Foorum
1
2
2014-10-14 23:29
Billamento, ärapõlatul ei pruugi olla latt kõrgel. Pigem on ise oma tegevuste või eluviisidega põhjustanud selle, et ei saagi naist. Näiteks padujoodikud keda keegi ei taha....
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 23:33
Utha, ma mõtlesin alateadliku hirmu piiri ületada. Kui võtad julguse kokku ja asi õnnestub, siis piir kaob. Kui aga ebaõnnestub, siis muutub piir veel kindlamaks.
Nende eluaegsete poissmeestega on sama lugu. Neil on asi lihtsam, sest nemad ei tee seda uudishimust, vaid vajaduse sunnil.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 23:34
Miks see padujoodik ei peaks tahtma ? Peaasi, et see naine tema joomist segama ei hakkaks Aga selliseid ükski endast lugupidav naine lihtsalt ei taha.
Muidugi jah, kui ikka vähegi normaalne mees on, siis on raske ette kujutada, et naist ei saa...
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 23:40
Brilla, on küllalt selliseid nohikuid, kellel puudub julgus naistele läheneda. Kes on paar korda julguse kokku võtnud ja proovinud, aga jäänud naerualuseks. Rohkem nad ei üritagi. Kui aga nüüd mõni homo seda märkab ja talle vaikselt küljealla poeb, võibki mees murduda.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 23:41
piilur! On ka normaalseid mehi, kes naist ei saa..Siin minu tööandja on selline näiteks..Ei joo üldse, ei suitseta, ei jookse baarides..Teeb vaid tööd, aga naist ei leia! Vanus 39--nii et vanapoisiks juba vist võib nimetada..Sama on ka minul..Ma elan kuskil metsade see, kus ma inimestega kokku ei puutu--kus ma peaksin selle mehe leidma?? Iha omad jah tahavad mõned kohe abielluda Eriti, kui neile siia töö ja elamise otsiks..See aga ei sobi mulle..Selleks ei pea olema ebanormaalne, et oled üksi..Vahel on muid takistusi..
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 23:43
"kui ikka vähegi normaalne mees on..."
Teil, noormehed piilur ja brilla, on natuke liiga lihtsustatud maailmapilt, umbes nagu võiks kõik mehed asetada paremusjärjestuses ühte sirgesse ritta ja siis tõmmata piiri, kust alates on "normaalsed" (tean jah, et riista pikkuse järgi saaks, aga jätame selle nüüd kõrvale, eksole). Võibolla on see siis ebanormaalne, aga kui olla väga tagasihoidlik inimene, siis on väga lihtne olla väga pikka aega üksinda.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 23:44
Ma ikka arvan, et kui ta tõesti normaalne mees on, nagu sa ütled, siis ta ise äkki ei tahagi naist ? Kuidagi uskumatu, et töökas ja tore mees naist ei leia ....
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 23:48
Walle, riistapikkuse järgi ma asju ei mõõda Tagasihoidlikkusest saan ma aru. Aga kui sa ikka väljas käid ja inimestega suhtled, küll lõpuks keegi su ka ära võtab. Eesti naised on üllatavalt julged. Ja ma nii tagasihoidlikke inimesi pole näinud, kes naise pilgu all kohe ära jooksevad .... Niimoodi tõesti jah, jäädki üksi...
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 23:48
Sirruke, aga palju on seal läheduses sobivas vanuses vabu naisi, kes pole talle sugulased?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 23:49
Ongi tore, töökas ja karsklane ka ..Aga ta on tõepoolest vaikne, arglik..Ja tee siis mõnele tuttavale mehele selgeks, et mina ja tema oleme siin aasta otsa nii elanud, et pole teineteise voodit soojendanud.. No mina ei ole arg, aga siin ausalt pole võimalustki meest leida!! Ma ei ole üksi vabal valikul..Ma olen üksi sunnitud olema
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 23:56
Kas ei ole nii?? Mul pole siin kuskil väljas käia, ma pole aasta jooksul tutvunud mitte kellegagi, kes oleks vallaline mees..Mu kogu suvi on olnud töö, rattaga poes käimine ja magamiskoht..Ega nett ei asenda reaalset inimest!! nii et ma olen sunnitud olema üksi..Ma ei ole vabast tahtest üksik!
˅ näita rohkem ˅
2014-10-15 00:00
Ühel mehel oli vaja ehitada maja, aga puudus igasugune tahtmine. Tal oli tahtmine võtta naiseks küla kaunim neid, aga puudus võimalus. Tal oli võimalus osta kits, aga selleks puudus tal vajadus.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-15 00:01
Sirru, lihtsalt selline uitmõte, et ... äkki peaksid selle oma tööandja siis rajalt maha võtma ?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-15 00:04
Noorpiilur, sa elad mingil imedemaal Minu arvates on Eesti naised pigem just sellised, kes kangekaelselt ootavad, et neid hakataks ära rääkima.
Utha, "Samas on see ikkagi enda valik, kuidas oma elud seame" - ega nii väga ikka ei ole ka. Kaasasündinud isikuomadused jms ei ole enda valik. Tooks näite, millest täna pole veel keegi rääkinud - seksuaalne orientatsioon . Väidetavalt on sellised inimesed ühiskonnas ahistatud. Miks peaks see olema täiesti ainuke omadus, mis on inimestele külge sündinud või kujunenud ning mis muudab nende elu kaaslaste leidmisel raskemaks?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-15 00:06
"Väidetavalt on sellised inimesed" - siin mõtlesin muidugi homoseksuaalseid... Aeg vist hiline juba...
˅ näita rohkem ˅
2014-10-15 00:07
piilur!! See jääb küll ära! Praegu ma töötan 4-s kuu ilma puhkepäevata, aga siis ma peaks aastas 356 päeva/24 tundi ööpäevas töötama..homme õhtul aga panen ukse kinni, lähen puhkusele pikemaks ajaks ja ma ei mõtle, mis seal tööl toimub..Pole minu rida!!
Utha! mida sa valesti aru oled saanud?? Siia tulin, siis ma hetkel polnud üksik..Lihtsalt läks nii..Ja kas ma peaks kohe hakkama töökohta vahetama?? Tuleb kohe see aeg, kus vahetan, aga seda ei saa enam keegi teada..

