Foorum
1
2
2014-10-12 19:57
Varsti muutub maailm selliseks -

https://www.youtube.com/watch?v=CnOJgDW0gPI

Hoopis heterod sattuvad põlu alla.
Vaadake, loodetavasti saate irooniast aru.
Väga tänapäevane teema.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 20:39
Väga irooniline.Heterod satuvad põlu alla
˅ näita rohkem ˅
2014-10-13 21:00
Tulevik on tume nagu urruauk.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-13 22:20
Brillamento- juhtub see,et alates 2016 aastast paneb seadus sinule ka vastutuse ja kohustuse.
Muidugi mahukad rakendusaktid veel vajalikud.
Kas sinul on olnud põhjust muretseda homode pärast?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-13 22:32
Ausale inimesele pole vaja seadusega tema kohustusi meeldetuletada. Samas, kui kõik oleksid ausad, kui palju kohtunike notareid ja atvokaate peaks ausa tööga endale elatist teenima hakkama
˅ näita rohkem ˅
2014-10-13 22:33
Mõtlesin ikka advokaate
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 08:05
Ausad inimesed on nagu pehmed istepadjad, millel kelmid lösutavad.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 16:02
Seda nimetatakse olelusvõitluseks. Tugevamad, targemad, kavalamad jäävad ellu. Seadused on mõeldud selleks, et neil, kelle loodus on mahakandnud, oleks motivatsiooni edasi vireleda. Muidu pole tugevatel ja tarkadel kellegi arvel elada.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 17:38
Juhtub küll,Brillment,pead hakkama lastele rohkem selgitustööd tegema,muidu kuri karjas.Vooglaid aga ei vääri hukkamõistu,vaid vajaks lausa monumenti.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 17:48
Ja miks ma peaksin oma lastele midagi selgitama mida ma praegu ei selgitaks?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 18:12
http://youtu.be/uyR_VATsDlY

Kas hakkab ka meil nii juhtuma?? Kuradi peded--tehku ise omale lapsi, mitte pole vaja teistelt ära võtta! Mis kuradi lapsekasvatja on mingi hull homopaar??
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 18:24
Sirruke, mõtle ikka natuke. Mingi eestlasest homofoob paneb mingi video netti, pealkirjastab selle provotseerivalt ja Sina vihkad selle peale kohe homosid.

Täpselt sama taktikat kasutasid natsid, kes panid rahva juute vihkama. Samuti bolÅ¡evikud, kes kütsid vihkamist "kulakute" ja "pursuide" suhtes. Toodi välja üks-kaks üksikjuhtumit ja vihane pööbel läks aga peksma.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 18:29
Ma ei vihka pedesid..Aga lapsi neile anda ei tohiks..Mina ei usu et nende lastesoovil ei ole muud eesmärki..
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 18:44
Ausalt öeldes ma pole rõõmus, et taaskord meenuvad need hetked, kui mind on selgelt diskrimineeritud selle eest, et olen hetero. .....ja parku kord ka täiesti füüsiliselt ahistatud, kui veel 15 aastane olin........ See maailm ja omal nahal tuntud kogemused on kujundanud minu suhtumise ja maailmavaate.
Jah eile ma foorumis paari lausega natuke provotseerisin seda mis tolereerimist puudutab. Ja tulemus oli ootuspärane. Hommikuks oli mind postkastis ikka päris korralikult "tolereeritud" ja leebemad avaldused mu seisukoha kohta olid sellised, et olen tühikargajast demagoog. Neid rasvasemaid ei ei paindu isegi minusuguse rõvedikust Luukera näpud siia trükkima. ......vot siis tolerant, et mul oma arvamus on......
......Aga kord on mul tõesti olnud ka elus juhus, kus mind ei lastud ühte klubisse. tahtsin minna uudishimust, sest maailm oli uus, ise noorem ja IHAt polnud veel leiutatud. Uksel aga võtsid turvad mu kinni ja ütlesid mulle sõna-sõnalt. Te ei saa klubisse, sest olete hetero!!! No johhhhhhhhaidiiiiii. Oleks mulle öeldud, et vabandage meil on kinnine klubi ja ainult klubi liikmetele ma oleks mõistnud, kuid ei lubatud, sest olen HETERO! Jah, seda klubi enam ammu ei ole, kuid näete mälestus ei kustu. Kas keegi kujutab, mis nüüd juhtub, kui praegu mõne homoga nii käitutaks. Kui öeldakse mõne tuntud klubi uksel, et ei saa sisse, sest oled homo. .......mõelge natuke sellele.........
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 19:48
Luumees ja Mad´am Sirru,teretulemast minu klubisse
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 19:56
Keegi pederass küsis,miks sul nimes 69?
69 on naise-mehe vaheline situatsioon,mida ma piidritele selgitama ei pea ja ei tahagi.
Piidri kombinatsioon oleks 11,siis üksteist,kus kaks osapoolt saavad korraga vemmalt hambevahel lutsida,kuradi pederastid!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 20:30
Neiu Utha,ma tean,kes ma olen.
Tean enda seisukohta,sina aga paistad kandideerivat lesbide kogukonna liidriks?
Hoiatan siinkohal kõiki pederasse,ärge liialt vehkige oma lippudega,võite vastu nosplit saada.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 20:52
Üldiselt pole mul nende omasooiharate vastu midagi. Las rõvetsevad omavahel. Küll aga on nii mõnigi siinse keskkonna gei suutnud tekitada mulje, et nad kõik ongi parajalt pooletoobised (tean küll, et üldistada ei maksaks). Eriti kurjaks ajavad need, kes lugeda ei oska. Selgesõnaliselt mu ankeedil kirjas, et olen hetero. Sellest hoolimata saabub postkasti kirju kujutletamatult rõvedate ettepanekutega.
Saab küll jah meeste kirjad ära blokkida, kuid pole seda teinud, kuna suhtlen siin ka osade paaride meespooltega.

