Foorum
2014-11-05 22:52
Lugedes teemat F69, tekkis mõte, et mida mõtleb mees, kui prostituuti kepib ja sealt edasi, mida ta mõtleb, kui kallimaga seksib? Või kas ta üldse midagi mõtleb? Sama saab küsida ka vastupidi: millest mõtleb prostituut klienti teenindades ja mida naine väljavalituga seksides?
˅ näita rohkem ˅
2014-11-05 23:51
Ohhhhhh Jott, vastu ööd nüüd niimoodi.
.......Ausalt öeldes ei kujuta ette. Et siis peale prosti külastust seisad peegli ette habet ajama, vaatad oma lõusta ja mõtled, et kurat kus olen ikka kõva mees ja kus minus on sarmi ja sära, et näe ostetud sain!!!........
......tundub, et mida aeg edasi, seda vähem suudetakse reaalselt oma isiksusega muljet avaldada ja ilma majanduslike huvideta tädisid "ära rääkida".
˅ näita rohkem ˅
2014-11-06 12:15
Tikktakktikktakktikktakk mees mõtleb: Aeg oo, miks nii kiirelt läed
Tikk.....takk.....tikk......takk prostituut mõtleb: Läevad tunnid nagu laisad loomad
˅ näita rohkem ˅
2014-11-06 12:58
aikon - oli nüüd vaja relatiivsusteooriat siia sisse tuua?
˅ näita rohkem ˅
2014-11-06 13:39
Aga mida mõtleb naine, kelle mees kasutab prostituudi teenust? Naine mõtleb: kui ma iga seksi eest saaksin sama suure summa...küll viskaks kah igasugu trikke teha
˅ näita rohkem ˅
2014-11-06 15:08
Need kes kõivad, need võtavad naisi ikka naistena, aga tuleb pärast raha maksta. Need kes ei käi, nemad mõtlevad eelkõige rahast ja prostituudis naist eeldavasti ei näe. Mida mõtleb mees kui läheb koogi ja lilledega külla? Nikust mõtleb.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-06 16:46
Ma pidasin silmas just mõtteid seksi ajal.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-06 19:14
Mis seal enam mõelda- tuleb partnerit nautida hoopis
˅ näita rohkem ˅
2014-11-06 19:27
a mida ta muidu mõtlema peab? süümekaid tundma? milleks? tuhka pähe raputama? jestas, kui palju meil neid suitsiidikuid oleks - mõnel pool maailmas see ju ka suisa ametlik ja avalik äri. prantsusmaal suisa traditsionaalne. jestas, isegi filmid kiidavad elukutset - "Pretty Woman"
˅ näita rohkem ˅
2014-11-06 19:29
a propos, mis suhtes erineb armuke prostituudist? läheb kallimaks ja ei lahku nii kiirelt
˅ näita rohkem ˅
2014-11-06 20:21
Tutt, seks võtab peavalu ära, mitte ei tekita seda. Üks parimaid rohtusid migreeni vastu.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-06 20:34
irw, ei ole kerge kellegil lase mees lahti ülekaalulisuse ettekäändel ja sebi kergemakaaluline
˅ näita rohkem ˅
2014-11-06 20:37
Tutt, magneesium aitab krampide vastu
˅ näita rohkem ˅
2014-11-06 20:47
Siis on jalavalu, mitte peavalu ju.

Ma ülekaalulisega pole olnud, küll aga rasedaga. Aga tal hakkasid mingi hetk jalad valutama hoopis. Ehkki vist mingil muul põhjusel, mitte seksi tõttu.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-06 20:49
no prost mõtleb "seksiajal" kindlasti rahast ja aegajalt vaatab kella, millal järjekordsel nühkijal aeg täis saab
samal ajal tuletab kliendile meelde, et nüüd võid juba "sisse" ka tulla, myuidu aeg saab täis kohe--
teenuseostja vastab:
ma aamu juba sul sees
˅ näita rohkem ˅
2014-11-06 20:50
Vähemalt Tutt tunnistab, et mõtleb sellest, kuidas ellu jääda.
Kui ka oskaks öelda millest mõtlen. Võiks öelda, et umbes samad mõtted on lotopileti täitmisel. Püüa, kuidas püüad, jälle ainult kolm õiget
˅ näita rohkem ˅
2014-11-07 18:34
Mismõttes, mõtled seksi ajal?
Hea et ristsõnu veel ei lahenda. Oh teid.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-07 19:42
Parma, sa pidid siis selle väljaütlema, ma lootsin, et hakatakse midagi leiutama
˅ näita rohkem ˅
2014-11-07 19:53
Eem, jama on selles et ma ei mõtle üldsegi
Aga teeks sellest perverssuse ja üritaks selleajal mõelda.
Proovin järgi kunagi..
˅ näita rohkem ˅
2014-11-07 21:02
Prostituudi juures mõtleb mees oma 109 a. vanaema kaks nädalat kantud aluspesust, et kauem vastu pidada ja kogu raha eest rautada. Kodus mõtleb mees, ahh täna ei viitsi, sest lõuna ajal sai ju prosti juures käidud ja hakka nüüd vastu ööd ennast väsitama. Aga kui asjaks läheb siis ei mõtle küll millestki vist või mine tea.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-28 16:25
luukera
2014-11-05 23:51:25
......tundub, et mida aeg edasi, seda vähem suudetakse reaalselt oma isiksusega muljet avaldada ja ilma majanduslike huvideta tädisid "ära rääkida".
----------------------------------------------------------------------------------------------

