Foorum
2014-11-23 21:31
Tantarattaa aga selleks ongi foorum69 Et sa ei peaks pärast õudus unenägusi nägema.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 21:40
Aga siin ju isegi üks kasutajanimi on Mirtel. ..............paraku kehaehituseks märgitud volüüüüüüüüüüüüüüüümikas........
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 21:59
Luu, kas paks peaks tasuta keppi andma?
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 22:06
Üldjuhul paks maksab ise peale et keppi saada

Loomulikult ideaalsel juhul põkkuvad kaks paksu, mees ja naine, omavahel
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 22:11
Parma, tegelikult tead Sa ju seda samahästi kui minagi, et sexi vastastikusel vabal soovil on täiesti piisavalt, sõltumata kehaehitusest, vanusest, rahvusest, rassist ja isegi soost!
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 22:36
iha.ee lehel või?
Ma ei ole iha lehelt ammu juba kedagi sebinud. Ei viitsi vihastada.
Kas ei tulda kohale ja viska lilled minema või pane kohe 50 euri tasku valmis.
Mul oma leht, millele olen aastaid truuks jäänud.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 22:56
Tegelikult pidasin silmas ikka üleüldse tuttavaid ja tutvumist.
.........Muide üle mõne aja tegin ma siis eile taas ühe klubitiiru ja veendusin, et ajaga pole sittagi muutunud. Nautisin niisama mängu ilu ja kõvatasin suurema distantsi tagant ühte nooremapoolset tädi(umbes 25 ma pakun), kellega esimesest hetkest vastastikune kõditav silmside tekkis Tädi oli klubis küll oma affiga, kuid see ei seganud tal üldsegi mitte salamahti mulle pilke visata ja järjest lähemale sättida .......lõpuks ikka väga lähedale .......nii lähedale, et selja tagant puudutust tundes leidsin oma pükste tagataskust ostutÅ¡ekile kirjutatud telefoninumbri koos täpse ajaga, kuna helistada võiksin.
........uskuge või ei, kuid klubist väljudes ma viskasin selle numbri minema, sest andsin omale aru, et reaalselt ma sellist uut tutvust enam ei vaja ....isegi ühekordselt mitte.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 23:05
Luu, sa pole ikka üldse ärimiis. Numbrile oleks ju saanud siin oksjoni korraldada
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 23:06
ja mis leht see siis oleks, parma? nelli teataja kuulutused?
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 23:07
Vaba. Jep, midagi ürgset, üks väga vana leht.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 23:17
Pakun et VF

Või siis java style Armastusesaal
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 23:28
.......Oksjonile ma ei mõelnud. Kell oli kuradi palju, väsimus tikkus ligi ja mõtlesin vaid kuidas magama saada.
.........nüüd aga hakkasin uuesti mõtlema ja mõtlesin välja soovituse neile sponsipakkujatele. Selle asemel, et tasuline osta, ostke omale näiteks mõned korralikud riidehilbud ja teie stiiliga kokku sobiv parfüüm. Ei pea pidama nõiajahti kallitele firmamärkidele, kuid komplekt koos teiega peaks mõjuma stiilselt ja tervikult. Õppige oma stiili "välja kandma" ja vajadusel tehke seda või kodus peegli ees, kui loomulikust välja ei tule. Tahan sellega öelda, et igale stiilile on omad naisaustajad, ole Sa siis nö. lumelaudur, rockar, "paha poiss" või härrasmees. ---oluline, et välja sellega ise vead.
Ühe tasulise ostu jagu raha jätke ka rahakotti alles ja klubisse tuld! Ma luban teile, et edasi ei pea te enam tegema midagi erilist, olge lihtsalt vahelduseks normaalsed mehed, püsige peo lõpuni kained ja teil veab! .....ehk mitte päris alati, kuid vahest jäävad ka kogenud kalamehed ilma saagita. ...........juhtub, jah ikka, kuid sagedamini saate keppi
........ja kui ka mitte, siis seda mänguilu ja kaasnevat ärevuskõdi ei saa teilt võtta keegi iial!
