Foorum
2014-11-17 23:26
Mida suuremaid silmi teevad seda paremad ise paistavad, MEHED ju!
˅ näita rohkem ˅
2014-11-17 23:29
Kui see aitaks, paneks ripsmepikendused kasvõi
˅ näita rohkem ˅
2014-11-17 23:34
Enamasti on ebaõiglasel kombel meestel ilusamad ja pikemad ripsmed kui naistel
˅ näita rohkem ˅
2014-11-17 23:38
No vot ja siis ei olegi ju tegelikult tähtis, mida mees räägib või kirjutab.
Lihtsalt vaatad võlutult ja (kadedalt ka natuke).
˅ näita rohkem ˅
2014-11-17 23:49
kadedalt, ikka kadedalt, see ju olla inimlik
˅ näita rohkem ˅
2014-11-17 23:51
Muud pole midagi, aga prillid kuluvad kole kiiresti matiks
˅ näita rohkem ˅
2014-11-17 23:53
Pole hullu, mood ju muutub... ega sa vanamoodne saa olla
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 00:09
Vanamoodne ... kas see tähendab, et antiik on moes
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 00:29
Nimetavad seda vist vinitage
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 11:36
käivad vägagi tõelised mehed ihas, lihtsalt nad on hõivatud
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 13:55
eks nemadki tahavad, et hundid oleks söönud ja lambad terved
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 17:38
Mõelge inimesed nyyd korraks, mis väljundi leiaks sellised mehed muidu kui tasulisi ei oleks??? Meeste perverssus lokkab kuubis ja see on ühe kasvav trend. Tavaliselt on olnud see väga distsiplineeritud ühiskonna probleem. nagu Jaapan.Ykski tasuta naine ei teeks seda isegi siis, kui seda sooviks Monaco prints. Vähemalt endast lugupidav naine.
Väga tobe on ikka lugeda siin mõne mehe sõnavõttu kui ta pole 10 lk meeste kuulutusi läbi sirvinud.

Gunnar2
VIP 2014-11-18 17:21:35
Tuli isu korraliku järgi. :-) kas mõni Tallinna neiu ulataks abistava suu?

Mees091
2014-11-18 17:21:29
Täna neiule pakkuda välja proovimiseks rimm, anal, fisting, bj õpe ja kõike muud eksperimente mis pähe tulevad... Koht, auto, diskreetsus.

