Foorum
1
2
2022-02-12 08:32
Katsetasin otsingut viisakate parameetritega:
sugu: naine
vanus: 18-40
vähemalt üks pilt
orientatsioon: hetero
BDSM: ei ole huvitatud
soovib tutvuda: mehega
haridus: kõrgharidus
kingitused ei huvita

Mis te arvate, mitu vastet ma sain?
˅ näita rohkem ˅
2022-02-12 08:46
Sa oled seda juba öelnud, vastus on null. Kui sa just ise hetkel kontosid ei vorpinud
˅ näita rohkem ˅
2022-02-12 09:22
Paistab, et jutud iha allakäigust vastavad tõele.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-12 11:09
paistab, et mõningad seltsimehed vaevlevad ääretult madala enesehinnangu käes.......kui veedavad sellisel "allakäinud" saidil regulaarselt aega- hoolimata tagataskus punnitavatest kõrgkooli diplomite pakist
ehk on rahuldust pakkuva suhtluse/suhte loomisel siiski mingid muud kriteeriumid ka olulised? nii mehe kui naise poolt.

miisuke, sinu soovitus on kindlasti vägagi toimiv ja praktiline
˅ näita rohkem ˅
2022-02-12 11:12
Jõuluvanaotsijate seast tõesti 6 vastet isegi tuli, aga ma väga kahtlen selle info tõesuses. Kõrgharidusega prost? Miks peaks endast lugupidav ja kõrgelt haritud naine siin tööl käima? Öeldakse muidugi, et haridus ei näita veel haritust.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-12 11:20
märgunistus, su postituse viimane lause kehtib ilmselt eelkõige sinu enda kohta

aga kui sinu hinnang inimese kohta sõltub ainult tema ametist ja mingitest paberitest, mis peaks justkui midagi tõestama või garantiisid andma, siis vaevalt sul ühele endast lugupidavale naisele üldse olekski midagi pakkuda- intellektuaalses ja puhtinimlikus mõttes.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-12 11:28
Sellel menopausi ületanud mittefertiilsel hooral jätkub ülbust ja üheülbalist naiivsust minna isiklikuks. Sul endal ei hakka imelik siin targutades ja sildistades?
˅ näita rohkem ˅
2022-02-12 11:46
jah, hooradeks sildistajaid on siin olnud ennegi ja kindlasti jagub ka edaspidi. aga sellega näitad pigem oma harimatust ja inetut iseloomu, savir.
suht koomiline, et mida matslikum mehike, seda haritumat/kaunimat/täiuslikumat partnerit justkui loodaks leida
kui ei leia, siis on süüdi kõik teised, loomulikult ka "allakäinud" iha sait
˅ näita rohkem ˅
2022-02-12 11:53
Mõned on sellise suhtumise ära teeninud. Võin vahest ka ebaviisakas olla kui keegi kogu aeg teeb õelaid torkeid.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-12 12:00
savir, mul on kahju kui sind vaevavad kompleksid suvalises arutluses sunnivad sind "õelust" otsima.
ja oled kohe kindel, et tead täpselt läbi ekraani öelda, mida keegi sulle võhivõõras inimene on ära teeninud?
ebaviisakus näitab sõimaja kasvatamatust ja negatiivset energiat, seega teeb kahju ainult talle endale- mitte kellelegi teisele.