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 23:39
Luu, see teema on küprokivendaline samaväärne tuumafüüsikaga. Need oskused saadakse geenidega kaasa. See on sama, kui kurt hakkaks viiulit õppima.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 23:45
Ega siis kõik ka küprokivennad pole, minuarust nii armas, kuidas Luu üritas puust ette ja punaseks teha
Ma tahaks ainult ühe asja lisada - kui riided ja lõhn ostetud, käige hambaarstil ka
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 23:47
........no sel juhul jääb vist tõesti vaid see ostuvariant
Aga vaatame asja parem positiivselt!
Kui võtta nii, et see polegi ost-müük vaid siiras andmine.
Naine annab keppi ja mees annab raha!
.......andmisrõõm pidi ju üks suuremaid rõõme olema või kuidas.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-24 12:34
V2ike, palun räägi, kuidas küsitakse raha? Leiad klubist tüdruku, tantsite, dringite, pärast maandute kuskil, seksite ja mis siis edasi toimuma hakkab? Kuidas see raha küsimine välja näeb? Millega seda raha puudumist siis välja vabandatakse ja põhjendatakse, vot seda ma tahaks teada. Ainus, mis mulle endale pähe tuleb, on see, et neiukene on viimsegi penni maha joonud ja tahaks taksoga koju sõita, aga mis veel?
˅ näita rohkem ˅
2014-11-24 15:11
Austatud Ohver! (see on irooniaga öeldud).
Ma täiesti siiralt huvitusin ainult sellest, KUIDAS küsitakse, et millised on need laused, millega raha küsitakse. Ei olnud solvumist ega muud emotsiooni.
Jäin siin mõttesse ja ainus, mille eest ma mitte ei küsiks, vaid nõuaksin raha, on kehv kepp, mis mulle naudingut ei pakkunud. Seni pole seda (nõudmist) veel harrastanud, aga peaks plaani võtma
˅ näita rohkem ˅
2014-11-24 15:42
Kora on mul sedasi juhtunud. Nii mokaotsast mainit, et tahaks koju süüa ka midagi viia, et poes läheb mul 80 krooni umbes, ei tea kust saaks selle?
Aga kehva kepi eest võiks küll raha küsida.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-24 16:11
püüaks ikka teemas olla vääää !

Ei viitsi väga lapata, kuid üks pärl silma jäi siiski
mardisant11
VIP 2014-11-24 10:52:19
Lisaks seksile pissimängud,rimming jne. Lase fanaasial lennata.Olemas mõnus koht saunaga.

kellel täna veel pissil-kakal käimata, teate nyyd kelle poole pöörduda!!!
Parma, küll paljud naised oleks ikka juba väga rikkaks saanud kui tõesti kehva kepi eest saaks pärast raha küsida .
˅ näita rohkem ˅
2014-11-24 16:27
t4na66sel. Seis oleks parlanksis lihtsalt. Mõlemil jääks raha alles või siis antakse lihtalt käest kätte
˅ näita rohkem ˅
2014-11-24 17:44
Keegi pole asendamatu. Siis sõidavad taguotsad laadale.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-29 16:38
Päris põnev teemaarendus siin õhtuseks lugemiseks
Paar soovitust siinsetele "hädaldajatele"(meessoo esindajaid pean silmas) omadest kogemustest(osaliselt).
Võtke kokku ennast!
Alustuseks vaadake oma garderoob kriitilise pilguga üle.
Visake minema oma kottis ja narmendavate sääreotstega dressid/teksad ning veninud T-särgid.
Tossud pange suve ootama.
Montonist või HM-st saab üsna mõistliku hinnaga viisaka kombo kokku sobitada. Kui omal mõistus otsas siis
müüjapreilid on reeglina vägagi abivalmis.
Elementaarsed hügieenireeglid (uuesti) au sisse enda jaoks tõsta.
Hambaarsti juures ära käia. Kasvõi profülaktika mõttes. Ja kurat võtaks-EW-s ei ole hambaarsti teenus nii kallis,
et välja vabandada "räämas sahtlit" !
Minge trenni. Olgu selleks siis jõusaal, korvpall või minu pärast allveeorienteerumine.
