Foorum
2010-09-29 23:13
Mehed eelistavad autot naisele....rumal..võib-olla tõesti,aga mul on väljakujunenud seisukohad ja mul on täielik vabadus neist kinni pidada...jõudu teile siin foorumis.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:16
Muidugi, tee mis tahad. Aga õnne sa nii ei leia, sellega pead leppima ja see oligi asja filosoofiline point.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:18
minu karvad küll turri ei läinud jutus iva sees ...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:19
Auto on tarbeese, kuidas saab autot naisele eelistada või kuidas saab sellise mehega tõsisemalt üldse mehkeldada? Kui seda juba võrdluseks tuuakse, ju siis selline naine otsibki autopedet.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:21
demile jõudu!
väga kosutav on lugeda midagi, mil tõesti mõte sees on üle hulga aja...,
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:23
suurte püsihoolduskuludega auto on loll valik, nagu ka naine
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:23
Ühesugused naised leiavad mõttekaaslasi... kes rabab tööd, kes müüb tussi.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:23
khhmm uman l. mEHI ON IGASUGUSEID !!!,, ja vaata demile EI MEELDI TEATUD HALVA KODUKASVATUSEGA MEHED..ära halvusta teda, jahh me arvame KÕIK - KÕIKE - KÕIGEST..UMAN MIDA TA VALESTI TEGI ( DEMI.. )???
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:26
khmm...vabandust, aga, mida sina, uman, siin muidu müüd?
või, ostad või?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:27
Kus sa halvustamist näed? Mina arvan hoopis et ta ise tõmbab ligi just neid mehi kes talle sisimas ei meeldi. Sest normaalsete meestega ta ei oska hakkama saada, vähemalt tema jutu järgi ma eeldaks seda. Mõistad, kui naisel on armastusel püsinev suhe siis ta eluilmas ei võrdleks mehi autodega. Aga ju siis demi vaatabki mehi autode järgi. Mida ilusam auto, seda kobedam mees. Ja siis lähebki ise oma valiku õnge.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:28
Mina vaatan ilusaid naiste pilte, mõlgutan häid mõtteid, joon veini ja teed ja üldse ei viitsi naiste pärast tõmmelda siin elus - ENAM.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:30
näha on jeahh!!,, sa ka lollid naised endale saand ,, et neid nyyd ise oskad sõimata . uman umjan uman .l.l
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:31
aaa...ma just mõtlesin, et miks ometi üks, kah ju mees, lahmib, süvenemata üldse sellesse, mida "oponent" talle öelda tahab
aga...sa lahmid oma pettumust välja...noh, hea, et sa siis kassi ei peksa või autot ei lõhu, lased suurema auru siin välja ehk...,)
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:32
Tule taevas appi,kui lolli juttu võib täiskasvanud naine ajada
Mine tööle ja tasu oma hoolduse eest ise,siis pole ka põhjust virisemiseks,samahästi võiksid ka mehed sõna võtta,et naine aegajalt sõita tahab,kuid selle eest tasuda ei taha...
Kas tõesti on naiste enesehinnang nii madal,et peavad end kellegi lemmikloomaks,kelle eest vaja hoolt kanda???
Ja olen mikhaniga täiesti nõus-järelikult on praak naine,kui igakuist hooldust ja putitamist vajab...kui oleksin mees,võtaksin tõesti pigem lemmiklooma,see ei aja vähemalt lolli juttu suust välja...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:33
Just pettumust. Täiesti õige. Pettumus - rahamaias prost, muidu ju vanuse poolest sobiv, aga näet, pole midagi peale hakata, prügikala.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:38
õige jah, nõukamoodi ületunde rabav, kodus kiiruga poolfabrikaate soojendav töönarkomaanist tädi - ja, diivanil mõnusasti õllet libistav mees..., see on ideaal ja üks ütlemata kena pilt tõesti, ainult, et...siis kisub ju jälle IHA-sse pilku...otsivalt suunama...a, siin jälle, krt, küsivad raha
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:41
Kelle ideaalist räägid? Ütle no ausalt, milline mees sooviks prosti elukaaslaseks.? brrrrrr
Teil ju pole ajusid. Tõesti te pole siis võimelised ise seda klotsi kokkuajama mis kulub teil endi tuunimiseks?
