Foorum
2010-10-10 16:30
Kas olete nõus, et need mehed, kes palju räägivad, meelitavad ja muidu mõnusat juttu ajavad, on voodis suht keskpärased või lausa äpud. Mõni on oma jutu järgi jube kõva mees ja kogenud ja puha, aga voodis ei oska üldse midagi teha.
Samas vähese jutuga mehed on voodis palju tegijamad. Juttu vähe, aga tegusid palju.
Minu kogemus igal juhul kinnitab seda väidet.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 16:43
Ma täpselt ei mäleta kuidas see kõnekäänd käis, igatahes üks kutt ütles mulle nii: " Vahet pole kellega tantsid - n**umees tuleb ikka nurgast "
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 16:44
Sa ise oled hull tegija?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 16:46
jutt käib meestest, see kehtib meeste kohta, sest naised sellise asjaga ei kiitle, mehed paraku küll...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 16:47
Olen siin ennegi oma kogemustest pajatanud kuid alati ei saa väita et need mulli puhujad ka tegelikkuses kehvakeseks osutuvad, ehk siis nii ja naa. On neid kes oskavad naisi ärarääkida, moosivad ja meelitavad, taovad rinnale no ja naiselikust huvist lähedki katsele... ja võid pettuda. Samas võib aga enesekiitus ennast ka õigustada st mees on voodis tõesti tasemel.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 16:52
Rääkimine, meelitamine ja muidu mõnusa jutu ajamine pole veel kiitlemine oma vooditegudega. No ja miks peaks oma voodielust muinasjutte rääkima...pärast proovi neid korda saata .
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 16:53
Barb,kas sa tahaksid,et mees sulle tummakeeles läheneb?Jutt pole ju ärarääkimine vaid vestlususest saab ikka igasugune suhe alguse
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 16:56
no mõni mees konkreetselt räägibki, mida kõike ta voodis proovinud ja teinud on, aga kui reaalselt tegudeks läheb, on näha, et ta pole neid asju ilmselt iial teinudki
vbl mingi sõber tegi ja rääkis ja nüüd see mees pakub oma kogemuse pähe seda, ma ei tea...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 16:58
aikon, me ei räägi otseselt meelitustest vaid selgesõnalistest kiitlustest kus mees oma ( teinekord lausa olematuid ) oskusi üles pushib ning tegelikkuses täielikuks äpuks osutub. Sellised mehed on täiesti olemas. Omast kogemusest võin öelda et peale oma suhte lõppemist on olnud lävimist kahe noore mehega kes olid oskustelt võrdväärsed minu exiga ( lihtsalt minu jaoks oli see mees ületamatu ning paraku tuleb ette võrdlustamist ) ning kumbki neist ei kiidelnud ette st moosimine oli kõva kuid nende puhul andestatav sest nad tõesti oskasid pakkuda seda mida ma vajan. Mõlemad kutid leidsin siit.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 17:01
elmar, loomulikult Tummahammastega ei jõuagi minu puhul kaugele kuid siiski pean õiget lähenemist oluliseks st sõnad, vihjed jne.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 17:05
nu kaslane. Räägi siis mis sulle on lubatud ja tegemata jäetud?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 17:09
mulle pole midagi lubatud
ma lihtsalt kuulan, mida mees räägib oma eelnevatest kogemustest ja teen omad järeldused
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 17:13
Kust sa siis tead öelda, et kas ta on tegija mees või ei ole? Niisama arvad? Paluks näiteid.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 17:13
mulle pole midagi lubatud
ma lihtsalt kuulan, mida mees räägib oma eelnevatest kogemustest ja teen omad järeldused
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 17:16
no kui asi asjaks läheb ja tahad proovida samu asju, millest mees rääkinud on ja siis selgub, et ta tegelikult ei teagi nendest asjadest midagi, siis ju ongi selge kõik
et mees lihtsalt valetas ja vahutas ennast huvitavamaks...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 17:18
no kui asi asjaks läheb ja tahad proovida samu asju, millest mees rääkinud on ja siis selgub, et ta tegelikult ei teagi nendest asjadest midagi, siis ju ongi selge kõik
et mees lihtsalt valetas ja vahutas ennast huvitavamaks...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 17:18
Siis ikkagi on sulle midagi lubatud ja tegemata jäetud. Otsusta nüüd ära kas räägid enda kogemusest või loed foorumit ja ise peast arvad. Too palun näiteid.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 17:32
parma - see pole lubadus, vaid mees räägib ise oma kogemusi, see on suur vahe
okei, toon siis 1 näite:
mees räägib, kui hästi ta oma eelmist partnerit rahuldada oskas, eelmängu valdab, jne., aga siis selgub, et ta ei tea naise anatoomiastki mitte midagi(kus tähtsamad nupukesed asuvad) ja üldse seisneb suguakt 2 minutis MEHE enda orgasmini kiirtempos ratsutamises...
