Foorum
1
2
2014-12-10 01:22
Naised kes ei pakku teenust, aga küsivad raha... Kes naad on???
Kas nad on prostituudid kes ei tea oma hinda? Ei julge liiga palju küsida??? Milles asi?
On kogemusi sellistega?
Ja vastupidi naised kes pakkuvad teenust, aga reaalselt ei kohtu kuidas nendega on? Kes nad on?
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 01:36
Aga naised, kes seksivad suvaliste meestega ilma lähemalt tutvumata ja raha ka ei küsi? Kes nad on? Alaväärsuskompleksidega keskpärased naised, kes kuidagi teisiti meeste tähelepanu ei leia? Tasuta hoorad? Või mõlemat korraga? Kes nad on?
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 01:41
В чем вопрос, не пойму?
Milles küsimus???
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 01:44
Muide siin on üks vääääääga oluline detail. Kas need naised sexivad valimatult iga suvalisega ja tihti või teevad seda näiteks mõned korrad aastas(paari kuu tagant) ja siis valivad eelnevalt ja väga hoolikalt ning teavad täpselt, mida otsivad!
......kuid tõsi, kohtudes ei küsi isegi nime ega raiska aega tutvumisele. Ma tean mõnda sellist daami, kes just nii käituvad ja võin kinnitada, et tähelepanu puudust neil pole(vastupidi) ......raha ja positsiooni puudust kohe ammugi. Neid lihtsalt erutab vahest sex täiesti võõraga ja just nii lihtne see ongi.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 01:48
eks siin võib tegemist olla ka Dominatega, sest saad kogeda oma raha eest alandusi ja et sind väikseks vaeseks jobuks sõimatakse jne .
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 01:49
Seksivad suvalisete meestega, ilma lähemalt tutvumata- seega ikka valimatud. Ei uskunud, et täpsustama peaksin.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 01:53
.......kui valimatult ja suva kellega, siis on ilmselt lihtsalt lollakad! Pole loomaarst ja täpset diagnoosi panna ei oska, kuid tundub mingi räme haigus olema
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 01:57
Не те бляди,
что хлеба ради
спереби и сзади
дают нам еб..ти.
Бог их прости.
А те бляди- лгущие,
деньгн сосущие,
еб..ти не дающие-
вот бляди сущие,
Мат их еб..ти!!!

А ета, про которых вы тут говорите... называются они словом: "НИФОМАНКА"
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 11:01
See pole mingi küsimus. Prostitutsiooni olemus on ju kirjas. http://et.wikipedia.org/wiki/Prostitutsioon
Tibid/tädid võivad igasugu paska suust välja ajada. Eelkõige valetatakse endale.

Kes reaalselt ei kohtu aga mulisevad niisama? Perverssus, mis muud
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 12:59
Pinda ei oma, kohtun teie pool või autos.

Pinna rent? Mugavuste puudumine?
Pinda pole, kohtumine autos
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 18:23
"seksivad suvalistega, ilma eriliselt valimata"
hmm. kui seda teeb mõni mees, siis on ta Mees. kui teeb seda mõni naine, siis on ta Lits. samas, nii mehed kui ka naised soovivad seksi samamoodi, seksi enda pärast, seega... olgu, mitte kõik naised ja ka mitte kõik mehed. meeste hulgas vast vähem, aga on ka selliseid, kes mingist armastusest, igavesest kooselust ja kurat teab millest unistavad. nu, las nemad siis unistavad. ja las elavad ka need, kes armastusest ja kooselust ja peremängimisest midagi ei pea. olgu nad siis mis soost tahes. milleks sildistada?

"Naised kes ei pakku teenust, aga küsivad raha... Kes naad on???" - kerjused.
"Ja vastupidi naised kes pakkuvad teenust, aga reaalselt ei kohtu kuidas nendega on? Kes nad on?" - petturid.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 19:19
"Naised kes ei pakku teenust, aga küsivad raha... Kes naad on???" - kerjused.
"Ja vastupidi naised kes pakkuvad teenust, aga reaalselt ei kohtu kuidas nendega on? Kes nad on?" - petturid

