Foorum
2020-08-28 19:32
qualcuno ha vuotato la mia memoria, coglione. Illuminati. Jah see nimi on tuttav, hm ma vist ei taha sel teemal enam rääkida, ma hakkan juba muretsema
a ma mäletan et oli demi, kes pärast oli choclata
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 19:41
Oi Demi oli tore tüüp, kes üritas esitada umbes sama elustiili, nagu Capri praegu. Ainult tema hõljus kõrgelennulistes fantaasiates. Vähemalt selline mulje jäi.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 19:50
sellepärast ta mulle meeldiski, tal olid rõõmsad ja optimistlikud fantaasiad ja paljud kiristasid hambaid niiet põsed villis seestpoolt. Tulevikus on Capriga samamoodi, tuleb meelde et oli üks rõõmus tegelane ja siis hakkad meenutama et kesse tige mutt oli kes hambaid kiristas ja see on läinud recyckle bini ja siis on bin ära tühjendatud
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 19:53
Rõõmus tegelane...? andke kannatust!
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 19:54
kassnüüdmõtleb kasjärgminekontoon coglionevõiilluminati
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 19:55
iha tähtede ja tähekestega tuli üks igivana majakovski luule jupp meelde -Oh, kuulake!
Kui süüdatakse tähti laotuses,
siis tähendab, neid kellelgi on tarvis?
Siis tähendab – ilmtingimata vaja on,
et igal õhtul
üle katuste
üksainus tähekildki laotusesse tõuseks.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:00
ei kass see mikhan see nimi millega mina ajalukku ja risaiklingusse lähen, ja seda saab veel väänata küll ja küll, kui veel kunagi peaks tahtma teda ellu äratada. Tead et mul tegelt enne kui iha oli konto hoopis sies, a ei mäleta mis nimeline
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:03
Kas see polnud mitte kolepaha
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:07
mise? Minu sie konto nimi ve? Kindlasti mitte, ma pole sedalaadi nimesi võtnud kunagi. Ja kust sa üldse seda teadma peaks?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:09
michan, kass pidas silmas enda kontot küll touch kassile järgmise kontobänni välja imeb. tulevikuks tuleb valmistuda
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:13
Nja, ununevad ajad ja ununevad inimesed Isegi need reaalsed inimesed, keda tuntakse.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:18
Ega ma täpselt mäletagi. Mullisõja aegu arutati seal siinset olukorda ja sina osalesid seal kindlasti. See nimi jäi meelde, ju see oli siis keegi muu
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:22
mkm, selleks ajaks olin ma sie juba ammu reetnud.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:25
Siis leidsid paljud reeturid korraks tee tagasi
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:33
võimalik. Aga enivei, sellist kasutajanime mul kindlasti pole olnud ja selles arutelus seal ma ka kindlasti ei osalenud. Seda mäletan küll et hästi kähku õppisin ära mullide taga piltide vaatamise ja parmaleikiniga püütsime videosi ka lahti muukida, aga kahjuks ei õnnestunud
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:40
No see käis väga kiiresti, kui pandi tulirebases hull ahv kardinaid laialilükkama. Täitsa ilma käskimata. Netis oli isegi link üleval.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:42
videote ve?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:45
mismoodi täpsemalt
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:46
näpud sahtli vahele, räägi välja!
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:49
Miku ära ürita, vipi ostmine tuleb odavam
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:49
kirjuta postkasti mulle siis ma kirjutan siia, ma polegi veel bänni saanud
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:51
miks odavam, see maksab ve?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:58
Mine tea, äkki on mõnele kummitisse vaja
Mina olen juba aastaid aus inimene, kuigi ma praktiliselt ei kasuta neid hüvesid, mida see vipi omamine pakub. Kui siis vaid seda, et ei käi teistele konto vaatamisega närvidele. Isegi ei hinda. Kümneid peaks arvel juba ligi kakssada olema.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 21:00
nahahoidjad, lasete roosal vereimejal ennast lüpsta Jott kle, sa tead kuidas see lahti teha ja ikka ostad seda vippi ve?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 21:06
nojah, eks ma pean siis otsingut kasutama jah. Kuigi enam pole väga vaja, ma juba vaatasin neid videoid, Lihtsalt lahe oleks kui see õpetus siinsamas üleval oleks
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 21:14
Miku, mulle tuli nüüd meelde ühe soomlasest ettevõtja ütlus, kui temalt küsiti, et miks ta kodus hommikukohvi ei joo, vaid käib seda bensukas tegemas. Ta vastas, et bensuka poepidaja on ka ettevõtja ja üks ettevõtja peab teist toetama. Kui tahad ise edukas olla, siis anna ka teistele võimalus.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 21:54
jfjm - sa kirjutad mitmelpool arvamuse ja siingi kordasid uuesti - küll on hala, jne. (ei loetle seda pikalt ......su tekstist, lõpeb sõnadega - ...õnnetud)

