Foorum
2015-06-02 16:01
Millist esimest kirja on huvitav lugeda, et tekiks tahtmine sellele vastata?
Millegi pärast on siin inimestel komme visata kirja poojuhusikult, ankeete läbi lugemata paar sõna, tihti vaid üks sõna, või niisugune
Kui juhtida härra ankeeti lugema, saad veel vastu rõvedaid sõnu, no tibake rohkem, kui enne, esimeses kirjas eriti varmad on vastu kisama ja tundub, et minustt kõike teadma härrased 40 pluss, kes olevikku, ka tulevikku kohe nii kindlasti tunnevad, et võiksid kandideerida kuhugi soolapuhumissaadetesse ehk tv.s
Seega, mõtlemist, milline on esimene tutvuskiri, mis kutsub tutvuma.
Minu tänane päevamõte...
˅ näita rohkem ˅
2015-06-02 18:18
See, kes nõuab pikemaid ja sisukaid kirju, olgu valmis ka nendele vastama. Viisakusreeglid kehtivad ju mõlemale ühtviisi.
Need ülbikud, kellel ankeedis seisab: "kui ei vasta, pole huvitatud" ei väärigi pikemaid kirjutisi. Neile piisab täielikult
:$ j.n.e.
Tegelikult ega need kollased märgikesed tutvumise alustamiseks nii sobimatud polegi. Leiad kellegi, kellega sooviksid suhelda ja saadad talle naeratuse. Teine vaatab su ankeedi üle ning kui tundud vastuvõetav, vastab samaga. Edasi võib juba pikemaid kirjatükke saata.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-02 19:54
Brilla, sa alahindad iha postkontori koormatust. Siin pole haruldased juhud, kui uus kasutaja kogub pärast pildi lisamist 24 tunni jooksul 3000 vaatamist. Arvesse lähevad ainult ankeediga tutvumised ja arvan, et ligi 10% neist tähendab seda, et teele läks midagi kirjalaadset.
See vaatamiste arv on ligilähedane saabunud kirjade arvuga, sest üks vaatamine võib tähendada ka mitut järjestikust kirja, kui vahepeal ei ole suheldud teistega.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-02 20:42
Sõnad ajukääbik ja eluaegne on täpselt iseloomustamaks just niisuguseid ühesõna härraseid. Kaua sa ikka loed seda märgikeelset seksisoovi, kui tegu nagu teenusepakkujaga pole..nii need sõnad sinna ilmusidki.
Ainult saata on ka natukene imelik, kui kirja sisu jääb olematuks, iseenese tutvumissoovi kirjakeelselt niimoodi edasi anda? Ei vaidle, kindlasti on neidki kellele niisugune stiil sobiks. Erlised on siin veel ülekuulajad stiilis.. Jõu, k.... Või n.... saab? Palju küsid? Öö hind?
Mis teed kus elad?, millega tegeled? küsijad..
Et paneks nagu küll kohe selline stiil vastama või?
rõvetsejatest, kes igasugustesse aukudesse saadavad ka siin puudus pole. Toreduse visiitkaarte olen väga erinevaid saanud, tänud postitamast, eks inimese visiitkaart on siin eelkõige iseenese väljendusoskus, algab aga kõik siin siiski ankeedi korralikust lugemisest! Ilusat õhtut ja ilusaid hetki!
˅ näita rohkem ˅
2015-06-02 21:00
Paluks näidet, ilusast ja heast esimesest kirjast.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-02 23:20
aga vaataks nüüd asjale ka teisest vaatevinklist pisut. ehk siis mehe, kirjutaja, vaatevinklist. kirjutad pika motivatsioonikirja. kirjutad korra, kirjutad kaks, kümme. vastust ei saa. milline peaks siis daamide arust olema lühike, lööv ja huvipakkuv kiri?
˅ näita rohkem ˅
2015-06-02 23:30
Pooltele pakub huvi järgmine lühike, lööv ja huvipakkuv:

300 eur 3 tundi


.......ülejäänud pool ei tea seda ilmselt ise ka päris täpselt........
˅ näita rohkem ˅
2015-06-03 00:29
hmm.. tegelt, osadel ankeetidel pole peale 1 pildi,kui sedagi, millel on ebamäärane kehaosa mitte kui miskit rohkem, mis serenaadi sa oskad seal laulda? Aga latt on taeva viidud, andke andeks aga te jäätegi ootama seda printsi, samas võib rongitäis normaalseid mehi mööda kihutada niikaua kui te silmapiirilt seda valget hobust otsite.
Siis veel kirjutad ühe kirja, kirjutad teise ja kolmanda aga kui vastuseid ei tule siis ikka mõtled kas tasub neljandat kirjutada.
vaatasin just saadetud ja saabunud kirjade suhet enda postkastis ja üks kiri kuuest pole vastust saanud, tegelikult on see suhe vist ikka 1 kiri 5 või isegi neljast sest suht palju on tõesti seda kollase märgi spämmi
Nõuda igast asju on väga lihtne neid saada on teine tera
˅ näita rohkem ˅
2015-06-03 00:30
Kas ikka pole piisav?
Mõelge, kui paljudele te igapäevaelus naeratate. Osad naeratavad vastu, osad mitte. Ja kui ei naeratagi, siis pole ka midagi hullu. Aga kui lähed kedagi kõnetama ning see uhkelt selja keerab ja nina püsti minema marsib, vat see on solvav.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-03 00:52
tjaa see naeratus on postkastis kõigil ühesugune tegelt oleks piisav kui teda üle poleks kasutatud siin, pealegi 3-4 lk naeratusi , pole just ka kõige parem
˅ näita rohkem ˅
2015-06-03 01:04
tundub et vahet pole kas kirjutad pikalt vôi lyhidalt.väga palju sôltub raha numbrist vôi siis uhkest riista pildist.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-03 01:18
Raske juhus, kui suur mees väiksele mehele alla jääb
˅ näita rohkem ˅
2015-06-03 01:26
ilma pildita ei tahetud yldse vastata.peale pildi lisamist on massasi pakkumisi tulnud ja on ka muidu huvi tuntud.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-03 17:15
Logisin sisse, neli kirja, ja üheski kirjas ei adunud ma, et need personaalselt minule suunatud olid. Suvaline landi loopimine, ei muud. Vastust ei pälvinud keegi.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-03 19:52
Brilla, ehk on Tutt neist tutvudasoovijatest küllastunud.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-03 20:28
Brilla, alati kui Tuti ankeedi avad, võib oodata mingit üllatust
˅ näita rohkem ˅
2015-06-03 20:37
Räägite siin, et naine tahab ägedat meest aga endal ei ole peale naieks olemise midagi vastu anda.
Nuh jah. Sain korra jutule, selliste ägedate soovidega naisega. Pika ja keerulise vestluse käigus selgus tõsiasi.
Kuna too naine ise ei vastanud, mitteühelegi nendest mehele panudu nõuetest, siis täpselt neid nõudmisi mehele esitatigi. Umbes nii, et kui too naine oleks ise tark ja äge, siis tal ei oleks meest üldse vajagi. Ehk siis mehe roll on täita temakese puudusi.
Sellest saab jämedaid järeldusi teha, et kui kuulutuses otsitakse säänset ja määnset meest, siis on pmst selle naise puudused teada

ps. See oli ainult ühe naise loogilise mõttekäigu tulem. Kindlasti on neid versioone veelgi ringlemas.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-03 20:43
kui SA surnud oled, siis ei saa sa sellest ise aru
ainult teistel on kurb ja raske.

