Foorum
2015-12-02 18:46
Lugedes kuulutuste rubriiki, kus kõik on ostetav, müüdav, vahetatav...tekkis mul summasid vaadates küsimus, et kui palju siis tõesti mees panustab, et naine voodisse saada? Kui palju on reaalsuse ja ulme vahe?
Ja kas raha eest saadud "nauding" on olnud oma hinda väärt?
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 18:58
Seksi teeb kvaliteetseks kirg ja iha. Raha eest saad teenust... Eks muidugi üksikud pühendavad end sajaprotsendiliselt töösse ka, aga see pole ju see...
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 21:37
Aga kumbast ta rohkem hoolib, kas mehest või tema rahast
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 22:50
Ostetud nauding on hinda väärt küll, kui hinnaks on 10 euri.
.......suurema summa korral pole ostetud sex sittagi väärt!!
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 22:58
parem ikka lubad kepid ja lased üle
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 23:03
No üle laskmine polegi veel nii hull, vähemalt ei saa märjaks!
.......siin on aga härrasmehi, kelle sooviks on, et daam neile kohe otse PEALE laseks!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 23:03
Kas ainus asi, mida panustada, on siis raha? Ma jääksin siiski arvamusele, et isegi sellise sulle-mulle :$ tehingu puhul on ka teisi tegureid. Kui "klient" ise peale raha ei panusta, siis suure tõenäosusega pole ka saadav teenus ehk päris see.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 23:10
peale laskmine on hea olen kogenud
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 23:14
Laisa inimese unenägu ilmselt - käid raha letti ja kõik jutud tuuakse sulle kandikul kätte... Ma ei usu, et see ikka on see. Raha eest seda õiget kirge ja kvaliteeti ei saa! Miks peaks üldse seksi eest maksma? Kas siis on tõesti mingi selline hälve, et sind keegi ilma ei taha?
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 23:33
Teate kui paljud mehed peavad ulmesummasid maksma, et EI PEAKS oma vanamooriga sexima!!! ......ehk siis tegelikult hoopis suuremaid summasid makstakse vabaduse eest mitte sexida!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 23:36
Selles viimases lauses on siis ka väike tõetera - makstakse just selle vabaduse eest, ka "teenindajale".
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 23:41
Et see ei sexiks?????
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 23:43
Ei, et ei peaks kodus tund aega vaatama, kuidas naine kahe minutiga vanamutist mutiks saab
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 23:45
Seks on lõbu mitte töö, mille eest palka makstakse. Tõsi sa võid tellida endale lõbustaja ja talle maksta, aga tema jaoks on see tõsine töö ja üldsegi mitte lõbus.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 23:54
Jott ilmselt tahtis öelda, et sex PEAKS olema lõbu mitte töö. Paraku paljudele see nii ei ole.
Tegelikult võiks selle mõttega ka teema lõppenuks lugeda ja foorum tänaseks lõpetab, kuid nii on ju igav ja midagi justkui peaks oponeerimiseks ütlema!
.......näiteks nii: Olen juba poole sexi ajal ülekere higine ja hingeldan!!! Mis kuradi lõbu see selline on!!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 23:56
Hmm, kuskil on statistika, et keskmine eesti mees - seks 3 minutit - poole ajal juba higine ... Ma parem ei kommenteeri
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 23:58
Tuli meelde lugu jahimehest, kes läks linna nahku müüma. Kuna ta jõudis kohale õhtul hilja ja naha kokkuost oli juba kinni, siis otsustas ta veidi lõbutseda. Nägi üht naist ja hakkas kaupa tegema. Ütles talle et raha tal ei ole, aga ta võib anda tasuks ühe naha. Tüdruk oli nõus ja saigi naha. Vaatas nahka ja mõtles, et ilusa mütsi saab küll aga kraed tahaks ka. Ja küsiski kütilt, et kas to korrata ei tahaks. Jahimees oli nõus, aga pärast võttis naha tagasi. Naise imestuse peale vastas: "Mina tahtsin, mina maksin. Sina tahtsid, sina maksad."
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 00:04
Sellest loost tuleb siis küll moraal, et enne tehingut tuleb hind kokku leppida
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 00:04
Luu, kui keskenduda partneri rahuldamisele ja kasutada selleks ohtralt alternatiivseid meetodeid, saab palju väiksema jõukuluga hakkama. Pärast hea lasta temal see raskem töö ära teha
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 00:30
Paraku mina ei tea rohkem, kui ühtainust alternatiivset vahendit partneri rahuldamisel. Aastaid tagasi avastasin naiste G-punkti sõna shoppinG lõpust. .....ei tea, kas see endiselt veel seal!?!??!
