Foorum
2023-08-20 08:35
Kas leidub ihas selliseid naisi ,kes ei aja taga profiili pilti?
Kellega saaks suhelda mujal kui ihas ja kui sobib võib ka kohtuda.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-20 13:53
Ahsoo, et siinsed prostid valivad ka veel?
No kuskil voodi.ee-s või mahajataha.com-is äkki leidub ka mõni selline liinitööline, kes kliente ei vali ja võtab elavas järjekorras vastu. Sa ju ise ka ei taha nii koledale naisele peale ronida, kelle välimuse peale isegi kaamera minestab või keegi teine ei taha... või tahad? Sellisel juhul vast ikka leidub mõni samaväärne pildita konto, lihtsalt foorumisse nad ei pruugi sattuda ja kuulutuste rubriigis on ka liiga palju kuulutusi, et sinna kaob su kuulutus lihtsalt ära. Foorumis on vaid üks kindel väike punt, kes aruteludel elu sees hoiavad seega siit pole mõtet otsida. Arvestades seda, et siin ületab isegi pildiga kasutajate nõudlus pakkumise, siis pildita võib olukord veelgi nutusem olla, seega siin tasub ikkagi mingisugunegi pilt panna, millel sind ära ei tunta.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-20 20:32
capile ronivad kõik peale ja temal pole vahet kes tema peal kõigub
˅ näita rohkem ˅
2023-08-21 21:42
Mina ei aja profiilipilti taga, küll aga ei tähenda see seda, et valimatult kohtumisele tõttan. Kui minus on tärganud mehe vastu huvi, siis tulen ka kohtumisele. Huvitava inimesega on alati tore kohtuda, igavat pilti seevastu küll pole tahtmist pikalt vaadata.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-21 22:13
Teemaalgataja arvates on normaalsed naised need, kes tormavad kohtama esimese ettejuhtuva tundmatu jobuga ...sorry, mehega. Minu arvates on jälle need naised räigelt ebanormaalsed .... Kui neid muidugi ei sunni selleks vajadus elatist teenida.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-21 22:19
Vähemalt sina jfjm oled siin normaalne.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-21 22:21
jfjm,
pehmelt öeldes vale arusaam...nagu elatist teenivatel naistel polekski õigust või võimalust valida, kellega kohtuda.
raha enamasti siiski ei kompenseeri mehe jobulikkust või ebaviisakust.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-21 22:26
Mis foobia selle foto postitamisega on? Kui oled nii mees, et siin iharled, miks Sa seda siis tunnistda ei julge?
Keegi tunneb ära. Ja siis? Häbeneda seda, et Sul on vajadused, huvitatus ja oled avatud suhtlemiseks- sellist arengupeetust esindavat isendit ei soovikski ju keegi tunda.
Variant on ka, et oled abielus. Veel rohkem põhust ju Sind mitte tahata teda. Lihtne:-/
˅ näita rohkem ˅
2023-08-21 22:34
Mulle näib, et sul pole meestega vedanud.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-21 22:39
Kui kogemuse puudulikkust valehäbisse uppuvate või ebafunktsioneerivates suhetes vingerdavate isenditega silmaspidada, siis on mul ju lausa lotovõit senine elu olnud.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-22 00:43
Capri, Siin on kaks märksõna, vajadused ja võimalused. Valikuvabadust saab kasutada ainult siis, kui võimalused ületavad vajadusi.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-22 08:04
Aga miks siis on siin esmatähtis profiili pilt? See ,et mul pilti pole ei tee minust mingit ebardit või ma näen kole välja.
Suht ebaaus on see,et ilma pildita kasutajatele ei anta mingit võimalust. Pole pilti ja umbes tõmba nahuii. Teeme ihas profiilipildi kohustuslikuks ja väga paljud kasutajad kaovad siit kohe ja need naised kes nõuavad siin profiilipilti on ka rahul.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-22 08:32
Teetnael, esiteks Sa üldistad, teiseks oled Sa paljuski ise oma kuvandi looja. pildiga või ilma.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-22 09:15
Teetnael, Pilt ei ole kohustuslik, aga samuti pole kohustuslik sinuga suhtlemine. Suheldakse ikka nendega, kelle vastu tekib huvi ja pilt on üks võimalik huvi tekitaja. Samas pole ka pilt mingi võluvitsake, mis kõik uksed avab. Kui sa ikka käitud nagu jobu, siis pane või sada pilti, ikka on sinust huvitatud vaid petised.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-22 15:29
Mina näiteks ei saa oma pilti siia panna, kuna ema ütleb, et ma nii ilus poiss olen ega jaksaks kirjadele vastata. Eks igaühel on oma põhjus näotuseks. Ei tasu siis kohe halvasti mõelda. Rohkem positiivsust
˅ näita rohkem ˅
2023-08-22 23:59
Teetnael, ma kogu aeg suhtlen siin meestega. Enne kui valisin postkasti sõbrad siis oli ikka väga kummalisi kirjavahetusi. Mehed ei saa sellest aru aga ma hakkasin nii mõnegi kirja peale öökima , lihtsalt tõusin püsti ja öökisin, noo nii läks süda pahaks. Õnneks on mul siin väga kenad sõbrad listis ja neilt on tõepoolest väga palju õppida, mõne mehe võtaks oma guruks, olen õnnelik, et minu saatus mind siia tõi ja see on lihtsalt suurepärane kui on midagi õppida.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-26 22:51
Tinderis ei näkka, kogemusi?
Siin kuulutuste järgi ei saa kindlasti seisukohta võtta.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-27 03:05
siin pole normaalseid naisi
˅ näita rohkem ˅
2023-08-27 04:37
Nõus eelmisega
Hetkel Prahas-siin elu nagu lill-ilusad,väga ilusad naised ja palju odavam.
Kui vähegi aega ja viitsimist,lennake siia ja te ei kahetse.Ma vägagi kindel,et siin leiab iga üks omale unistuste naise,kellega olla.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-27 08:10
tikuke on siin ainuke normaalne naine. rihorix leidiski tema Prahast. Odav unistuste naine.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-27 09:20
riho sinu ip login näitab selgelt et sa eestis oled, kas ihas on nüüd fantaasia kõrgpilotaaž?
˅ näita rohkem ˅
2023-08-27 09:26
Normaalsed naised on kellips ja misterj
˅ näita rohkem ˅
2023-08-27 10:05
Kellips, ära pane paska-võin lives sulle tõestada
˅ näita rohkem ˅
2023-08-27 17:52
Kellips ei pane vaid teda pannakse
˅ näita rohkem ˅
2023-08-27 18:13
EOD paneb oma wärkstoas Ihaprootonit.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-27 18:59
Mister twister jobi lôug kaka noku olla ôud. Pepu valus sool on kibe,
˅ näita rohkem ˅
2023-08-27 19:07
see misterJ on jah juba vanaseas põduraks läind. pakub oma teenuseid valitule seltskonnale
˅ näita rohkem ˅
2023-08-27 20:33
Uskumatult palju valetatakse ja mina rahadega ei tegele.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-27 20:54
Misterj olevat nii vanaks jäänud et peab peale maksma. Pinss on aga väike nii et…
˅ näita rohkem ˅
2023-08-28 02:30
ei usu.
mis see "normaalsus" on? Siin? Oletan et vist peetakse korralikemaid silmas et kes pole rahaliselt orienteeritud hõlptulu saamise peal.