Samamoodi on siis, kui SA loll oled.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-03 20:52
Abikaasad peavad sobima kokku nagu trukknööbid, otseses, kaudses ja kolmandas mõttes.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-03 21:01
Tutt on mehe naine nagu aru olen saanud,respect Tutt, viidab ehk aega pigem siin.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-03 21:03
Ajaviitmiseks on palju võimalusi
˅ näita rohkem ˅
2015-06-03 21:03
Vaata loovus, soome mehed veavad naisi enesele Taimaalt aga,kui omanik tööl, põrutavad teised seda "abikaasat"
˅ näita rohkem ˅
2015-06-14 11:02
No see esimene kiri võiks olla tõesti natukene mõttekam, kui ma siin tavaliselt saan. Tihti peale tulevad tõesti postkasti kirjad vaid kollaste aladelt ja siis natukese aja pärast küsimus, kas ei sobi????? No tõesti ei sobi. Vaatasin omakirjade suhet postkastis, ja 3st 1 saab vastuse ja kindlasti on see tingitud vaid sellest, et paljud juba nn vanad tuttavad. Ma usun, et 80% meestest ei vaevugi ankeeti lugema, vaid lihtsalt plähmivad mingeid kirju ning lisaks copy/paste kirjad. No tõesti, sellised kirjad jäävad minu jaoks küll vastuseta. Ma siiralt usun, et olen piisavalt viisakas inimene ja vastan alati viisakalt ja konkreetselt.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-14 11:52
Milline on "copy-paste" kiri? Mida see sisaldab? Mille järgi see ära tunda?
˅ näita rohkem ˅
2015-06-14 12:08
See on kiri mis on valmis kirjutatud ja saadetakse aegajalt uuesti ja uuesti. Sõna sõnalt identne ja kahjuks on neid palju
˅ näita rohkem ˅
2015-06-14 13:58
Copy-paste tunneb ka selle järgi ära, et inimene pole kirja saaja profiilis kirjutatut lugenud.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-14 14:04
Üks naiskasutaja kunagi rääkis, et keegi oli talle varikalt copikirja saatnud ja peale keeldumist tuli sõimukiri, mis oli samuti copi
˅ näita rohkem ˅
2015-06-14 19:03
Hm, aga kuidas siis ikkagi peaks see esimene kiri välja nägema?
Mis te naised ise tavaliselt esimesena kirjutate? MA ei pea silmas siin rahateemalisi kirju.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-14 21:51
nii..lausa p2evatema ajab ainult naerna
˅ näita rohkem ˅
2015-06-14 22:06
Aga viska siia omalt poolt üks hea näide ja naera siis palju jaksad!!! .........muidu justkui vähe kohatu või mis.......
˅ näita rohkem ˅
2015-06-15 09:15
Parma, naised ei kirjutagi üldse või siis kirjutavad kaks sõna - palju maksad? Mina küll teistsugust kirja näinud ei ole...
˅ näita rohkem ˅
2015-06-15 11:27
Lugedes ImelikTootsi ankeeti ma ei imestagi selle üle, et keegi ei kirjuta. Iiveldama ajas !
˅ näita rohkem ˅
2015-06-15 11:40
Või mida ise arvad, Imeliktoots, mida oleks Sulle kirjutada? Sulle 50 aastasele ilatsevale taadile, kes sa ihkad leida siin noort ja saledat ihu ning litsakat meelt? Selliste neidude jaoks on sinu "parim enne" juba ammu möödas ning teised naised ei loe end otsitavasse sihtgruppi.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-15 14:23
Tutt, sa oled julm Minul jääb siis üle vaid tugevam oks otsida
˅ näita rohkem ˅
2015-06-15 14:33
Jotteff, elu ongi julm ja karm aga õiglane aga ära lase end sellest morjendada, Sinu "parim enne" on küll ammuuuuuu möödas aga "kõlblik kuni", see kestab viimse hingetõmbeni, elik ...10....9....8....7.....6.....
˅ näita rohkem ˅
2015-06-15 14:42
Ole nüüd ikka, armas Jfjm, eelnev puudutas konkreetselt Imeliktootsi, markeerides tema profiilis kirja pandut. Lihtsalt rõve.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-15 14:56
ma vist kipun ennast kordama, aga siiski

iha.ee on suurepärane tutvumis- ja suhtlussait. keegi ei pane kätt ette, kui inimene soovib oma tegelikku palet ja halvimaid külgi näidata. ja nii leiab palju kiiremini üles need, kes mujal viisaka maski ette tõmbaksid. minu arvates ei tähenda võimalus küll kohustust (endast riista- või tutipilte üles riputada, ropendada, räusata, oma alaväärsust teisi alandades välja elada jne), aga paljud mõistavad asja teisiti

no ja kui inimene ikka ausalt oma soovidest räägib, siis ehk kunagi leidubki see üks ja ainus, kes tema tingimustele vastab. ning leiab võimaluse ka kirjutamiseks

ülejäänutel on tänu- ja võrdväärne võimalus sobimatutest suhtluspartneritest eemale hoida. jätta kirjutamata, vastamata, vajadusel ka blokeerida. sest ankeedis on nähtaval uskumatult palju
˅ näita rohkem ˅
2015-06-15 15:12
Point selles, et pole mõtet viriseda selle üle, et naised ei kirjuta, kui enamik naistel ei olegi selliste ootustega mehele midagi kirjutada.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-15 19:49
Urukass, vaata peeglisse.... sinu ankeet on praktiliselt täiesti tühi, ilmselt oleks see info veel jubedam kui minu oma, ära rohkem parem täidagi.... Ja ma ei saa aru mis see sinu p....t torgib mida mina tahan või ei taha??? Ela oma elu, eksole!!
˅ näita rohkem ˅
2015-06-15 21:39
Cosmonautidele pole kinnitust vaja,
˅ näita rohkem ˅
2015-06-15 22:56
Mina küll ei oska esimest kirja kirjutada, et ka asja saaks.
olen proovinud nii ja naaa, heaga ja halvaga, maaall ja maa peal aga varem või hiljem jõuab ikka asi rahani. Ja siis saab mul raha otsa ja koos sellega ka mõistus
˅ näita rohkem ˅
2015-06-15 23:49
Venelane ütleks siin, et bez pol litra ne poimjoÅ¡. Ja kui see pool liitrit käes, siis ei saa juba teised sinust aru, aga see on nende probleem
˅ näita rohkem ˅
2015-06-17 22:46
Naistele tuleb kirjutada, et olete mees sellest Old Spice reklaamist
ja kui just vastust sellega välja ei võlu, siis võite kindlad olla, et mingisuguse emotsiooni meie kõledatest südametes
suudate esile manada.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-18 19:50
Pilt tuleb panna hoopis sellest reklaamist. Pole vajagi kirjutada ja juba aga telefoni nr jagatakse
flirticus vähemalt asi toimis. See mida kirjutatakse on tegelikult täitsa poogen.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-18 20:23
Eeeee Old Spice reklaamist? Milline pilt? See, kus ümar aasialanna bowlingupallide masinast välja veereb? No selle pildi õnge ma küll ei lähe
˅ näita rohkem ˅
2015-06-27 12:50
Spice reklaamist saan ma aru, et pakse ja koledaid tulebki raudkuulidega loopida
˅ näita rohkem ˅
2015-07-09 06:46
Kui ma veel viitsisin siin kirjavahetust inimestega pidada, olid mul ankeedis kirjas mõningad punktid näiteks et ei otsi seksuaalsuhet ega üldse midagi seksiga seotut vaid ainult kirjavahetust... ja et lühilauselistele kirjadele ei vasta. Midagi oli veel...
Jube palju tuli kirju seega pidin midagi kirja panema et oleks põhjust mitte vastata muidu jäädki oma aega raiskama... Iga kord kui sisse logisin oli postkast kirju täis noh isegi siis kui pilti polnud. kaua sa jaksad nii.