incognito1
VIP 2014-11-18 13:43:06
Seks pooleldi-avalikus kohas? Riietuskabiin, kortermaja koridor jms?
SPONSORLUS: 150-200eur selle ekstreemsuse eest.
Anna teada kui huvi on
Ise olen puhas, hoolitsetud ja diskreetne 24a noormees.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 18:43
Kirjuta, et sul on üleliigsed 100€ ja vaata, palju siis vastuseid saad
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 18:52
Brillo, loomulikult sitaaugukepp pole tänapäeval enam pervessus aga loodus on loonud nii mehele kui naisele need augud täpselt samasugused, sama eesmärgi jaoks, seega, nii meestel kui naistel on seal täpselt samas kohas ka errogeensed tsoonid.
Tohib, ma teen sulle ettepaneku, täiesti tasuta , keeran sulle kummist türa sitaauku?
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 18:58
Koht oleks siis Pärnu mnt 35 trepikoda, valime ikka kõrgema kohe, et vaade oleks uhkem aga võib ka HM meeste riietekabiin.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 19:00
Oi, ma tahaks ka! Kasvõi pealt vaadata kui ise kätt valgeks ei saa
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 19:02
esiteks ei saa ma aru, mida kuradit siia üldse Vesta neitsid otsivad? tulevadki maailma perversseks sõimama vaid? no ei ole padjaklubi ega perekool, ei ole. vähemalt, regades inimesed loodavad, et ei ole. kõigile ei saagi kõik meeldida. nõus. samas teoorias peaks see sellisem vabameelsem, SEKSIsuunitlusega koht olema, seega ei tasu liiga õrnapõrnaline olla.
ja need kuulutused, minu silmis, olid võrdlemisi normaalsed. isegi normaalse maailma jaoks. a ju ma siis rikutud.
"sitaaugukepist". muuseas, ma olen kohanud naisi, kes seda naudivad, olen kohanud naisi, kes just sellest orgasmi saavad. mis teha. samas on arusaadav, et see enamusele ei meeldi, seega normaalne mees seda ka peale ei suru. ja see ei ole koheselt homoseksuaalsus. homoseksuaalsus on kahe SAMAsoolise vahekord. siin on ikka kuradi suur vahe.
loomulikult analoogsele saidile registreeruja algselt (!) tuleb seksi otsima. aga miks ta seda hiljem ei tunnista või ei leia või mis iganes, on juba tema isiklik probleem. uudishimust tullakse? nooh, uudishimu olla kassi tapnud.
muuseas, Eesti vanarahval on tarkusetera: "kellel on kitsas, see läheb ära". lihtne. kui keskkond ei meeldi, ei sunni keegi seal viibima...
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 19:06
Ja kellel kepiga kitsas, see nur(r)ub edasi
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 19:09
täpselt nii, andme, c'est la vie.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 19:14
vabakuulaja, sa lendasid alati kohale nagu ikka, kes tunneb ennast siin kõva kunnina ,kuna on grammike rohkem kui tavaihakasutaja neid käejälgi siia tekitanud. sa oled siin iha korravalvur, kes oma töötu põlve sisustab siin ihas korra loomisel. ma siiralt loodan,et keegi seda ka peale sinu enda hindab .
ma pole seda väitund et mina anaalseksi vastu oleks. oi, seda on nauditud ja saab edaspidigi nautitud aga mis kuradi fenomen see on,et enamus mehi, seal hulgas ka sina, endale taha keerata ei luba, naisel? Proovi ära, äkki hakkab nii meeldima ja ainult edaspidi nii orgasme saadki. Vott, aga see 21 sajandi mehele ei sobi ju, see rohkem nagu geide teema. On nii?
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 19:21
ja nii ongi. minu silmis on see rohkem geide teema, vabandust. minu anaalsüütus on alles ja nii ka jääb, minu vabatahtlik otsus.
kunnina ma end ei tunne, mania grandiosat ei põe. lihtsalt, ma oman oma arvamust ja ma ei karda seda avaldada. isegi kui see poliitiliselt ebakorrektne või avalikkuse sooviga mittesobiv on. mis teha, vanale koerale enam uusi trikke ei õpeta
kellele need asjad meeldivad, tehku neid sarnaste huvidega inimestega edasi. kuniks nad nendele, kellel sellelaadseid huve ei ole, oma soovidega pealesurumisega pinda käima ei hakka, on asi kombes. nii lihtne see ongi. minu jaoks tohib seksides teha kõike seda, millega KÕIK asjaosalised nõus on. kah lihtne. kui kellegile mingi asi ei meeldi, ei pea seda talle ei füüsilise ega vaimse vägivallaga pealesuruma.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 19:23
ja siin ei ole küsimus ainult 21.sajandi mehest. selliseid mehi, nagu mina, on esinenud läbi aastatuhandete. nii nagu ka neid "teistsuguseid".
vana Kreeka ja pedofiilia, vana Rooma, isegi Egiptusest võis homoseksuaale leida. seega - ei midagi uut siin päikese all.
ahjaa, kurtisaane, geiÅ¡asi ja lihtsalt lõbutüdrukuid kah. Veneetsias olid nad miski aeg kohe päris jämeda otsa juures
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 19:59
Tundub et mõnel naisel on väga masendavad kogemused kui mehi sellise pilguga vaatab ja juba eelnevalt jäigad reeglid paika paneb
Mõned siin eelkõnelnud naised on vist korduvalt kuivale jäänud või siis kehva kepi otsa komistanud
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 20:02
Vabakuulajale , üks asi mis jäi veel mainimata.
Kõige paremad suhuvõtjad on transseksuaalid, sest nad teavad - mida, kuidas , kuna jne. Seda loe ise foorum69, kus mehed on tulnud Taist või Brasiiliast.
Anaalseksiga samad lood, bimees on anaalseksis kümneid kordi oskuslikum ja naisele mõnu pakkuvam kui lihtsalt sinusuguene sealt august "süütu" mees, kes soovib naisele sinna võimalusel siss lükata kuid kelle puudub igasugune ettekujustus, kuidas seda nii teha, et see naisele ka midagi pakub ...
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 20:09
T4na66sel, sõnad võivad kuldsed olla, aga kuld on haruldane väärismetall ja paljud tasuta naised pole sellistest sõnadest midagi kuulnud. Olen kohanud selliseid.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 20:13
Naturalboy, vaata, kogemused on need mida ei saa kelleltki ära võtta, iga kogemus teeb inimest kogenenumaks, sinu kogemused aga piirudavad vaid oma kahe käe ja vahel harva, kui palgapäev siis 25 eurose sõleprostiga . Eksin?
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 20:20
Jfm, tänapäeval on ju foorumid, naistekad, google ja igasugu muud kanalid, kust infot hankida , vaadata, arutada ennne kui oma elukaaslasega katsetama hakkad.
brillo kuldset terminit kasutades 21 sajand ikkagi
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 20:22
Kullake, õige mees ei kilka kunagi oma vallutustega, eriti veel enda eksistenssi õigustamiseks
Pealegi näita mulle meest kes kunagi "kahe käega" ei tegele, selline onanismile vihjav solvang võis mõjuda algklassides
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 20:40
Õige mees on see kes ei käi ihas korpulentseid kolmanda ringi naisi ilastamas, kuigi nood arvavad et kohe-kohe tuleb nende kontole prints valgel hobusel või Lexusel
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 20:41
Tänaöösel, selles asi ongi, et elukaaslasega ei hakata katsetama, enne proovitakse juhututtavaga järgi.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 20:42
Kle, naturalboy, pole vaja isegi algharidust et mõista, mis on sinu probleem ja mille küüsis sa vaevled
Mees, nagu sa ennast nimetad, milles ma muidugi kahtlen... aga see selleks... Algatab teemasid, kus ta ei saa ikka ja jälle üle ega ümer, tasulistest, paksudest , vanadest...Äkki keegi aitab veel seda loetelu täiendada?
Ja sa oled mees? Palju sul pükse riidekapis on?
Mul väga paljud geisõbrad klatsivad ja kritiseerivad inimesi välimuste järgi, kuid mitte üksi heteromees
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 20:45
Kosmosetutt, õige mees peaks sul kodus olema , kui ei ole, siis pole sa veel õiget meest kohanud .
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 20:50
Kus sa tead mida ma siin seletanud olen, kui sa just mõne vanema ja tuntuma kasutaja varikonto pole