härra luukere, kas küsimus on suutmatuses või viitsimatuses aega ja energiat ärarääkimisse investeerida, on iseküsimus.
igatahes jääb mulje, et mida vähem muljetavaldam isiksus, seda suurem antud meesisendi kibestumus erootikatöötajate suhtes
˅ näita rohkem ˅
2021-12-28 17:35
Tekkis mõte, et mida mõtleb mees, kui prostituuti kepib ja sealt edasi, mida ta mõtleb, kui kallimaga seksib?

Prostituuti olen mina külastanud oma kõige veidramate fantaasiate elluviimiseks. Mõni fantaasia ongi nii hea, kui ette kujutasin; mõni aga valmistab ellu viies pettumuse. Seega prostituudiga olles olen mõelnud nii naudingust kui ka seda, et kuidas see asi nüüd viisakalt ära lõpetada.

Kallimaga seksides on samamoodi olnud. Mõnikord mõtlen naudingust, mõnikord aga teed seda lihtsalt teise poole rahuldamiseks.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-28 23:14
.... ja enda rahuldamiseks ei tee siis ? Satud lihtsalt kogemata teise tahtele alluma?
˅ näita rohkem ˅
2023-01-20 22:10
vana hoor capi, nüüd kohe vaarikaid tegema, et topi pääseda
˅ näita rohkem ˅
2023-01-20 22:17
vana hoor capi, nüüd kohe vaarikaid tegema, et topi pääseda
˅ näita rohkem ˅
2023-01-20 22:22
https://ibb.co/NjX1P6h
˅ näita rohkem ˅
2023-01-21 04:39
https://ibb.co/NjX1P6h
˅ näita rohkem ˅
2023-01-21 11:55
tegelikult pole oluline, kellega koos ollakse vaid ikka koos veedetud aja kvaliteet.
kui naine on oma mehest/kallimast tüdinenud ja täidab voodis tuimalt abielukohustust, mõtleb ilmselt lae valgendamisest või loeb sekundeid, et kas see tüütu mees juba ometi lõpetab
samas erutava meeldiva kliendiga nautlev erootikatöötaja ei mõtle midagi, lihtsalt naudib......
ja kohtumise lõppedes mõtleb: kahju, et aeg nii kiiresti läks
˅ näita rohkem ˅
2023-01-21 12:51
https://www.err.ee/1608766495/pealtnagija-kes-ostab-eestis-seksi-ja-miks

Mehi ei motiveeri alati akt, vaid sageli seksi ostmise protsess

Uuringu teine üldistus on, et paljusid mehi ei motiveeri niisama sugutung ja akt, vaid ka sellele eelnev on nende jaoks meelelahutus ja stressimaandaja, umbes nagu tugitoolisport.

"Selgus, et tegelikult seksi ostmise protsess omakorda pakub rahuldust – see, kuidas valitakse võimalikku partnerit, kuidas otsitakse, et see on seal üsna rahuldust pakkuv tegevus. Kusjuures see seks, mida osteti, ei pruugi ise veel rahuldust pakkuda, ei pruugigi hea olla ja sellega seoses võivad olla ka negatiivsed emotsioonid," selgitas Mölder.

"Mulle tundub, et see tegelikult on aseaine kiirele tähelepanule ja sealt tuleb selline kiire tulemus, mille eest inimesed, kes teenivad, on nõus ka selle eest maksma. See on selline kiire teenus, aga ma ei üldistaks seda, et ta läheb kindlasti naist seksi pärast tahtma. Pigem see on see, et ma saan midagi, mille üle mul on võimust ja mida ma saan endale lubada," rääkis Rannamets.

"Soovitakse kiiret rahuldust, seksi sellel tingimusel, mida mees seab. Ja et ta oleks selline võimalus oma impulsside kiireks rahuldamiseks. Aga see ei tähenda, et seks ise alati pakuks heaolu või rahuldust," lisas Mölder.