Ja peale nende punktide kirjapanemist selguski tõsiasi et suurem osa kirjutajatest paraku ankeeti ei loe üldse olid copy-paste kirjad, ühesõnalised kirjad nagu "tere" (vahepeal proovisin sellistele vastata ja vastu tuli ikka taoline kiri et kas keppi tahad, seega loobusin).

Kui oli näha et inimene oli ankeedi läbi lugenud ja kirja sisu oli mõistlik (st. mitte seksi otsimine) siis alati vastasin
et milline see kiri siis olla võiks... lühike enesetutvustus ja ka mõni küsimus minu kohta et mul oleks millelegi vastata.
Kahju muidugi kui paljud ei vasta asjalikele kirjadele ka, arusaadav et ei teki tahtmist kirjutada enam, aga lühisõnalistele kirjadele mida saadetakse kümnetele naistele, vastatakse ju veelgi vähem sest sellised kümned kirjad on sageli põhjus miks ei viitsita eriti kellelegi vastata
˅ näita rohkem ˅
2015-07-09 11:08
Meeste poolt vaadates pole mõtet ju pikka kirja kirjutada, kui naised saavad niigi palju ja ei viitsi või ei jõua isegi seda vaadata, kes kirjutas. Seega, nokk kinni, saba lahti ja vastupidi. Pealegi on inimesed niigi pealiskaudsed ja pikka kirjavahetust ei soovi.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-09 20:02
@Naturist.

Siin on jällegi teatud vastuolu...kui ükski mees - tegelikult ärme räägi siinkohal hetkel sugudest, see kehtib kõigile, vaatamata soost - ei võtaks vaevaks kirjutada pikemat, sisukamat kirja, vaid kõik saadaksid paar vigases emakeeles lauserida, siis mille põhjal üldsegi see sobiv inimene välja valida, kellega kirjutada, pikemalt suhelda või mis üldsegi tema vastu huvi ärataks? Kui kiri oli tühi nagu Riigikogu suvel, siis kahtlen, et see kellelegi väga istuks. Ühemõttelised rämpspostitused pole ju midagi väärt, aga kui on näha, et kirjutaja on vähemalt oma mõtted ka korrektselt kirja pannud, kiri on (tundub vähemalt) personaalne, mitte copy-paste ning lauseehituski paistab soravana, siis on juba märgata, et keegi on sinust keskmiselt rohkem huvitatud.
˅ näita rohkem ˅
2015-07-09 23:02
Loen siin preilide mõtteid ja ei mõista. Kohe poole kohaga ka ei mõista miks loodetakse leida seksisaidilt kirjavahetus, elukaaslast vms mis ei ole seksiga seotud? No keegi ei lähe ju auto või kudumise foorumist omale meest otsima, aga seksisaidilt on see millegipärast igati loomulik?
Kus kohast sihuke võttevääratus pea kolu sisse üldse ilmub?

Ma ei ürita piirata kellegi vabadust otsida midagi kusiganes ta soovib, näiteks mõni geoloog otsis kunagi wc potist ka naftat. Lihtsalt tulemlikkuse huvides võiks teemas püsida. Kõigil oleks sellest rõõmu rohkem.
˅ näita rohkem ˅