Tänases tolerantses ühiskonnas võtaksin ma seda hoopis komplimendina, et mind geidega võrdled
Pealegi mis pükstesse puutub, siis on neil tavaliselt väga hea stiilitunnetus ja rikkalik garderoob
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 21:03
Ma usun küll, sa tuled ka varsti kapist välja , kõik viitab sellele.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 21:12
Aga eks neid metroseksuaale ole tänepäeval ka sellepärast nii palju,et üksikemad on nad pidanud üles kasvatama ja see ninnunännutamine, liigne naise hool ja peasilitus on oma töö teinud. Pole olnud ranget ja nõudliku isakätt.
Tänapäevamees , siin tooks näiteks siis Naturalboy, kes pole kuulnudki mis asi üldse on akutrell või kruvikeeraja , sest tema mängis lapsepõlves emme rinnahoidjatega ja pesukatsetega, ei saagi teada, et elus on teisi väärtusi ka, peale juuksegeeli ja küüneviili .
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 21:20
Pigem liigitaksin ma end metroouniversaalseks raudmeheks, ühes käes akutrell ja teises küüneviil, juuksegeel kiharaid peadligi silumas, ning paar kruvikeeraja jooki hingeall, üritades ise hammastega samalajal naispartneri rinnahoidjaid avada
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 22:05
Kui mina koolis käisin, siis õpetati poistele kõigepealt õmblus- ja heegelnõela ning sukavarraste kasutamine selgeks, kui mehisemate tööriistade kallale usaldati, aga ei ütleks, et väga naiselikud ninnunännutajad oleksid kasvanud.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-19 00:22
ah, mis iganes...
˅ näita rohkem ˅
2014-11-19 09:59
Tõde on seal kusagil.........
Ja nii veider kui see ka ei ole, on teil kõigil omamoodi õigus.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-21 12:01
Ja brillo, vaata et sa ei unusta siis täna kell 18 HM meeste proovikabiini peaproovi, mul instrumendid juba välja otsitud.
kuna ma ei tea sinu eelistusi, võtan erineva pikkuse ja suurusega instrumendid kaasa
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 19:04
Lugesin esimesed 2 lehekülge postitustest läbi - rohkem vajadust ei näinud kuna hakkas liialt tavapärast sõimu meenutama.