ei usu, et ükski naine sellest midagi üldse saaks, orgasmist rääkimata...
ja kui siis veel mees küsib lõpuks, kas me saime koos, siis jääb ikka karp lahti küll
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 17:36
kaslane. Kahju, et siis kohe nii alt oled läinud. Aga sa tee enne mingi küsitlus või test, et seda teada saada. Kas on kepimees või ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 17:45
vaata, parma, test seisnebki nüüd selles, kuipalju mees jutustab
ehk et kui on selline vaikne nohistaja, siis tasub proovida
siis on lootust, et tegelikult on tegija mees
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 17:46
Vot see ülefantaseerimine on asi mis mulle ei meeldi. Võtad mingi uue näo messengeri, hakkab kohe pihta no mis sa minuga teeksid kui kohtuksime, kas teed seda ja teist, teeks nii ja teeks naa jne. Milleks sellised etteoletused, aruandmised ja lubaduste andmine. Saagem kokku, küll siis näha mida keegi teeb ja mida mitte. Ju siis ongi meestel selline ette selekteerimine veres vaja ju kohe teada milleni minna lubatakse muidu ju ajaraisk
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 17:47
Barb. Ajaraisk neh.
kaslane. Sa proovi mõlemad järgi ja anna tulemustest teada.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 17:50
veel seda, et sellise praalimise ja jutustamisega üritavad mehed ilmselt kompenseerida seda, et nad tegelikult teavad, et voodis ei ole nad eriti head
siis loovadki endast mingi ulmeseksimehe pildi ja hakkavad lõpuks ise kah seda uskuma
paraku, kui tegudeks läheb, selgub tõde
tagasihoidlikum mees teab, mida suudab ja ei pea millegagi praalima
ta lihtsalt ON ja TEEB
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 17:52
Hakkavad seda ise ka uskuma ja teevad ka seda nii nagu usuvad mis siis saab? Siis on su teooria nullis. Eh nii lihtne see oligi.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 18:09
parma- ei ole nii
see fantaasiamees pole tegudemehega kunagi üks

barb- olen täitsa nõus, paljud hakkavad enne kohtumist juba uurima, mis teeks ja oleks
täitsa närvi ajab
kõigepealt peaks ikka kokku saama ja vaatama, kas omavahel ÜLDSE sobitaksegi ja alles siis vaadata, mida huvitavat koos ette võtta annab
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 18:12
kaslane. Kas sa siis ei oska rääkida, et mida sa soovid ja mida tahaksid? Pilte saab ju vahetada. Milleks aega raisata ja 2 tundi kuskil jalutamas käija ja siis tõdeda, et ikka peab litsimajja minema
Kui jutustada tahetakse või kirjasõbrad olla siis võib ju nii teha. Või on see ehkupeale minek siis. Et ehk äkki on lahe ja tuleb see keemia.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 18:13
Keeruline värk. Eks kalamehejutud on head kuulata Naised hooplevad samamoodi, sihukesi imelugusid isegi kuulnud, aga egas naistele tohi arvamust öelda, noogutad kaasa ja muigad mõttes
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 18:17
Mina arvan ikka kui naine pole ise seksikas siis tahetakse see mehele kaela määrida,et mees ei oska midagi ja on saamatu
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 18:40
elmar - mismoodi naise seksikus mõjutab mehe voodioskusi?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 18:48
Jään arvamusele et pigem jääda tagasihoidlikule positsioonile, mitte ennast üle kiites, samuti ka mitte väga alavääristades. Kui tõesti peaks teemaks minema siis anda oma oskustest selge ülevaade ning eks siis tagasiside juba näitab kui rahule sellega jäädi või mitte. Näit. naine ei peaks kiitlema kui tegija ta suuseksis on, isegi teades eelnevatest suhtlustest et ta on selles hea. Las see jääda meespoolele mõnusaks üllatuseks , tahab teinekordki
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 18:51
Barb. (eiole isiklikus minek) Kust ma tean et sa hästi suuseksi oskad teha? Vbla ma just seda tahan ja siis kui ma ei tea et sa seda teha oskad siis ei räägigi sinuga sellel teemal ja valin kellegi kes sellega kiitleb
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 18:54
