Foorum
2010-10-10 19:47
3nu: Asjale tuleb loominguliselt läheneda, mõnda asja annab ka sajal erineval moel teostada Ei pea just suuseksi silmas.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 19:48
jan, pead sa silmas seksi tervikuna või vaid suuga teostatavat?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 20:04
barb. Nii et targem on siis ikakgi järgi proovida, et kas oli hea või ei ole? Nimetagem siis seda koolirahaks. Et järgmine kord tead kuidas imeda ja se emees teab et sinujuurde enam ei tasu tulla
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 20:09
Barb: aga sellest just teema ju käibki
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 21:16
barb , ma ei pidanud ainult suuseksi silmas vaid ka muud
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 21:26
Eks iga korraga lähe teineteise mõistmine paremaks, mis algul polnud väga hea, võib ju aja jooksul üsnagi meeldivaks osutuda. Inimesed õpivad ning õpivad ka teineteist rohkem tundma ning kohanduvad vastavalt teineteise vajadustele. parma, mõne naise juurde tullaksegi ta suurepäraste imemiseoskuste pärast tagasi
Sain aru jan, et sa pidasid ikka üldisemas mõttes silmas Ega keegi ei tee endale vastumeelset asja, nii ka mina. On asjad mida ma ei naudi.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 21:27
Barb. Siis sa ometi ju räägid sellest enne? Et mida sa ei naudi.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 21:31
Ikka. Juhul muidugi kui sellised asjad eelnevalt jutuks tulevad. Siis jääb juba teisepoole otsuseks kas ta soovib lävimise jätkamist või mitte. Sama muide kehtib ka minu enda puhul st teen oma valiku.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 21:38
Barb. Vahest oled sa täitsa lahe.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 21:45
Oli see nüüd siiralt öeldud või irooniaga?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 21:47
Siiralt.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 21:50
See sinu juures siis avastamata " anne "
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 21:53
Barb sul on veel palju avastamise rõõmu.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 21:57
Inimeste mitmekülgsust avastan heal meelel
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 22:30
Üks imemise tehnika, rohkem nagu kanalisatsiooni toru pumpamine vetsumusiga, aga naine on ilus
http://www.xhamster.com/movies/459042/russia_oral.html
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 22:35
Üldiselt mu pikk ja kogemustevaene elu on näidanud, et pole sellist asja nagu ühepoolne saamatus voodis. Seks ja selle headus oleneb mõlemast osapoolest. Mõnega on hea ja mõnega mitte Samuti kui sa ennast ei kiida/ heast küljest ei näita siis kes üldse sinuga magada tahab? A´la stiilis olen jube keskpärane tegelane voodis naisi ei võlu
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 22:53
Tüdruku ilme avaldab küll kõike muud kui naudingut tegevusest aga medali on ta ärateeninud igaljuhul ( umani klipist siis ).
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 23:05
Ma ei viitsinudki lõpuni vaadata, alguses tundus huvitav...

Aga aksalaga suht päri, igaüks peab end kiitma, muidu tõesti jääd tahaplaanile või nõmedaks varuvariandiks.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 23:22
umani klipis oli huvitav, et naine ei kasutanud üldse käsi...
sügava kurgu tehnika jaoks oli selline tagurpidi kõverusega riist ideaalne
ülespoole kõverat riista on palju raskem sellise tehnikaga käsitleda
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 23:41
Hm, olles ka voodis allpool igasugust arvestust, jagan siiski arvamust, et naine võib ise väga palju ära teha. Kui ainult mehepoolset supersooritust odata, siis on pettumused tõesti kerged tulema. Eriti veel esimese seksuaalse kontakti korral uue partneriga.