Ja Vaba! Kes on mehed, kes petturite õnge lähevad?? JOBUD!! Sperma on pähe läinud ja ajud minema viinud
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 19:21
Aga kes on mehed kes teenust ei paku aga küsivad seksi eest naistelt raha?
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 19:26
sirru, iidsetes kultuurides ei kiusata neid, kes on vaimust pisut vaesed. neid aidatakse. ka loll on oma raha kuskilt saanud ja tal on õigus selle eest midagi vastu saada. jah, kui mõni meeleheitlikult sama reha otsas trambib, ega siis paranemislootust ei ole, aga... petturlust ja vargust ei õigusta (minu) silmis mitte miski. nulltolerants.
nature, kas need on mehed? võibolla omaarust. minu arust mitte.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 19:34
täna just kuulasin mingit saadet, kus räägiti sellest, et paljud mehed võtavad omale puudega naise, et teda siis ära kasutada..teeb kõik mis mees tahab, ise käib ja otsib mujalt paremaid, ilusaid.. kas see ei ole petturlus?? mingid iha tädid--/iha mõistes LITSID/--panevad nalja pärast kuulutuse ja mehed jooksevad tormi, et saaks veebist tissi näha Need mehed on ise ajukahjustusega ja las nad maksavad, kui nad jobud on..kaasa küll ei tunne, naljakas on
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 19:46
Enamjaolt igal perverssusel on 2 osapoolt.
Üks on see, kes naljapärast kuulutuse paneb ja teine on see kes sellele vastab.
Igale potile oma kaas, või mis?
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 19:54
kah huvitav vaatenurk, parma.
kas pervert on see, kes kuulutuse paneb ja siis (parimal juhul,) pihku itsitab või see, kes pahaaimamatult kuulutusele reageerib?
mina personaalselt peaks esimest perverdiks. kellele meeldibki, andke andeks, sitta keerata. "najamees-naine"...
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 20:04
Mõlemad on perverdid. Omal moel saavad mõlemad sellest mingi rahulduse. Ja see ei ole tegelikult ju normaalne.
Terve mõistusega inimene ei pane naljapärast kuulutust ja terve mõistusega inimene ei vasta sellele, teades et saab tünga.
Et ihas neid mittekohtujate tüngatamist vältida, tuleb alati lisada kuulutusele raha number ja pakkumus sulas peopeale. Jama aga nii ta on kahjuks. Ma olen oma 8 korda tünga saanud ja enam ilma rahata asju ei aja. Palju ma neid lilli ära viskan ja igakord mitu kohtumist sebida on ka natuke liigapalju askeldamist.
Sellest on mul mõte, et kui ma juba tean seda naljakohtumist ja meelega vastan, siis seega ma pean nautima seda tünga saamist. Ehk siis seda kohtumise ootust ja liblikaid. Kui tibin peakski tulema, siis oleks see pettumus ju. Nii, et on perverssus mõlemipoolne.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 20:15
Ma olen kõll pannud naljakuulutusi ja olen siis pervert Aga vastajad enamus tahavad Soome tööle ja minu juurde elama Parem olla pervert, kui JOBU.. Ja ma ei kahetse, kuna sain teada, mille peale mehed väljas on?? Iha-mehed aga nutavad, et naised neid koorivad, petavad Ise aga kooriksid rohkem, kui saaks..Vaata neid --mustlase kuulutuste peale kogu iha mehed kihelevad, teevad proovikõnesid, tahavad kohtuda
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 20:26
No kui ma kellegagi kohtumiseks ja kohvitamiseks valmis olen, siis ma lilli ei oota..Aga ma ei kohtu ka sellistega, kes lausa nõuavad, et pean seksima
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 20:32
Vaba, kas sulle siis pole naised kunagi seksi eest raha pakkunud?

Sirru, kus neid puudega naisi saab? Mul oleks ka vaja, ahi tahaks kütmist. Peaasi et kuivade puudega
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 20:33
nature, kogu minu pika elu jooksul- mitte kunagi. ju ma siis ei olnud piisavalt tasemel
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 20:40
Vaene sina, ära vaata siis nii vaeseid naisi, sest rikkamatel pole kahju ka sinu elu poputada. Vaata ainult et liiga ära ei harju
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 20:40
Nature! Hooldekodust saab neid naisi mul eelmises kohas just oma naabrimees nii tegi.töötas hooldekodus, leidis naise, tõi omale koju. nüüd saab hooldusrahasid naise hooldamise eest ja ise teeb mis tahab, käib kus tahab, kellega tahab Vot on äriprojekt Aga see on Soomes
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 20:44
Sirru vigased pruudid ja vaesed naised pole minu jaoks.

Siinkohal peab mainima legendaarse vanarahvatarkuse - Ma pole nii rikas et omada vaeseid naisi

Pealegi Eestis selline äriprojekt ei toimi, kuna toetused nii nadid.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 20:50
Nature! Mul sama asi--ma pole nii rikas et omada töötuid mehi Siin jah on mehed oma nutulauludega suutnud selgeks teha, et naised on saamatud, küsivad raha..Nad jooksevad kohe hoiatama foorumisse..Naised aga lihtsalt ei kurda, kui nad mingi jobu või vangi õnge on sattunud Tegelikult on vaeseid ja töötuid ja kodutuid mehi siin kordi rohkem, kui nad seda tunnistavad
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 22:38
nu, mina tunnistan jummala rahumeeli, et vaene olen. töötu ja kodutu ei ole. rikkuse järgi naisi ei vaata.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 22:52
Mis vahet seal on, kas töötav naine, või töötu, raha tuleb neile ikka anda, aga töötul peaks aega tsipa rohkem olema.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 23:18
Töötava naise asukohas töö ajal võid 80 prossa kindel aga töötu naisega on asi raskem. Tal võib igav hakata ja siis on asukoht teadmata ehk siis kadunud.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 19:48
Kust on pärit see jabur müüt? Siitsamast. Naised-meest kuulutuste rubriigist
Kõigest paari kliki kauguselt.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 20:14
Ehk siis kaht viimast kommentaari kokku pannes on kuulutamas siin hädavarestest mehed ja ahned-kavalad naised.

