Foorum
2010-07-15 10:45
NSM-väga õige lähenemine.miks peaks normaalse käitumisega inimene endale probleeme ligi tõmbama.lisett-mis on absoluutne tõde.... teemasi võib ja peabki üles võtma,kuid küsitav kas see teema sulle midagi annab
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 10:49
Risto, sa tabasid mu mõtte ära
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 11:42
to risto18, nu ja kes ma siis olen? - ehk seletad lahti.... kes oled Sina ja kes olen mina???....näitad pidevalt näpuga aga siiani ma pole aru saanud - kelleks Sa mind pead?.....ega see mind tegelikult ei huvita ka, kelleks Sa mind pead, sest olen väga kõrge egoga, aga hea jututeema ja äkki kõik veel ei pea mind ebardiks või kelleks iganes - äkki valgustad - saavad teisedki teada....
ja kes üldse ütles, et see mingi probleem on, et sain mõned ebardid kirjad - lihtsalt võtsin teema üles ja tegelikult pole ma ammu seda teemat enam puudutanud....
teen uue teema - tampige lisetti ja uskuge, mul pole sest sooja ega külma
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 00:51
lisett-jõua oma mõtetega koju ma ei pea midagi seletama,kes oled sina või mitte ei ole,,,ja mind see absoluutselt ei huvita.ma ei näita kellegile näpuga,ja ei ole ka plaanis. oma mõttelennuga oled minule end tõestanud,ma ei ole paraku nii arulageda inimesega kokku puutunud,mille üle olen väga õnnelik.loe palun ise enda postitusi üle veel kord,kui ei piisa siis rohkem ja sa ei saa ikkagi millegist aru sooja ilmaga oleks sinul hädasti jahutust vaja
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 05:42
risto, su kirjutised on nii vastuolulised - nii et pead kahjuks ise just omi kirjutisi lugema, irw....loe kasvõi viimast kirjutist - nu naera ribadeks , aga ega geeniarenemishäire vastu ei aita ikka mittemiski
üks vanasõna sulle "nu mida teeb tuul müürile" - ähi ja puhi, palju tahad ja jäägi puhkima, seda enam, et alati puhid ühtemoodi. irw...ja veel, mina ei tea, kui arulagedatega sa kokku puutud - mina õnneks ei ole sinuga kokku puutunud - see, et ma siin su üllitisi loen - on lõõgastuseks parim - teeb alati tuju lõbusaks..... :
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 09:32
lisett-sinu jaoks on paljud asjad vastuolulised ja see mõistetav oled ju ise ka endaga siiski vastuolus ära enam peale võta kuidas ei ole sinul sooja ega külma,,,,,, ise põled pidevalt sisemiselt
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 15:07
ah, ma ei viitsi Sinuga jaurata, ega me abielus pole ja pikapeale kisub magedaks ka, sest Sinu väited on üks ja sama joru - muuda lauseehitustki ajaviiteks......
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 15:21
lapsed lapsed lapsed, mitte kellelgi ei ole õigus teise eest otsustada mida, millal ja kuidas ta teeb seega võtame hoopis ühe pulgajäätise koorime selle lahti ja kui sulanud pole ... limpsime
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 17:17
mida kamandad, medmees - lase mul endal otsustada
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 17:51
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 20:58
Oi, siin läheb kismaks Kas paneme totalisaatori käima, et kes kellele ära paneb Hakkaks panuseid tegema.
Kohe nii hullusti isiklikuks minna. Noored, kas te pole kuulnud, et targem annab järele.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 03:59
oi ,oi -lisett sinuga olla abielus jah minul veel ikka mõistus kodus sa oled ju naeruväärse käitumisega,meil on veel arstiabi võimalik saada,võta perearstiga ühendust
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 04:53
nüüd ma saan aru, miks risto mehi tahab
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 06:21
targem annab küll järele kuid see tarkus pole nendeni veel jõudnud. üks on liig noor, et seda ära tunda, teine selle juba ära unustand
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 06:50
mis sest tarkusest siin läbi arvuti ekraani - peaasi, et lõbus oleks - vanusevahe ka suht väike.....
jan veel noor - küll jõuab õppida , aga ega kalendaarne vanus pole ka veel näitaja.....
ja veel, miks ma peaksin järele jätma - mul pole tükki veel küljest läinud, irw - vastupidi - porgandeid muudkui tuleb ja ilma suurema vaevata ......