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 00:36
Kõik on odav, mida saab osta. Tõenäoliselt meeldivad just need odavad asjad ka nendele aastaid tagasi shopinGutatud naistele Aga sa võid ju uue ringi teha ja meile oma kaasajastatud statistikast teada anda
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 00:54
Tegelikult saab kõike osta, küsimus on siiski vaid hinnas. Ükskõik kui kallis asi muutub mingi hetk müüdavaks=odavaks. Üks erand siiski on, Patrolit ei müüüüüü!!!!
......ja siinkohal räägime ikka elututest asjadest, mitte inimestest, eks!

Kord küsis porutÅ¡ik Rževski, staabikapten Masturbanovilt, kas oled nõus, kui sulle perse keeran???
M.: "Lolliks oled läinud või!!!"
R.: "Aga kui maksan sulle 10 000.....ei 20 000 rubla???"
M.:"Oota mõtled tõsiselt või???"
R.:"Nagu näha on pederaste igal pool, oleks vaid piisavalt raha!!!"
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 00:58
Raha eest võib osta voodi, aga mitte und.
Raha eest võib osta toitu, aga mitte isu.
Raha eest võib osta ravimeid, aga mitte tervist.
Raha eest võib osta teenreid, aga mitte sõpru.
Raha eest võib osta naisi, kuid mitte armastust.
Raha eest võib osta maja, kuid mitte kodu.
Raha eest võib osta meelelahutusi, kuid mitte rõõmu.
Raha eest võib osta hariduse, kuid mitte mõistust...
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 01:06
Need on sellised pikemat filosoofilist lähenemist eeldavad õhku visatud kindad. Loomulikult võin nendel punktidel vestelda pikemalt, kuid siin foorumis lihtsalt ei viitsi. Kamina ees......seal ka ei taha neid teemasid. .......kuskil igaval autosõidul läbi Poola näiteks ehk küll. Muidugi must-valgena võib nii öelda, kuid nagu ikka on igal asjal erandid ja lisakonksud. Alates kasvõi sealt, et kust kohast sai lausloll niipalju raha, et seda kõike osta!??!?
.......oota mis see teema alguses nüüd oligi???
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 01:08
Point on olemas - ma jätan naise ostmata Ja midagi sellist oli ka teema
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 01:14
Ma arvan ise ka, et mehelikum on panna kasvõi selline kuulutus: "Palun keegigigigiiiii sexiga minuga, kasvõi natukesekekenegiiiii!!!" , kui et 300 :$
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 08:26
Raha eest võib sexida küll kui saad ka selle eest teenust aga siin kes otsivad sponsorit ja kui seletad neile,et tunned hirmu sexi ees siis öeldakse,et ei viitsi möla kuulata.Kui pakud naisele raha siis peaks ka naine vastu tulema ja selle eest ka teenust osutama.Muidugi on ka naisi kes on valmis teenust osutama aga enamasti ainult Tallinna kandi peal ja see jääb minust väga kaugele.Nii,et raha eest võib sexida küll kui saad ka teenust vastu.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 09:17
Väga paljud naised soovivad sponsorlust. Pakun ka ise...aga see eeldab et naine hakkab minu nimelisi rõivaid kandma.. Lapsevankrile ka logo kylge...
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 09:18
Nimetame neid ikka selleks kes nad on... LITSID..
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 09:49
Täitsa õige, lits mees, kes raha eest seksib.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 10:49
Jott on jälle kõigest valesti aru saanud.
Juba vanarahvas Ihamarust ja Mõnistest teadis rääkida, et naine kes iga nädal eri mehe sängi poeb on üks rõve lits aga mees, kes kasvõi iga päev eri noorikut kargutab, on igavene kõva kepimees!
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 11:06
Hmmmmmm, kas sexi ajal enese liigutamine on siis midagi halba?!?!
......isiklikult mina kivikujuks küll jääda ei suuda! ....no kui just kinni seotud ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 12:00
Raha teeb naised õnnelikuks. Kui raha on, siis olen kunn ja kui raha ei ole, siis olen munn.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 12:05
närutav isane saab suht kiirelt kinga, st. ei jõua kuhugi
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 12:39
kui oled noor, siis ela nigu hoor
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 14:41
Autokohtingu eest on 50 normaalne,voodisbüherdamise eest võib 100 ka välja käia.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 16:43
Mnjah....Vanemaealistele ja abielus härrasmeestele tundub see raha teema ikka päris valus olema
Et ikka kas ja miks ,milleks ?...