Inimesed on erinevad, nende seksuaalkäitumine on seega ka loomulikult erinev. Ja nagu igaühega jutt ei klapi, nii ei klapi ka seks. Nii et kui miski halva maigu jätab, siis oma süü - tuleb teinekord paremini valida.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 23:44
No mees ongi oma riista selmoel kõveraks keppinud
˅ näita rohkem ˅
2010-10-11 00:37
Hea paindumine tädil http://hotvoyeur.net/galleries/cost17/gallery_162404/253.jpg
˅ näita rohkem ˅
2010-10-11 05:47
khhm
˅ näita rohkem ˅
2010-10-11 10:10
Aga see ka natuke kurb, kui seks super, aga rääkida pole millestki! Siin nii mõnelgi riistapilt üleval, aga postkasti tuleb ainult möh ja köh
˅ näita rohkem ˅
2010-10-11 11:28
apelsin vaata need pole jutumehed vaid konkreetsed tegijad, ja negu siit välja koorub siis peabki nii olema.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-11 11:33
olen apelsiniga nõus - on olnud kunagi üks väga head seksi pakkuv mees, kellega peale või enne seksi polnud tõesti millestki rääkida
ta lihtsalt oligi niiiii kidakeelne
˅ näita rohkem ˅
2010-10-11 12:02
Ja see hämmastab mind tõsiselt, et riistapildid üleval, mingit probleemi pole pükste jalast ära saamisega, aga igat sõna tiri vägisi suust!
˅ näita rohkem ˅
2010-10-11 12:27
Sellega olen küll päri et naine võib ise paljut ära teha. Üldjoontes on mehed vägagi eksperimendi altid, võta aga mida tahes ette, kõigele antakse vabad käed. Sinu kasutuses on keha, tarbi kuidas tahad
˅ näita rohkem ˅
2010-10-11 12:38
Ei tea meestest rääkida, küll aga ütlen oma kogemuste põhjal, et naine kes kidakeelne on - on ka voodis hall hiireke.

Usun et teema väide ei pea paika. Kindlasti on jutumeeste seas samapalju häid sekspartnereid kui vaiksete meeste seas. Ning samapalju on jutumeeste seas oskamatuid kui vaiksete meeste seas.
Ma küll ei saanud päris aru mida sa kaslane mõtlesid selle all kui ütlesid: "no mõni mees konkreetselt räägibki, mida kõike ta voodis proovinud ja teinud on, aga kui reaalselt tegudeks läheb, on näha, et ta pole neid asju ilmselt iial teinudki".
Kas sa mõtled et noor poiss on oma seksioskustega uhkeldanud aga tegelikult on ta alles süütu?? Mis oskusega saab üks mees kiidelda mida ise pakkuda ei suuda? Ja mis kogemused need on mille mitte omamine voodis kohe välja paistab?

Enda üleskiitmine käibki noor olemise juurde sest tegusid, millega ennast kehtestama panna - alles napib.
Pealegi on seksi saamine 90% juhtudest just nimelt suhtlemisoskuste tagajärg - kui suudad oma suhtlemisega meeldida siis on olemas ka tõenäosus seksi saada. Nii see oli, on ja jääb. See mis võtteid keegi sihtmärgi saavutamiseks kasutab, on juba omaette teema.
Palju tähtsam on oskus suheldes välja selgitada kas inimene on reaalselt neid asju siis teinud või mitte - see on juba väärt oskus vältimaks nende nn "jutumeeste" otsa sattumist. Kui see oskus saavutatud - siis ei satu enam ka selliste inimeste otsa. Ning kui inimesel endal see oskus puudub siis on muidugi väga lihtne end hiljem välja vabandada öeldes "Jutumees pole ke*imees" (ehk siis püüda kinni mätsida enda oskamatus inimest "lugeda" juba suhtlemise käigus).
