Foorum
2015-07-05 01:02
No ma pole suurem asi sönavötja siin kuid nyyd kyll tekkis soov kribada.
Nimelt sai siin yhel öhtul igavusest pilte hinnata ja nagu teame saab hindeid panna 1-5ni ja veel 10. Sai siis vastavalt oma silmajärgi hinnatud kellele kehvem kellele parem hindeke. Kuid oh yllatust peale seda sain mitu kurja, solvavat ja söimavat kirja et olin yhe kellegile pannud... Nagu wtf see on minu öigus ja noo kui tahad pane ka. Paljud kövad mehed kes kirja saatsid loomulikult panid kiirelt bloki peale... Hirmust vist

Palju on teil nende hindamistega tagasisidet ja kokkupuuteid olnud???
˅ näita rohkem ˅
2015-07-05 13:36
Oh oleks vaid Rate ajastu ka siin. Rates olen 5ega hindamise eest ainult ühe sõimukirja saanud.
Aga siinsel lehel....... Nii, et Rate'es on igatahes tunduvalt soliidsema käitumismustriga kasutajad, kui siin.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-06 19:18
vohh..ei solvu..ja ei hinda..hea elu
˅ näita rohkem ˅
2015-07-06 19:34
Kui ma siin alustasin, sai mulle esimese päevaga selgeks, et ainuke aksepteeritav hinne oli viis. Nüüd on ajad muutunud ja ka viie panemine tähendab, et oled saanud ühe vaenlase juurde.
Enda pildid on nüüd juba küllalt madalale langenud ja elu üsna rahulik, aga nii huvitav kui see ka pole, käis kõige suurem tõmblemine just teise saja alguses. Mõni käis üle päeva viiega hindamas.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-06 23:58
Issver, ma polnud veel jõudnud kedagi hinnatagi, kui juba mingi suudluse-nimeline naisterahvas oli jõudnud mind ära blokeerida...päris närviline õhkkond siin
˅ näita rohkem ˅
2015-07-07 10:34
need madalahindega hindajad tulevad tavaliselt siis kui oled saanud mõne kymne....ega muidu neid pole kuskil
˅ näita rohkem ˅
2015-07-07 18:15
Uhh jessus küll, panin nüüd ajaviiteks kasutajale younghotcock kaks viit ja sain kohe ruttu bloki
˅ näita rohkem ˅
2015-07-07 18:26
Ilmselt on mees enda tillist paremal arvamusel, miks muidu seda nii iga nurgaalt eksponeerib ja sa tekitasid talle kohutava hingelise trauma.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-07 18:30
paha küll et ma kohe teisel päeval ihas selliste sigadustega olen hakkama saanud
˅ näita rohkem ˅
2015-07-07 19:25
Keiss on vast see, et tolle Rate kuldaja kasutajad pesitsevadki nüüd siin.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-07 19:55
Njaa...see on nüüd küll vägagi võimalik
˅ näita rohkem ˅
2015-07-07 20:29
No enamustel piltidel pole midagi hindamisväärset ju pildistatud ja pole näha ka erilst fotograafia alast shedöövrit.
Sellisel juhul on ju 5 punktiga hindamine lausa kuritegu.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-07 20:54
ju kasutaja pakspoiss oma tillukese nokuga tundis ka alaväärstust, sest kui ma olin teda enda meelest õiglaselt hinnanud virutas ta mulle kõikidele piltidele ühed. mitte et ma oma skoori pärast muretsen, vaid et selline käitumine on ikka megaloll
˅ näita rohkem ˅
2015-07-07 21:00
Deem, mind on ka mõned kodanikud juba äe blokkinud, hoolimata, et mul pole võimalust isegi 1 panna. cool
˅ näita rohkem ˅
2015-07-07 21:04
Ah mis neist hinnetest niiväga ikka välja teha või nende üle arutleda.Lihtsalt huvitaks, et miks inimesed panevad enda fotosid üles . No naistest ma saan aru, et igasugu stereotüüpsete hinnangute kohaselt "meelitab" mehi seksikad fotod, kuid samas ilmselt sisukate/sisutühjade kirjade suhtarv vist eriti ei muutu.Ja mehed,kas teile on hakatud rohkem kirjutama kui pildid üles panite.

Selles mõttes arvan, et kas Rate kuldajastu on siia tulnud või mitte, aga igasuguste hindamisportaalide viga on selles, et sedasi jääb tutvumine pealiskaudseks ja on liiga loomalik stiilis pandav-mittepandav.No ja muidugi on kõigil neid mittepandavas kategoorias,kuid siiski näiteks kui on tahtmist või vajadus iga päev või üle päeva uusi sekspartnereid saada,siis muidugi peab TOP 10 "reserveeritud" olema ja mida rohkem pilte endast või oma prtnerist-seda parem.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-07 21:47
Kui lugeda ankeete ja vaadata pilte, siis ei saa küll aru, mida uskuda.
Mida näiteks arvata tädikesest, kes kirjutab, et otsib elukaaslast ja et suguelunditega ei suhtle, aga endal on pilt, kus lööb rõõmsalt mingi jorsi tilli otsas tantsu?
˅ näita rohkem ˅
2015-07-08 14:45
Velts, sa räägid kadunukesega.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-08 15:27
Päris lühikene eluiga mõnel...
˅ näita rohkem ˅
2015-07-08 17:54
Preili fantastiline, noh. Profiilil ilutseb kiri "Konto on administraatorite poolt blokeeritud".
˅ näita rohkem ˅
2015-07-08 20:54
imeja Andres sa oled ise enda lemmik ja seepärast siin tõmbled. modedel on lihtsalt sinust kahju ja seepärast lastakse sul siin kraaksuda. sa hull teed ju siis enesetapu kui siit minema lüüakse ja nii sind hoitakse nagu sitta pilpa peal. ole õnnelik et saad oma öid ja päevi siin rahus veeta.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-08 20:55
jah, imeja-andres, sinu on issand oma hirmsas vihas loonud õpetuseks, mis kõik juhtub, kui inime oma hinge eest hoolt ei kanna. ja samal õppeotstarbel peetakse sind ka foorumis
˅ näita rohkem ˅