Foorum
2010-07-11 16:56
krt, kas kohe peab rõvedaid kirju saatma ja esimeses kirjas kohe sitaaugust rääkima - mis siis, et sexportaal, ka seks võib olla ilus ja on elu loomulik pool, milleks arvatakse, et kui sexportaal, et siis võib nõme olla ja seksist naljanumbri teha, ning miks ei austata sexportaalis olijaid - mingid iffid ja steffid - ma ei saa aru - ise hullud ja ikka seksivad - loodan, et järglasi neil ei tule - kondoomi ehk ikka tunnevad ära.....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-11 17:01
Paraku jah Ja siis sellised mehed kurdavad et naised ei võta vedu.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-11 17:19
Parem on sellistest mitte välja teha. Mõni lihtsalt üritab oma maailmavalu nii välja elada.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-11 18:24
Ju siis eostamise aegu oli täpselt sama kuum,et seal üleval kupli all haigutab tühjus ja peale mõttetu mula sealt loota ju polegi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-11 19:21
Nu aga ropendamine ja rõvetsemine ongi ju popp tänapäeval. Nad tahavad ka popid välja paista.
Eelemine nädalavahetus üks tunnistas, et tal on räme pohmaks (ju seetõttu lagastabki siin), et äkki keegi annab kähku nikku. Pohmas peaga sõbrannale helistada ei ole viisakas. Nu ei lähe pohmas peaga sõbrannat keppima.
Siin on ju sellised naised, et neile pole vahet kuidas ütled. Litsile ei pea ju viisakalt lähenema. Küsid anna nikku ja nad peaks kohe andma. Kummaline, et mida nad pipardavad. Järelikult on mingid naljategijad siin ja jutulinud, kes mehi vaid kiima ajavad.

Eks sellise suhtumisega mehepojad need põhilised nutulinnud siin vist on ka. Enamus normaalse käitumisega mehi küll ei kurda, et naise neist välja eriti ei tee. Aga ärge naised unustagu, et mis iganes, ikka on süüdi naised Annad, oled paha, ei anna oled paha Vaesel mehel muud üle ei jää kui rõvetseda ja ropendada. Pealegi see on popp ja tõstab su teiste seast esile
˅ näita rohkem ˅
2010-07-11 19:36
Popi vahetaks välja tähelepanu vajaduse rahuldamine. Näljal mitu nägu.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-11 19:50
Sellega peab lihtsalt ära harjuma. Minagi sain täna meesterahva poolt igati põneva pakkumise.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-11 20:01
Mesmoodi see tänapäeva moodne ropendamine on ka? Vanasti olid ikka türi ja paidega seotud sõnad. Nüüd on siis, et teeme nikku? (vabandust moodsa ropendamise pärast)
˅ näita rohkem ˅
2010-07-11 20:08
Türi ma ei või...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-11 23:51
igasugu rõvedusele pole ju vaja pöörata tähelepanu samale tasemele laskumine on kahtlemata välistatud eirates suhtlemist sellisega ja mis on rõve...ühele on kõik ropp ,teisele pruugib olla igapäevane.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 06:13
minu töö eeldab auto kasutust - seega otsin autot omavat härrat....

eelolev lause pärit teemaalgataja lehelt, ei saagi täpselt aru mida ta sellega mõtleb
mõni loebki välja, et sa pakud teenust autos ja seepeale hakatakse tõesti, keerutamata, sitakast rääkima
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 06:22
mh, kus on kirjas, et siin portaalis on kõik litsid...ok nõus, et ka ropendada vahel mõnus, aga ma ei tee ju seda võõra inimese nina all..
ja minuarust väärib ka lits viisakat kohtlemist, sest millepoolest viimase teenust kasutav persoon temast parem on - eriti veel mingi pohmar...
loomulikult ma ei suhtle selliste kirjade saatjatega, aga!, teinekord mõni libekeelne 100 korda hullem....lollilt inimeselt ei saagi teab mida nõuda, aga on üksikuid psühhisendeid, kelledele on antud mõistus......
õnneks läbi arvuti keegi kallale tulla ei saa DDDDD
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 06:47
jan 28 - väga õige märkus - ma ei tulnud ju selle peale, et sexportaalis seksist mõeldakse - väga rumal minust.....aga minu vanuses hakkab lapsemeelsus üha suuremat rolli mängima.....lähen parandan selle vea, tänan....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 06:52
Kuulge luge mulle kusagilt välja et, see siin on sexportaal.
Mina ei leia seda kohta, ainult sexikate inimeste kohtumis paki. Mis kusagilt ei väljenda sex teenuse pakumist.
