Foorum
1
2
2010-07-22 15:32
Kuidas siin kuulutusega skoorida?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 15:33
Ma ise olen mõelnud, kui paljud siis ikkagi siin tänu kuulutustele saavad midagi. Paljud kuulutused sisaldavad ainult smilesid ja mitte mingit infot. Kui kellelgi on häid nippe, siis siin teemas võiks neid jagada rumalamatele
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 15:36
Mina sain 1 korra. See oli see keeleseksi teema.
Rindadest oli ka paar huvitatut.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 15:43
Nojah kui mõnedele meestele pakkuda siin kakaaugu teemat, siis tuleks ka päris palju tagasisidet Lihtsalt ei saagi aru miks mõnes kuulutuses ilutsevad ainult sümbolid ja neid kuulutusi on igapäevaselt? Mingi hetk võtan kätte ja hakkan ka iga päev lisama kuulutusi ja vaatan kaugele see mind viib
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 15:43
aksala - aga sa tee kuulutajatele mingi küsitlus, see informatsioon peaks nendel käes olema
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 15:46
Kahjuks nad ei külasta foorumit kuigi tihti Samas oleksin huvitatud naistest, kes kuulutustele vastavad
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 15:48
seda ei peagi foorumis tegema - sa mine juurde ja uuri nendelt ilusasti
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 15:49
Aga pr Juuksur kuidas teie endaga on...kas olete kasu saanud siin kuulutuste rubriigist?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 15:51
hr Aksala - olen uurinud, huvitavaid kuulutusi tehakse, kuid lähemaks uurimiseks tahtmist ei ole tekkinud ja tundub, et ei teki ka
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 15:53
Küsin siis sedasi, et mislaadi kuulutus sinus huvi ärataks? Isiklikult üks parimaid, mida nähtud...otsin püsivat juhusuhet vaba abielunaisega
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 19:37
et milline kuulutus ihas huvitav tunduks vs üldiselt? kui ihas - selle peale ütleksin, et mida hullem tekst, seda parem
aga üldiselt mind kuulutused ei huvitagi, v.a siis, kui ma millestki puudust tunnen (nt külmikust).
muidu on sellega vist nagu nende muude asjadega, mida peab enne nägema ja tundma ning peale seda saab ütelda, kuidas oleks parem olnud
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 20:09
Mida suurem number eekides, seda suurem on võimalus ka midaig saada. :$
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 20:16
aksala-külastavad küll foorumit ja suht tihti ja väga tähelepanelikult
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 20:18
Pole kuulutanud kordagi Kui aus olla, siis kunagi alguses sirvsin seda lehte. Rohkem pole huvi tundunud selle rubriigi vastu.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 21:50
No kui kõik need kuulutused läbi lugeda, siis saab selge pildi ju milline ei tohi üks kuulutus olla Kuna sisu on enamusel üks, siis piisabki oma nime ja paari smaili lisamisest, et "mina ka, mina ka...". Selleks et kuulutus ka mõjuks peab ta silma jääma. Olen 2 korda kuulutanud ja mõlemal korral saanud umbes 50 vastust ja loomulikult oma tahtmise, aga valik oli väga raske
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 21:55
Peaaegu vaba, abielumees, otsib samaväärsete huvidega, pikemat kasvu, saledama kehaehitusega, volüümikat, nooruslikku, vanemas keskeas daami
Paluks saata vastused otse minule
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 22:02
väga hea kuulutus, meelde jätma tuleviku tarbeks ehk ülesehituse
aga teemasse minnes, siis kindlasti ei skoori labased kepi lunijad ja mehed, kes iga päev siin a´la 10 kuulutust vorbivad, edu on vast ikka viisakat kõnepruuki ja õigekirja valdavatel meestel
ja mingi sihtgrupi jaoks ka kindlasti on numbrid olulised, mida pakutakse
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 06:45
Vahel jälgides seda teemat jääb mulje et, ühed ja samad inimesed on seal. Siin vist ongi nii et, on inimesed kes käivad foorumis ja tegutsevad siin teised jutukas ja kolmandad on kuulutuste rubriiki elus hoidmas.
Väidan et, kuulutavad need massiliselt kes ei viitsi tegeleda otsimisega vaid lasevad juhusel endale midagi sobivat ettekanda. Muidugi kui elus on ültse juhuseid.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 08:33
Siit väike järeldus..hea kuulutus oleks midagi sellist: Kena, sportlik, haritud, rikas, hea iseloomuga noormees/naine otsib meeldivaks ajaveetmiseks kena neiut/noormeest. Olemas elukoht, auto, maja, korter kesklinnas ja Hispaanias, vanemad on normaalsed. Loomulikult on sonss kohustuslik ja minu poolt a´la 20000 kuus puhtana käteen. Vot sellise kuulutusega vast juba lööks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 08:46
Aksala,unustasid mainimata pikaajalise suhte,aga sellele vaatamata võidakse see paigutada lahtrisse "liiga hea,et tõsi olla"
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 08:52
Ei ole midagi ...ma veel lisaks, et pikemaajalise suhte puhul oleksin nõus kuu taevast alla tooma
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 08:54
Ma kaldun arvama, et kuulutuse sisu ei viitsi keegi lugeda. Kunagi sai ka kusagile kuulutus panna. Üsna põhjalik. Tulemuseks, pooled ei vastanud kuulutuses esitatud nõuetele. Suurem enamus küsis esimeses kirjas seda mis kuulutuses kirjas oli. Kui mu mälu mind ei peta, siis üks või kaks inimest ei küsinud, et miks kuulutuse panin. Ehk siis siit järeldus, sadadest vastanutest vaid kaks inimest luges kuulutust.

