Foorum
1
2
3
...
10
11
12
2010-10-03 23:24
No ära räägi. Oleks selgust saanud sinu heas valikus.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-04 08:50
Väga hea,,esinemisoskus.... .. milline sujuvus -,meelekindlus ,,ja , te olete VÄGA TUBLID.. ja Placebo , sina ..mitte ei pane pahaks parmale sellist juttu,,,sest parma oskab.. veel, veel -)-- hullemini käituda --.. austust..
˅ näita rohkem ˅
2010-10-04 09:01
Hea on siin targutada...rüübates kõrvale aromaatset Nannini espressot,istuda soojas toas.....
˅ näita rohkem ˅
2010-10-04 09:16
teadagi,, harjumused));..
˅ näita rohkem ˅
2010-10-04 10:46
Eks siin paljud praegu tubased, tõbised, viiruste aeg, hea kui korra poes jaksad käia
˅ näita rohkem ˅
2010-10-04 10:49
hääd - ,,paranemist--,ju-..
˅ näita rohkem ˅
2010-10-04 10:51
Tänan!
˅ näita rohkem ˅
2010-10-04 10:56
aga palun .. .
˅ näita rohkem ˅
2023-01-16 19:41
capi sind ei võeta prostide seltskonda, sest oled silikoonist ja nii sea näoga. ehk paned tikud silmade vahele
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 00:14
....ja loomulikult segasid 10+ aastat tagasi "lõbutüdrukute" kuulutused mõningaid saamatumaid tutvujaid- nagu sellest populaarsest teemast näha
mott.
nii et pole tegemist mingi paar kuud või paar aastat tagasi alguse saanud nähtusega nagu mõned üritavad väita.
aga meeldivalt galantsed ja kirjakeelt valdavad härrasmehed ilmselt tutvuvad rahumeeli edasi.
olenemata sellest, kas keegi kuskil rendib massööride ja seksteenindajate teenuseid..
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 12:05
Kas selline väljend nagu "teenuse rentimine" on eitamise uus tase?
Aita natuke lahti mõtestada
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 13:41
Tuleb Slavega nõustuda. See on ebaõnnestunud väljend. See võib tähendada, et teenuse osutamisel kasutatakse rendi tööjõudu, see tähendab tööjõu vahendamist. Seksiteenuste puhul on see seadusega keelatud.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 13:48
jah, teenuse ostmine oleks ilmselt täpsem väljend.
kuigi mõningad tegelased siin räägivad "enesemüügist" või "kehamüügist". ilmselt loodavad teenindaja või mõne tema kehaosa endale päriseks osta? mis on ilmselgelt seadusega keelatud.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 14:07
Teenust müüakse ja ostetakse, aga osta saad kas vahetult teenuse osutajalt või vahendaja kaudu. Siit tulebki see, et vahendaja rendib sulle teenuse osutajat.
Prostituut ei müü enda keha, ta annab seda rendile. Kui ta on ise enda keha rentijaks(vahendajaks) siis on kõik ok, aga keegi teine seda teha ei tohi.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 14:17
nu sedasi iha targad, tehke mulle vähe lollakale või ka palju lollakale selgeks üks asi siin ja see oleks, et mis kuradi moodi on see siin võimalik ? Nimelt naisi kes raha eest ei kepi ( viisakalt siis seksi ) nimetatakse siin litsideks hooradeks ,mõrdadeks ja kurat teab veel kuidas aga need hoorad kes kepivad raha eest ( nimetagem seda siis sponsorlus ) on tibid , naised jne., vot see pöörd arusaam jääb mul küll arusaamatuks ja veel , eks rõhuv enamus meist siin lehe külastajatest oleme ühed parajad hoorad sest on vähe usutav , et keegi meist siin käib lilli nuusutamas või muid hola hola ninnu nännusid jagamas.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 14:47
Kujuta nüüd Kommar ette, et sinu naabruses elab mingi väga ebameeeldiv tibi kelle käitumine ja võlimus ja..... jätab soovida. Sina ainult näed teda aegajalt möödaminnes ja otsest kokkupuudet sul temaga pole, kui jätta välja see pisiasi, et ta töötab lähimas juuksuri töökojas, mida sa regulaarselt külastad. Enda tööd teeb ta väga hästi ja sul pole talle mingeid etteheiteid. Kuidas sa temaga töökojas käitud? Kas näitad välja vastikustunnet tema vastu? Ma arvan, et sa käituks viisakalt ja mitte ainult töökojas. Väljaspool sa lihtsalt ei otsi temaga kontakti ja väldid konflikte.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 15:00
kui ta teeb oma tööd ok siis milles saab olla probleem ,pole ju ja minul on alati võimalus kas külastada seda juuksurit või otsida mõni teine koht.mina kui klient hääletan jalgadega. miks ma peaks kusagil vastikult käituma ja kuidas puutub see tema ebameeldivusse jne,Küsimus ikkagi miks on siin nimetused pööratud. kuram kui ma isegi seksin naisega raha eest siis ma teda juba viisakusest ei kutsu hooraks või litsiks ja kui see naine keeldub seksimnast nii raha eest kui ilma rahata siis pole ju üldse põhjust teda sedasi kutsuda , see mis ta naabri jürka või kallega teeb see ei puuduta mind st kas kalle saab ilma rahata ja jürka peab maksma ja nii paljut siis juuksurist et maksma pean ma seal nii või teisiti oleneb ainult summast st juuksuri mainest
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 15:14
Capri võiks mind sponsoreerida
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 16:18
Joti metafoor on jälle väga segane. Kuidas see haakub?