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 07:33
tahtsingi selleni ka jõuda, küsides kas see või siis need teemad on su porgandi otsinguid lihtsamaks teinud. neid tuleb ilmselt uksest ja aknast, aja ainult sobimatud luuaga tagasi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 09:36
lisett- vaata ,aga vaata mehi tahetakse kuid sind paraku mitte
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 11:19
oh issand - kõik peab lahti seletama....1 min. südamest naeru võrdub samaga, nagu oleks 5 kilo porgandeid söönud - nii et vitamiinikogusest rääkisin
risto, kas pead ennast meheks või räägidki kogu aeg teiste eest
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 18:18
Risto räägib ikka vist enda eest,tal vaid maitse eriline
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 22:20
kas maitse või maitsmismeel
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 03:42
jälle lisetti vaevavad mured minul hea maitse ,kuid kuidas sinul ma räägin enda eest
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 06:52
mis maitse Sul siis on, risto, ka oled heeringa- või hapukurgi- või siis hoopis tillimaitseline?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 09:10
Sain just hetk tagasi väga sisutiheda kirja: "kas keppi teeme vä bitch". Huvitav kas ta nii kirjutades kelleltki on juba saanud ka?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 09:13
kas nussi teeme bitsh
Vaatasin kirja üle ja tegin copy-paste. Mul millegipärast jäi meelde pisut teiste sõnadega ja ekslikult parandasin ta kirjavea ka ära
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 12:30
Desire: Tegin korra katse. Kirjtuasin umbes samamoodi. Mitte IHAS ja aastaid tagasi. Ja täitsa ime. Vastajaid oli tunduvalt rohkem kui ilusti kirjutades. Kohutav värk aga mulle see stiil ei meeldinud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 13:36
parma-aga kuidas sulle meeldib räägiks meile ka...kohutavat pole midagi,kui enda jaoks ei mõtle kohutavaks.. vaata lisetti,,, paneb rahumeeli sexikaid mõttevälgatusi ja aedvilju kokku sina parma ei ole selleks suuteline vaata lisett -minul on väga hea maitse,millest sa ei oska unistada veel..... võta heeringat kuid palju ei ole mõtet korraga tarbida,,,, sa ju tahad kõigega liiale minna,,,kuid tevist peaks hoidma ka
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 13:48
ma olen maksimalist jah ja ei tee midagi poolikult, kui üldse teen
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 17:47
lisett-tubli oled ära jäta porgandeid unarusse,,ikka korralikult
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 10:40
ma ütleks, et haige värk on see blokeerimine isiku poolt, kellega ma ei ole suhelnudki, s.h ka mehed. veel haigem värk on see, kui kirja peale vastust ei tule aga järgmine päev blokeeritakse. minu pärast tulgu naistele kasvõi tuhat kirja päevas aga konto olete teinud ja sellega arvestanud. ma loodan, et üheks klassilise haridusega inimene ikkagi peaks oskama midagi vastata... kasvõi copy-paste. et mitte kõigile liiga teha, siis haritumad oskavad vastata ja isegi viisakalt "ei" ütelda.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 11:00
kkarel. Unusta selline unistamine. Eile potsatas postkasti järgmise sisuga kiri: „nikku tahhan teene keelega vasta ruttu anna number”. Infoks, ankeedis on vanus 36! Sellele kirjale ei vasta ma kunagi. Blokeerima ei hakka. Bloki saavad need, kes spämmida armastavad. Kui ikka kümne minutiga tekib mulle ühelt kastajalt terve rivi kirjasid, siis selleks, et saaks teiste inimestega suhelda ilma, et peaks nende kirju kusagilt kolmandalt lehelt taga otsima ma lihtsalt blokeerin läbu ära.
See, et ma siia konto tegin, ei tähenda, et ma pean iga ühega suhtlema ja vastamiskohustust ma ka endale ei võta. Vastan neile, kes suudavad end vähemalt arusaadavalt väljendada. Minu eesmärk poe mitte kõiki ignoreerida vaid pühendada kasvõi pisuke aega neile, kes seda väärivad.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 11:12
kkarel ehk pidas silmas, et normaaalsele kirjale normaalse vastuse saaks....
kultuuri- ja haritustase on siin ikka tõsiselt madal - nagu igal pool mujalgi ja tõepoolest, sellega tuleb leppida ja mitte välja sest teha...teema algataja ehk mina tegutsesin ka mõtlematult puistates nii mõttetu teema siia foorumisse, aga mis teha, kui mõte nii kiiresti liigub, et analüütiline pool alati hiljaks jääb - väga psühhopaatlik igal juhul
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 11:19
Lisett praegu tõmbasid omale vee peale.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 11:30
Sina listeikene oled meile jah oma kõrgharidust ja kõrgkultuuri näidanud. Minu võtis täitsatummaks et, üks naine lubab endale sellist kõrgharidusliku väljendust.
