Foorum
1
2
2010-07-07 23:56
juuksur aga jutt oli valgest alast. Mis jääb pärast päevitust!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-08 08:09
mõõdukas päevitamine ei tee kellegile liiga kui just tõsine tervisehäda pole
˅ näita rohkem ˅
2010-07-08 09:10
issand kui kibestunud inimesed on kivialt jälle väljaroninud. kellele te mida tõestate? kui ei meeldi siis ei meeldi, mõte lehekülgede kaupa ennast korrata, ega sellest ei muutu mitte midagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-08 09:44
Uman palun tee vahet kibestumisel ja oma arvamuse avaldamisel
˅ näita rohkem ˅
2010-07-08 09:50
kes tõestab mida? mis ei meeldi? mida korratakse? mis peab muutuma? panin nüüd küsimused järjest
˅ näita rohkem ˅
2010-07-08 09:59
Mingi aeg tagasi käidi ka meil rannas stringidega. Isegi minul on üks komplekt bikiine milles olid kaasas kahed püksid (stringid ja tavalised napid bikiinipüksid). Stringe olen kasutanud ainult privaatsel pinnal päevitades, sest avalikult rannas neid ei näe. Ma ei taha ka üksainus pioneer ses osas olla Samas tõesti kui juba päevitada siis nii, et võimalikult vähe valget pinda jääks.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-08 14:29
juuksur, mingi robot oled või?


desiree, stringidega naised on rannas esindatud küll. igakord olen kedagi näinud. mehi on ka, aga nad venekeelsed rohkem.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-08 16:04
see näitab seda,et naised on aremad,kui mehed,või huvitab naisi üldsuse arvamus stringide kandmise kohta rannas
˅ näita rohkem ˅
2010-07-08 16:11
Väike hoiatus siia teemasse http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/suvemonusid-nautinud-naised-korbesid-80-ulatuses.d?id=32047279
˅ näita rohkem ˅
2010-07-08 16:18
liiale ka pole mõtet minna päevitamisega,iga inimene peaks ikka taluma enda piiri ja tervist
˅ näita rohkem ˅
2010-07-08 17:50
uman - mis robot? ma üritasin tükeldada ja lühendada seda, mida sa ütlesid.. selelks, et teada saada sinut midagi, aga olgu peale. ma ei peagi seda teadma
˅ näita rohkem ˅
2010-07-08 17:59
uman ma elan tartus. Siin vist pole niipalju julgeid tüdrukuid või mul pole lihtsalt huvi nii hoolega naisi vaadata, et näinud pole.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-08 22:40
Ah Tartus. Siis jah. Väikestes kohtades on suht jama. Aga maal ju küll põõsaid ja nurgataguseid kus paljalt päevitada.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-08 23:36
kle ega see tartu nüüd päris maal ka ei asu, et võtad suvalise põõsa taga päikest, paljalt
˅ näita rohkem ˅
2010-07-08 23:54
vaata parma ongi homme stringide väel Toomemäel peesitamas ja päikest nautimas
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 01:07
No pole probleem. Kui miilitsaonu/tädi just ära ei aja!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 01:17
ei nad aja midagi pigem veidi vallatlevad sinuga
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 01:54
Sa võid Toomemäel (täpsemalt piros) õlut juua aga vat kui paljalt päevitama hakkad viiakse küll suht kohe ära. Ja tõepoolest Tartu võib ju mõne mõistes totaalne kolgas olla aga mina pole nõus sellise arvamusega.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 02:07
Ärme jah nimeta kolkaks. Vaid, et asula keskmest asula piirini on tunduvalt lühem maa kui pealinnas. Üheskis asulas ei sa apaljalt päevitada. Maakohas on seda lihtsam teha sest on lühem maa asulast välja.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 07:19
nii parma-pead siis maale minema kuid seal muid häirivaid faktoreid......
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 08:42
Einooh muidugi. Igaüks kiidab oma kodulinna. Aga mul on totaalselt siiber sellistest kes arvavad, et ainult nemad elavad täisväärtuslikku elu kuna elavad pealinnas. Parma sa mujal oled elanud üldse, et oskad võrrelda? Mis ajast Tartu asula on??? Minu jaoks on ka Tallinn sel juhul asula, sest olen elanud New Yorgis ja Chicagos.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 09:00
Desire,nende kilulinna elanike hulgas on väga palju sellist suhtumist,mis väljaspool tlna piiri on maa ja kes väljaspool matsid.Mulle just meeldib see konnatiigist Tartu,parajalt vaikne,kui tahad ja vaja peaks olema võib jalgsi tunniga ühest linna otsast teise minna..Muidugi igaühele oma,mis siin vaielda
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 09:48
Jälle kaklevad Et te ka ei väsi sellest. Mis põõsastesse puutub ja nende varjus päevitamisse, siis siin küll suurt vahet pole mis linnas see põõsas on. Või on meil nii, et Pärnus/Tallinnas/Tartus igal pool on põõsad isesugused ja mine tea päike ka äkki igal linnal enda oma tellitud.
