Foorum
2022-05-25 07:55
Eilses naistekas oli teemaks riistapildid
https://naistekas.delfi.ee/artikkel/120009634/appi-mulle-saadeti-riistapilt-miks-mehed-seda-jatkuvalt-teevad
˅ näita rohkem ˅
2022-05-25 13:58
https://images.app.goo.gl/DHmAoyTWXmJoouAh8
˅ näita rohkem ˅
2022-05-25 16:21
Küll ollakse ikka õrnahingelised, kui pelgalt riistapildi peale haavutakse ja end ahistatuna tuntakse. Mõelda vaid, kui veel näopildi peaks saatma
Alati võib ju asja naljaks keerata ja saata mingi riistapildi vastu, näed siin on minu oma.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-25 22:58
No ega need meeste persepildid paremad ole.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-26 09:18
Naistele pidid meeste pringid pepud meeldima küll
Mina korjasin oma riistapildid peagi ära, kui sain aru, et riistapildid naisi ei vaimusta, aga mehi see-eest sütitab küll ja see ei tundunud üldse tore
Fabrizzio kommentaar on hea - huumorimeel on alati tervitatav
˅ näita rohkem ˅
2022-05-27 00:33
miks selline tolkan blokeerib kui lihtsalt sai korra vaadatud - aksfantaasia - , tal pole pilte ja on suur ülekaal(häbeneb et märgitut nähakse ?)
Vahet ju tegelikult pole - milline sugu oma osi paljalt pildile on pannud aga jälestada pole ka erootilisel saidil midagi, kui just piltidel pole sellised seenetavad elundid(meestel) või nagu öeldakse, rahakotirauad(naistel) allapidi rippudes pärani...

Kui tähelepanna - on pidevalt meedias teemad : mis on meestel viga, mida peaks mees teadma, mida naine ootab mehelt, jne. Vastupidi - meestelt pole lugusid ega meestearstidelt - mida peaks lõdvad emakad ettevõtma ning millised oleksid soovitused mõlemale soole, et lõtvus oleks ka köitev
˅ näita rohkem ˅
2022-05-27 06:24
Ja seda kirjutab ülekaaluline miniviineriga hüljes-ellips.Vaata ennast jupats,kiilaspäine vanur.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-27 12:26
Tainapeake - saan aru, et sinul on ükskõiksus, meedia ei kajasta meeste kultuuri vaid mida naised ainult tähtsustavad - mine hüppa selga - Newhere96 - kes soovib normaalset meest aga samas peale lubab ronida kui rohkem kui 200 maksad, nii on kontol kirjas.

Sinu tainapealisus on andeksantav - sest sa isegi ei saa aru, et sinu foorumisse pandud tekst on pooletoobise taoline, mina pole ju pildita ja ei varja. Ilmselt on sinul antud teema valus, lagunenud hambad ja muidu võidunud rahatu tüüp
˅ näita rohkem ˅
2022-05-27 17:42
Miks Ellipsil hambad on lagunenud?
Imes liiga kōva riista
˅ näita rohkem ˅
2022-05-27 19:56
Lokkxs Kas said rahuldust w et iga pildile 1p panid ja ka blokis 🤣 Labane oled ausalt 🤣Ei tasu ikka kibestunud olla ja kade 🤣🤣🖕🖕🖕
˅ näita rohkem ˅
2022-05-27 20:00
Lokkxs konto tundub kellegi vari konto Just värskemad kontod panevad ilusate naistele 1p Ja rautselt on see naisterahvas kes kasutab meeste varikontosid Ja ta tahab koguaeg olla päeva vip
˅ näita rohkem ˅
2022-05-30 01:43
Lokkxs- said rahulduse?
Pean sind kurvastama,minul on koik hambad olemas. Riista pole ma siit iha.ee leidnud,sest siin ilmselt pole kova riistaga kedagi, vahemasti pildid ja tekst neil ning blokkimine - naitab pehmeriistalisi.....
˅ näita rohkem ˅