Sa pead siit küll kiiresti jalga laskma mine tea äkki on nakkav ja vaktsiini pole ju nii kiiresti võimalik leiutada.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 11:58
Jaa...nagu näha on nii mõnegi siinse kodaniku kõrgharidus pärit äärelinna 6 klassilisest kõrghoonest
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 12:04
Vahet ju pole peamine et, on kõrge kusagilt otsast.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 13:52
Mul oli sel teemal juttu ühes teises foorumis (mitte ihas). Siis huvi pärast hakkasin alles hoidma "huvitavamaid" kirju. Korjasin copy-paste-ga omale arvutisse need ja kui neid oli paras ports avaldasin. Loomulikult ilma saatjate andmeteta. Reaktsioon oli meeletu. Paljud ei uskunud, et mõni täisealine mees võiks nii üldse kirjutada. Muide vaatasin, et mul need veel alles. Nüüd loen seda juba nagu musta huumorit. Aga tõsiselt masendav mis haridus ja haritus siin mõnel on.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 13:58
haridus pole matsi iial rikkunud...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 14:05
ma arvan, et naistele meeldivad rõvedad kirjad. nendes on konkreetsus. see ilusa kirja jutt on rohkem moepärast, täpselt sama nagu naised oleksid ise äärmiselt viisakad, ei suitseta, ei joo ega ropenda.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 14:23
Kõige kummalisem on see et, need netis äärmiselt ebameeldivalt käituvad inimesed on reaalitis taltsad kui lambad. Vaatad ja ei suuda uskuda et, just see inimene on kusagil netis sellise jõleduse maha pannud.
Vahet pole on ta mees või naine. Inimene on inimene ja net on paljude jaoks koht kus emotsioneeritakse ennast välja. Öeldakse seda mida tegelikult reaalistis ei suudeta väljendada. Ollakse teadlikud tagajärgedest, mis ei pruugi kaogeltki mitte meeldivad olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 14:40
...kirjapilt peegeldab inimese sisemaailma ja intelligentsust...kui mõtteavaldused on rõvedad on inimene ise samuti...ehk mõnele avaldavad tõesti rõvedad ja ropud kirjad muljet,kuid sellest saab järeldada vaid seda,kui labane ta ise on...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 15:13
ju siis on vastupidiselt kah, kes netis viisakas ja kena, on reaalis paras tegelane.

dom: see on nii stereotüüpne. kui sa pole selline nagu mulle meeldiks, siis oled kindlasti ropp ja rõve ja muidu imelik. kitsa maailmapildiga inimese manipuleerimise üritus. onju

inimesi on nii palju, igale maitsele, liigu seal kus meeldib rohkem ja eksesse on elus vähem. näiteks kui ma loen naisterahva ankeeti ja seal on: ei meeldi labased ja räpakad... ma vaikselt astun edasi, ma lähe ju näkku karjuma - meeldi mulle
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 15:13
Just. Kuidas saab mõnele inimesele labane ja kirjavigadest kubisev kiri muljet avaldada???
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 16:12
oleneb kes kirjutab jumal kus te nüüd peate ennast erilisteks, naised kirjutavad täpselt sama labaselt kui mehed. kõik ei kirjuta, kõik mehed ka ei kirjuta.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 16:27
lisett- kastab end pidevalt kõrgklassi näitab samuti teisiti tahtagi on ju imelik tema puhul naised võivad veelgi labasemalt kirjutada ja end väljendada kui mehed
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 16:31
küüslauk ütles sibulale-sa haised
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 16:33
kaisukassike- kuid mõlemad tervislikud
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 16:34
Selles on Risto18 sul õigus. Kuna naiste suust kuuldub ropendamine mitu korda võikamana kui meestelt. Ja oskavad nad ka ropendada. Kui nii on mehi kellele t... on side sõna on ka naisi on ka neid kellelt ei kuule kunagi mitte midagi sarnast. Jooda täis ikka ei tule ropuseid.
Kindtlasti on ka kirjutamisega nii on naisi kes võimelised ennast väga ebameeldivalt väljendama on ka mehi. Kuid nii nagu ma ütlesin on naiste suust seda eriti võigas kuulda.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 16:39
Kiri võib ju olla ilus,viisakas ja ilma kirjavigadeta,aga mida teha selle labase ja ropu mõttega,mis ilusate sõnade taga peidus?Ropu kirja puhul on vähemalt see lohutus,et enam hullemaks minna ei saa
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 16:40
Aike- on küll.mõnelt võib tulla hullemat kui kolhoosi korra aja karjatalitajalt mis eriti rõve ja peamine kui küsida sõna tähendust,siis vastust ei tule,sest inimene ei tea lihtsalt tähendust
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 16:41
˅ näita rohkem ˅