Kuidas mehed hakkama saavad...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:43
pole küll päris see, aga meenus siin lugedes lauluread-ei pole kellelgi, ei sul ei mul ei madratsil... ei ole ühtepidi ega teistpidi häää
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:44
,,kes komistab see ikka saab ,, miskitki. .
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:45
kle, uman, sa kirjutasid just, et...mõlgutad HÄID mõtteid, aru ma ei saa, miks sa siia ei raatsi siis mõnda ka kirjutada, pritsid vihast tatti vaid igal teemal ja ajal...kahju küll, mõtted, eriti head, oleks ju teretulnud
aga...ma enam sõna ei võta, ausalt öeldes, vale inimene olen, kuigi, kahe kohaga tööd vehkides, aga...ennast jaksan suurepäraselt ülal pidada, teenust ei müü ja...ülalpeetavaid ka ei otsi
seega, vaielge edasi, vabandust, et sekkusin
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:45
plaksuta endale nüüd lili, nagu peeter oja või mart juur oleks sul aidanud selle posti kokku panna kirjuta nüüd siis see naiste versioon ideaalvariandist, ole kena
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:49
palun...minu, kui töötava naise ideaal...on see, kui ma õhtul töölt koju tulles leian oma kodus kõik, absoluutselt kõik, täpselt nii olevat nagu ma hommikul jätsin - ideaalne kojutulek, usu mind!
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:49
demi: millest närvad ometi? eks sul oma amet, meil meestel aus amet.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:50
lili, sa ei vastanud, ära keeruta
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:51
poolehoid,,töökatele mmJESSSS)).tuuuubllllii LiliNobre, TEA KA SINULE ON LUBATUD AVALDAD arvamust .. ,
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:52
ma ei tea, milline on naiste versioon, ma vastasin, milline konkreetselt on m i n u versioon - ja, vastasin erakordselt täpselt nii nagu ma mõtlen
o m a raha eest ma ei talu kindlalt mitte kui mingisugust sekkumist m i n u o m a elukorraldusse - kindel see
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:53
Nu aga kui mees sedasi arvaks, siis oleks tegu paha mehega kes imetleb oma autot vms. Täiesti kuul pähe nohhhh
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:55
üks elutarkus veel: sügisel ei tohi naist võtta, sööb, raibe , talvekartuli ära
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:57
Me teame ju kõik,mis juhtub autodega,mis alatasa putitamist vajavad-need kas vahetatakse uute vastu või jäetakse aia nurka roostetama ja ostetakse uus,NOOREM,mis pidevat putitamist ei vaja...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 00:00
Ja ei saa mainimata jätte,et siin ongi kohati paras romula,kuhu roostetama jäetud MASINAD uut peremeest püüavad leida,kes ehk on piisavalt loll ja arvab,et ühe vana on teise uus...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 00:03
muide, kindlasti leiduks keegi, kes ka sinu, uman, "hoolduskulud" oma kanda võtaks...aga, siis peaks nagu vist mehem olema, sellise viginaga ei jõua suurt kusagile
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 00:10
1;0 / SEEKORD / Naised!! ./ .
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 00:25
ma olengi mehem, ütlen mida mõtlen ja ütlen kohe ausalt. nagunii on minuga kõik mehed nõus, peale selliste kes teile pugeda soovivad, aga oma soovitu kätte saades olete te unustatud. prost pole naine, enne saage naiseks, siis tulge meestel meheks olemist nõudma. teiseks jääge oma jorsside juurde see on teie maailm kus te olete tugevad.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 01:04
väga olengi !!! ..