No eks see vast tule sellest,et ole harjunud oma naistelt ju muidu saama
Noored pole selle luksusega veel harjuda jõudnud. Seepärast vähem ka siin undavad....
Ega keegi ei sunni ju teid kulla mehed,keegi ei vääna teil käsi,istuge kodus oma perede juures,saate tasuta iga kell
Aga naised kes tasu ootavad,ma ka hukka ei mõista,sest tasuta lõunaid ei ole.
Pole kunagi olnud ega hakka ka kunagi olema
Kõik siin elus tuleb auga välja teenida....ka siin, selles IHA räpases ja ammu allakäinud saidil
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 17:20
Vaata poua Netili, Mina ei unda siin ja kõik oma lõbud olen ma ka elus auga väljateeninud. Mina lihtsalt ei vaja seksi raha eest. Minule tähendab seks partnerile naudingu pakkumist ja miks ma peaksin siis talle raha maksma, et ta oleks nõus seda naudingut saama. Teenigu ikka auga see nauding välja. Siin tekibki olukord, mida Keprik kirjeldas, et on paigal ja laseb ennast rahuldada. Sel juhul peaksid ju kõik meritähed maksma. Ja selline pervert ma veel pole, et onaneerimise eest raha makste.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 18:28
Neti loe nüüd palun mida Sa kirjutasid ise ka veel kord, eks!:
"istuge kodus oma perede juures,saate tasuta iga kell"
ja siis KOHE JÄRGMINE RIDA
"Aga naised kes tasu ootavad,ma ka hukka ei mõista,sest tasuta lõunaid ei ole.
Pole kunagi olnud ega hakka ka kunagi olema"

.......johhaidiiiiii on siis tasuta või tasuta lõunaid pole??? Ja ei hakka jaurama, et kodus on tasuta ja väljaspool kodu ei ole.......äkki ikka ongi vastupidi, et kodus maksad kõige eest aga väljaspool on keegi, kes samuti head sexi lihtsalt naudib!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 18:53
Keprik, panid tsipake mööda. Kui raha veel ei olnud, siis ei seksitud mitte toidu eest, vaid vajaduse pärast. Naise käest eriti ei küsitud, tugevam tuli ja võttis.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 19:01
Tohoh, kas kiviajal siis tõesti härrasmehi ei olnudki!?!? Ja kas rändrahvad oma röövretkedel ei palunudki viisakaste daami käest luba enne seksuaalvahekorda, et võtsidki väe ja võimuga
TAHAN KIVIAEGA TAGASIIIIIIIIIII!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 19:14
no jah teema otsin sponsorit tahan toetust jne et põhjuseks oleks siis et raha antakse võetakse lugupidamise märgiks jne. no kurat kui rahaeest nikud oled prostituut ehk lits võta seda nii või teisiti ja litsist ei saa lugu pidada kuna lits ise endast lugu ei pea
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 20:40
Amet ei pidada meest rikkuma, aga tuleb välja, et naist rikub. Alles siin üks kange mees halvustas koristaja tööd. Eks prostituut teeb ka tasu eest seda, mida teised tegemata jätavad. Kui mees leiab, et temal ei kõlba onaneerida, on sama, kui ta ei viitsi koristada. Ühel juhul palkab ta prostituudi, teisel koristaja, mõnikord ka mõlemat korraga.
Kui naine kasutab raha teenimiseks enda suguelundeid, siis öelge palun, mis teeb selle kehaosa nii eriliseks? Mille poolest on genitaalid erinevas teistest kehaosadest, et nendega elatist teenides oled kohe lugupidamist mittevääriv?
Kõige veidram on see, kui sellisest lugupidamatusest räägivad mehed, kellel endal tillipildid üleval on olnud.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 20:45
mul pole olnud
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 20:50
Tõesti või?
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 21:10
absoluutselt
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 21:12
http://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=8&post=241912
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 21:15
pean sind kahjuks kurvastama ja ütlema et seekord sa eksid kuigi kõiketeadja oled pole see mina ja ei ole see ka minu pilt
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 21:22
Ma ei tea, kelle pilt, aga konto omanik kirjutas mulle aasta alguses sama juttu, mida sina eile foorumisse postitasid
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 21:28
kas see tõestab midagi? ma arvan et paljud inimesed mõtlevad täpselt samuti. ja kuida siis saad väita et mina olen pannud alasti pildi kui sa ise nüüd väidad et sa ei tea kelle pilt see on. paras kloun oled ikka penskar
˅ näita rohkem ˅