Oled sa ja mõned teised siinsest foorumist ,rõhutajad mõelnud aga teisiti - suhtlussait ja tehakse konto, aastaid ei suhelda(ei kirjutata ja ilmselt siis ka ei vastata), küsitakse(enamus) ja pakutakse (tänagi üks pakub NN kuulutustes kepi eest 500) ning tegelikult ei tõuse ja ei tule sealt midagi ka kui juba mokad on põrandani ja riist on sinine ), tavaline tutvus ei sobi. Seega sobi ainult see, milleks tema tuli - kuidas seda teada saada kui ei küsita ? Isegi tööealine(peale keskkooli) ei suuda ise omale VIP teha - 4...5 eur et mummulisi pilte vaadata. Nemad on siis need ainult valiku tegijad .

Tead, nemad on õnnetud !
Kogu tutvumissaidi sisu nende arvates on nillimine, see aga näitab iq.

Mõtle sellele. Sa kirjutad vahel päris arukalt ja siis äkki kiidad sellist suhtumist, ilma filosoofiata- tutvuda ja suhelda - peab olema vähemalt 1 vastaspool. On ka võimalus, et nutiajud ei oskagi muud kui blokkida.

Ja toome siia näite Covid koolivälisest koduõppest, kodus töötamisest - hilisemad vastused on olnud , ei -tahaks ikkagi välja kodust ja kuidagi jama....
Vastus on siin ühene - kooliõppes = tuli kohe vastata ja arusaada , ei saa nillida ja ennast lasta imetleda teistel ning kguaeg nagu koolis , ka vaheaejal aina nutitada... ja töölkäijatel - pole kohvitada kellegagi - ei saa isegi väljavalada sisemust või tõsta ennast paremaks ja nautida . Lisaks kaob mõlemail juhtudel pugemise võimalus , kardetakse kaotada priimuse viljad.
Siin on aga hea laiata ja pidada ennast parimaks teistest - pole pilti, pole sisu kontol jne., ja nii lõbustada veel mingite sõpradega koos kirjavahetust siiski pidades ja siis lõpuks blokkida või mõni hindab 1 ga jne. postaksti midagi sitta kirjutades lõpuks ....
Kõrvatagused on piimased ja ema põllesabas rippujad , pehmikud - osa ei saa sellest isegi üle peale 21.a. kui sõjaväes käidud ja osa ei kõlbagi sinna, sest iq puudub
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 21:57
usu usu soomlasi, vaata mis neist saanud on. Vereimemisel põhinevat ettevõtlust ei pea toetama, metsade hävitajaid, parkimise tasustajaid, maksukogujaid, poliitikuid, lastega kauplejaid, hasartmängudega rahateenijaid, orjapidajaid, saastajaid, vallutajaid, kurjategijaid ja piltide peitjaid
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 22:06
Ellips, Asi on selles, et mina tutvun inimeste mitte nende suguelunditega. Minu jaoks on ka prostituut inimene, kuigi ma tema teenust ei tarbi. Samuti on peded inimesed, aga et olen paadunud hetero, siis seksuaalses mõttes nad mind ei huvita. See kõik ei sega mind nendega normaalselt suhtlemast
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 22:18
vaat, ma olen siin suhelnud ka paljudega ja mitte seksi kohustusega , nii postkasti kaudu kui jutukas eraldi . vanuses samuti erinevad . seepärast saangi kirjeldada nende aastate jooksul toimuvat siin. Ja minu hindamiste või kommide panek on pigem ajaviitest kui juba olen saidil. See, et keegi kirjutab sellest kokkuvõtte ja suundumise, ... Mina ei liigita ennast ei ühele ega teisele poole. Ja postkastis olen ka alati vastanud.
Kas kiita kellegi tutti või emmi , pole ka midagi hirmsat. Sest ka tavalisel päevasel suhtlusel , satud ikka tegema mõnele tuttavale või töökaaslasele mõne kena viite , tänasel päeval lumehelbekesed nimetavad seda ka juba erootilisteks või sugulise lähenemise katseks. Kõik saab alguse ajukumerusest , sagarate
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 23:31
tead sa võiks tõesti enne läbi lugeda kui ära saadad, Su lauseehitus on nii sitt ja lohakas et rohkem kui kolmest su postist tõesti ei viitsi läbi närida ennast.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 23:53
michan - siin pole vahet, sul aega lugeda küll , pole kiiret . ma loen need ümberpööratud tekstid kõik läbi ja vahet poleks , Tehes väga grammatilise lugemise , pealeseda ..................,....................., ................nimelised kohe järgnevalt kirjutavad oma aju järgi ümber ja mõtte teiseks , milleks siis vaeva näha. Loe ja kõrvuta selle tekstiga , saad aru millele vastasin ja kui see oli jfjm jaoks , ära siis loe ja näe vaeva Või ära kirjuta oma vaevustest
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 00:24
ellips, sa kirjutad iga päev mitu oopust, kuidas sinust on valesti aru saadud ja keegi ei taha sinuga suhelda. samas teatad sa, et sinul pole aega oma teksti üle lugeda, võtku kõik foorumlased piisavalt aega ennast sinu segasest nutulaulust läbi veerida

