Foorum
2022-04-16 15:04
Naistekas tuli välja sellise asjaga
https://naistekas.delfi.ee/artikkel/96379499/munadepuha-eri-temaatiline-sekspoos-mis-tagab-nii-voimsa-oraalse-naudingu-et-olgu-tanatud-homne-vaba-paev
Mida sellest arvata?
˅ näita rohkem ˅
2022-04-16 16:33
jäbur
˅ näita rohkem ˅
2022-04-16 19:24
jama kirjutis , tõlgitud The Sun
˅ näita rohkem ˅
2022-04-16 20:53
Minu meelest ka täielik kamarajura. Pole ju vahet, kas teed 69 külili või selili, ebamugav on ikka ja nina on naise perses niikuinii. Midagi erilist küll selles ei näe, et peaks lausa enneolematuid orgasme saama.
˅ näita rohkem ˅
2022-04-16 22:20
see on ka põhjuseks, miks ma enam ei telli ajalehte juba pikki aastaid , ka netis ei maksa ja ei võta pakette.
Lehed on täis sellist jama ja kellelegi ärategemised või siis mingite lähedaste tatikate lugusid- miks nad arvavad, et ma peaks teadma nende sobivaid poose, kas nad ostsid poes talgi asemel jahu , inimestes tekitavad buumi toiduainetele ja siis käravad kaubanduse kallal.
Nüüd ilmunud lugu venitatud mitu päeva - kuidas koolis on üks õpetaja nime muutnud ja töötab edasi, et mees oli seksuaalselt ahistanud kunagi 13 aastat tagasi , kohus pole ju õpetajale keeldu pannud, lugu on ammu lõppenud - aga kellelgi tindisolkijal ilmselt laps ei õpi normaalselt ja siis alustatakse katkuga, lisaks lugesin kuskil - et lapsed googeldasid ! Seega ajakirjanik tahab veel ka puhtalt oma üllitisest välja tulla ja solkida kooli nime(võib olla ta ei saagi aru, mõistus?). Lugedes huvipoolest lihtsalt komme - selgub, et osa nagu kaovad ära ja mittesobivad "hindamised" kustuvad ka .
On imelik, et ajalehed antud 69 lugu vaadates, peaksid panema rõhku perekasvatusele - esteetika, kõlbelisus, vanus, austus, intiimelu diskreetsus, samasoolisuse probleemidest edaspidi, sugutamisega teenimised, vägistamine, haigused ja stress, vanusega petmised - karistused, ja kokku on see - ühiskonnaõpetus.
Kõigepealt tuleks moraaliosa lehes kajastada ja mitte tõrva valamisega, lugudesse peaksid olema kaasatud mitte 18 aastased psühholoogid irw, vaid terapeudid ja psühhiaatrid(kes selgitaks, et Seewaldi omi integreerides lasteaeda ja kooli - on oht vägivalla ja suitsiidsuse jätkul- ka need integreeritud peavad vastutama võrdselt võrdsuse loomisel oma tegemiste eest alates 18 vanusest või vanuse valetamisel)
Siinkohal on lastud ühiskonnal teha hüpe kuristiku äärele, kus ühed saavad turvalisest elust aru- kui peksa ei saa ja ei röövita, on korras; tegelikkuses on see mõiste laiem ja tähendab ka usaldust. Nii imestatakse iibe langust. Riigi lehed reklaamivad sekspoe kaupa, on samuti väär. Seda võib teha era TV ja nt. Kroonika või ärileht, EE.
Suured päevalehed peaksid edastama uudised ja ühiskonnaõpetust. Tervendama kultuuri.
˅ näita rohkem ˅
2022-04-16 23:21
Õige.
˅ näita rohkem ˅
2022-04-17 14:35
Virussaga proovisime poosi ära, toimis ideaalselt.
˅ näita rohkem ˅
2022-04-23 20:56
virussa peaks olema ju happy ja rahuldatud siis aga endiselt otsib rahuldust virtuaalsest laimamisest ja sõimlemisest......on kohe selline rahuldamatu memmeke
˅ näita rohkem ˅
2022-04-24 00:22
caprichosa - miks sellel memmel üks tiss on ja miks sul valu sellest, võta kergemalt
˅ näita rohkem ˅
2022-04-24 09:56
Kuule pederast,tõmba nahhui siit.See et sul pedekliimaks on ja sind isegi peded keppida ei taha on ammu arusaadav.Jupats söö sitta.
˅ näita rohkem ˅
2022-04-24 17:40
Tainapeake - miks sa käid vahtimas minu kontot , pea meeles -et halvustav tekst ei ole saidiga kooskõlas kui sa just ei tea ja oled mõned kuud siin saidil olnud ... Plähmerdamise jaoks oled sa muidugi oma konto täitnud vastavalt - et saaksid targutada kes on kes
˅ näita rohkem ˅
2022-04-24 22:07
Jube asi et su kontol käisin,vaatasin mis jobuga tegemist on.Mul on täiesti pohhui mida sa köhid pederast.Mis sinu asi mis mu kontol on.Ohi vähem siin igas teemas,pederastist pedofiil.
˅ näita rohkem ˅
2022-04-24 23:53
Autor:
Tainapeake
Saaja:
Virussa
Saadeti: 2022-04-23 16:47:55
Loeti: 2022-04-24 01:54:22
kustuta kiri
Tere,
Kas mehele suhu annaksid
See on misterj konto täitsa lollakas
˅ näita rohkem ˅
2022-04-25 13:00
Virussa
2022-04-25 12:13:56
KOHE!!!



T1 KAUBAKESKUSES WC-S NELJANDAL KORRUSEL
Imeks sinu riista sügavalt ja lõpuni heameelega KINGITUSE EEST.
Kui tahad saad keppida mind ka.
Kabiinid on täitsa kinnised.
Kui oled see keda otsin siis kirjuta mulle kohe ja saame kokku.
˅ näita rohkem ˅