aga tõepoolest...... kas pole kummaline, et oma haritust ja haridust rõhutavad kodanikud väsimatult aega veedavad "allakäinud" saidil, kus peale nende endi normaalseid inimesi polegi?
˅ näita rohkem ˅
2022-02-12 12:29
Ei tea oma kompleksidest midagi, aga see õelus torkab silma ükskõik, kuhu postitad. Kui keegi käib igas teemas inimesi torkimas ja ilmnevad suht selgesti ka tema kompleksid, ei saa ka öelda, et poleks ära teeninud, kui kogu mõnitamisele keegi ka teravamalt vastata julgeb. Millal ma oma haridust ja haritust olen rõhutanud? Viimased read käisid vast wetdreami kohta? Ma pole igatahes ennast normaalseks inimeseks siin saidil kuulutanud ega saagi seda teha kui ma siit partnereid otsin
˅ näita rohkem ˅
2022-02-12 12:38
sarkasm, iroonia ja õelus on natuke erinevad asjad. eks selle adumiseks peab ilmselt teatavat haritust omama
samuti võiks ju ka teema autorile öelda, et ta naiste suhtes õel on?
või siis mitte?
ja naiste hooradeks sõimajad pole üldse mitte õelad ja mõnitavad, savir?
aga kui naisel jätkub julgust end kaitsta, siis on hirmus õel eksole.

jah, teema autor oli see normaalsuse etalon, kes siin normaalsete naiste puudumise üle kurtis.
aga ometi väsimatult siin passib.
savir siis tunnistab oma võimalikku ebanormaalsust? siiski igaks juhuks kirub haritud naiste defitsiidis vaevleva saidi allakäiku, eksole
˅ näita rohkem ˅
2022-02-12 13:07
Just võimalikku ebanormaalsust, sest kui ma siin saidil tõsiselt naisi otsin, siis ikka mõtlen, et peab mul endal miskit viga olema. Mulle tundub, et need kommentaarid küll iroonilised ei ole, vaid pigem sarkastilist õelust tihtipeale täis. Minu kohta ei või üldistada, et ma naiste suhtes õel olen, aga mõni lihtsalt kutsub otse välja ütlema. Kas ma olen mõnele mittehoorale ülekohtuselt hoor öelnud?
˅ näita rohkem ˅
2022-02-12 14:09
Kus maalt algab naise olemus,, hoor"?
˅ näita rohkem ˅
2022-02-12 14:36
Sinul miisu1102 algab kindlasti, sinu raipehaisulisest suust
˅ näita rohkem ˅
2022-02-12 15:14
miisu1102 väike vigade parandus, 1000 kontodega oleks õigem
Kärnas mädapeake miisu kiisuke ei suuda välja mõelda
˅ näita rohkem ˅
2022-02-12 19:00
miisu1102
2022-02-12 14:09:55
Kus maalt algab naise olemus,, hoor"?
--------------------------------------------------------------------
Sellisel väitel puudub mõõdupuu.
Näe teema algatajale piisab otsingumootorist, et saades teada naise kingituse meeldivusest on juba naine tema jaoks prost.
ilma kohtumata ja teadmata, mida kingituse all mõeldakse.

Järgmise vastaja jaoks on samuti ainult kommenteerimiste põhjal hinnang pandud.

ja nagu näed, tuleb kohe solvavaid märkusi ka edaspidi. Piisab kuvari taga istumisest ja juba on mõnel ilma-mehel kõik parameetrid, lõhnad ja loomus teada naise kohta

Sellistele ei oska isegi kaasa tunda, aga noh, eks elu teeb omad korrektuurid.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-12 19:38
Teemaalgataja muidu teab mõnda 18 aastast kõrgharidusega meesterahvast?
˅ näita rohkem ˅
2022-02-14 08:57
Kajaho, kingituste lahter kandis veel mõni aeg tagasi sponsorluse nime. Vahet pole, millist slängi teenuse osutamiseks kasutatakse, sisu jääb ikka samaks.
madleen sai hea kondi hambusse
Keskkooli lõpetajalt tõesti baka diplomit ei ootaks, aga ei saa ka imelapsi välistada. Ülempiiriks määratud naisterahvalt ootaks küll, et jalad on juba all ja aru peas.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-14 09:21
keprik,
paljudele meestele meeldivad siin samuti kingitused.....nagu hiljuti ühe kasutaja poolt tehtud statistikast selgus. järelikult samuti prostituudid
aga miskipärast järatakse enamasti kingitusi soovivate naiste kallal.