proovi vahelduseks normaalselt kirjutada ja võib juhtuda, et mõlemad probleemid kaovad
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 00:31
Mis mõttega sa seda valget kohta sodid,kui sind isegi ei huvita kas seda keegi loeb või aru saab. Loe oma deem ing tekst üks kordki enne saatmist läbi ja tee vähemalt mingigi korrektuur. Ma ise vaatan oma poste ka vahest tagntjärgi, et ikka päris soga on tulnud, piinlik päris, kordki lugeminie oleks päästnud
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 00:36
JeesusKass - vauuu , sinagi jõudsid pärale , teised väsisid oma vassimisega ära , sa lähed nüüd edasi .... jätka , jätka .... nutulaulu pole olnud , vaid viited kuidas list ei toimi kui selline tatikalik stiil . Kes sa oled , et kõigi foorumlaste eest vastad ? - kogu iha.ee eest ? Arvesta, et foorumlasi on samapalju kui iha.ee liikmeid , kõik ei kirjuta .
Nüüd kirjuta - ma ei saanud midagi aru .....
Lohutan , pole midagi.

michan eest vastata - ei peagi ja ei pea aru ka saama - ära pringita

Ülehomme küsi , sa ei saanud aru mis sulle kirjutasin .
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 00:38
michan- ma ka vahest vaatan,
see on hea - said ka lõpuks tunnisatud , et kirjutate igast soga kokku ja vahel häbigi . Jõuamegi lähemale , hakkab kohale jõudma
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 00:39
noh, üleüldiselt, sitta kah, ega sul suurt midagi öelda ka pole, eks sa siis kirjuta seda düsgraafiat edasi. Niipalju on selgeks saanud, et mida pikem seda mõttetum
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 00:54
michan - sinu kirjutatu :....Ma ise vaatan oma poste ka vahest tagntjärgi, et ikka päris soga on tulnud, piinlik päris, kordki lugeminie oleks päästnud
Jagan sinu muret ja on alust arvata , et enamus tekste on siis liigitatavad ihas düsgraafiana.

Meil pole olnud iha lehel ju grammatika eesmärgiks , erinevad teemad köidavad ja arusaamine on selles osas mõneti valulik , mis tingib siis ka mõnele suurema tähelepanu .

Soovitan teil võtta korrektuuri tõsiselt ja alustada KUULUTUSED osakonnas , jagades seal korraga, äranimetades kõik mittekorrektse grammatika või arusaamaga kuulutajatele nõuandeid

Siis rakendub teile tervete ja tervitatavate liikmete kiitus ning teadmine teist hetategevuses , ei pea mind kadetsema ja õilsad pealekauba