Piilur! Mu peremees on nii arg, et tema vist jookseks metsa, kui talle läheneda
˅ näita rohkem ˅
2014-10-15 00:13
Walle, mina elan Eestis Ju me siis oleme lihtsalt niipalju erinevate inimestega kohtunud Ja nii öelda ahistatud pole meil ainult homoseksuaalid, palju hullem pidavat asi olema usklikega, eriti kristlaste ja Jehoova tunnistajatega Ja venelastega, nagu idapoolne propagandamasin väidab....

Sirru, no kui asjad nii on siis ma ei oska vist sind aidata
˅ näita rohkem ˅
2014-10-15 00:15
Alaväärsuskompleks on nagu kaheteraga mõõk: tugevad võivad tänu sellele kaugele jõuda, aga nõrgemad hääbuvad masenduses.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-15 00:25
Sõltub, milliste kompleksidega tegu on ...
˅ näita rohkem ˅
2014-10-15 00:33
Paljud tippsportlased on alustanud treeningut just alaväärsuskompleksi tõttu. Võtame näiteks Lurichi. Paljud lühikest kasvu isikud on oma alal väga edukad, sest peavad pidevalt endale ja teistele tõestama, et nad pole suurtest viletsamad. Neid näiteid võiks veel tuua.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-15 21:24
Ahjualune

Kunagi,kui Noolega suitsu kuurinurga taga tõmbasime,siis ta rääkis,et siht tulla eesti noorte meistriks.
Tol ajal ta ei saanud TSIK-i sisse kuna ei suutnud 15 lõuga tõmmata,paras kondikubu oli ka aga jh,nyyd on ta 3 mind kokku.
Ahjukal päris tõene arusaam.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-15 21:40
Utha,vanatüdruk.Mille poolest siis järeldad,et argpüks olen?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-15 22:06
Brilla, ära hakka!
Muidu on varsti kõik iha "printsessid" veelgi rohkem õhku täis ja "volüümikad"