Aike, tõenäoliselt nii ongi, et igal pool on n.ö oma seltskond. Kuulutada on ju palju lihtsam kui vaadata läbi profiili, kirjutada kiri, mis silma ka jääb. Panen kuulutuse ja vaatan mis vesi kaldala uhub. Jutuka kohalt ma ei oska öelda. Kunagi vanadel hallidel aegadel ole isegi mingisse jutukasse sõbrantsi suure lunimise peale, et lahedad inimesed roninud. Aga see teema jäi mulle kuidagi võõraks.
Foorum mulle meeldib. Loed, mis rahvas kribib siin, vahel naerad, vahel muigad, vahel oled hämmingus. Tekib mõte kõige selle peale, kribid rahulikult oma jutujora kokku ja aamen selleks korraks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 09:01
NSM,aga sama lugu on ju naiste postkastis,kirjutavad need,kes ankeeti ei loe
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 09:09
jfm ka meest postkasti tuleb pakkumisi mis vastanduvad ankeedis kirjas olevaga
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 09:17
Markxs-tulevad,tulevad,kuid sellest ju end häirida ka pole mõtet lasta
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 09:23
Kusjuures, ma ole üsna tihti mõelnud, et millest see tuleb. Kunagi ma lausa solvusin, et kuidas saab inimene olla nii pagan pealiskaudne. Nüüd võtan seda kui teatava hulga inimeste eripära.
Aga huvitav paradoks on see, et need kes kurdavad siin ja naisi sõimavad, ongi need samad jorsid, kes lugeda ei oska. Kui siis öelda, et kulla inimene, kui sa ei suuda isegi profiili läbi lugeda, millist naist sa loodad siit reaalmaailmas näha, saad sõimata taas Vaid tõesti inimene kes teenib raha, sellel pole vahet kellega ta kuhu läheb. Pappi annab, see ainuke huvi.
Inimene kes veidigi valib, see vaevalt sellistega viitsib tegeleda. Siis pole vaja solvuda kui pikalt saadetakse. Inimene ikka unustab ühe asja ära. Enne kui rusikatega vehkida peaks peeglisse vaatama.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 09:54
võib olla puudub paljudel peegel
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 10:21
Tänan vihje eest Kui ma siin vahel olen helgushetkedel mõnele pakkunud, et tead, ma annan sulle 200 krooni. Sõle tänavalt saad selle raha eest mida vaid hing ihaldab. Nu kahju mõnest kohe. Peab ju vaeseid aitama.
Kui jälle mõni psühholoogi otsima tuleb, siis pakun peeglit. Psühholoogias on terve teraapia osa see, kus inimene iga päev peegli ees 10 kord sisestab endale, et ta on kas tubli, õnnelik, positiivne jne. Sellest võib päris palju abi olla. Kordab iga päev 10 kord peegli ees, et hakkan profiilist infot lugema ja mõtlema enne kui näpukesed klaviatuurile jooksma saadan.
Vat milliseid väärt ideid tekib. Äge
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 10:29
NSM nüüd pane kuulutus, et pakud häid psühholoogilisi näpunäiteid ebaedukatele kuulutajatele Tuleb seista kümme korda päevas peegli ees ja sisestada endale, et ma olen hea kuulutaja, ma olen hea kuulutaja, ma olen hea kuulutaja jne.....nädala pärast proovida praktikas
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 10:36
NSM-kahjuks ei loeta profiilist infot see on tõsine probleem,mis koormab paljusi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 10:52
oskus kuulutada on anne, smailid töötavad väga hästi. lihtsalt õige inimene peab smailima. smailijad mängivad ehk natuke kõrgemat mängu kui need kes kõik oma soovid ritta laovad ja vastuseid läbi kriipsutama asuvad.

ainult mis seal kuulutustes mind häirib, on kordused. süsteem võiks lasta kuulutada ühe korra seni kuni eelmine pole ära kustunud.