Igatahes kommar, on tõesti ajuvaba sõimata naist litsiks või hooraks sellepärast, et ta ei kepi

On mõned, eks suhtuvad täiesti rahulikult sellesse, et nende seksuaalsus ongi selline ja need nimetused on olenevalt kontekstist kas lahedad või halvustavad.

Ja see, kuidas hooradele poetakse on ka veider.
Parafraseerides jotti: kas sa juuksuri ees lipitsed samamoodi?
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 17:50
Asi ongi selles, et sa ei hakka sõimama teenindajat, kelle teenusega sa rahule jäid isegi siis, kui see teenindaja inimesena on sulle ebameeldiv
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 22:54
jott kle , teema väliselt aga kas juuksuriga saab
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 23:20
kommar,
õige härrasmees iga kord juuksuriga. vahel ka pediküüriga.
mis sinna muidu üldse minna eksole
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 23:24
Ikka saab. Noh ja nagu paljude ametite puhul, pidid kaa parimad juuksurid olema mehed
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 23:28
jfjm,
kas see ütlus ei käinud mitte kokkade ja günekoloogide ja traktoristide kohta?
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 23:44
Mitte et ma naisi alahindaks, aga meestel tunduvad olema suuremad eeldused loomeinimesteks saada. Valdav enamus kuulsatest kunstnikest ja heliloojatest on ju mehed. Starjuuksurid on ju ka nagu kunstnikud.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-27 07:23
Ma lõikan endal ise juukseid.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-27 08:22
wow, misterj lausa tõeline kunstnik siis
kas ise teed omale lingami kunstilist massaaži ka?
˅ näita rohkem ˅
2023-01-27 08:45
Ega te seda kohta jututoaga segi ei aja?

Või tunduvad enda "vaimukused" nii head, et neid on vaja kohe pikemalt loetavana hoida?
Ehk läbustada.

