Foorum
1
2
2010-07-07 11:18
Päikest on olnud piisavalt, et muuta teema päevakohaseks.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 11:39
Pruunid kehad on ju sexud ning piisab ju sellestki kui niisama bikiinides väljas ringi liikuda.....tingimatta ei pea päevitama.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 12:08
Olen viimastel päikeselistel päevadel tõesti peesitanud.Esimesel päeval suutsin ennast korralikult ära põletada,aga nüüd juba päris kena jume peal.Esimene kompliment ka olemas-oled meeldiv nagu küpse õun,pisut veel ja päris pruun.Kui nüüd ilma rantideta pole võimalik päevitada saab ju nendele viitsimise korral pudelist jumet lisada ja nad olematuks muuta.Päikest kõigile
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 13:00
kui triip on ühe koha peal ja ilusa kujuga siis võib see olla
mida pruunim seda uhkem
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 13:05
Nüüd julgen vastu vaielda. Käisin eile ühel popil ja noortepärasel kontsedil, kus oli palju noori neiusid. Ilgelt rõve oli vaadata üleküpsenud tibisid, kes ilmselgelt liiga palju aega rannas veetnud....nagu grillkanad. Kõike tuleb teha siiski mõistuse piires
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 13:22
Leian sama ,et isegi päikest peab oskama võtta ,mis osaliselt aga tänavapildis teps mitte ei kajastu..sellised ärakõrbenud enda meelest in tibid pole nüüd küll vaatamist väärt ..aga mõõdukalt päevitunud ja kaunid kehad aga pälvivad tähelepanu küll ja veel ..ja randid...kõik ju pole topless päiksevõtjad ja seega ikka miskit heledamaks ..aga kui neid rante ja triipe ei jookse iga 5 cm tagant on kõik ok ...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 13:31
aksala: mina ei mõista kuidas inimene näeb teistes rõvedust. kui sulle ei meeldi siis ei meeldi, aga kohe et rõve? käid mööda linna ja paned silte külge kes on rõve ja kes ei oska elada nagu sina?

suvel tulebki rannas olla, puhata tööst, võtta päikest ja käia ujumas. mulle meeldib ka pruun olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 14:38
uman kui pruun sa siis juba oled?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 14:43
keskmiselt. olen isegi veel pruunim olnud. praegu on päike väga terav, hiljem veel juurde päevitada.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 14:46
jah.. kui heledanahaline ja loomulikult heledate juustega tütarlaps on shokolaadipruun, siis on midagi valesti küll. ma nimetaksin seda "tööõnnetuseks" ja ma ei taha teadagi, milline tema nahk peale seda on. mis liig, see liig
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 14:50
Jahh ja millised need noored tibid 10 aasta pärast välja näevad. Ei taha mõeldagi. Korstsulised ja näost vanad. Solaariumi ja päikesega võiks ikka piiri pidada. Pruun jume on küll ilus aga mitte grillkanade moodi ringi käia. Ma eelistan pigem noorem välja näha ja mitte nii pruuniks ennast päevitada.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 14:51
Uman see oli minu subjektiivne arvamus ja sa ei peagi nõustuma Kui jään oma seisukoha juurde, et ülepäevitunud ja ebaproffesionaalselt isepäevituvat kreemi kasutanud tibid mõjuvad pigem koomiliselt kui kaunitena Ilus pruun jume muudab see- eest naise väga seksikaks Kui sa oled loodud valge nahaga, siis väga pruun jume lihtsalt ei sobi sinna. Kunagi keegi neeger Mihkel Jaakson tahtis kohutavalt valgeks saada ja lõpptulemust teavad kõik
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 15:10
Kerge ühtlane jume ilma triipudeta on kena. Samas päikese pärast 7 päeva nädals tunde rannas lesida mina ei jaksaks ega suudaks. Vahel ma ikka mõtisklen, et müts maha inimeste ees, kes suudavad ja saavad nii kaua tegevusetult paigal püsida
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 15:16
aksala, ah mis sa ikka oma sõnu nüüd pehmendad. alguses oli nii rõve. michael jackson põdes nahahaigust ja tema üks poegadest põeb seda samuti. tema pojal ka kaenlaall suur valge laik mis laieneb. muidugi ta valgendas et ühtlustada pigmendi laike. mõtle ise kui oled selline laiguline kohati. lõppekss miks ta end lõikuma hakkas sai alguse pepsi reklaamist kus 80ndatel tal pea põlema läks (sellest on youtubes ka videoklipp olemas). juuksed põlesid ära ja enam tagasi ei kasvanud. sellepärast kandis ta parukaid.