Enese alavääristamine on jah üks nõme omadus. Väga keeruliseks teeb kõik.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:03
No kui hästi ma seda teha oskan või ei oska eks selles oskaksid ehk tagasisidet anda ikka need kes seda ise kogenud Eelnevat enesekiitust pole vajalikuks pidanud, äkki see mees kellele seda tegema hakkaksin, ei peakski seda heaks ja tunneksin ennast ebamugavalt kui üleskiidetu tõeks ei peaks osutuma Pigem hindan seda kui pärast tegemist on vastukaja positiivne või siis üle ootuste kiitev
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:07
Barb. Näiteks otsin siit lehelt konkreetselt suuseksi. (naine teeb mehele) Kas pean kõik läbi küsitlema või suisa proovima ja siis tõdema, et näh voh sina oskad seda kõikgeparemini teha? Loomuliklut ma vaatan kas see naine on sellest rääkinud ja kui ei ole siis küsin otse.
Barb. Kuidas sina teada saad, et kas on kepimees või jutumees?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:09
Seda ei saagi enne teada kui ikka katse eksituse meetodil
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:09
just, barb, mis mõnele tundub hea, võib teisele tunduda tavaline või lausa ebameeldiv
eks iga inimene on ju individuaalne ja kõik nipid ei toimi kõigi peal
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:12
Ma ei tahaks ropendada. Aga kuipalju on suhuvõtmise meetoteid mida te teate?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:14
kaslane aga selleks ongi inimesel peas suu st kui mehele minu tehtav tagasihoidlikuks jääb siis ma tahan et ta suunaks mind ehk siis ütleks otse välja et " tee palun nii ". Kõik on ju õpitav!
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:15
parmaleikin, ma ei tahaks väiklane olla aga kui paljusid neist sa ise ka tead?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:16
Ainult 1 te.
Kumb ma nüüd olen? kas kõva kepimees või halb imeja?
kui õtlen et 10'et kumb ma siis olen?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:17
barb - olgem ausad, tihti ei tea mehed ise ka päris täpselt, kuidas nad tahaksid..
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:24
Nad tahavad lihtsalt et tehtaks hästi See pole ju tuumateadus
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:27
Mõni mees teab ka kuidas on hästi ja julgeb ka seda öelda kuidas parem on
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:29
Algul näitadki oma oskusi, kui miskit vajaka jääb, siis öelgu, paneme kõrva taha ja teeme järgmine kord veelgi paremini st vastavalt indiviidi vajadustele.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:32
ega seda arenguruumi ju väga palju selles osas polegi ju .... kui palju sa ühte asja ikka saad erineval moel teha
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:35
barb, kui ma keskmisele eesti naisele annan soovituse ka midagi muud teha siis see solvub.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:35
Võib ju ka nii juhtuda, et üks ja sama mees on ühe naise arvates kõva kepivend, teise meelest aga täielik äpu. Seega sõltub kõik ka konkreetsetest inimestest, absoluutset tõde pole
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:40
kaslane,kui naine on kirglik ja seksikas siis vist polegi meest kellega seks ei sobiks,sest ta lükkab oma seksikusega iga mehe käima.. Naised tahavad vahel oma mitte seksikust peita mehe saamatuses ja mitteoskuses...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:41
Pean kahe viimase mehega nõustuma.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:44
keegimees - olen täitsa nõus!
kunagi oli üks naistuttav, kes väitis, et tema meessõber seksib väga hästi ja tal on suur riist
elu läks edasi ja see paar läks omavahel lahku ja siis sattusin mina ükskord selle mehega lähedasematesse suhetesse
suur oli minu üllatus, kui esiteks oli mehe varustus täiesti tavalise suurusega (või isegi veidi alla keskmise) ja ka oskused keskpärased.
vbl see naine polnud lihtsalt enne suurt riista saanud ega näinud
˅ näita rohkem ˅