KUid selles osas vist vale koht, ning võimalik et ka lausa vale riik ...nähes et kuidas eestis kokku kõik kukub, pole midagi imestada et moraal mandub et naised toovad oma keha turule ja on hulgi kampaaniaid kui arveid maksta vaja või remonti vaja teha.

t6siselt. NÄed ju seda iga päev siin kuulutustes.

Ehk naiste osas meeste jaoks oleks vietnam, taimaa, filipiinid "pisut" rohkem paradiisi moodi? ;-)
˅ näita rohkem ˅
2023-08-28 09:43
rahu99, palun tutvu mees otsib meest kuulutustega - ka meestel vaja arveid maksta ja remonti teha.

Näiteks värske tänane pakkumine, ei pea väga otsima:
Pakun teenust.
Domineerin, kepin läbi, alandan ja mida kõike veel rajult!
Reaalsel huvitujal saata konkreetne kiri postkasti.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-28 10:36
aga nüüd teemasse, mis teema sul selle pildiga on? selge see et pilt ON kohustuslik.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-28 11:56
impala76, kes neid tinderi lohakaid ikka tahab.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-28 19:34
Tänan, poisid, et te saate naljast aru ja siin ilgute! Mul tekkis korraks hirm, et ütlesin kellegile liiga tõsiselt.... minul ju huumorimeel puudub 🙈
˅ näita rohkem ˅
2023-08-28 19:42
Teemaalgataja iseenest on feikkonto ju. Vbl siiski üks ja sama inimene oma korduvate kontodega.... tuleb oma mingite pseudoprobleemidega jälle. 🙃🙊
˅ näita rohkem ˅
2023-08-30 11:12
@transfeer,

isver, tõesti. ARvasin senini et siin käib asi ikka teenus-teenuse vastu et on vahetuses elektriku-pottsepa-müüriladuja jms. ametid.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-30 22:52
Kas keevitajat pole vaja?
˅ näita rohkem ˅
2024-01-09 22:18
leht kirjutab milline peab olema naine :
https://digiajakirjad.postimees.ee/7934428/poorane-tai-ooelu-kuidas-eestlanna-sattus-jubedasse-bangkoki-stripiurkasse-ja-sealt-pogenes?cx_testId=29&cx_testVariant=cx_1&cx_artPos=5#cxrecs_s

...........Eesti vanarahvas ütleb, et tupelihased peaksid olema nii tugevad, et kui käsi püksi pista, on tunne, nagu söödaks hobusele peo pealt suhkrut. Kogemus, mille osaliseks mina sain, näitas, et see on kõigest köömes selle kõrval,.........................
˅ näita rohkem ˅
2024-01-09 22:26
Mulle meeldib kui EOD-il sukad jalas ja seelik seljas on
˅ näita rohkem ˅
2024-01-09 22:33
See on täiesti tõsi
˅ näita rohkem ˅