Foorum
1
2
2017-08-03 21:59
jott äkki siis kui vastas-sugu ei anna
˅ näita rohkem ˅
2017-08-03 22:24
murdeeas on orientatsioon väga kerge muutuma... ega seda ilmaasjata õrnaks eaks ei kutsuta..
˅ näita rohkem ˅
2017-08-03 22:29
Ei usu, et see orjentatsioon nüüd muutub, aga halvad harjumused on küll kerged tulema. Ja kui kogemused juba olemas, on ka enda leidmine lihtsam. Kellest tuleb homo ja kellest bi.
˅ näita rohkem ˅
2017-08-03 22:31
just ja nokust tuli klounpaar
˅ näita rohkem ˅
2017-08-04 06:50
lihtsalt..lambist tekib huvi samasoolise vastu-eriti kui teine naine on ka huvitatud.tundub et kaasasyndinud syndroom see pole.
˅ näita rohkem ˅
2017-08-20 21:28
Aga mina tahaksin teada, kuidas on mul tekkinud huvi vastassoo vastu...kas keegi oskab vastata...
˅ näita rohkem ˅
2017-08-20 21:40
Kas püha isa siis ei tea, et looja tegi Eeva Aadama küljeluust ja loomulikult tekkis Aadamal huvi, miks Eeva teistsugune tehti. Ja kui siis selle neetud õuna järamise tõttu taipas Eeva, et seda erinevust peab varjama, muutus uudishimu veel suuremaks.
˅ näita rohkem ˅
2017-08-27 14:27
Jah kui daam soovib pepu seksi tuleb lahku minna,et kui teen olen homo ?
˅ näita rohkem ˅
2017-08-29 11:31
Kui teed midagi, mis ei meeldi, siis lased end vägistada. Enda valik. Kui meeldib, siis ei ole vahet, kelle auk on, mehe või naise.
˅ näita rohkem ˅
2017-08-29 12:53
Ehh, loen ja imestan. Kui sweetd teooriat edasi arendada, siis oleme me kõik homod ju. Sooloseks toimub ju samast soost isikuga kui sa ise oled. Seega, ole sa mees või naine, kui ikka korra omale käe külge paned siis juhtub korraga kaks homole viitavat asja: 1) sa näpid endaga samast soost isiku erogeenseid tsoone, 2) sa lased oma erogeenseid tsoone puudutada endaga sama soo esindajal. Põhimõtteliselt ei saaks ilma homo olemata ka pelleris käia (iga lause lõppu peaks vist küsimärgi panema - nii kaheldav on selline teoretiseerimine sellel lainel).
Kuidagi vildak tundub see "objekti" põhine lähenemine homoks lahterdamine. Oluliselt elulähedasem on siiski "subjekti" põhiseks see jätta.
˅ näita rohkem ˅
2017-08-29 12:54
See "subjekti põhisus" tekitabki homofoobiat ja kapis istumist. Istuge edasi siis
˅ näita rohkem ˅
2017-09-27 00:26
sweetd - oot nüüd, ei ole siin midagi et auk on auk. Esiteks naisel on kaks auku, mehel üks.
Naisega olles saab valida augu, kui on soovi ja lastakse valida
˅ näita rohkem ˅
2017-09-27 10:40
Oma vanuse kohta oled sa ikka eluvõõras kulla mees ja labane
˅ näita rohkem ˅
2017-09-27 11:47
mehega saab ka augu valida
kas ülemisse või alumisse
˅ näita rohkem ˅
2017-09-27 13:19
Meelasingel - mina ja labane? kulla inimene, mine vaata mis seal kuulutuste all toimub.
Labane on pakkuda naisele raha seksi eest, kui endal naine ja lapsed kodus. Neile on naised nagu lihatükid, valid välja, maksad ja pärast topid kodus pannile...
Ja mina olen kohe labane kui natukene nalja teen?
sucker34 - no seljuhul on siis naisel kolm auku
˅ näita rohkem ˅
2021-08-15 01:29
Meelasingel vist ei lase valida
˅ näita rohkem ˅
2021-08-20 01:38
capi kle ütle ausalt ära, on sul ventileeritavad tissid?
˅ näita rohkem ˅
2021-08-20 02:51
Tal täispuhutavad,öösel on nad nagu tühjad piimapakid lontis kõhul.
˅ näita rohkem ˅
2021-08-20 12:02
Kuule Juhtammebitch, ära loobi sõnu.
˅ näita rohkem ˅
2021-08-20 12:14
Mis sa piider inised pidevalt,said vähe imeda jälle?
˅ näita rohkem ˅
2022-01-04 12:06
2JZ
2017-09-27 00:26:35
oot nüüd, ei ole siin midagi et auk on auk. Esiteks naisel on kaks auku, mehel üks.
Naisega olles saab valida augu
-----------------------------------------------------------------------------------------------