Saate OLULISELT PAREMA enesetunde kui õhtud otsa veriste silmadega iha.ee-d vahtides või sõpradega õlle
kõrvale naisi kirudes.
Kasutage eesti keelt õigesti nii kirjas kui kõnes ja kogu tema ilus.
Ma olen muidu üsna tolerantne inimene aga paar korda huvi pärast "mees-naist" kuulutusi sirvides tahtnuks
alustuseks oksendada ja siis keskmisest vähe pikema kaika haarata.
Inimlikust uudishimust ajendatuna sooviks teada, kas sellised "tule ime lahti-sponss" või "spons kepi eest-välimus pole oluline"
kuulutuste panijad elus sees üldse (vabandust väljenduse pärast) paljast v..u näinud on? Või on isegi mõni naisterahvas neile vastanud? Kui madal peab IQ olema,et sellist "saasta" üldse aju genereerida suudab?
Ennetamaks nüüd seda soparahet,mis taoliste kuulutajate poolt järgneda võib siis jah-ma saan täiesti aru siinse saidi suunitlusest.
Aga no "JohhaidiiütlesonuHeino", mida te selliste ilukirjanduslike Å¡edöövrite peale loodate siit saada?
Et postkast lüüakse 5 minutiga umbe naisterahvaste poolt, kes kõik palja istmikuga käsi pikalt ees ootavad teid juba kuskil?
Tulge maa peale!
Olles ise kõigest paar korda kuulutuste rubriigi teenust kasutanud(loe: ise kuulutanud) siis võin üsna julgelt väita, et korrektselt sõnastatud ja rohkem kui 4 sõna sisaldav kuulutus toimib suurepäraselt. Esiteks kontakteerub sinuga naine, kellel on olemas lugemisoskus ja elementaarne viisakus ning omab oma maailmavaadet. Isiklikult olen kohtunud tänu sellele nii mõnegi tütarlapsega siit ja isegi korduvalt. Ei ole pidanud pettuma!
Kuid nagu siin mõni eespoolkõneleja juba mainis siis kordades paremini töötab "laupäevaõhtullinnapealeminek" ja viisakas välimus.
Piisab sellest, et pea on kammitud ja joobeaste jääb alla "mõõduka". Uskuge mind-naisterahvad märkavad sind väga kiiresti.
Edasine sõltub juba sinu suhtlusoskusest ja enesekindlusest...
Võibolla sai veidi OT ja liiga pikk jutt aga "ei saanud mitte vaiki olla"
Ehk siis-austa iseennast ja sind austatakse!
Kena õhtujätku
˅ näita rohkem ˅
2014-11-29 17:12
Ja kui seda eelpool kirjeldatud teha ei viitsi, siis 25-50 euri ja saad iha.ee lehelt iga kell, igast asendist mitu naist aga tahad. Paar meest ka veel tasuta pealekauba.
Viitsimise asi.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-29 17:19
Muinasjutt! Hambaravi on odav? Montoni hinnad on soodsad?
Sellist küündimatut juttu on keeruline isegi kommenteerida.

˅ näita rohkem ˅
2014-11-29 17:20
Mille poolest see jutt nüüd küündimatu on???
˅ näita rohkem ˅
2014-11-29 18:36
Montoni hindadest ei tea, aga no kurat, hambaravi ja odav EWs, selles, sõbrad lubage kahelda. ja üldiselt on see jutukene liiga ilus, et olla tõsi. aga jah, "mees-naist" kuulutused, see on omaette maailm, nagu ka muuseas "naine-meest", "paar-kedaiganes", teenused" ja "muud"
˅ näita rohkem ˅
2014-11-29 18:48
Hambaravi ei ole kallis kui õigel ajal arstile minna, mitte oma hambaid laguneda lasta
Mulle meeldis Reinardo postitus!