Paistab et, mõnedemõistus ei tõuse koha üles poole naba ega lasku allapoole põlvi. Sakib täiega.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 07:25
minu töö eeldab traktori kasutust, seega tuvun mõne traktorit omava naisega, veel parem kui tal kombain on.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 08:02
seksikate inimeste kohtumispaik- kohtumise eesmärgiks,sex ,grupisex,reisile minek,tutvus,ajaviide.... jne.loomulikult otseses või kaudses tõlgenduses sexiga seostuv portaal.pole ju iluaiandus või lemmiklooma kasvatus.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 09:07
jan28, arvad, et pillud kildu - nu ma naersin end ribadeks, kas on nüüd hea meel Sul, ega Sa juhuslikult orgasmi ei saanud selle nalja peale?....
ilu- ja aiandusportaal see ei ole jah, aga kusagil pole ka õeldud, et seksimine kohustuslik on siin portaalis olijatega - eriti nõmeditega....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 09:45
keegi ei kohusta ju kedagi sexima see ikka vaba tahe veel nõmedus on suhteline meie arusaamades,,,, mõnus sex on ikka hea küll ja hoiab meele,keha värske,loob parema enesetunde. inimene peab ise olema rohkem positiivsem,siis ka teda ümbritsev parem tundub rohkem naeratust
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 13:40
ei lisettikene, orgasmi ei saanud aga kihelema ajas küll
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 14:06
risto on ikka teadja mees küll....kui nüüd keegi veel ei teadnud, et seksimine elutähtis tegevus on, siis nüüd sai teada....
jan, Sa oled ikkagi armas, aga miks need sääsed püksi lasksid
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 14:31
lisett-mis sa siis komistad nõmedike otsa,,, või miskit endal minul küll tulevad siit portaalist meeldivad inimesed mis teadja ma ikka,kuid üht teist näinud ja proovinud ka muidugi on hea sex elutähtis tegevus,kuid selleks peab ka ise olema hea ja positiivsem
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 16:26
kle ristokene....mina ei komista nende otsa, ma ei kirjutagi kellegile esimesena , kas tunned kaasa neile nõmedikele ja üleüldse, miks Sa end puudutatuna tunned.....
ja jälle said rõhutada ammuteatud tõde, nagu oleks see Sinu avastatud....
ja üleüldse, kus ma kirjutasin, et K Õ I K siin portaalis viibijad ebameeldivad on....
ja veel, las siis Sinul tulevad siit portaalist meeldivad inimesed - minule pole keegi tulnud, irw........ ja kuhu nad tulid siis???????
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 16:31
..ja veel, risto, Sina ei tea ju naistest midagi, kaaguta meestega, eks....mitte et ma pedesid ei salliks, vaid tõepoolest - minule pole Su tõdesid vaja.....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 16:33
lisett-ma ei tunne end üldse kuidagi puudutanu... ja olen ka õnnelik
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 16:46
lisett-mina ei kaaguta kellegiga,ning kust võtad endale teadmise,et ma naistest midagi ei tea ja ära mine kuumaga põlema minu tõekspidamised ju polegi sinule
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 17:25
keegi võiks külma vanni minna, peaaegu et põleb juba
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 22:00
kenad mehed - võtavad mitmekesi ühe vana naise kallal - kas see ongi mehelikkus.....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 22:03
Ma ei pea siin nüüd eelnevaid postitajaid silmas aga mõni mees peabki pidevalt midagi tõestama niimoodi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 22:04
mehelik on hea olla kas oled kurb,,, lisett
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 22:16
sääski meil pole ainult parmud, maikad selga päevitanud, bock näpuvahel
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 07:03
ei mina teie pärast küll ei kurvasta...tujudega on nii nagu on - pidevalt suunurgad ülespidi jätaks küll kohtlase mulje....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 07:33
Kui Lisettil siin liiga rõve on siis võiks ju algul kätt proovida näiteks Rates ja siis kui veits karastunud on siis edasijõudnute lehel nagu näiteks Iha
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 09:19
lisett kle äkki lepiks kokku ja siis poleks ilkuist ja poleks teematki...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 10:59
lisett rohib ja harvendab porgandi peenart aga mitte supi materjaliks kurvastama siis ei peagi kohtlast muljet võib jätta mitmel viisil ja moel......
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 11:16
mis te mõtlete, et ma nüüd peale seda lakekrantsismust poen peitu või - irw, puht psühholoogilisest huvist jälgin, kui madalale te langeda võite....NB!, muide, nii vaene ma ka ei ole, et porgandit peaksin kasvatama, nii et oletage edasi....
ja ma väga vabandan, et vale teema üles võtsin - ehk loete muid teemasid - või on see sunniviisiline - keegi nagu sosistab või.....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 11:21
No mida asja te kaklete!!!! ....Kobige välja päikese kätte ja tundke elust rõõmu....või ka kuumusest kurbust
Kaunist kõike kõigile
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 11:22
lisett-teemasi võib püstitada igat liiki .on muidugi teisigi teemasi,mida saab lugeda ja arutleda peitust sa ei peagi mängima,sest oled ikka täiskasvanud inimene. ole tubli
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 11:26
Mis porgandi kasvatamisel viga on?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 11:38
i pajehali... jälle on kellelgi jama kellegagi. võib-olla jätaks tõesti lisette rahule?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 11:50
juuksur-aga miks..... kui inimene on tark ja arukas egas teda veel sellepärast kiusata
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 12:28
to juuksur; tänan, aga ei saa keegi mind tõepoolest kiusata, kui ma ise ei taha.... selle kuumaga just peab natuke konfliktne olema - muidu jääme väga loiuks... aga ikkagi on meeldiv teada, et keegi mulle kaasa tunneb.....