Ma ütleksin jott, et sinu arvamus on pisut Å¡ovinistlik. Alates sellest ajast, kui naistel on olnud rohkem võimalusi eneseteostuseks, ei saa väita et naiskunstnikke oleks "valdavas enamuses vähem". Kuulsus, kui selline tuleb millestki muust. Anna naistele võimalus ja nad on väga loomingulised!
˅ näita rohkem ˅
2023-01-27 09:30
vaimukad inimesed on alati paremad kui vingatsid ja neid jagub siiagi ja ega teemad pole nüüd mingid kopli trammi rööpad , et miskit kallet olla ei või. ma ei arva et jott Å¡ovinistlik oli võo on lihtsalt ajalugu on selline , et ega midagi paljut naistega meelde ajaloost ei tule kui kuninganna Victoria, jeanne d'arc,Marie Curie no ja näpuotsaga veel. Selles pole ju ometi jott süüdi , et ajalugu maskuliine on . Kuulsus on rohkem nagu marketing- turundus aga see on puht minbu arvamus asjast .
˅ näita rohkem ˅
2023-01-27 09:53
Ega alati ei pea vastanduma ja vastandama. Vahel võib ju lihtsalt teadmiseks ka võtta, et lehekülgede kaupa natuke alla keskmist mittemidagiütlevat nalja teha... FOORUMIS.

Jott ei puuduta sõnagagi ajalugu, mis on kindlasti kuulsuse või kuulsusetuse põhjuseks.
Jott mainib ikka sõnaselgelt, et meestel on tunduvalt suuremad eeldused loomeinimesteks saada.

Kui nüüd võtta, et reaalainetes peetakse ka mehi paremaks ja siin pole küsimus subjektiivne nagu kunstis, siis kus need naised üldse avaneda saavad? Pliidi ääres ja voodis?
Ma ise arvan küll, et kunstis on naistel ehk isegi suurem loomingupotentsiaal.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-27 10:05
selles ma väga kahtlen , et mehed võiksid olla reaalainetes paremad ( peetakse paremaks ), reaalained eeldavad teatud loogilist mõtlemist eelkõige matemaatikas. mina tean paljusid naisi kes on supper progrejad ( nõuab väga loogilist mõtlemist) või ka väga head juhid . enne ma töötaks sellise juhi alluvuses ( eeldades , et tal on juhi võimed) kui mingi keskpärase mees juhi alluvuses kes tavalist muud ei oska kui delegeerimist kuid see kõik ei puuduta teemat sponsorid.See väljend on siin lehel oma aktuaalsuse minetanud ja uus kena sõnake mida siis tarvitatakse on kink. vot kingiga tekkib mul alati selline küsimus ,kuna kingitud hobusesuhu ei vahita siis,mis siin kink on . eeldatakse et mingi raha kogus aga siis pole see ka kink ,üldiselt jah on siin lehel palju väljendeid segamini ja sassis ja ega muud vist jäägi kui paraku seda ainult nentida
˅ näita rohkem ˅
2023-01-27 10:45
no juhil on teadmised ülimalt soovituslikud, aga mitte möödapüüsematult vajalikud, juhi ülesanne on juhtida protsessi, liita töötajaid ja anda tulemust. leida omale võimalikult heade teadmistega töötajad
˅ näita rohkem ˅
2023-01-27 11:22
Kui vaadata lõvi praidi, siis karja juhib vana emalõvi, aga valitseb alfaisane. Umbes nagu, et isane on kuningas ja emane peaminister.
Türgi sultani haaremis oli ka kõige tähtsam tegelane sultani ema
˅ näita rohkem ˅
2023-01-27 11:33
heal juhil on selleks anne ja kui seda pole siis on ta keskpärane, teadmised peavad olema muidu sa ei tunne protsessi jah ja loomulikult peavad olema alluvad kellel on teadmised head. Jott on nii matriarhaat kui patriarhaat ,näiteks elevantidel on puhas matriarhaat kus karjas on ainult emased ja lapsed karja kamandab vanim emane , pullid sörgivad ümbruskonnas aga see selleks . See sultani jutt no jahh, islam on hoopis miskit muud kui see kus meie tuleme olgu see siis kristlik maailm või kel mis mingi muu maailm. Et islamist arusaada siis seda peab tegelikult peris pikalt õppima,neid harusi on seal väga palju kõigi oma sikide,mukide ja muude vooludega aga sponsorlust või kinkimist see ikkagi ei lahenda
˅ näita rohkem ˅
2023-01-27 12:35
Ja sultani ema teeb muudkui sultanile kinke
˅ näita rohkem ˅
1
2
3
...
10
11
12