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 09:08
ega see, kui kogemata meheks sünnid, veel meheks ei tee...sama, muidugi, kehtib ka naissoo kohta...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 09:12
Kas just kogemata, meheks sünnitakse? Äkki on see haiglaslik eelsoodumus
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 09:18
.lahe ---- ,egas kesksoost ei tahaks olla kyll
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 09:20
uman kirjutab õiget juttu siin sõnavõtjad pole ise sponsiotsijad..tahaks rohkem nende arvamusi kuulda.
Mõnes mõttes ka mehed ise süüdi...paljud,naised,kes nagu ei tahaksi seda raha,pakutakse ikka...samas jälle kui naine ütleb,et saab 200 kirja päevas,eks see hulk ikka mõjutab mõttemaailma kindlasti...milleks üldse tööle minna kui on võimalik teenida.Vaevalt see kellegi elu parandab kui mõni neist ongi reaalne rahapakkuja Mingil ajal naine vananeb,mis tast siis saab?Ah,mis mina muretsen..elatakse ju päev korraga
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 09:23
ai kuidas see uman mulle meeldib. ja kui mehelik ta on. uman, ma tahan sind
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 09:36
Täpsustuseks...ma pole küll mingi prost..oman magistrikraadi ja igakuist üle Eesti keskmise sissetulekut...tippajal teenisin 100 000/kuus.....mul on omad reeglid..ma absoluutselt vihkan mehi,kes üritavad end naise pinnal sisse seada,kes ei soovi tasuda naise eest restoraniarveid..mitte,et ma ise ei suudaks seda...see on minu jaoks väga põhimõtteline küsimus.
Maailmas kogub järjest hoogu antifeministlik liikumine,E.White on suutnud USA-s seda ideed juba päris edukalt levitada ja naised hakkavad ka lõpuks aru saama,et äpudel meestel pole kohta siin päikese all...sõidan Peterburgi konverentsile,et seda seda ideed ka Eestis laiemalt tutvustama asuda....Ülemaailmse antifeministliku liikumise eesotsas on naised,kel kraadid Oxfordist,Stanfordist;harwardist jne....kindlasti pole nad mingid prostituudid,nad lihtsalt keelduvad meeste elu mugavaks tegemast.
Arvan,et Eestis on pinnas sellisele ideele väga soodne....eriti enne üldvalimisi...mehed peavad hakkama oma naiste eest hoolitsema ja raha teenima...lõppeb aeg,mil 70%üliõpilastest on naised...lihtsalt MEES olemisest ja diivanil teenindust oodates jääb väheks...
Naised ka ise süüdi,lasevad ennast ära kasutada...hirmus üksi jääda....hirmus avaliku arvamuse ees jne...ma olen end siin lehel täiesti alasti võtnud..muidugi hea maitse piires,ma ei arva,et peaksin midagi varjama...ja kui keegi hiireaju arvab,et see on enesemüümine,siis jõudu talle tema arvamistes..
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 09:40
ehhh sind elmarit kyll-)kuidagi armas oli lugeda...tänks,aga ,,et ma peaks nagu ikka oma õige vastuse sel teemal ytlema, .. ok .. " sponsiotsijad".. jeaahhhhmm ...-- , ytleme siis nii neil on rasked ajad .. see oli vist leebe vastus.. karmimalt vaja we ,,- nu ytlen siis minule endale see elustiil ei ole saanud omaseks !!.. ja nagu elmar tubli inimene siin mainis ,,et ,,, yht seika ...,,kes ei lähe ahnitsema selle juurde tullakse..ise).RAHUS....Uuuuupss ... yhesõnaga ,, naised ja ka mehed olge kannatlikud,raha pole see mille nimel elada(KUIDAGI KENTSAKAS YTLEMINE)), ja yhesõnaga::::: seksi ostmine ja pakkumine (kasvõi veebinduse näol) rahaeest :::-see on TÄIELIK ENDA ALANDUS.!!!: ja ehe näide ,,enda mõistuse MITTEKASUTUSEST,normaalsuse piires!!. pähhhhhh .päh pähhhh,,, vastik teema . .. kes palun jätkab ... ,tnks. aam ,,nendel on ju hormoonid ,,mis möllavad ,,


"" ELUPÕLISED PUBEKAD """"-- ytleks !!.. vot niiihhmm ... ...