˅ näita rohkem ˅
2010-10-11 12:50
Eks see väljaselekteerimine nõuab ka oskusi ja kindlasti ka eelnevat kogemust üldse suhete vallas. Kogemustega naisel ei lähe kaua aega et eraldada terad sõkaldest. On inimesi kelle arvates on õigem kiire reaalne kohtumine. Ei vaidle vastu, isegi siit kohtunud nii et teadnud inimest vaid 2 päeva. Siiski eelistan natuke pikemat vaagimise aega, tihtilugu ilmnevad selle aja jooksul inimese varjatud nüansid ning siis võib vaid õnne tänada et intuatsioon alt ei vedanud, sul poleks selle inimesega lihtsalt klappi.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-11 18:17
nicedude - ei pidanud silmas päris noorte poiste hooplemist, see on läbinähtav kohe
pidasin silmas juba veidi kogenumate meeste juttu nt SM teemal - vihjatakse, et ollakse nii mõndagi proovinud, kuid reaalse tegevuse käigus ei ole inimene isegi suutnud määratleda, kas talle üldse selline tegevus meeldiks ja siis ongi näha, et ta tegelikult ei ole neid asju kunagi proovinudki
˅ näita rohkem ˅
2010-10-11 21:31
SM teema määratlemine kirjalikul teel on tegelikult äärmiselt raske. SM on ju eelkõige vaimne alandamine ning need piinamised sinna juurde on vaid abivahend (mitte nii nagu enamus arvab et need inimesed saavad naudingut piinamisest või piinatud olemisest).
Ma küll ei tea mis teemast jutt ja mis täpsemalt võis tunduda sellisena et inimene ei tea millest ta räägib, seega ei oska hetkel konkreetset seisukohta võtta. Ilma konkreetse näiteta on antud teema pigem niisama üldsuse kaasa kaagutamine ilma et inimesed ise aru saaks millest konkreetselt üldse jutt käib. Pealegi see mida keegi proovinud on või mitte ilmneb alles reaalsel proovimisel. Seega mõista hukka vaid selle tõttu et inimesel võib olla on kehv eneseväljendusoskus ei ole kah kõige õigem.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-11 22:19
nicedude - just pidasingi silmas REAALSET proovimist
mingit kirjavahetust üldse ei toimunud, vaid reaalne kohtumine ja reaalne jutt
paraku polnud inimene üldse aru saanud, mida SM tähendab
˅ näita rohkem ˅
2010-10-12 01:36
Inimesed võivad seksmänge tõlgendada väga erinevalt. Mõne jaoks on SM vaid rollimäng, millest mingeid füüsilisi jälgi ei jää, teise jaoks on õhtu rikutud, kui nahk hommikul terve.
See, et keegi ei saa aru, mida see sinu jaoks tähendab, ei pruugi tähendada, et ta midagi proovinud pole. Kuigi ma olen nõus, et ilmselt niisama paar korda leebelt lõbutsenud tüüp vaevalt et end SM eksperdiks tituleerib, kui tal vähegi enesekriitikat leidub.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-13 20:01
aga just nimelt- paljudel ei leidugi niipalju enesekriitikat
˅ näita rohkem ˅
2010-10-14 09:50
sain ma nüüd õigesti aru kaslane ... sind ja su sixpack-i huvitab SM ?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-14 10:41
ütleme nii, et see pole siin teemas oluline praegu
˅ näita rohkem ˅
2010-10-21 10:03
peaksin enese tegelikku väljendamist (seda saame ka rääkimata teha), arusaamist ja enda arusaadavaks tegemist rääkimisest olulisemaks. rääkima peab, aga kui need teisi ei ole, siis mida see rääkimine tegevusena parem on
˅ näita rohkem ˅
2010-10-21 10:40
Väitega nõus
˅ näita rohkem ˅
2010-10-21 14:36
ah, mina olen aru saanud, et asi taandub lihtsalt klapile ja enese vabalt tundmisele.

on küll olnud seda, et esimesel korral on mees, kes väga põnevatest kogemustest rääkinud, ikka lausa äpu voodis, ehe 2-minuti mees. ajalugu näitab, et kui mehe enesekindlusele hellalt pai teha, saab temast ikka ehtne lõvi , rahuneb maha, tunneb end mugavalt ja - voila - teeb kõike, millest enne rääkinud ja kümme korda rohkemgi. järsku avanevad ta silmad, tunneb naise anatoomiat paremini kui mingi günekoloogilise spetsialiteediga kirurg ning viib naise taevastesse kõrgustesse. seks on koostöö

mõnest muidugi ei saa asja.