Minul vahet pole mis linas ma elan. Linn peab asuma mere ääres. Kolm ja pool aastat sisemaal elamist (linna ei maini, et õelust mitte lõkkele jälle lüüa) tähendas minu jaoks sadu liitreid bensiini kolm korda nädalas mere äärde sõitmiseks. Seega meri peab mul olema. Suurlinnade eelis on vaid see, et sa saad elada oma isikliku elu. Muud vahet vast polegi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 10:17
pole hullu-eestimaal palju kauneid linnu ja paiku kena Tallinn,Tartu ,Pärnu ..... päikest saab kõikjal ja jagub kõigile mis eriti tore
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 10:41
Tõesti on päike üks ja jagub kõigile. Vaevalt, et pealinnas päike kollasem ja muru rohelisem on
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 12:11
Desire sa üldse ei viitsi lugeda või ei saa loetust aru?
Ka Tallinn on asula. Nimetasin ju ringi, et kõik on asulad. Vahest sul ikka see kuppel üldse ei vaarita.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 12:35
Ehhehee...Tartu on super linn...aga Tallinnasse relva ähvardusel...kuigi seda päikest ei saa nüüd kiruda vist jah et miks pealinnas särab eredamalt ..see vist välistatud,sest see kera ikka üheselt kõigile ..kõige muu üle saaks aga tolmu keerutada küll kui kellegil selle järgi nii suur isu on...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 12:40
Parma kiri: "Ärme jah nimeta kolkaks. Vaid, et asula keskmest asula piirini on tunduvalt lühem maa kui pealinnas. Üheskis asulas ei sa apaljalt päevitada. Maakohas on seda lihtsam teha sest on lühem maa asulast välja."
Kustkohast loeb siit välja, et Tallinn ka asula on??? Parma ma hakkan juba sinu mõistuses kahtlema. Igal juhul korrektselt enda väljendamisega on sul küll probleeme.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 19:18
muudaks teema suunda.

Parmaleikin – rääkides nendest aladest, kus randid pidid olema.
sinu definitsioon neist peab paika, kuid peale selle on nt alternatiivsed randid, millest ehk ei teata, kuna nad teistele ei paista
sellised randid ei olene bikiinidest, linadest jm, mis rannas peale pannakse.
see alternatiiv puudutab naturaalseid punapeasid jt, kes pruuniks ei saa – neil tekib punetus, kuid peale seda oled selline nagu olid - muutusteta ning st seda, et ei ole punast, ei ole pruuni ja ei ole mingeid rantegi, millest teaks, mis naisel randa minnes peal oli.
rääkimata sellest, milline see naine on (kas on julgem vs ei ole).

mis häbelikkusesse puutub.. see tuleb sellest, et nahka, mis pruuni peale ei ole saanud, on ju peamiselt häbenetud (ma ei tea miks). selleks, et seda parandada .. ja et suudaks randa jm minna, doseeritakse seda pruuni nahale peale - kes Costa del Sol´is, kes solaariumis, kes paneb mingist tuubist.
kui seda tead, ei paista need pruunid ja rantideta enam midagi julged seda ma tahtsingi ütelda
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 19:58
päevitamine ja päikse mõju täiesti individuaalne määravaks paljuski tervis,keha,nahk....mõni võib lihtsalt end teise ilma kõrvetada
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 19:35
Ilma rantidetta olnud viimased 25 aastat. Seda ka enamuses kõik minu tuttavad. Nii mehed kui naised. See et põike vähki tekitab on jama, sest muidu peaksid kõik minu tuttavad olema vähki surnud ja mina nendeseas. Lisaks veel päikeselised piirkonnad maailmas peaksid siis olema inimtühjad, kuna kõik surnud. Huvitav, et aastasadu oli asi kasulik ja nüüd kuidagi kahjulik. Lõhnab kuidagi väga kaubanduslikult, et ärge päikest võtke, vaid käige ikka solaariumides, ostke igasuguseid kreeme ja kui ikka lähete, siis kindlasti nööpige ennast kurguni nailonisse ja määrige kreemi peale, ehk jääte ellu
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 19:53
Aix64: Millal sa viimati teaduse viimase kümne aasta uuringuid lugesid? Või on ka lugemise arendav ja kasulikus puhas jama. Tead sa mis on UV kiirgus?