augu saad valida poest ostetud seksnukul. inimesel on siiski kehaosad- isikliku naudingu kogemiseks, mitte suvalistele augurüütiltele nühkimiseks

ning palju labasem on eeldada tasuta suhtlust naiselt, keda ihaldad.......aga ilma rahata märjaks ajada ei suuda
˅ näita rohkem ˅
2024-04-03 14:40
See aukude ümber jahumine on naljakas-totter. Seks ei ole aukupanemine, seks on füüsiline intiimne nauding. Võib ka ilma aukudeta seksida.
Hoopis huvitavam on küsimus, et kas biseksuaalsus on õpitav. Minu meelest on tänaste noorte hulk, kes mõlemat sugu proovivad, tublisti kasvanud. Homoseksuaalsus on kindlasti kaasasündinud, aga biseksuaalsus?
˅ näita rohkem ˅
2024-04-03 20:42
Jah , biseksuaale on juurde tulnud
Tundub et paljude jaoks see on mingi moodne värk
Samas on mugav - paned kõik kes juhtub
˅ näita rohkem ˅
2024-04-04 00:05
roberspierre, homoseksuaalsus ei ole kindlasti alati kaasasündinud. Seda hakkasid väitma need, kes tegid seksuaalsusest ideoloogia ja see väide on paljudele meeldivalt sobivana väga levinud. Paraku pole tõsi.
Selle nähtuse (ja ka biseksuaalsuse) taga on enamasti fenomen nimega kognitiivne dissonants. Aga mitte ainult.
Kusjuures naiste ja meeste homoseksuaalsus tekib erinevaid radu pidi. Lesbid vihkavad vastassugu palju enam, kui homoseksuaalsed mehed.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-04 14:45
Ma ei suuda ette kujutada, et hetero hakkab järsku homoks või vastupidi. Ma tean kapist väljatulemisi, aga need on tunnistanud, et olid tegelikult kohe algusest peale homoseksuaalsed, lihtsalt ei tahtnud vanemaid kurvastada või petsid iseennast. Seega ma ei usu sellist juttu enne kui kedagi tõsiseltvõetavat n-en oma lugu rääkimas.

Vihal ei ole seksuaalsusega midagi pistmist.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-04 14:48
Ma ei pea seda ette kujutama, sest olen näinud neid aidatud "eneseleidmisi".

Väga sageli on selliste muutuste ajendiks kõige muu kokkulangemisel ka tugevad emotsioonid. Näiteks viha.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-04 14:53
Eneseleidmine ei tähenda, et inimene hetero oli. Tõenäoliselt ei olnud. Ühtegi heterot, kes teab kindlalt, kuidas inimesed homoks või homost heteroks muutuvad, ma ei saa tõsiselt võtta. Kui ise olete homoseksuaalsena alustanud ja tänaseks heteroseksuaalseks transformeerunud, siis võite oma lugu jagada ja vaatame, kas uskuda. Teiste eest kindlalt rääkimine ei kõla usutavalt.
Veel jaburam on väide, et mehe peale vihaseks saanud naine hakkab lesbiks. No ei hakka! Eksperimenteerida muidugi võib, eriti kui libiido on kõrge. Ära proovivad ka paljud. See on see biseksuaalsus, mida ma ei mõista. Aga seksuaalsus ei muutu nipsust.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-04 14:58
Homo heteroks dünaamika on äärmiselt harvaesinev. Sest jällegi, mehhanismid ja mõjurid on erinevad. Kui inimene on teatud tingimustel ja iseendaga kokkuleppel väga olulised barjäärid ületanud ja tema seksuaalsusel on selle kokkuleppe tulemusena palju lihtsam... siis miks peaks ta hakkama uuesti vastuvoolu ujuma? Tänapäeval ei ole selleks enam ka sotsiaalset survet, pigem vastupidi.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-04 15:18
Enda tutvusringkonnas olen täheldanud, et homod pigem kipuvadki olema kaasasündinud kõrvalekaldega. Biseksuaalide puhul kipub olema tegu kaasaegseid illegaalseid mõnuaineid tarvitavate või puberteedieas seksuaalse väärkohtlemise osaks saanud inimestega. Viimaste puhul enda tuttavate seas käivad 2 asja kokku. Ja kui tänapäeval seda kõike promotakse, usun, et õrnas eas veel enne täismeheks saamist eneseotsingutel paljud alluvad survele ja proovivad asju, mistõttu nende aju normaliseerib tegevusi, mida ilma selleta hilisemas eas elu seeski ei prooviks.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-04 18:43
Ma ei taha ka väita, et sellise valiku taga peab mingi trauma olema igal juhul.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-04 23:23
Savir on tõeline tartlane ja nagu Pallase kunstivoolust , kujundite alal
˅ näita rohkem ˅
1
2