naised, kes kandikul pakuvad teile kõike seda, mille nimel te ise ei viitsi lillegi liigutada.

Mis puutuvad siia teemasse teenusepakkujate kuulutused?
˅ näita rohkem ˅
2024-02-01 23:13
Igaühel on oma isiklik kogemus.
Tean küll, et meestel on keerulisem tutvusi luua ja sellest massist välja paista.... aga nii see on, et aktiivseid isased on lihtsalt rohkem ja see pole üldse naiste süü, et paljud mehed jäävadki ilma. Pahatihti need ilmajääjad siin nuputavad, et miks naised neile ei anna ja kiruvad, et kõik on litsid ja raha eest seksivad.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-01 23:39
violiina
2024-02-01 23:13
Igaühel on oma isiklik kogemus.
Tean küll, et meestel on keerulisem tutvusi luua ja sellest massist välja paista.... aga nii see on, et aktiivseid isased on lihtsalt rohkem ja see pole üldse naiste süü, et paljud mehed jäävadki ilma. Pahatihti need ilmajääjad siin nuputavad, et miks naised neile ei anna ja kiruvad, et kõik on litsid ja raha eest seksivad.

-------------------------------------------

Siinset lehestut vaadates jääb pisut teine mulje.
nimeta asju siiski õige nimega. Need kes raha eest nikku teevad on prostituudid. Litside taga aga tekib kohe järjekord ja kurtmist pole. Litside üle kurdavad hoopis teised naised, sest kõrval on keegi "odavam". Kandikul toovad naised kätte küll kui nad on kas A) vastu seina jooksnud oma põhjendamatult kõrge enesehinnanguga; või B) neil pole välimust mida kuritarvitada.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-01 23:55
Loe nüüd algset teemapostitust.
Sa oled nagu Ellips teine....rahu ei saa, vaid jaurad😂
˅ näita rohkem ˅
2024-02-02 00:03
Jajaa selge see et sa mind ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-02 00:12
Löö nüüd rind kummi!😁😉 Ei saa, ei saa...ole mureta!😂
˅ näita rohkem ˅
2024-02-02 00:44
see pole ju maailma lõpp.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-02 01:09
Tartu on nüüd kultuurilinn ja mingi deviis oli : Kõik ühes! või Liibume kokku! Terve miljon kulutati , seega on tänavu oodata Tartus pidevalt kohtumisi : Ahhaaaa!
˅ näita rohkem ˅
2024-02-02 01:19
juba tunda oli jah hiljuti, et kui hõlmad lahti olevus tuli end pakkuma... ei taha liibukat.


pole midagi parata,
ei tahtnud karata.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-02 09:07
"...Pahatihti need ilmajääjad siin nuputavad, et miks naised neile ei anna ..."

Eks siin peitubki see asja point. See müstiline andmine ja kogu suhtlus käibki niipidi. Seega on kingitused ju ka omal kohal, sest üks pool annab.

Mulle isiklikult pole vaja "andjaid" naisi, vaid neid, kes asjaga tegelevad koostööna. Saavad ja annavad.

Ja loomulikult peavad need mehed, kes andmist tahavad, nuputama. See on nende endi osas edasiviiv jõud, kuni asju kingitustega ei lahendata.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-03 12:17
Väga hea kommentaar slavetodomme. Minu meelest ongi see maailmavaade väärastunud siin justkui naine on siin andja ja mees saaja rollis ja naine peab selle eest kompetsatsiooni saama. Mul pole midagi selle vastu et on olemas teenuse pakkujad ja hea on et on olemas aga ei ole vaja kujundada maailmavaadet selle järgi
˅ näita rohkem ˅
2024-02-03 12:21
Ssamas , kui siin on juba enamik teenuse pakkujad naistest , siis miks peab tava kasutaja maksma vip konto eest las sellega tegelevad teenuse pakkujad.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-03 12:30
Koleelukas, sa mõtled nagu tüüpiline iha meeskasutaja. Kordan veel, et teenust pakub võibolla kümnendik naistest.
Sinu loogika järgi peaksid ka kinopiletid kinnimaksma näitlejad, sest nemad ju teenivad filmis osalemise pealt.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-03 12:52
Ma arvan et sul on roosad prillid ees selle 10 protsendi suhtes 🙂
˅ näita rohkem ˅
2024-02-03 12:53
Ei usu, et on olemas tüüpilist Iha meeskasutajat või naiskasutajat. On tüüpiline mees ja või tüüpiline naine.
Kogu selle jauramise siin saab ka panna konteksti paarisuhe.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-03 12:58
Ma ei ole paarisuhtes.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-03 15:49
Nojah, mis seal ikka aga miskit visiidikad sul ju on kui postitusi lugeda.
˅ näita rohkem ˅