nsm: miks sa pidevalt nende jorssidega samasse ämbrisse astud? hämmastav lausa
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 13:47
aksala, kle aga see on päris hea mõte. Ma natike mõtlen, siis kribin sinna miskit kokku. Kui muud ei saa, siis vähemalt nalja saab
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 13:54
Muidugi tee seda...ma mingi aeg panen omalt poolt ka midagi....puhtalt sellepärast, et muidu saan nii vähe kirju postkasti Ei taha iseendale ka kirjutada
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 13:59
Jah, läheme läbustame tõsiste inimeste nurga ka ära. Pärast saame peksa ka veel. Vähe sellest, et foorumis rikume siin ausate inimeste tuju, nüüd kuulutuste kanalis ka. Mnjaaa Õnneks ma poel väitnud, et SM mulle pärsi vastu karva on. Julge hundi rind olla rasvane – loe haavleid täis
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 14:04
NSM,ma juba kurjalt kahtlen kas mina olen mina või mina olen sina- sageli loen su postitust ja sama mis ise oleksin öelda tahtnud.Või on iffilt mingi nakkus saadud
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 14:13
Ega see kuulutuste nurk väga tõsine ei ole....suht üksluised ja ennast kordavad kuulutused samade inimeste poolt Ma arvan me elavdaks seda nurgakest pigem Aga isiklikult arvan, et siin peaks olema ka müügi/rendi rubriik nagu enamus foorumites. Mul oleks näiteks mõistliku hinna eest rendile anda täiesti töökorras peenis.....lisaks veel palju muudki kasutult seisvat träni magamistoast. Äkki kellegil on huvi või vajadus?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 14:21
no pane siis-ära anda heas korras peenis,kõik lisad, turboseade.proovisõiduks helistada...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 14:25
Süüde vale ja vahepeal puterdab
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 14:27
Tubli NSM, üle pika aja tuli üks asjalik ja informatiivne kuulutus. Ma isegi kaalun sellele reageerimist
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 14:27
egas kõike pea kirja panema las jääda no üllatusi ja avastamisrõõmu ka
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 14:28
Kaisukassike, sa võiks kuulutamiste nõuandla avada. Sul tuleb see hästi välja Kunagi siin pakkusin prostituutide ülikooli avamise ideed. Nuh, et vaesed mehed ei peaks vaevlema amatööride käes. Keegi ei võtnud vedu. Kool suleti enne avamist õppejõudude puudumise tõttu.
Äkki väike IHA suhtluskool oleks menukam projekt
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 14:31
Enamus Iha kuulutusterubriigis figureerivatele neidistele oleks tarvis majandusalast koolitust "Kuidas ilma jalgevahe abita ennast ära majandada" Oleks mõni asjalik õppejõud?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 14:33
Maja ehitamist alustatakse ikka vundamendist ja õppimist algkoolist.Alustasid valest otsast.Ma selles viimases projektis osaleks küll õpilasena.Eks pärast paista mis edasi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 14:36
aksala, igaüks teenib nii nagu oskab ja lastakse
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 15:00
Muide mis rahasse puutub, siis mul maal naabriks üks väga äge taadu. Tõesti lahe tegelane. Igipõline meremees. Tal iga asja kohta oma aga väga tark arvamus.
Tema on kunagi öelnud selle raha maksmise peale nii. Kui mees ei raatsi litsile (temal olid prostituudid ikka litsid. prost oli liiga moodne sõna) maksta, siis see mees ei raatsi ka oma naisele rahuldust pakkuda. Ta muidugi seletas selle kenasti lahti. Seda ma siia ümber trükkima ei hakka. Aga selles oli tõsine iva sees – asjadesse ja inimestesse suhtumises on point. Aga see läks nüüd teemast välja.
Aga see teenus sureb kohe välja kui mehed enam ei taha. Usu mind aksala. Pole nõudlust kaob pakkumine. Seda õpetati mulle kolis kohe esimesel semestril
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 15:07
Huvitav mida sa küll õppisid koolis, et Sulle kohe sellist asja õpetati prostitutsiooni kohta
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 15:08
Seega sa üht-teist jagad majandusest, kui sellist asja õpetati Nõudlust ei pruugi olla aga osade inimeste järjekindlus paneb hämmastama. Niikaua, kui mina siin olnud olen, on teatud tegelased ikka kogu aeg ennast pakkunud kuulutuste all. Isiklikult sooviksin konkreetsemat infot, mida ma sponsoriks olles saan ja kui palju....ühesõnaga natukenegi rohkem infot. Stiilis "otsin sponsorit" kuulutused ei ahvatle kohe üldse. Kui juba kuulutuse kirjutamisel ollakse nii mugavad, et paar sõna kirja panna, siis vaevalt, et midagi asjalikumat suudetakse reaalselt pakkuda. Esmamulje on kõige tähtsam, seega kuulutust pannes, peaks kuidagi oma kuulutuse võimalikult esile tõstma ja meeldejäävaks muutma
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 15:10
küsi kindlasti järgi kus ja kui suures mahus sponsorile ka reklaami tehakse
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 15:14
Jah mu üks tingimustest olekski, et sponsoreeritav kannaks otsa ees silt "aksala on kõva kepimees, võtke ühendust nr 5542...."
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 15:18
NSM: Aga kui keegi enam ei maksa, siis muutub prostitutsioon harulduseks ja seda kallim see on.
˅ näita rohkem ˅
1
2