mõtle ise, oled maailmakuulus laulja, sinuga juhtub õnnetus, sa tahad ju ka end taastada nii palju kui võimalik. vahest need asjad ei tule hästi välja.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 15:18
maitse asi,mulle meeldib päike ja pruun nahk,samuti meeldib lebotada rannas,sest ainult nii laen ma vajaliku energia talveks.Triibud on,aga minimaalsed,sest meeldib topless päevitus.Teiste kohta ei kommi,aga kena on vaadata päevitunud inimesi...palju hullem on näha punaseks põlenud kahvatunahalisi inimesi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 15:21
Midagi teemasse http://media.photobucket.com/image/grillkanad/photographer_bw/tan.jpg
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 15:29
ma pole selliseid eestis näinud ja selliseks pole võimalik end kuidagi päevitada
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 15:32
Mina olen selliseid näinud eestis küllaga ja tunnen isiklikult paari taolist tibinat Päevitada päris selliseks jah pole võimalik, antud näite puhul on märksõnadeks solaarium või isepäevituv kreem
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 16:16
Mina ka selliseid siin kohand ei ole eg akuulu ka minu tutvusrinkonda nn selliseid tibinaid...võib-olla aksala sa vähe vales seltskonnas liigud
Iga kell olen veits jumega ja suvel päevitunud kui hall nagu kartuliidu
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 16:18
No mul lihtsalt lai tutvusringkond Pruunikas jume jah kena aga kõrbenud jume enam ilus pole
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 16:20
Minul ka väga lai....aga võib-olla pole sul lai vaid üheülbaline tutvusringkond kuhu kuuluvadki enamasti krillkanad
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 16:23
Ei nii see pole...on inimesi äärmusest äärmusesse Lisaks eelnevale, et liigne päevitamine kahjustab nahka päris korralikult
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 16:26
eks see oleneb ikka nahast,keda kahjustab,keda mitte
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 16:26
Hetkel õnneks nahaga kõik korras, ju siis pole veel liigset päevitamist harrastanud oma elus
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 16:28
Pikas perspektiivis vast kahjustab kõigi nahka, mõnele nõrgemale võib isegi vähi tekitada Aga see jutt pole hirmutamiseks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 16:32
Tead selle kohta öeldakse surm siin või Siberis....ega saatuse vastu ei saa
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 16:33
terve see eluolu on kahjulik meie tervisele,kui alalõpmata kõike karta,siis polegi mõtet üldse elada...pea 43 a olen nautinud päikest,kui tuleb vähk,siis järelikult nii on ette nähtud,surm on ainuke kindel asi meie elus..aga senimaani tuleb nautida elu ja elamist
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 16:34
Surm ja maksud on kindlad Ei tegelikult olen teiega nõus, et päikest peab nautima
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 18:12
ega nahka endale valida ei saa. pead hakkama saama sellega, mis sul on ja miks mitte seda siis hoida. kes liialdustesse minna tahab (nt solaariumiga), see liialdab ka millegi muuga ja varem vs hiljem kannatab selle all.

NSM- sama siin. ma ei ole ka suutnud.. kui oled seal, on peamiselt selline tunne, et tahaks midagi teha rannas olemine tunnist tundi ja juba sinna minemine kuumaga...selleks peab olema tahtmist ja kannatust ning mingi plaan
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 20:00
Tervistkahjustava toime poolest kuulub solaarium nii mitmeski riigis I kategooriasse koos suitsetamisega. Päikese käes praadimine annab sama efekti.
