Foorum
2024-02-16 06:22
Vara üles, hilja voodi, nii see rikkus majja toodi. Luuserid tööle.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 08:15
väga armas, et savir nii meeletult igatses aga kuu aega Eesti pinnalt eemalolekut ei tähenda tingimata kadumist

mu meelest on foorumis pidevalt rahast juttu. aga sõna võtma ajendavad pigem postitused, mis irooniapisiku aktiveerivad
näiteks netinohikute fantaasiad naiste hordidest ukse taga, kes nende territooriumile ja voodisse pääsemise elu missiooniks võtnud.
muidugi nunnu on ka lugeda, kuidas pidevalt üks (kummi?)naine kuskil voodis andunult ootab, sel ajal kui mehike tegeleb "millegi kasulikumaga". st postitab ööpäev läbi pikki tiraade seksisaidi foorumisse......veenmaks ennast ja teisi, et teised tegelevad siin "jõledustega" ja tema kohe üldse mitte pole sõltuvuses jõledast saidist

kui menüüs oleks kartulisalat versus multiorgasmid mehega, kes meeletut armuhormoonide orkaani tekitab, siis ilmselgelt jääks salat degusteerimata
seega minu puhul on väärtuste ümberhindamine juba toimunud. ning viimase rännaku ajal toimus erilise intensiivsusega....aga see pole siin teemaks
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 13:55
enda meelitamine sul vaid, capri. Mitte keegi ei igatse sind, sa pole piisavalt tähtis. Sa oleks võinud kaugele "reisile" jäädagi. Nii või teisiti igati hea otsus. Kuid nii või teisiti tõsiselt, eks ongi hea hakata väliseestlaseks, sest kes teab mis ENSV´s toimuma hakkab varsti.

Muide, ööpäev läbi postitaja olid ju sina siin, kes iga hommik tolmuimeja käima tõmbas veel 2 aastat tagasi, käies läbi KÕIK teemad, et olla alati esilehel nähtaval. Ilma et midagi öelda olnuks, siis kustutasid ja taaslisasid oma kõige viimasemat postitust.

Ei ole sul miskeid väärtuste ümberhindamisi toimunud. Sul endised lemmik ja pühad teemad, mille tõlgid kohe ketserluseks, et kui anda mõista et need pole üldse tähtsad. Su jutt aga on selline et ei salli teisi naisi silmaotsaski. Nagu oleks sa unustanud et iga naine pole ka ju kes voodis on mehe elus. On ka ju naabrid lisaks, vanad tuttavad, kolleegid... jne. Leian et on ju piisav nõue et eks ma vaata siis tema autot, las teine samal ajal teeb süüa. Kuid iga sellise soovi esitajaga minna voodi pole mõtet, ega huvi, sest see hakkab nõudmisi esitama ja teeb keeruliseks kõik.
Parem oleks soov et las programmeerivad mu heaks (kui neil vaid arusaamist ja huvi oleks). Hiinlannaga ma olen juba neid hirmutanud.


Tegelikkuses ma leian et on päris hea positsioon et kui elus ei igatse mitte kedagi taga, ei taha ka kedagi uut, saan olla niisama ja tegeleda pisut
mõtlikumate teemadega, ning siit 2500km kauguselt seda suht mõttetut sagimist. Ent nagu näha, sina seda ei mõista. Küll aga võib siin naljaviluks teksti ping-pongi mängida nähes et mis teemade (sinu puhul siis RAHA ) peale mõni aktiveerub. Ning narritada et need väärtused mis naised ületähtsustavad, ei lähe lihtsalt korda.

ent nunnu on KASS. Kass on irooniaga vaatamas, kass aga on väga tähtis.kass andunult ootab, kassi õigetpidi silimine ja toitmine ja magava kassi seljakumerus, kassil on Oma Inimene. Kass on ilus, kass on armas.



----------------------------------------------------------
capri enda postitus:
caprichosa
2024-02-16 08:15
väga armas, et savir nii meeletult igatses aga kuu aega Eesti pinnalt eemalolekut ei tähenda tingimata kadumist

mu meelest on foorumis pidevalt rahast juttu. aga sõna võtma ajendavad pigem postitused, mis irooniapisiku aktiveerivad
näiteks netinohikute fantaasiad naiste hordidest ukse taga, kes nende territooriumile ja voodisse pääsemise elu missiooniks võtnud.
muidugi nunnu on ka lugeda, kuidas pidevalt üks (kummi?)naine kuskil voodis andunult ootab, sel ajal kui mehike tegeleb "millegi kasulikumaga". st postitab ööpäev läbi pikki tiraade seksisaidi foorumisse......veenmaks ennast ja teisi, et teised tegelevad siin "jõledustega" ja tema kohe üldse mitte pole sõltuvuses jõledast saidist

kui menüüs oleks kartulisalat versus multiorgasmid mehega, kes meeletut armuhormoonide orkaani tekitab, siis ilmselgelt jääks salat degusteerimata
seega minu puhul on väärtuste ümberhindamine juba toimunud. ning viimase rännaku ajal toimus erilise intensiivsusega....aga see pole siin teemaks
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 15:55
Udutamise superklass, vihjan, näitan kitsaskohti ja siis distantseerun, et mulle ei lähe see üldse korda, olen lõbuks siin.
Samas postitused väga kirglikud, kriitilised.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 17:19
Jeppp, jama et capri puhul ei ole filtreid olemas foorumis. Neid emojid siin näha ajab hambad risti ja silmad kinni
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 17:32
Alfie, see filter on täitsa olemas - Ekraani paremas ülanurgas on ristiga nupp.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 17:40
See on rohkem nagu põgenemisteeks, kui ussirohi
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 18:22
Kui sa usse kardad, siis ongi targem iha lehest eemale hoida.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 19:42
kah mul maotaltsutajad siin....
˅ näita rohkem ˅