Omasooiharatest lapsevanemad... No ma ei tea, see mõte tundub igast otsast vale.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 21:09
NP, mida siis naised veel peavad tegema, kui juba mehed on hädas, et ankeediga ei tutvuta.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 21:16
Jott, kujutan ette, et kui mina juba saan kurjaks siis neil on asi kordades hullem
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 21:19
Kaldun arvama, et kümnetes kordades.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 21:42
Ehk on see naiste liiga kõrged hinnad? Üle 50 euri on palju ju..
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 21:48
Varsti kantakse normaalne heteromees ohustatud liigina punasesse raamatusse
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 21:55
Utha, ma ei oska nagu selles osas sõna võtta, kuigi su (tohin ikka sinatada?) teooria võib üsna tõene olla.
Kuigi, mina vaatan asja enda vaatevinklist. Kui tuleb kiri, kus otsejoones küsitakse suuseksi või siis hullemat, no mis asjadest ma siis nagu aru saama peaks, mingit neutraalset või positiivset hinnangut kirjutaja suhtes kindlasti tulla ei saa. Olgu ta gei või hetero....
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 21:58
Kas mäletate veel neid võtmega üleskeeratavaid kanu? Sirrukene, kas Sina mäletad? Aga Sina, PEDestonia69?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 22:12
Mäletan küll neid kanu--mis sellest?? Arvad, et ma olen üles keeranud ennast või?? Ei ole..Hirm on ikka..Kui need peded asja niikaugele on lasknud, kaugel see lapsendamise asigi enam on siis..Sellist maailma ma näha ei tahaks..Loodan et mu silmad ei näe ka..
Aga mina harimatu matsiplika ei tea, mis tähendab sõna gei!!?? Kas gei on mingi lipsuga härra ja homo midagi muud??
Minu jaoks on nad minu maakeeli lihtsalt perverdid Mul savi, kui keegi hakkab haritusest rääkima..Haritud matse on rohkem, kui minusuguseid harimatuid.. Mis ja kes on gei??
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 22:17
Kas me peame nüüd omasooiharateks hakkama?Siis on kõik ok või?Enesekindlad oleme me tõesti,erinevalt paljudest.
See oli Uthale.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 22:19
Tussujanoku, te olete millegipärast mu ära blokeerinud ?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 22:21
Utha, mina tänan
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 22:24
noorpiilur,tule vaata meid siis teise kontoga.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 22:24
Utha, neid, kes ennast nõnda testivad, ei saa ju enam heteroteks nimetada. Ehk ongi tegu nende homodega, kes ennast kasvatusest johtuvalt on ennast heteroteks pidanud.
Teises teemas ma juba kirjutasin, et homo ei tähenda otseselt seksuaalset tõmmet omasooliste poole. Samas vastassoo ainsaks väärtuseks nähakse seksuaalse rahulduse saamise võimalust. Noh ja miks mitte nautida seksimõnusid siis inimesega, kelle soost tulenevaid väärtusi kõrgelt hinnatakse. Näiteks meessoost homod võivad ju olla väga mehised mehed, vaprad väepealikud Julius Caesar ja Aleksander Suur olevat ju ka homod olnud.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 22:26
Oi,kus alles ründavad heterosid.Andke minna.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 22:27
Tussujanoku, mul ei ole teist kontot ....
Aga olgu, las ta jääda
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 22:31
tussujanoku--ma pean teile vist 3-ndaks tulema..Oleks ka moodsad teiste silmis
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 22:35
Julius Caesar ja Aleksander Suur pärinevad ajastust, kus samasooliste seksi vaadati vähe teise pilguga. Üldse olid siis asjad tänapäeva mõistes barbaarsed. Vanas Roomas oli tavapärane, et lastest orjasid (või siis üldiselt orjasid, soost ja vanusest olenemata ) kasutati oma seksuaalsete ihade rahuldamiseks. Ja tagumikuseks oli moes kui "rasestumisvastane" tegevus.
Keegi selliseid "suurkujusid" praegu küll homodeks vms ei sõima, aga seda nad olid, lapsepilastajad veel pealekauba.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 22:35
Oleme niigi moodsad,täname pakkumast.Teiste arvamused meile korda ei lähe.Las arvavad,mida tahavad.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 22:44
Midagi ei ole vahetatav,never.Sündisin heterona ja suren ka heterona
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 22:46
piilur! ju need suurkujud ei olnudki homod, vaid pedofiilid.. Aga siin iha-s on üldiselt neid kiiskuga ehi päris palju..Anaalipakkujad on homod,peded--minu arvamus..Aga erinevalt luukerast, kes saab sõimukirju--mina vähemalt ei saa enam selliseid kirju--"kas pepuseksi teed, kas suhu võtad"..
Aga tahaks ikka vastust oma küsimusele--mis vahet on nimetustel--gei, homo, pede???.Kas heal lapsel palju nimesid või
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 22:49
Kuna naabrimees on vist homo ja ALATI PEAB naabrist parem või vähemalt samasugune olema, siis ongi hirm et peab ka homoks hakkama. mina küll kardan seda vaikelt juba.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 22:54
Sirruke:
Gei tuleb Inglise sõnast Gay.Tähendab omasooiharat. Vikipeedia andis "homo" tähenduseks... Inimese, ehk siis lühend Homo Sapiens'ist
Ja Pederastia tähendus vikipeediast:
Pederasty or paederasty (US /ˈpɛdəræsti/ or UK /ˈpiːdəræsti/ is a (usually erotic) homosexual relationship between an adult male and a pubescent or adolescent male. The word pederasty derives from Greek (paiderastia) "love of boys",[1] a compound derived from παῖς (pais) "child, boy" and ἐραστής (erastēs) "lover". In French, however, "pédérastie" has been used as a synonym for homosexuality between adult males (see Histoire du mot pédérastie).
:Historically, pederasty has existed as a variety of customs and practices within different cultures. The status of pederasty has changed over the course of history, at times considered an ideal and at other times a crime. In the history of Europe, its most structured cultural manifestation was Athenian pederasty, and became most prominent in the 6th century BC. Greek pederasty's various forms were the subject of philosophic debates in which the purely carnal type was unfavorably compared with erotic friendships and moderate forms.[2]