Nii et päevitage aga, 50.aastasena ravite nahavähki. Nagu mina kopsuvähki, kuid see selleks.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 20:11
siis tuleb mõnest allesjäänud aastast veel viimast võtta
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 20:34
individuaalne muidugi kes rohkem kes vähem päikest talub aga ikka mõnusa jume peaks saama kehale
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 20:50
Mind ei tõmba pikali päike kohe mitte mingi hinna eest.
Iga inimene teab ise kuidas oma keha natukesega ringi käib. Kahju muidugi kui maandud viie kuni kümne aasta pärast melanoomiga onkoloogia opi. lauale. Tõsiselt kahju.
Mulle kah ei meeldi meeletult pruunid inimesed, kuidagi kunstliku mulje jätavad.
Aga ja eks ta ole igal oma eluke ja oma tee sibada.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 21:10
kunagi oli hele nahk rikkuse mõõdupuuks. Täna on hele, pruunistamata nahk, mõistuse näitaja. Lööge mind nüüd risti.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 21:55
Muide see neegerpruuniks päevitamine pole ammu enam mujal maailmas nii moes. Meile muidugi jõuab kõik märksa hiljem kohale, nagu alati. Minu arust näevad Dita Von Teese ja Kate Perry vapustavalt kenad välja. Loomulikud ja nooruslikud ja uhked oma portselannaha üle. Aga eks valik on igaühe enda teha. Samas meie kliimas võiks ennast pisut päikese käes laadida küll, niigi on päikest suht vähe. Aga jäägem tõesti ikka mõistuse piiresse.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 22:01
Pruun on ilus (mitte kõrbenud ) ja randid on nii seksikad minu nägemuses, et ...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 22:09
Üks on see mida kõrvalt näha teine see kuidas omanik ennast tunneb ja ennast näeb peeglist. Päikest on muidugi põhjamaa rahvale vaja nagu ka rasva ja muid aineid mida suured teadjad "Kräpiks" nimetavad.
Inimene tunnetab ju oma keha kõige paremini, kui talle sobib olla päikesekäes ja olla tugevalt päevitunud siis palun väga. Siin kuulata mis on moes ja mis mitte on väga nadi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 22:18
Pidasin moes all silmas seda, et mujal maailmas on liigse päikese kahjulikkusest juba ammu aru saadud. Meil paraku veel mitte.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 22:23
Vanasti kui olid päevitunud, siis olid talumats, kes perse püsti põllul kõplas. Mõisapreilid tegid kõik, et hoida nahk lumivalgena.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 22:24
Lõuna-Euroopa rahvas jätab keskpäeva paiku kõik oma tegemised pooleli ning kobib kuhugi varju. Ainult eestlane, vana loll, läheb randa päevitama.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 22:38
Parma! Vanasti olid vanaemad kah ilusad ja noored
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 22:40
Mõned vanaemad on isegi tänapäeval ilusad!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 22:41
Ja isegi noored
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 22:46
üks oli 34 aastane vanaema, äge, mulle ta meeldis.
saan tööaega valida ja õhtul teed kella kuuest kaheteistkümneni, hommikul kella viiest - kümneni, lõunaajal peame siestat.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 23:38
No teatudmääral saab selle päevitumise rantide järgi ka hinnata päevitaja julgust. Mida rohkem valget pinda seda häbelikum on.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 23:42
et kõige julgem on see mees, kes randa püksata tuleb? ja sh korduvalt
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 23:44
juuksur
vaieldamatult on see just nii. melanoom nii intiimses piirkonnas nõuab palju julgust
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 23:47
Nudistid on eriti julged!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 23:53
aga enne seda, kui nad pruuniks saavad, peavad nad valged ja häbelikud olema. ka nudistid!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 23:54
Kurat, Saksamaa kaotas. Nüüd kõik randa.
˅ näita rohkem ˅
1
2