mida teema autoril oleks 18 aastastele kõrgelt haritud normaalsuse kriteeriumitele vastavatele "imelastele" omalt poolt pakkuda, on siiani jäänud pisut selgusetuks.
tema postituste puhul pole siiani erilist eruditsiooni ja kõrgintellekti sära justkui täheldanud
ehk tasuta imemiskoolitust?
see oleks kindlasti suur au kõigile naissoo esindajatele.......kuna märgunistus on ju ise kingitus naistele
˅ näita rohkem ˅
2022-02-14 09:31
küsimus - kellele ei meeldi kingitus eriti jõulude ajal ja sünnipäevad ja seberpäeval ja jaanipäeval jne päeval, kingitus kingitusena on alati tore nii meestele ,naistele lastele koertele ,kassidele jne ,kuid ega selles polegi asi . kas sa wetdreams tegelikult ka usud , et siinsed ankeedid ongi nagu kõik tõsi, palun ära ütle , et jah. selle järgi kedagi siit otsida on vist................. nati mõtetu , suhtle inimestega ja siis saad ka selliseid tutvusi mis sind kõnetab
˅ näita rohkem ˅
2022-02-14 14:55
"wetdreams
2022-02-14 08:57:02
Kajaho, kingituste lahter kandis veel mõni aeg tagasi sponsorluse nime. Vahet pole, millist slängi teenuse osutamiseks kasutatakse, sisu jääb ikka samaks."

Julgen väita, et ei jää sisu samaks. Võib-olla väga erineva sisuga kingitusi.
Otsingu lahtri järgi, sobiva kaasa leidmiseks kindlust saada on riskibisnes ja naiste sildistamine konto profiili, otsingu mootori järgi on natuke kibestunud mehe vaade.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-14 16:05
Oma naine peaks kindlasti olema norm, muidu hakkab miskit armukeste pidamine.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-14 16:49

Eeldan, et ise peab naise jaoks norm olema, siis ei ole vaja armukesi kapist ja voodi alt otsida
˅ näita rohkem ˅
2022-02-14 17:13
Kes meist, siis enda arust norm ei ole ?
˅ näita rohkem ˅
2022-02-14 17:27
Ja-jah, igal normaalsel mehel peab olema maja, auto ja armuke.
Kõrgharidusega soovitatavalt.
Oma naine peab olema seltskonnas daam, köögis kokk ja voodis lits.
siis on elu tasakaalus.

nüüd jõuame selle normaalse mehe parameetrite juurde.
Missugune peaks olema see normaalne mees, kes endale seda kõike lubada saab?
˅ näita rohkem ˅
2022-02-14 18:29
norm mees on paksu rahakotiga - see kompenseerib nii õllekõhu kui ka kehva soorituse
˅ näita rohkem ˅
2022-02-14 19:09
Arvad? Kui mees ise munn on ei aita siin raha ega sportlik eluviis.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-14 19:23
Su mees oli siis munn.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-14 19:49
Telefonikõne:

“Halloo, on see politsei? Ma helistan hullumajast. Meil põgenes üks patsient.”

“Missugune ta välja näeb?”

“Ta on mustade sassi juustega kiilaspea.”

“Kuidas see võimalik on?”

“Ma ju ütlesin teile, et ta pole normaalne.”
˅ näita rohkem ˅
2022-02-14 20:08
miisu1102
2022-02-12 14:09:55
Kus maalt algab naise olemus,, hoor"?

