Foorum
2014-09-19 19:57
Vaat,et sa kindlasti mind ära blokid.kotapojake juba tegi seda ja karjus tagant järgi et teda ei huvita minu hinded 1 ja võin edasi hinnata.Ei saa ju kui see hull blokkinud mind on.

Kas oled julge ja ei bloki ning on sul julgust saada minult hindeid 1 ka edaspidi,
Või oled sama julge nagu kotkapojake.
Vaatame. Vastaksin Sulle nii!
Loll oled ja selleks ka jääd!!!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2014-09-19 20:06
debiil oma mahlas siin jälle. statoili pakett päästaks Teid. mitukümmend päevateemat te siin teete veel
˅ näita rohkem ˅
2014-09-19 20:07
Loodan,et edaspidi sa hull kasutaja peetee mulle selliseid kirju ei saada ja hoiad oma energiat mujale, lao neid ühtesid nii palju kui aga süda lustib!
˅ näita rohkem ˅
2014-09-19 20:23
Räägiks õigete nimedega. Peetee ja M1515 on erilise ajuehitusega Imejaveltsi varikad. Ta ju muud moodi ei saa rahuldust kui siin ihas kõigiga sõdida. Tõesti mind need ühed ei morjenda. Kuid loomulikult ma selle hullu imejaveltsi varikad blokin, kui ta mulle ühtesid laob. Iha ju peab ka millestki elama. Velts aga vorpiku varikaid ja toetagu IHA.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-19 21:03
kotkas1 ega ei jõua neid hulle ja lollide nimesid õigete nimedega nimetada, neid nii palju juba sellel Imejaveltsil ja mida selliste hulludega veel suhelda. Minupoolne vastus on sellistele igavene blok ja jok, sellistega pole isegi, vaja suhtlust alustada, sellised on ühed vaesed värdjad ja muud ei midagi.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-20 10:09
Velts, lahe on see et sa viitsid neid variksid ikka ja jälle vorpida. Kui sa muud moodi rahuldust ei saa siis pead sama teed jätkama. Ja veel seda, et sugugi pole valus, kui uue varikaga minu kontole ühtesid laduma tuled. Ma lihtsalt muigan et oled jälle midagi korda saatnud. Sinu järjekordne varikas saab bloki ja uus ring võib alata. Nii lihtne see ongi.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-20 10:32
Imejavelts ma kirjale punkte ja komasid ei hakka panema sest lugeda sa invaliid nigunii ei oska sul ainult ühed ja kõiksugu pede augud peas ega siis ime pole kui sa nii hästi kõike tead ja invaliidist pedesid paned
kes need igaüks on kes 111 laob ainult sina ja su varikad mida sa hooksalt valmista pole näha et teised normaalsed inimesed siin massiliselt 111 laovad või mulisevad nagu teed seda sina aga olgu pealegi haigele värdjale ja invalidile peab andestama ega inimlooma sust enam saa nii et lase aga näppudel käia ja vorbi aga varikaid edasi jõudu ja jaksu sulle invaliid!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2014-09-20 15:12
Elame üle, mulle ladus M1515 ka hunniku ühtesid. Blokeerima ma ei vaevunudki hakkama, ühe kirjakese talle aga saatsin ja palusin tal seda teha oma piltidega konto alt, mitte varikontosid kasutades, siis oleks kõik fine. Antud hetkel olen vist ainus inimene, kes pole võtnud vaevaks ühtki kasutajat siin saidil blokeerida.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-20 15:43
Eksid, ka mina pole kedagi blokeerinud.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-24 01:22
Ka mina pole kedagi iial blokkinud, kuid tõsi, et postkasti avan küll vahest valikuliselt ja loen vaid nende inimeste kirju, kelle omi lugeda tahan. Aga õiguse ja võimaluse läbustada jätan kõigile alles!
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 17:37
Mis sellest siis on kes,keda blokeeris? Ka mina pole kedagi veel blokeerinud! Dargunov, uhkus ajab upakile!
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 18:15
Mina jälle vahepeal mõtlesin, et mida kurja tegin kasutajale kert70, et ta mind blokeeris?! Ei vaadanud vist isegi ta profiili mitte, rääkimata hindamisest või millest iganest. Siin foorumis pisut ringi tuuseldades on asi aga täitsa mõistetav, kuidagi nõrganärvilised mõned...
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 18:24
k6ige suuremad halenaljakad on need kes teenivad blokeerimise 2ra. aga leiavad kohe foorumis teema kuhu tulla sellest vinguma. j6udu ja edu vingujatele!
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 19:10
mind blokitakse, mina blokin, mis seal siis hirmsat. kedagi ei saa sundida suhtlema nende inimestega, kellega suhelda ei taheta.
˅ näita rohkem ˅