aga seda on tegelikult tajuda, kas mees kohe üldse ei oska või on tal midagi parasjagu kahe kõrva vahel, mis takistab. ei tasu kohe esmapilgul jamasid jutumehi maha kanda, neis peitub sageli nii mõndagi
˅ näita rohkem ˅
2010-10-22 15:01
Eks kui seks teemaks siis ikka muljetatakse ja kui pole muljeid mida meenutada aga tahetakse parem näida eks siis meenutatakse mida nähtud kuuldud ja räägitakse omaks. aga jah kui ise tead mida tahad ja oskad ja suudad pakkuda siis pole seda vaja. Siis võid julgelt ju ka öelda et tahaks veel seda ja seda proovida mitte jutusatada oma unistuste tegudest kui tehtutest. Eks see kehti nii meeste kui naiste kohta. Ja eks ole ennegi öeldud ja tõdetud et aga vesi sügav põhi.
Rubensquel õigus seks on koostöö ja selleks et saaks pakkuda peab osatama ka vastu võtta ja vastupidi.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-22 15:08
ka muudel aladel on ju mitut tüüpi spetsialiste, mõned räägivad palju ja juhivad tähelepanu oma oskustele, ja on neid kes suurt juttu ei tee vaid askeldavad vaikides, ja mõlemate seas on nii häid spetsialiste kui sosseppi, ma väidaks et see kuipalju keegi jutustab ja see kui hea keegi tegelikult on, pole üldse omavahel seotud
˅ näita rohkem ˅
2010-10-22 17:25
Aga ikkagi kurb tõdemus ..kes räägib kui vägev ja kui "mees "ta ikka läbi elu on ...see paraku jah ...tee või tina seda pole ...mees võib ju rääkida ,hull ka kui käib ringi nagu nohik aga samas ta teab kui palju ja mida ta räägib ja et neile ka teod järgnevad samas sfääringus...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-22 17:31
tundub jah, et mõnele on antud jutustamisoskus ja teisele seksimisoskus...
kõigile kõike pole jagunud...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-22 23:41
Et siis sedaviisi jah, nagu üks naisolevus mulle ütles, et jutt võib ju kõva olla aga kas see muu asi ka kõva on? Nii ma siis vahel mõtlengi, et naisterahva poole minnes ei ütle ma midagi, vaid nööbin püksid lahti, sätin kenasti toolileenile, panen prillid ette ja kobin koikusse, et siis seda muud kõva asja ajada.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-22 23:47
Naiste puhul saab otsustavaks nn.sisetunne...see tavaliselt ei peta..
Moosimine-meelitamine rohkem 18-20-aastaste teema...minuvanused teavad,mida soovivad
˅ näita rohkem ˅
2010-10-23 00:30
Sisetunne on enesele ette sisestamine et asi ei toimi. Ja kui eelarvamus juba olemas siis olgu see mees kui osav tahes... eelarvamust murda on juba raske
˅ näita rohkem ˅
2010-10-23 18:28
no nicedude, siis sa ei tunne naisi. tegelikult on see natuke teada ka, kellega tegemist on ja kas temaga on naisel midagi peale hakata või mitte. oleneb muidugi naise "treenitusest", aga peamiselt tunnetavad nad seda. intuitiivselt
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 12:05
Eks see on vist looduse nõks, et vilets mees peab palju vahutama, et midagigi saada.
Aga samas tundub ka rääkiv mees targem ja tarku mehi jälle peetakse ka voodis paremaks, kas see on nii, kes seda
teab, pole juhust olnud eriti tarkadega...
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 17:22
arm3 sa oled siis ainult lolli nikku saanud?
˅ näita rohkem ˅