Jõudu!
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 01:07
ellips
jaa, grammatika ei ole eesmärgiks, ja ma üldse ei juhiks su väljendustele tähelepanu, kui sa vahetevahel teeks mõned näpukad või eksiks mõne keelereegli vastu, Aga sul on tõsine probleem, see on nagu lalin mis sa kirjutad või nagu sa oleks pidevalt juua täis või alaarenenud või miskit. Keegi ei eelda et sulle oleks võimetekohane veatult kirjutada, lihtsalt püüa natukenegi, üks kord ülelugemisestki on kasu.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 08:44
michan- tahad visata kiviga , olgu - loe oma eelviimane lõim ja viimane - hinda ühel grammatikat ja teisel sisu(sisutust) kannet ja ongi sulle vastus, teatud naiste ees targutamisega vaeva pead nägema ja segab sind hoopis grammatika asemel minupoolne viitamine muule. See, mis teile ei meeldi, on lalin. Võiksite tähelepanelikult jälgida oma lühikesi ja tarku tekste - nende sisu on vahel hullem kui bomz -l. Ja kindlasti vaatle Sõnaveebis vahel.
Kena suve jätku ja tundke ennast mugavalt, lähen parem ujuma.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 09:23
Näed, jott, sa enne kirjutasid, et olid minulgi ristipõiki jalus, ilmselt ma siis ei väljendanud ennast ka väga peenetundeliselt, aga sa tegid siis sedasama asja, mis see ellips praegu, loomulikult selgelt väljendusdes ja teisel tasemel. Praegu ma pean ilmselt vabandama oma tolleaegsete väljenduste pärast, ja muidugi see ellips ei kannata mingit võrdlust sinuga välja, ja see oli siis .Oled ilmselt ammu sellest välja kasvanud ka.

ellips kena suve jätku sulle ka ja head ujumist
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 11:12
michan
2020-08-28 21:57:14

usu usu soomlasi, vaata mis neist saanud on. Vereimemisel põhinevat ettevõtlust ei pea toetama, metsade hävitajaid, parkimise tasustajaid, maksukogujaid, poliitikuid, lastega kauplejaid, hasartmängudega rahateenijaid, orjapidajaid, saastajaid, vallutajaid, kurjategijaid ja piltide peitjaid
-----
anarhistisugemetega miku

sind kohtasin hotelli Kungla baaris,
lendlehti heitsid rahvamassisse
ja sinu kulmude sünkmustist kaarist
lõi välku otse mu teetassisse.
nahkpintsak must sul õlgadele heidet'
ja silmis sünge anarhistipilk,
paar dünamiidipommi tasku peidet,
sul heita neid on tänavale kihk...
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 11:25
ohei, see polnud mina
mu sinisilmist vabaduse sina
kiirgas helgelt
ma lihtsalt kõnelesin selgelt
ei välku löönd, ei plahvatust
vaid laulda tundsin ahvatlust
ei katnud pintsak nahkne õlgu
ei olnud kätte maksmas võlgu
mu õlal kondor istus raugelt
mu pilli hääl sul kõlas kaugelt
ei rikkund välguga su teed
vaid lahkelt serveerisin rapéd
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 11:30
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 11:38
Miku, teises teemas oleksin ma selle kohta öelnud, et turundus, aga siin üritan läheneda asjale veidi teise nurga alt.
Kui minu siia lehele sattumine toimus maise elu keerdkäikudest tingitud juhuse läbi, siis minu siinne käitumine on paljuski tähtede poolt määratud. Lõvi peab pildil püsima ja uhke lõvi elab põhimõttel, et mehed ei nuta, täpsemalt, nutavad küll, aga mitte avalikult.
Nii naiivne ma pole, et päriselt ihkaks lõvi trooni ja krooni, pigem üksik vana hunt, kel piisavalt aega ümbritseva suhtes arupidada.
Kui hunt ei saa kitse kätte, siis kas saab süüdistada kitse liiga kiires jooksmises? Viga peitub ikka hundis endas.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 11:52
metafoorid on head asjad, teevad tihti asjad selgemaks, aga hetkel olin mina hunt ja su metafoor kits, jalga ta lasi. Aga see pole ka väga tähtis, ma ei püüdnus sellest teemaarendust luua, omamoodi hea näide lihtsalt arengust, kuidas kõik muutub, nii suhtumised, olekud, mõtted ja avastamised. Et ei maksa midagi mälusse kinnistada, praegu tundub see ellips tola ja peast natuke lihtne, aga kunagi me ei tea, kõik võib muutuda, lisaks et palju sõltub ka oma vastuvõtmisdevicist
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 11:55
ja jotile , on elus hetki kui ka hunt peab targemaks kitse eest taanduda
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 12:09
Kommar, taanduvad tavaliselt ikka isasloomad, emased taganemist ei tunnista.
Kui isate käitumises on määraval kohal enese alalhoiuinstinkt, siis emaseid juhib emainstinkt. Poegasid kaitsev emane ei tagane ja see laieneb ka muudesse olukordadesse.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 12:27
siit vastus sellele blokeerimisküsimusele
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 22:55
Kae, Velts jälle kustukummi ülesleidnud
˅ näita rohkem ˅