The legal status of pederasty in most countries is currently determined by whether or not the boy has reached the local age of consent. Illegal forms of pederasty fall under child sexual abuse.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 22:55
Minu arvates kaldub arutelu siin ainult seksile ja see on ühekülgne. Seksuaalset eksperimenteerimist ei saa orientatsiooniks pidada. Nii palju kui mina mäletan, siis Vana-Roomas oli meeste vaheline seks lihtsalt popp.
Küsimus peaks olema rohkem selles, mis soost inimest keegi on võimeline armastama ning labaselt väljendudes, kas kõvaks läheb mehe või naise pildi peale.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 22:59
Sirruke asi on palju lihtsam.
Kui oled arst, advokaat, pankur, riigimeeshest omasooihar siis oled gey.
Kui aga traktoristist omasooihar, siis pederast!
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 23:00
Walle, mina ütleksin nii, et sõltub sellest, kellele mõtleb, kui pihkulööb. Või veelparem, kellest näeb märgasid unenägusid.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 23:00
piilur! minul oli koolis saksa keel..valikut ei olnud ja mitte teps ei saa aru..Nagu siin iha-s mingi türklane saadab omakeelseid kirju Juba rahvus türklane tekitab kõhedust..no umbes nagu homo-gi
Aga vahet pole--samad peded kõik--olgu siis kui peen nimetus tahes...
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 23:02
Sirruke.
Ilmselgelt tajud Sa oma seisukohtadele suurt toetajaskonda ja sellepärast ka selline vulgaarne eneseväljendus.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 23:02
J, täiesti nõus
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 23:03
Utha, ma ei tea, kas on olemas 100% heterosid, kuigi ma ennast selliseks pean. Küll aga ma võin öelda, et on ärapõlatud heterosid, kes näevad võimalusi homode leeris.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 23:14
Pinecod! Mina pole teemaalgataja, nii et mina ei vaja toetajaskonda..Ma olen ise toetaja, kes on homode vastane..Mitte just vihkaja, aga ma ei pooda neid ega hakkagi oma arvamust muutma.. Ütlen seda mis mõtlen ja pole mulle vaja toetajaid..Ma saan endaga üksi ka hakkama..Eriti netis, kus kellegi pole võimalik käsitsi kallale tulla või jalaga peksta
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 23:16
Utha, see vastikustunne võib olla tingitud ka hirmutundest. Äratundmiseni võiksid jõuda alles siis, kui mõnega õnnestuks lõpuni minna. Selleks on aga vaja mitmeid müüre murda ja kas seda üldse ongi vaja.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 23:24
Utha, ärpõlatud sõna otseses mõttes. Need kellel ei õnnestu vastassoost partnerit leida. See võib toimida nii küll.
˅ näita rohkem ˅
1
2