Foorum
2023-04-06 21:49
miks nii palju koledaid naisi figureerib iga päev VIP - is

Nii kole odav pesu seljas tõega.
Arutasime, et odav sexmaxi pesu.
Seegi sanditud siin meestelt

Naera puruks
˅ näita rohkem ˅
2023-04-06 22:05
Ega keegi keela sinul ju kalli pesuga pilte ülespanna
˅ näita rohkem ˅
2023-04-06 22:18
Ilu on vaataja silmis, seda võib mõjutada erinevad valgused, aeg, värvikombinatsioonid. Bla bla bla bla.....

....ennem kui hakkad ütlema, et pilt kole arvesta seda, et mõned "koledad" pildid on infoks, mõned võtavad palju aega, et normaalne pilt saada.

Ma ise teen ainult info pilte, sest kõik muud pildid ma arvestan, et on halvad mingi mõtetu detaili pärast.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-06 23:36
aerodu, jaa nõus
˅ näita rohkem ˅
2023-04-06 23:46
kõik on kukket Ainult Dragu minu sõpper
˅ näita rohkem ˅
2023-04-07 08:52
qwerty peidab ennast oma jubeda moori seljataha. Või tema uus autu?
˅ näita rohkem ˅
2023-04-07 20:08
Aga ongi ju koledad ja odavad!
Ning esikümnes on nad sellepärast et nad kõige agaramalt trügivad ja kasutavad alatuid võtteid, millel pole välimusega mitte mingit pistmist -- igivanade piltide kustutamine-lisamine, 10-te nuiamine jms. Seega pigem on see alatuse top10. Eks see selgitab et miks mõni tunduvalt normaalsem pilt on palju kaugemal või edetabelist väljas.

Ning võimalik et see neil ka ainus elu mis on, kui nii väiklaselt käitutakse . selliste võtete kasutamine on seega ammu mõttetuks ja kahtlaseks muutnud kogu selle tipi-topi-vipi-vopi jandi.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-08 00:52
Kõik tahavad vippi ja kinki. Muudkui kingi vippi muidu sõbraks ei lisa. Kui tahad kohtuda blokivad ära. Odavad naised jah. Need kes topis ei ole kohtuvad ja saavad tegelikult rohkem kinke
˅ näita rohkem ˅
2023-04-08 09:08
Saate raha eest nikku.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-08 11:13
misterJ
2023-04-08 09:08:43
Saate raha eest nikku.

----------------------------------------

eksperimendi idee --

parem nõuda midagi veel suuremat ja väärtuslikumat, mis oleks selle raha summa vääriline -- puid laduma. kasvatusliku iseloomuga töö.
30 eur päev, ning kui teine tahab ulmesummat 300, siis peab tegema vastavalt siis 10 päeva tööd ja ainult jupi kaupa maksmine kui töö tehtud iga päeva lõpus. Sest mine tea, mis juhtub kui teisel päeval ei tulegi enam tööle või poole päeva pealt hiilib ära? Ja kui ikka teine räägib seksist siis öelda et ah sul
on keegi teine seksi jaoks.
Kohalikest kommetest siin näha on et selles paralleeluniersumis sõna ega lubadus ei oma ju väärtust.

See annaks aimu et kui palju ja kui kaua peab mõni nende summade pärast tegelikku tööd tegema. kasvatuslik iseloom lisaks ja selgub et teine on
siis nõus peale maksma selle eest et keppi saama.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-08 11:32
Aga ega keegi ju ei käsi sul sellist kallist teenust osta.
Tegelikult on üks käskija küll, see on see väike vennike su püksis ja teda ei huvita üldse, et puud kuuris ladumata. Tema ütleb vaid, et olgu olla ja sina maksad.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-08 13:07
jfjm,
oi ja kuidas veel läheb korda, kui seda hargivahet koolitada pisut külmetades ja üritades kasvatada iseloomu sedasi. Inimkehal on ju ka oma mälu ning harjumused mida siis annab ju muuta kasutades printsiipi et nälg surm ja sitahäda ületavad seksuaaltungi.

Muide, kuid miks peab ostma kui saab tasuta ka? Ning nalja kui palju siis seejärel ja prioriteedid hoopis teised.