SIIS ... ..
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 09:47
nimelt, Demi. see on suhtmine, millest mina aru saan,kuigi siin sa nendele umanitele jt seda selgeks vist ei tee.
natuke mädanenud pinnas selleks..
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 09:51
demi: alles eelmine leht väitsid end kahel kohal rabavat... valetamine pole ilus

juuksur, palun ära aja oksele eks.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 09:53
Keegi võiks ju kirjutada,mis eesmärkidest,et ta siin lehel koos oma ilusate piltidega siis on?Ei taheta,teist ega kolmandat..paljudel kodus elukaaslane olemas,sponssi ei otsi,sexi ei taha,teenin hästi,oskan kõike jne.Millest on siis ikka puudus??
Rohkem avameelsust
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 09:56
uman - ei ole midagi, mis see sulle teeb.
hakka ennast nüüd harima, kui sa seda enne teinud ei ole. mulle tundub, et sinu arvamus mingite naiste rumalusest hakkab nüüd ehk ümber saama.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 09:58
TÕESTI NAISED !!!! ja ka mehed !!! . ,,KA SEDASI SAAB LÄHENEDA ja arvestada... ARVUTADA ... meie loeme
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 10:02
Absoluutselt kõik naised maailmas otsivad sponsorit...meil aetakse segamini mõisted "sponsoriotsija"ja "prostituut"...need on väga erinevad mõisted...et tunda ennast naisena,selleks on vaja meest,kes sinu eest hoolitseks...hommikul üllatab salongi kinkekaardiga,lõunal viib kohvile ja õhtusöök kaunis keskkonnas pole ju palju tahetud...ikka mehe raha eest ,loomulikult...
Naised ei tohiks vähemaga nõustuda..."kerge"naine,kes kutsub endale külla,valmistab enda raha eest ostetud produktidest MEHELE õhtueine,siis riietab end oma raha eest ostetud kaunisse pesusse,lõhnastab end oma raha eest ostetud parfüümiga ja süütab küünlad...needki NAISE raha eest ostetud ja MEES arvab,et see ongi normaalne...ei viitsi sokkegi jalast võtta...
Tuld selliste meeste pihta!Ükski naine ei tohiks nii madalale langeda......
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 10:05
to:UMAN Ma raban tegelikult isegi kolmes kohas-valdkonnas,lisaks veel kodused tööd...neid ma ei hakka eraldi tööks lugemagi..
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 10:09
demi: Miks sa räägid enda valikutest nagu kõigi teiste naiste valikutest. Vaata kasvõi iha, sponsorit otsib ehk mingi 10% naisi. Miks sulle ei meeldi sponsoriotsija võrdlemine prostiga, see on jumalast sama.

demi, aga see on su enda valik kui kutsud mehe külla, pakud lõunat, riietad end veel lahti kah. No minujaoks oled prost, raba või 5 töökohal Miks teid häirib kuid prostitena võetakse? Maailma vanim amet...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 10:10
demi,need nõuded tuleks mehele kooselu puhul esitada...need ei käi juhututvuse,mingi sexisuhte puhul ja ka sponsiotsijate puhul arvesse.Kuni kooselu pole..hoolib mees temast ja maksab talle oma tahte arvamuse järgi.Miks peaks mees sind ette kellegi teisejaoks oma raha eest laskma ilusaks teha
˅ näita rohkem ˅