Seksiostjad ei pea teenusepakkujaist lugu

Üks stereotüüp, mida uuring näib kinnitavat, on see, et lisaks seksuaalsele naudingule, mida erinevatel põhjustel mujalt ei leita, on palju inimesi, kes otsivad emotsionaalset lähedust ja tähelepanu. Samas – nii vastuoluline kui see ka ei ole – näitab küsitlus, et kliendid ei suhtu teenusepakkujatesse hästi.

"Prostitutsiooni kaasatud naised ei pea lugu seksiostjatest, seda me teame ammu ja need uuringud näitavad. Aga nüüd, praegu me näeme ka seda, et seksiostjad ei pea lugu ka naistest, kellelt nad seksi ostavad. See on niisugune vastastikune vihkamise suhe. Ja psühhoterapeudina ma näen sellel väga sügavaid juuri, [...] ta läheb, ostab seksi naiselt, keda ta tegelikult põlgab. Vot sinna tuleb sisse see vägivalla küsimus. Seksiostjad ei raporteeri, et nad on vägivaldsed, aga see on vägivald, selline võimusuhe, et minnakse siis naist nagu paika panema," kirjeldas Mölder.

Kalmer tunnistas, et seksi ostmisega kaasneb alati ebamugavustunne. "Loomulikult on. No võib-olla jah, kui napsisena, oled seal teinud mingid korralikud alkohoolsed joogid, siis nagu vaatad natuke teistmoodi, aga see möödub, see läheb üle ja siis on ikkagi jääb nagu kehv tunne, kui oled kasutanud," rääkis Kalmer.

"Jah, see on nagu masendusega võitlemise vahend, kuidas oma olukorraga toime tulla. Et võib-olla mul ei ole teisi vahendeid, kuidas oma tuju parandada või kuidas oma heaolu tõsta, siis ma valin kellegi ja luban kellegagi ka seksida, võib-olla elan oma pahameele seal välja," kommenteeris Mölder.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-10 12:15
Asjalik jutt . Tuleb välja, et paljuski psühholoogiaga seotud teenuse ostmine, ise arvasin, et füüsiline rohkem.
Endalgi tuttav ütles, et oma naisega vahekord nagu töö tegemine, päris karm.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-11 00:25
(mõtlesin et pean pausi foorumist, kuid see on üks huvitav teema "ärkas ellu", ja pani sulge haarama...)

Ent sellega seonduvalt -- olukorras et kus on "üheöösuhe" ja "ainult seks" kohting, et kus naine oma väljavalituga on voodis.. (NB! "tunnitariif" ei jookse )

Mehed, (eriti noored) kas kujutate ette et mis hakkab toimuma kui peale "vanainimeste asja" tegemist polegi kiiresti korralikult kojuminekut (või magama jäämist), vaid jääd kauemaks naise juurde?
Siis selgub et tegelikult on ka vaja naisel südant puistata enamikel juhtudel ja et keegi ka lihtsalt kuulaks muresid, mängitakse kodu isegi hiljem.
Võimalik et ka kohe alguses venib kohting mitme päeva pikkuseks... jne. Ehk siis on aru saada et pole see seks sugugi mitte vaid seksi pärast vaid on
palju hingelisemat laadi.


Ja veel... On ka naisi (eriti nn. puumad) kelle suust olen korduvalt kuulnud "mu jaoks on seks sellepärast sest siis mind HOITAKSE KAISUS".
Kummaline lugu küll! Kuid miks mitte siis niisama ju kaisus kah hoida? Ent sellele küsimusele pole keegi osanud vastata neist.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-11 16:51
Jaapanis teatavasti pakutakse kaisutamise teenust. ilma seksuaalsete boonusteta...
pidavat olema väga populaarne
˅ näita rohkem ˅
2023-02-11 17:57
Hiljuti lugesin artiklit, kus naised heitsid meestele ette, et kohe kui pauk lahti keeratakse selg või koguni minnakse suitsule, aga nemad tahaksid veel paar minutit kaisus rahuneda
˅ näita rohkem ˅
2023-02-11 19:25
Mis sul sellest, sul ei tulegi enam pauku.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-12 10:48
misterj, oled kindel?
võib-olla jfjm paugutab rohkemgi kui mõni goonerdamisest kurnatud kooner
˅ näita rohkem ˅
2023-03-04 21:53
käisin tushi all ja pesin ka noku puhtaks sest homme on ju valimised. Mastrubeerin Kaja.K pilti vaadates ja valmistun unele.
˅ näita rohkem ˅