Mu jutt oli sellest et need hõlptulu peal olijad tööle panna, tuletamaks meelde et mõni teine naine peab nädal aega tööd tegema selleks siiski.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-08 13:47
Aga kui saab tasuta, miks siis ikkagi makstakse? No ma saaks aru, et kui lihtsalt heast südamest kingitakse, aga miks siis pärast virisetakse?
Noh ja kui juba pakutakse raha, miks siis mitte vastuvõtta?
No ja mina kaldun arvama, et need summad, mida küsitakse pole ulmelised mitte sellepärast, et palju tahetakse, vaid pigem, et neid pakkujaid vähem oleks.
Praegu on autodel rehvivahetus hooaeg. Kui üks remonditöökoda küsib sellest tööst kaks korda kõrgemat hinda, kui teised, siis mitte sellepärast, et nad tahavad rohkem teenida, vaid sellepärast, et nad pole huvitatud selle töö peale aja kulutamisest, neil on muud palju tähtsamat teha.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-08 17:24
Seksi ost ja müük käib rahaeest.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-08 21:26
Parkimisega on nii : tasuta parkimist pole tsoonina , on 0 - tasuga tsoon .
Ihasse seda ümbervisates on - 0 -tasuga sex on kelmus , sest tegemist on pillamisega lolli poolt.
Parkimisel- tasud teenuse saamisel ehk osutajale , ihasse ümbervisates - teenuse osutajad pole midagi veel teinud aga tahavad raha.
Talvine parkla, libedus ja lumi koristamata - see on iha teenuste osutajatel, otsijatel, Foorumit lugedes - raha tahavad aga on suguhaiged ja teadlikult kasimata ka. Parklas on tegemist ilma süüks ajamisega teenuse osutaja poolt või vähene maksmine , siin teenuse osutajad - nimetavad koledaks, laisaks, vanaks, kortsunuks ostjat ja kuna ettemaksu pole, siis nende endi olek vastavat nende võlule , irw ja õigustuseks- teenuse saaja on loll kui raha annab

Ja ongi kõik nagu võrdluses ja muu elu.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-14 02:14
Aga oma kaherattalise sõiduki, mida lausa kardetakse, saad igale poole parkida.
Ning sõltumata sellest et kas on tsikkel või jalgratas -- pane lukku kasvõi parkimisautomaadi külge -- ei pea midagist maksma.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-22 00:46
Esimesed 24 on tasulised naised?
˅ näita rohkem ˅
2023-04-22 00:51
'' Mis vahe on lõbutüdrukul, tüdruksõbral ja abikaasa? ''
'' Ettemaks, järelmaks ja piiramatu. ''
˅ näita rohkem ˅
2023-04-22 10:29
2023-04-07 20:08:42
Aga ongi ju koledad ja odavad!
Ning esikümnes on nad sellepärast et nad kõige agaramalt trügivad ja kasutavad alatuid võtteid, millel pole välimusega mitte mingit pistmist -- igivanade piltide kustutamine-lisamine, 10-te nuiamine jms. Seega pigem on see alatuse top10. Eks see selgitab et miks mõni tunduvalt normaalsem pilt on palju kaugemal või edetabelist väljas.

Ning võimalik et see neil ka ainus elu mis on, kui nii väiklaselt käitutakse . selliste võtete kasutamine on seega ammu mõttetuks ja kahtlaseks muutnud kogu selle tipi-topi-vipi-vopi jandi.


rahu99- Ei ole mina mingeid kümneid kerjanud. On pannud see, kes tahab ise panna. Ja on ka uusi pilte. Aga kui sulle ei meeldi, siis sa ei pea vaatama. Siin on palju varikaid, millel noorte naiste pildid. Hinda neid ja kanna veel raha ka nende poolt antud pangakontole. Ehk õnnestub mõnel neist sinultki 100 000 välja petta, nagu netis artikkel oli. Mina ei kerja siin ei raha ega kümneid. Aga kui sind ja kossukat niiväga häirib, et mu pildid siin topis on, ma võin siit saidilt lahkuda ka. Mina saan mehi reaalis ka. Kui tahan. Ja reaalis näeb kohe ära, milline see mees tegelikult on. Hädapätakas või tegija. Siin on enamik netiavatarid. Kiidavad ennast elukauniks meheks ja kui pildi lingiga saadavad, siis.... ei kannata kriitikat.
Ja kui sind nii häirib see, et mehed topis olevatele naistele kümneid panevad, siis mine küsi nende meeste käest, miks nad seda teevad. Mina isiklikult ei ole kellegil palunud panna. Ja nagu näha, tulevad siia foorumisse kommenteerima kibestunud mehed. Sest tegijatel meestel pole lihtsalt aega selleks. Nemad tulevad ihasse, panevad mõnele naisele kümpsi, saavad mis tahavd ja siis elavad oma elu edasi. Niisama lihtne ongi.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-12 21:53
Täna küll kena päeva vipp,mis te hädaldate,ei meeldi naiste topp,onage meeste topi peale tondid.
Rahu99 elus muud mõtet ja muret nagu pole kes kellele kümneid paneb,mingi reidi pubsik v
˅ näita rohkem ˅
2023-05-12 21:58
Raasikult tervitusi ka sulle endine naabri naine.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-16 18:31
Raasiku kohalik hull Kossukas3 said gaybaari koristaja kohalt kinga?
˅ näita rohkem ˅
2023-05-16 23:35
kõiketeadjale - miks see Raasiku mees elu luhendas , suur ärimees ?
˅ näita rohkem ˅
2023-05-17 18:52
hm, märkamata teave miskipärast jäi.