Uskumatu et, täna päeval veel sellist vaimu pimdeust julgetakse avalikult näidata. Ma pidasin sust enamat tundusid olema arenenud ja arukas mees aga mu hämmeldus on tõsiselt suur.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 22:58
Aix64-eks ikka päevitus,kas looduslik või kunstlik ikka individuaalne ma ise talun päikest ja pole probleeme,kuid väga hästi tean kelledel on probleemiks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 23:06
Seni kuni inimene ei ole oma silmaga näinud mis on nahakasvaja ja veel halvaloomuline ei usu keegi et, temaga seda juhtuda võib. Kõik on kauge ja mitte minu maailma puudutav.
Seeda teavad ju kõik inimesd. See päikese kiirgus mis on meil ei ole ju see mis lõuna maades. Meie nahk on erinev, taluvus on teine.
Aga jah eks tõesti iga üks tea ise mis teeb. Mina talun seda punni seal taevas edukalt aga kurjam ma olen näinud vist liiga palju. Homme ostan mustad prillid.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 23:12
aike: sul ongi nii et kui sinu vaadetega elunägemus kokku ei lähe on tegu lolliga. muide päikse vastu mõeldud kreemid sisaldavad kõik alumiiniumi ja alumiinium ladestub kudedesse ja soosib omakorda nahavähki. ühesõna eks terve meie elu ole üks suur bisnis. kõik müüvad midagi kellelegi.

nahavähi on saanud inimesed kes ei päevita end. vähk on vähk, lööb välja kus tahab.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 23:36
kas just otseselt päevitamisest vähki saab on ikka küsitav küll,,,siin ikka paljud tegurid mängus.erinevad haigusvormid ikka määravaks,toitumine .....samas kopsuvähki põdev inimene pole olnud suitsetaja.ei ole mõtet igasuguseid müüte luua
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 00:05
kurb küll, kui mõne inimese jaoks on päikesetõus ja loojang vaid UV ühikute taastekkimise oht ja nendest natukeseks jälle vabanemine...
minu meelest on põhjamaa rahva jaoks ikka see suveaeg "patareide laadimiseks" ja , loomulikult ikka päikese käes
muidugi, kui vanainimene ennast hirmmustaks grillib, kortsus ja paberõhuke nahk vaid krabisemas ümber, siis on kole, aga, kõik, mis meie ümber, on ju ikka kasulik, kui mõõdukalt võtta ja, ikka mõnuga
mide...aike, ma olen matnud inimest, kes eluaeg ei tõmmanud ühtki sigaretti, ei tarbinud alkot, lutsis vitamiine ja päöikest ei sallinud, toitus raamatu järgi ja suri - keelevähki!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 00:49
LiliNobre-siin peab sinuga küll nõustuma kõike mõõdukalt ning rohkem olema positiivsem elus
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 12:12
Aike: ma kahtlen, et oled põhjalikult tutvunud ise ka teaduse viimase 10 aasta uuringutega tutvunud oled just päikese kahjuliku mõju kohta.
Eks arendan edasi oma vaimupimedust ja lähen naise lastega randa. Igaühele oma ja kui keegi leiab, et kui inimene valge nagu kartuli idu ja see hea tervise märk, siis see tema õigus
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 14:07
Ok. Ütlen ausalt ehk olin liiga kifine. Lihtsalt emotsioneerisin üle. Vabandan avalikult Aix64 ees.
Kuid jään oma seisukoha juurde kuid, hoian selle enesele.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 14:23
Oeh kui palav on väljas.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 14:53
anda rendile piimajahuti täisautomaatne 300l
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 17:33
Sinna mahub palju külma õlut. Ise samuti ning ehk ka naisterahvas.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 20:26
jan28 - midagi suuremat kui 300l-ine ei ole? ja kuidas nende üüriliste/üürile tahtjatega sul on? kui on mingit tühja mahutit vs tünni, "ei" ma sellele ei ütleks. tuleks küll
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 11:04
Aike vabandused vastuvõetud
Igal ühel on õigus teitest arvata mida iganes ja seda eriti kui endateada seda hoida. Pole hullu, eks olen ise ka sellevastu patustenud
˅ näita rohkem ˅
1
2