˅ näita rohkem ˅
2014-11-29 19:12
Mulle imponeeris samuti Reinardo mõte, et enne kui vigiseda peaks alustama muutustest iseendas.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-29 19:23
Kõik ei pääse marjamaale, osa peab jääma karjamaale..... ja tegelikult pole see ju seda väärt, et MINA seda tahaksin
˅ näita rohkem ˅
2014-11-29 19:53
Jf, püüdlused parema MINA poole on alati edasiviiv tegevus, isegi kui see ei taga kindlalt siinsel saidil eesmärgi saavutamist, annab see püüdlejale hea enesetunde ja kindlasti kolm korda rohkem enesekindlust. Iseennast peab ka inimene armastama
˅ näita rohkem ˅
2014-11-29 20:22
vau! lahe, et siin saidil ka Reinardosid ringi liigub.... kole vähe küll, aga siiski!
˅ näita rohkem ˅
2014-11-29 20:23
Loomulikult tuleb kõigepealt üritada aia alt läbironimist
˅ näita rohkem ˅
2014-11-29 20:44
Jfjm, ega Sa ometi aiaalune ole. Ja milleks on aial värav?
˅ näita rohkem ˅
2014-11-29 20:57
Aga kui värav on lukus
˅ näita rohkem ˅
2014-11-29 21:02
Siin ju pakuti legesõnaliselt väravale võtit, ainult ole mees ja oska seda kasutada
˅ näita rohkem ˅
2014-11-29 21:17
"IOO" ja seesam avaneb
˅ näita rohkem ˅
2014-11-29 21:20
Tarkus tarviline vara - õpi hoolega
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 11:44
kas sheeba36 ja UTHA on kaksikud
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 12:43
Lp Sinasaad, vastuseks sinu küsimusele, siis Utha ja Sheeba on kaks täiesti erinevat isiksust, mis isegi ei asu ühe ja sama inimese sees.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 13:04
Lisaks veel.
Kui neil on energiline periood, siis nad asuvad patarei eri pooltel. Kui üks on positiivne, peab teine olema kindlasti negatiivne.
Kui Utha oleks pea ja Sheeba varvas, siis varvas oleks sinine. Kehtib ka vastupidi. Inimestevahelistes suhetes tekib teinekord sünenergia. Nende puhul... not.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 13:36
Utha pole pool kuud lehel käinud ja hakatakse tagaigatsema
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 14:13
Reinardo jutu kohta, et eks ta nii ole jah. Välimus loeb enamuse (nii naiste kui meeste) jaoks palju rohkem kui sisu.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 14:18
Esmamulje luuakse siiski välimise ilu järgi.Sisemist ilu hakatakse tundmaõppima juba pikema suhtluse käigus.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 14:37
Niipalju olen nõus, et kui välimus on eemaletõukav, siis sisemise ilu tundmaõppimiseni üldiselt ei jõuta.
Samas, kui mõne naise eeldus on suhtluse alustamiseks kallid ja moekad riided Montonist ning viis korda nädalas jõusaali, siis ma üldiselt liigun oma eluga viisakalt edasi.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 15:34
pole tähtis, millisest poest riided pärinevad, oluline, et need oleks puhtad, terved, triigitud. kaasaaegsed kah (kaasaegsust mitte segi ajada moeröögatusega). jalanõud ka - puhtad, terved, viisakad...
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 16:43
Lisaks jjuksed kammitud ja küünealused puhtad
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 17:05
Just see mu kirjatüki mõte oligi.
Siin aga võetakse suvaline sõna kontekstist välja ja hakatakse "kräunuma".
Monton oli lihtsalt suvaline näide. Korralikke riideid saab ka mujalt.
Ei häbene absoluutselt tunnistada, et ka oma garderoobis on üsna palju "second hand" rõivaesemeid.
Näiteks Humanast või Paavli kaltsukast.
Tähtis on,et need oleksid puhtad, terved ja istuksid HÄSTI selga.
S...seid küünealuseid ja pesemata hambaid aga ei vabanda mitte miski välja.
Samuti labast kõnepruuki ja 5-6st sõnast koosnevat sõnavara...
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 17:45
Kas ma arvan valesti,kui tundub,et Reinardo on Zenja Fokin?
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 18:18
Ma olen küll väga meelitatud,et mind sellise stiilsust hästi tundva inimesega võrreldakse
aga paraku pean pettumuse sulle PEDe valmistama.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 19:00
Aga need lõigutud püksid? Ka sobivad või?
˅ näita rohkem ˅