Arabella kirjutas: ""/-/-/...Ja nagu näha, tulevad siia foorumisse kommenteerima kibestunud mehed. Sest tegijatel meestel pole lihtsalt aega selleks. Nemad tulevad ihasse, panevad mõnele naisele kümpsi, saavad mis tahavd ja siis elavad oma elu edasi. Niisama lihtne ongi.""



See jutt on pigem vaid miski capri-madleen-kiisuke75 suguste idiootide jutt, "ning ainult temasugused vingujad siin lehestus ongi". Ära sina siis sama jura aja.
Sama oleks ju sildistada et "ainult paksud naised on internetis, kel pole ainsatki suhet".

Ma tulin siia meelelahutuseks ja oma eraelus on mul kõik korras. Sest miks mitte aeg-ajalt. SElles osas vähe erinevust et kas siin toimuvat vaadata või delfi "suhtenurka" kus järjekordselt noor kirjatsura suhetest kirjutab ebapädevalt.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-17 19:01
Sa vaata vaid mis tulemuse annab raamatute "lugemine"
˅ näita rohkem ˅
2023-05-17 19:03
"No ei olnud plaanis suve ihas veeta, ei olnud... aga kuna siin on palju selliseid, kellel pole oma elu ja igal võimalusel norivad, mõnitavad, siis siin ma jälle nende kiuste olen. Aitäh selle eest teile kossukas3, rahu99, jfjm, madleen jne jne. Erilised tänud teile penis8671 ja meelasingel. Teie aitasite mõista, kui oluline on oma ego taevastesse kõrgustesse upitada ja teistest kes midagigi head teinud on, tankiga üle sõita. Ma ei saa mitte kunagi enam olema see inimene, kes ma kunagi olin. Teistest hooliv.
Penis kallike, kelle kõrvale aknalauale sa lähed? Minu või punapea"

Arabella on oma ego juba upitanud, ainult et kuhu?
˅ näita rohkem ˅
2023-05-17 22:10
Vaatad, nt. Teema1 kontot, pilt on - naised kirjutage,mis on selle isiku juures ilusat? Tegelikkuses mittemidagi. Aga koik ei jaga ka kunsti yheselt.

Kui vaadata nt. meeste TOP - i lihtsalt,et kuidas pildid TOP - i jouavad, paneb imestama ,et koik need kes arvavad et nad on ilusad ja targad ning on alles 1...2 aasta jooksul konto teinud, noored ( need kes on siis omaarust vajaduse jargi noored - valetades 18,; ....25....40 jne.,isegi...) ja nad ei paasegi TOP ,sest seal on varajasemad pildid kui 2020.a ning 50 aastased ja parim on selle juures- mingite fantoommaskide ja tsirkuse loustadega on ilusad noortele voi nad on muidu ise need noorte kontode omanikud ja TOPis vanaduse, tegelike piltidega? See on moistatuseks.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 10:04
ob tõesti koledaid. üks kole ei lase aga end sellest segada ja laseb iga pildi alla oma emotikone edasi. igas teemas suudab ka kommida. millal vanamees väsib?
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 12:14
Te olete vist maailmaparandaja
˅ näita rohkem ˅
2023-05-21 01:38
Kellips - jouab toesti palju,isegi minupoolsete kommideta piltidele kirjutada mini konto nime ja+ siis emotikone laadida ja julge juust on nii kartlik,et enda kontole paasuks on blokeerinud, mida sa siis kardad? Kui sa oled tapselt teadja mida keegi voib ja peab tegema,miks sa seal Toompeal pole nende Torusuude koalitsiooni pingil?
˅ näita rohkem ˅
2023-05-21 09:32
ma kardan sinusse nii ära armuda, et ei saaks sust enam kunagi üle. selleks peangi veidi distantsi hoidma. no ei ole sinust nunnumat, armsamat igavesti noort poissi!
˅ näita rohkem ˅