Naiste jaoks siis, kui mõni lits mees tema vastu huvi hakkab tundma ja meeste jaoks, kui see huvi jääb rahuldamata.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-14 20:44
Seda vähemalt on ihas näha. Tava elus aga käituvad mehed naisega austusest viisakalt kuna naine kätte ei anna
˅ näita rohkem ˅
2022-02-14 23:08
Sa pole siis kuulnud, mida mehed omavahel räägivad
˅ näita rohkem ˅
2022-02-15 07:09
Autodest või?
˅ näita rohkem ˅
2022-02-15 07:16
Capri algul ütles ka tema seks ei tee aga kui näpu tussuse panin talle ja tema minu munu mudis siis tahtis kohe seks ka
˅ näita rohkem ˅
2022-02-15 08:11
Tõesti on siin uskumatult palju mehii, kes kingitusi soovivad
Ei saa välistada, et keegi neist ei ole gigolo, strippar ega massöör... ei viitsind neid kontosid süvitsi uurida ega üle küsida.
Erinevalt naistest jäi sõelale ka kõrgemalt haritud mehi
Tegelikult ma ei saa hästi aru, miks caprile nii väga korda läheb, et ta minu otsingukriteeriumisse ei mahtunud, kui ise on mind ära blokeerinud
Ma ei märkinud otsingusse midagi, mille poolest ma ise alla jääks - vanusevahemikku mahtusin, haridus on, pilt on, kingitusi ei kerja ning sidumismänge ei mängi.
Palun vabandust, kui kedagi solvas, et ma nimetasin sellistele tingimustele vastavat naisterahvast normaalseks.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-15 09:24
millest järeldada, et kellegile midagi korda läheb?

ma ei tea, minu jaoks on foorum mõtete avaldamise koht, enda arvamuse avaldamine, ei pea päriselus korda minema.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-15 22:27
iha tädid ei saa ikka aru lihtsast asjast. kui mees annab naisele kingi, siis on see naine mehe jaoks väärtusetu. jah, naine saab oma kingi, aga mehe jaoks ei ole ta keegi. aga paljud mehed ikkagi otsivad seda õiget, kasvõi ihast. aga selle nullib koheselt ära see kink. uskuge iha naised, ühelegi mehele ei ole probleemiks naisele midagi kinkida kui see tuleb enda soovist.

aga prostituudi mõtlemist ei muuda enam kunagi.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-15 22:34
paljusid mehi muserdab see kui paljud naised on kingituste eest müüdavad. st omakorda seda, et sellisesse naisesse pole mõtet aega või tundeid investeerida, iga mees saab kingituse eest selle naisega suhelda. see tekitab pettumust, pmst ei olegi ihas naisi kellega midagi aretada, kõik on raha eest saadavad. aga raha teeb inimsuhted kalgiks ja igavaks. aga need kes on juba kingitusi võtnud, nad ei ole enam puhtad, te ei saa aru mida te kaotanud olete - väärikuse
˅ näita rohkem ˅
2022-02-15 22:36
Muhedaga täiesti nõus!!
Kingilunija=prostitut, näiteks ennast ülistav, upitav, igas teemas reklaamiv caprikosa
˅ näita rohkem ˅
2022-02-16 00:21
keprik,
ju mõnel seda päriselu eriti ei eksisteerigi.....siis võetakse iga suvalist mõtteavaldust hirmus tõsiselt