Tsiteerides klassikuid:
"Naine kui sul on ankeedis sõna volüümikas,siis tunnista endale,et sa tegelikult oled rasvane orikas Nii,et RASVASED MOORID TEIL TULEKS VÄHEM ÕLI KURKU AJADA Parim lahendus on, kui lähete peegli ette ja karjute täiest kõrist,appi ma olen ju tõesti rasvane peletis"

˅ näita rohkem ˅
2014-10-15 23:12
Ikka meespoolega räägid.Osav sõnasepp oled Ikka oleme enesekindlad endiselt ja sinu sõnavõtud meist meid ebakindlamaks ei tee.Ära hirmuta teisi,kannad oma hirmud veel teistele üle
˅ näita rohkem ˅
2014-10-15 23:18
Oled psühholoogiliselt osav manipulaator
˅ näita rohkem ˅
2014-10-15 23:54
Enesekindlus ja arukus on pöördvõrdelises sõltuvuses.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-16 07:25
Oma sõltuvusi võid kellegile teisele pähe määrida.Mul on omad tõekspidamised.Keegi ei pea mulle moraali lugema.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-16 15:41
Tubli. Seda ma ootasingi
˅ näita rohkem ˅
2014-10-16 19:01
Ärge siis viha pidage,olen juba selline otsekohene inimene
˅ näita rohkem ˅
2014-10-16 20:00
tutt, alaväärsuskompleks võib panna kas rohkem pingutama või siis käegaööma kõigele. vast seda jf silmas pidaski.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-19 02:51
Ma tulin 86ndal aastal rajooni spartakiaadil kompleksujumises teisele kohale. Ja peded on okeid niikaua kuni nad omavahel oma pedeasju ajavad.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-19 08:01
Ei saa Turki pihta,mis see ujumise ja pedede seos on?
Saan nii aru,et pede sai 1-koha ja sul selle teise kohaga miskit kripeldab,selle teisegi koha said tänu 3-ndal platvormil platseerujal,sest temagi oli pede ja sa pidid kiiresti ujuma,et ta sind kätte ei saaks.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-19 09:56
Hiina taimetark väidab, et oma veendumustest kramplikult kinnipidamine tekitab suhkurtõbe, migreeni ja põletike.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-19 10:08
Utha paneb ikka kuramuse hästi, isegi rohkem kui naelapea pihta. Mida saab veel tahta nii ilusa hommiku alguse kohta. Ikka tõsiselt positiivse laengu sain.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-19 10:11
Huvitav kas dr.Utha ka eraviisiliselt nõustab?
Kui jah,siis võiks sellest teada anda minu personaalsele kontole.
Aga millisest raitsist jutt käib?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-19 11:33
Vaevalt,et sa kedagigi tead.
Sa usud teadvat aga reaalsus on teine Utha,võid pettuda,samas aga üllatuda positiivses mõttes.
Kaadritaga olevat inimest ei oska lahata isegi selgeltnägija mitte.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-19 11:50
Sinul halb tunne tema laste pärast?
Ma olen tema vend.
Ta on igati tubli isa aga kas teil oli suhe Utha,et sa nii muretsed?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-19 12:06
Kuidagi tundub,et sa Utha diskrimineerid mind,teadmata ja tundmata isikut.
Ei oska isegi arvata,kus või millega sulle varbale astunud.
Kui ma kogematta kellelegi nt pohmas peaga valesti ütlen,siis aitab kummeli leotis,mille panen laubale ja heidan pikali,et järele mõelda ja tuleb juua melissi teed,see tavaliselt toob selged mõtted esile.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-06 21:23
http://arvamus.postimees.ee/2980183/anniki-lai-lastekaitsest-husteeriata
˅ näita rohkem ˅
2014-11-06 21:38
Pole vee uus lastekaitseseadus vastu võetud, ärge ärrituge asjata.
˅ näita rohkem ˅
1
2