Foorum
2023-03-08 12:42
"Kingitused meeldivad" tähendab siin kingitused meeldivad, mitte "tule küsi hinda"
Pilti tahan ka kindlasti näha.
ja see tähendab,
et alla uue bemmi pole mõtet pilti saata
ei kritiseeri kedagi, lihtsalt
˅ näita rohkem ˅
2023-03-08 13:14
milleks see bemmi pilt muidu vajalik, kui saladus pole?
˅ näita rohkem ˅
2023-03-08 15:26
Nett uute bemmide pilte täis. Võin ju otsida mõne ja saata
˅ näita rohkem ˅
2023-03-08 17:53
Iha muutis sponsorluse mõiste kingitusteks, et prostitutsiooni vahendamist varjata, seega ei maksa imestada, kui hinda küsitakse.
˅ näita rohkem ˅
2023-03-08 19:48
jalgratta pilt oleks ka tglt täitsa erutav
˅ näita rohkem ˅
2023-03-08 21:28
kingitused kui meeldivad siis meeldivad. Tore. Sellest annab väga mitmeti aru saada. Algul mina mõtlesin et miskisugune ninnu-nännu laadne
kraam käib siin pidevalt edasi-tagasi käest kätte alates küünlahoidjatest ja sallidest kuni samovarideni mis kaelast ära vaja saada, sest kingitus on kingitus,
ent selgusehetk näitas et lihtsalt raha nuiamine on see.

möödarääkimistest seda et need on siin kerged tulema.
samamoodi võiks ju vastata naiste kahesõnalistele "kuulutustele" et kus HLva miski kirjutab -- "keegi kohtub?"
"jah kohtun küll", .... mille järel saab siis lisada hiljem "ülehomme, aga kellegi teisega, mitte sinuga".
˅ näita rohkem ˅
2023-03-08 22:24
Sinuga ei kohtu vist keegi.
˅ näita rohkem ˅
2023-03-08 23:18
"mister" Joodik, miks sa seda arvad?

eraelu mul on korras
lisaks veel käin ka Norras.
hea anekdoote lugeda
vahel caprit sugeda

-- lehmatädi hoorab siin
halvaks läind tal rinnapiim,
Kopeerib neid siin aastaid palju,
ei keegi siit veel ära harju.

uusi mõtteid tal ei ole,
kunagi tal neid ei tule,
sõimab kambas mister Joodik,
Jott eF JotaM mõttepoolik.

lemmikteemaks anekdoodid,
hoiatused, päevateemad,
"kaua võib?" ja kuulutused
"sisemised väärtused!!!"

sõpru ei siit mina otsi,
litse ei ma koju tassi.
Need siin kõik ma jätan sulle,
mul ammu üks kes kuulub mulle.

kirjutada siiski võin,
mõtlen kaasa... aru sain.
kirjasõpru pole palju
sellest küllalt - nad ei karju.


Üks mõte siiski painab mind,
kas see on "areng" -- naisest lind?
mõttes on neil ainult hind,
kuid kriitika -- perses pind.
˅ näita rohkem ˅
2023-03-09 09:37
Tyrmyr jälle luuletamas.
˅ näita rohkem ˅
2023-03-09 09:49
hmm on jah samasugune stiil, misterj.
väärib mainimist, et alles hiljuti sinu poolt mainitud kodanik kirjutas siin äratuntavalt sarnase käekirjaga taevani kiitvaid oode minu aadressil
˅ näita rohkem ˅
2023-03-09 09:59
"ainsa poeedi" tyrmyri konto on muide ajaloo prügikasti kadunud. kas tõesti uus tulemine rahu näol, uue isiksuse ja uute poeemidega

stiilinäiteid eelnevast loomingust

2022-03-20 14:27:50
Ega siin vist keegi suuda,
rohkem luuletusi luua.
Olen üks ja ainus poeet.
kes siia värsse teeb.

2022-03-20 16:45:20
Tule taevas ruttu appi,
sõbraks mul ei ole Capri.
Kuid ta igast otsast vahva,
põõrde ajab iha rahva.

Kadetsevad teda mehed,
kellel endil mõistust vähe,
või on intelligents madal,
et siin käivad hädal.

Naised nagu nii on ussid
ei ma oma mõistust nussi.
Loll on see kel puudub maitse,
kes oma arvamust ei kaitse.

Caorilchosal kõrgem tase,
ta end kottida ei lase.
Vahet pole mis tsitaat;
välja ütmeb mõni taat.

Jah siin naisi keuneid veel,
kes on päris tasemel.
Neid kah siin võib ikka kiita
ja siis nõnda aeg viita.

Kõige lõopu lisan ma
ilma Caprita te ei saa.
Teil on siin teda väga vaja,
muidu kaotaksite oma raja.

https://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=17&post=507209&mainpage=1&page=1

˅ näita rohkem ˅
2023-03-09 10:51
Oi lehmatädi ja mister joodik eksisid.

no teie jaoks on vist iga luulet kirjutav miski tymyr. jahtige aga oma varju edasi.
ent ise te nagu näen, hakkama ei saa midagi sellist et kirjutada.
˅ näita rohkem ˅
2023-03-09 12:17
jälle panite siis arvamisega puusse... See tuletab meelde et asjatundmatu muusikakuulaja jaoks on ka klassikaline muusika klaveril üks ja sama kõik, ning ei erista ta autoreid.

analüüsige pisut edasi... siis leiate ehk et ma ikka ei ole just sama. Või tuletage meelde varasemaid postitusi.
˅ näita rohkem ˅
2023-10-10 21:42
Lugedes kuulutust :

poisteklubi
2023-10-10 09:01
Poisteklubi avapidu ja tutvumissaunakas Tallinnas juba sel laupäeval kell 19! 18-26aastastele. Soovid leida uusi vabameelseid sõpru ja jagada rõõme? Keegi ei küsi sinu orientatsiooni ka. Tule ja lihtsalt naudi. Kirjuta siia, meilile või telegramis @poisteklubi kui oled huvitatud ka osalema. Hiljem läheme kõik koos tühja basseini peole edasi

Seal on nüüd jäetud märkimata - et kaasas peab olema rahapada ja kingitused , egas nüüd sinna ometi ei minda harjumusest , tühja püüdma- ikka materiaalsed väärtused ju ja ilu maksab , seal küll pole tuunimine võimalik- poleerimine küll ? Kuulutaja unustas vist ?