huvitav jah, et paljude meeste kingisoovi peetakse justkui aktsepteeritavaks ja neid prostituutideks ei sõimata.....
aga mida teema autoril oleks omalt poolt pakkuda 18-aastasele hüpoteetilise kõrgharidusega majanduslikult iseseisvale neiule?
miks peaks üldse selline tüdruk endast poole vanema mehega suhet igatsema?
mu meelest see peaks üks väga eriline mees olema
ikka tõeline kingitus naissoole
˅ näita rohkem ˅
2022-02-16 00:26
ja need mehikesed, kes siin anonüümselt suured naiste paikapanijad ning väärtusetuteks liigitajad.......isegi kui leiduks siin teie jaoks see igatsetud "õige" naine, kes pööraks teile tähelepanu ka ilma kingitusteta-
mida oleks teil pakkuda sellele naisele, intellektuaalses ja emotsionaalses mõttes näiteks?
või usute, et mõni endast lugupidav naine üldse sooviks suhelda mehega, kes käib ajaviiteks võõraid inimesi foorumites labaselt sõimamas ja prostituutideks tituleerimas?
˅ näita rohkem ˅
2022-02-16 08:47
Mis ajast on prostituut sõimusõna? Täiesti ametlik naise ametinimetus, kes osutab intiimteenuseid. Milline tiitel siis paremini kõrvu paitaks? Lõbunaine? Seltsidaam? Mehi ei sõimata prostituudiks sellepärast, et lõbumeest kutsutakse gigoloks
˅ näita rohkem ˅
2022-02-16 10:55
hooraks, litsiks, prostiks nimetamine polegi siis sõimamine?
märgunistus, kui keegi suvaline netitroll sinu ema või õde niimoodi tituleeriks, siis oleks see ok sinu arust? eriti kui sõimaja pole ise elu sees eeda naist näinudki, rääkimata temalt mingi oletatava teenuse ostmisest....
aga lõbumeeste/litsmeeste/gigolote olemasolu siin tundub olevat moralistide poolt aktsepteeritud.
kuigi kingitusi soovivate meeste protsent on üsna suur, eks.
enamus selleteemalisi vingumisi käib ikka naiste hirmsa ahnuse ja kõlvatuse pihta
˅ näita rohkem ˅
2022-02-16 17:14
Miks peaks minu ema või õde nõnda nimetama, kui see ei ole nende töövaldkond? Sama intelligentne oleks neid pedeks sõimata
˅ näita rohkem ˅
2022-02-17 08:30
See pilt sobib hästi teemasse haridus vs kingijahtijad
https://www.facebook.com/Sickworld.Foryou/photos/a.549238398900774/1274987862992487/
Kuidagi caprit meenutab see blond mimm
˅ näita rohkem ˅
2022-02-17 08:45
˅ näita rohkem ˅
2022-02-17 09:16
Nõuka ajal oli laadija elukutse ilmselt üks madalaima staatusega üldse ja siis hakati neid äkki ekspediitoriteks kutsuma. Seega nimetus võib-olla määrava tähtsusega
˅ näita rohkem ˅
2022-02-17 11:37
märgunistus, sinu meelest määrab siis juuksevärv ajumahu? sellisel juhul oled ise natuke blondu ilmselt
ja kuskohast sul on andmed või faktid, mis siinsete naiste töövaldkond on?
kõik need hooradeks ja prostideks sõimajad pole enamasti sõimatavaga elu sees kohtunudki, on ju nii. ikka juttude ja oletuste põhjal käib see sildistamine...
samahästi võiks sinu ema või õe kohta hakata rääkima, et seksivad raha eest kõigi meestega....või sind pederastiks tembeldada. kuna keegi kuskil oletas. või jäi pildi põhjal selline mulje
kui oled konkreetse naise käest teenust ostnud ja temaga vahekorras olnud, siis võid tulla siia prostitutsioonist jahvatama-
kui seeläbi oma mingit üleolekut või "kõrget moraali" loodad ehk tõestada.
aga niisama siltide kleepimine ei jäta just eriti aruka mehe muljet sinust, märgunistus.
nii et vaevalt et ühel intelligentsel ja endast lugupidaval naisel sinu vastu erilist huvi saakski olla (olenemata selle naise ametist ).
˅ näita rohkem ˅
2022-02-18 09:28
Capri ei julgegi nüüd enam raamatut kätte võtta, kuna kardab, et siis muutub nagu muinasjutus võluväel brünetiks
Ei ole asi nii hull - sellel tädil kasvas loomulik juuksevärv seetõttu välja, et ta sai targemaks ja mõistis, et siin maaimas on midagi enamat kui litsakas välimus ja ilased rahaga vehkivad mehed ning ei pidanud enam välimusse aega ega raha investeerima.
Mida on mehel lolli naisega peale hakata? Keskmine vahekord kestab ca 5-30 min... Mida ülejäänud ajaga peale hakata? Lolli naisega polegi muud peale hakata kui tellida üheks tunniks ja siis on ka juba temast nii siiber, et annad ruttu raha, et ta kähku ära läheks
˅ näita rohkem ˅
1
2