üks anekdoot vahelduseks: väike tydruk istub bussis bussijuhi seljataga ja laulab "kui mu ema oleks kass, kui mu ema oleks kass - siis oleksin kassipoeg", natukese ajapärast jälle "kui mu isa oleks koer, kui mu isa oleks koer, siis oleksin koerapoeg"...bussijuhil kõrvad jooksevad sitavett ja ta küsib pahameelega "kes sa siis oleksid, kui su ema oleks lits ja su isa oleks pede?"..tydruk hakkab laulma "kui mu ema oleks lits, kui mu ema oleks lits, kui mu isa oleks pede, kui mu isa oleks pede, siis oleksin..." tüdruk mõtleb natuke ja siis lõpetab laulu "...bussijuht"
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 12:37
lisett- no näed ilmekas anekdootide vestja oled ja mida sa veel oskad ei selle kuumusega loiuks jää midagi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 13:30
ma kahjuks nii vaene et pean ise kasvatama nii kardulaid kui porgandeid.

tegelt me peast veits soojad. sellise ilmaga on see arusaadav ja edasikaebamisele ei kuulu
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 07:55
Kui ema oleks lits ja isa oleks pede siis võib juhtuda et isa ei olegi isa ja ei saakski teada kes päris isa on
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 08:24
kui isa polegi isa siis kes isa on`? tahaks ikka teada kes päriselt isa on,
krt punk ikka osakb asja huvitavaks ajada ...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 09:16
..nu ega tydruk ei mõelnudki tagamõttega, tal ei tulnud midagi pähe - bussijuht oli silme ees ja nii ta selle bussijuhi laulu torkas.....
väike luuletus vahelduseks....
läbi tuledes linna tuleb minna
tuleb minna ja ära panna
tuleb panna tädi leenile
ta päevinäind kepp toolileenile....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 09:18
lisett, miks sa vaidled kui see vaidlus kuhugi nagunii ei vii. Mina võtan asja nii, et inimese suhtemisstiil, sõnavara jne (lingvistika) peegeldab inimese käitumist seal hulgas ka sexuaalset käitumist. Kes ropendab ja labatseb on labane ja ropp ... ta on seda ka sexuaalses plaanis. Ega ta sexiks ümber ei kehastu.
Kuna see portaal peidab endas kõikvõimalike inimesi, siis on loomulik, et sinu postkasti potsatab kirju mis on sulle sobimatud nagu ka nende postitaja on sulle sobimatu. Poleks ju loogiline, et kõik kes kirjutavad on vastuvõetavad.
Kui ikka kiri on labane, siis ma ei vasta üldse. Kui inimene mind ei huvita, siis nii talle ütlengi, et sry aga kahjuks pole meil ühist teemat.
Vahel kui tuju on vastan mõnele, kes keppi küsib, et kas ta on hernes? Ma parem ei hakka siin kirjutama, et mis vahvaid vastused selle peale tuleb. Kes sõimab, kes ei saa aru, kes vabandab. Aga nu mida sa enam vabandad, kui su tõeline olemus on paljastunud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 09:52
NSM - Sinu teooria kohaselt ei tohi ühtegi teemat siis üles võtta, ega ka vaielda mitte, sest vaata kallis MSN - kõik need teemad ja teemadega seonduvad jutud on nii ehk teisiti palju kordi läbi arutatud ja mittekellegile pole siin üks või teine asi arusaamatu....
ma ju ei pretenteerigi absoluutsele tõele - see igal kasutajal nagunii oma.....
sellele küsimusele aga tahan küll vastust, et mismoodi on olla seksuaalses plaanis ropp?, mina näiteks ropendan päris tihti - muidugi teatud kohtades ja vastavalt seltskonnale - kohe nii hea on end välja elada - lõhverdada ja end vabalt tunda....kui ma seksis ropp, siis ropp - peaasi, et see räpakust ei tähenda .
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 10:12
lisett-näitad ilmekalt kes ise oled ja sellest ka sinule vastavad saadetised paljud kasutajad ikka selliseid pakkumisi ei saa. vaata palun veidi endasse.....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 10:37
lisett, ma arvan, et jätan ropu sexi seletuse siin parem rääkimata. sest mis minu jaoks ropp on kellegi jaoks normaalne ja ma ei viitsi pärast seda hala lugeda, kuidas ma kellegi ilusa maailmapldi oma üleoleva suhtumisega üle valan.
˅ näita rohkem ˅