Kui tulla esimese postituse juurde tagasi siis Natureboy'l on õigus.
Väga suur osa on prostitutsiooni (sry aga suuseks autos pole midagi muud kui prostitutsioon...).
Samuti võrdselt suur osa on paradoks - hernehirmutised kes peavad end välimuse poolelt võrdväärseteks kasutajatega "ekskavaator", "maasikad6", "infinity26" jne.. Reaalsuses ei ole aga nähtavatel piltidel midagi muud sensuaalset kui välja veninud nibu ja ärajoodud nägu.

Kuid - see on alati nii siin saidil olnud ja nii ka jääb.
Enda kogemused näitavad, et kui vaadata kuulutustesektsioonist kaugemale - siis on siin palju ka toredaid ja meeldivaid naisi.
Sellised lihtsalt ei reklaami ennast kuulutuste sektsioonis (muidugi mõningate meeldivate eranditega).


* Ei soovinud kedagi konkreetselt / isiklikult solvata. Kuid tõenäoliselt seda siiski tegin ja ootan huviga mürgist vastukaja.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 20:37
Mina jälle ootan huviga, kuidas seal proovikabiinis ka asi edenes?!?!
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 20:40
M23, varsti hakkad saama kirju stiilis "munad maha", kurjadelt mammutitelt
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 20:47
Irw@Tutt
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 20:55
AndMe sa kuulud ju ka sinna ärajoonud nägude hulka,samasugune persekukkunud perifeeria mampsel.sa võid ju kirjutada mida tahes aga odav lits oled ikkagi.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 21:16
See roll, mida kasutaja veab, ei vaja ju kingasid?
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 21:18
Üritaks natuke vahepeal sopaloopimist asendada millegi teemalähedasemaga.
Võtsin siis ja lappasin vähe neid kõne all olevaid kuulutusi ja kuulutajate ankeete.
........tegelikult masendav oli tõesti. Panin tähele, et tasulised soovivad kuulutuste põhjal näha oma postkastis konkreetseid pakkumisi ja tihti ongi just sellelaadne kuulutus. "Tutvun. Konkreetne pakkumine posti!" ........vaatan siis mina nende kuulutajate kontot ja mida näen!
Ta on NAINE ja elukoht EESTI! No jäme jumal, mille alusel peaks potentsiaalne ostja selle konkreetse pakkumise tegema?!?!? See on ju sama kui kuulutada, et müün AUTOT ja tehke konkreetne pakkumine! Isegi mudelit ja marki ei maini, rääkimata detailidest.
........müün liha aga mis elaja/linnu/kala oma?! Kas seakoote või lihaveise sisefileed??? .......ütleks nii, et sellised tainad, kes isegi iseennast siin keskonnas müüa ei oska, on ikka suure tulevikuga kindlasti küll.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 21:21
Teete pikemalt? võtan pepsi ja popcorni ligi?

Pohhui, kas müüb või ei müü. Peaasi et on soe, labakindast suurem ja odavam kui 50 euri
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 21:22
eks see konkreetne pakkumine ole siuke kaval asi - äkitse mõni ärajoond kalevipoeg pakub suisa sota, siis endal kah ju narr olla, kui vaid 50 oleks küsind
˅ näita rohkem ˅
2014-11-23 21:29
No eks seda maokavalust ma mõistan, kuid arvestagu siis ikka need tainad ka sellega, et pakkuda võib kõike, kuid kui kohtuma ilmub ikka ilge kroku, siis ilmselt pakkumine võib muutuda isegi põgenemiseks.
...........ei no aga ikkagi .....olen NAINE ja elan EESTIS -----tehke nüüd selle info põhjal KONKREETNE pakkumine .......minu pakkumine oleks NULL
˅ näita rohkem ˅