Naisi saab ka ilma rahata. Palju paremaid kui neid, kes end raha eest pakuvad. Seega on mehe enda vaba valik, kui ta soovib kulutada oma aega (nii töö kui kohtumise näol) naisele, kelle kvaliteet on madal.
Samas normaalsele mehele jääb suurem valik kvaliteetseid naisi. Nii et kõik peaksid ju rahul olema?
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 20:15
Defineerige "kvaliteetne naine" palun.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 20:30
Kvaliteetsel naisel on tagumiku peal tempel EC.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 20:35
Naine, kes seksib seksi või sinu, mitte raha pärast.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 20:46
kaduv tõug, brill, ka-duv tõug
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 21:00
Kvaliteetne naine on haritud ja iseseisev. Kena ja puhas. teda ei valita. See naine valib ise! See naine teab, et tema keha on tema tempel.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 21:02
Mehed, kes temani ei küündi, need kipuvad nimetama teda kibestunuks- mille üle ainult üleolevalt naeru kihistada võib, sest nii palju, kui palju on "vihkajaid", nii palju on ka austajaid!
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 21:06
homme supérieur?
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 21:11
?
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 21:14
Paha tihti on haridusel ja haritusel väga suur vahe. Naine kellel on kaks kraadi võib olla selline lambapea, et elust ei tea midagi ja vastupidi. Seega haridus ei taga kvaliteeti. Iseseisvad naised, on olemas aga vähe esinev.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 21:16
Vaba. Üks lühikese vuntsiga mees üritas sellist "tõugu" juurde toota... läks vähe untsu.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 21:18
Tüüpiline mees... lammutame ikka kõik detailid osadeks ning juurdleme neid eraldi... Siis ei räägi me ju enam tervikust, Vook.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 21:24
Aga need olid ju sinu pakutud omadused. Ma ei hakanud lahkama hariduse taset või iseseisvuse taset. Lihtsalt avaldasin arvamust, vastavalt kogemustele.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 21:27
Just nimelt. Ja kõik need omadused toimivad koos! Mitte midagi ei pea kontekstist lahti rebima, nagu sina seda tegid!
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 21:29
Ja iial ei ole haritud ja iseteadlik, toimetulev naine lambapea. Ei tunne ühtegi sellist, keda eemainit omadustega võiks nimetada lambapeaks.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 21:34
minu muigega öeldud fraas põhines vaid siinse keskkonna jälgimisele. üldiselt on naisi igasuguseid, mõnda on lihtsalt raskem kohata
ja see väike vuntsiga mees...nooh...seda, kui palju ta tegelikult ehk õigesti tegi, saame me teada siis, kui ühe rahva süütundel lubatakse lõpuks läbi saada...
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 21:40
Ja teate, miks see "tõug" väheneb?
Tsitaat ühest postitusest: teda ei valita. See naine valib ise!
Kuna kvaliteetsed mehed on samade omadustega, siis tekib kollisioon ja mõlemad jäävad ilma. Ja ongi pidu läbi.
Seega valitakse vastandeid ehk endast nõrgemaid. Nood aga ei ole stabiilsed ja tulemuseks ongi nõiaring Katkised fämilid, joodikutest mehed/naised ja blaa blaa.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 22:06
Lõpu kaotasin ära. See naine valib ise- teab, milline mees on tema vääriline. Ma usun, et väärt mees saab sellest aru ja oskab sellest pidada.
Lühidamalt siis: ideaalne naine on naine, kelle võtaksid endale naiseks, mitte ainult ei lõbustaks ennast tema seltskonnas.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 22:10
Väheke segaseks läks nüüd. korra valib naine, siis jällegi võetakase naiseks ja naine ei valigi.
Aga fakt, et sellist meest ja naist iha lehel ei leidu
˅ näita rohkem ˅
2014-12-11 22:22
Mees võib ka valida. Parma vist vihjas sellele, Tutt, et Su tekstist võiks välja lugeda, nagu meestel valikuvõimalust ei olegi.

Mina usun küll, et iha lehel on valikuvõimalusega inimesi. Ma ise valiksin, kui oleks midagi valida. Ja ma usun, et osad naised siin valivad ka. Osa kahtlemata lihtsalt lööb aega surnuks, aga on ka neid, kes seksivad ja mitte raha pärast. Ja kes ei seksi kaugeltki igaühega.
˅ näita rohkem ˅
1
2