Huumor on ka kuulutuses olemas - bassein on tühi , võimalik, - ka saun võib olla jahe
˅ näita rohkem ˅
2023-10-10 23:11
Mis sa veel siin mölutad see on ju tâpselt sinu jaoks
˅ näita rohkem ˅
2023-10-13 11:34
Teemaalgatajale: eesti keeles tõesti tähendab "kingitused meeldivad" midagi muud, aga lisaks sellele fraasile on olulineka kontekst ja ajalooline tähendus.

Kuna tavapärases mõistes meeldivad kingitused sisuliselt kõigile, siis selle küsimine oleks pointless. Sama hea oleks lisada ankeeti väli: kas sa hingad õhku iga päev".
Siinses keskonnas tähendab "kingitused meeldivad" prostitutsiooni.
Ajalooliselt oli selle välja esialgne nimi "seks raha eest" siis ta muutus "otsin sponsorit / pakun sponsorlust" ja nüüd on ta "kingitused meeldivad", sisu on ju aga jäänud ikkagi samaks. Nimetage asju kuidas tahate, sisu määrab.
˅ näita rohkem ˅
2023-10-18 11:26
Mulle kingitused meeldivad. Eriti raha. Hiljaaegu üllatas mind mind minu sõbralisti liige sooviga teha mulle rahaline kingitus. Ma ei suutnud kiusatusele vastu panna ja võtsin selle kena zesti vastu.
Me oleme mõlemad numismaatikud ja minu kogu täienes hulga müntidega. Kingituse kirsiks tordil oli vana, 1500 aastast Liivimaa münt.
Mul vahet pole mida mõeldakse, ma armastan ikka rahalisi kingitusi.
˅ näita rohkem ˅
2023-10-18 19:50
Kas sa nikku vastu kinkisid?
˅ näita rohkem ˅
2023-10-18 21:25
Kehtna, kullake! Ma tänan muidugi, et Sa minu suguelu vastu sellist aktiivset huvi üles näitad. Aus vastus, ei kinkinud midagi vastu. Isegi mitte nikkumist.
˅ näita rohkem ˅
2023-10-18 21:42
No kuule, siis lasid sa ta ju üle
˅ näita rohkem ˅
2023-10-18 21:52
Oh sa! Ah soo! Enne kui ma sellise kingituse vastu võtsin siis küsisin kohe, mida vastu tahetakse. Mitte midagi oli vastus.
˅ näita rohkem ˅
2023-10-18 22:25
Seda luuletust võib küll jõuluvanale lugeda
Ega jõulud polegi enam kaugel.
˅ näita rohkem ˅
2023-10-19 08:41
Ah, ole ka. See mees on romantik.
˅ näita rohkem ˅
2023-10-19 12:06
Tore ,kui mõni lits siin sõna võtab kingi teemal.lits on ja jääb litsiks ja elukaks keda päriselt ei taha keegi! Ta ise arvab endast ei tea mida nagu siinseid lohakad. Saamatu tädi,kole ja inetu,aga küsib raha. Siinsed litsid ei oska keppidagi ,aga raha tahavad. Saamatud harimatud eided koos manipuleerinad võidu saamatute meeste üle kes nõus maksma tasuta asja eest 🤣🤣🤣 saidi omanikud ise kõige suuremad litsid vahendajad.tuleks konni panna sellised. Moderaarorid ka ,kes lasevad litsidel muudkui tutvumise alt kuulutada. Mõtetu tolguste koht...ossidest naised 98% ossidest kuked 98% mingid jotid ja ellipsisd🤣🤣🤣 kus kuradi kohast sellised ajud tulevad? Väga ulme 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
˅ näita rohkem ˅
2023-10-19 12:52
Kas said nüüd paugu lahti?
˅ näita rohkem ˅
2023-10-19 13:15
Sa lollikene ,K2sitlematu, ei tea naistest ja seksist mitte midagi. Mina ei viitsi hoorata hooramise mõttes või seksida veebis. No naised ja mhed on ikka erinevad isiksused küll. Mind ikka ihaldatakse küll, ei ole ma mingi 500 eurone kupüür. Loogiline, et ma ei meeldi kõikidele.
˅ näita rohkem ˅
2023-10-20 12:06
K2sitlematu tekstis peitub valusa tõe elemente, tuleb tunnistada.

Iha kontekst on selline, et tänane kuulutus: "Vajan tugevat meest kes oleks äärmiselt lahke.." tähendab seda, et otsitakse meest, kes oleks natuke loll ja loobiks kõvasti raha. Tõenäoliselt peaks ta natuke kiimahädas ka olema...
˅ näita rohkem ˅
2023-10-20 12:12
mõni mees saab ka siis paugu lahti kui sita kühveldab ja veel Soomes
˅ näita rohkem ˅