Foorum
2014-06-25 18:43
No kas tõesti siin saidil ei käi normaalseid neiusid? Ainult libud,kes raha tahavad seksi eest ja nii edasi.. See on ju vastik!!!!! Kas siin saidil tõesti teised ei käigi peale libude???
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 18:50
Ei maksa üldistada. Mina tean/tunnen siin väga toredaid inimesi, kes rahast juttugi ei tee. Hoia silmad lahti, ole aktiivne ja...küll siis leiab.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 18:51
Ma vahest käin,vahest olen libu ja vahest ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 18:52
Tore kui sina tead,minule kirjutavad aga ainult sellised kes tahavad pappi kohtumise est saada...kuigi ma ei ole kunagi tahtnud raha maksta seksi eest! Tundub et see koht on libude paradiis!
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 19:01
Tundub, et sinul siis "veab" selliste kasutajatega, minul mitte...
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 19:02
Kui paljudele naistele sa ise kirjutanud oled?
Või paned kuulutuse (mis, ära nüüd solvu, ei ole just eriti originaalne) ja ootad, millal naiste hordid tormi jooksma hakkavad?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 19:57
Kellele ma peaksin kirjutama kui kõik vaid pappi lunivad seksi eest??? Siin ju pole kedagi teist!!
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 20:08
Selline suhtumine ei saagi eeldada paremaid tulemusi.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 21:34
Kert, tegid konto siia ju kõigest kaks nädalat tagasi ja juba üldistad. Siin saidil on iga naise kohta viis meest, miks nad kõik peaksid sinule tormijooksma? Kui naine teeb siia konto, siis sajab tema postkasti kohe hulgi seksipakkumisi. Küll raha eest ja ilma rahata. Kui ta lisab ka pildi, siis võib nende pakkumiste arv ulatuda sadadesse. Ja need pakkujad ei jäta kedagi vahele. Pole tähtis ei vanus, ega välimus, loeb vaid, et on naine. Äkki on teenusepakkujatel sama taktika, või jättis sinu enesetutvustus neile lootuse kaotanud tegelase mulje.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 21:40
Iga uue kontoga on kuskilt 2 nädalat selline paanika aeg, siis stabiliseerub. Pildi vahetus annab ka nii nädala effekti.
Sellepärast pilte vahetataksegi vahel nii tihti.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 22:38
teemaalgataja liigub saidil vist silmaklappidega t6esti ringi. täiseti lapsik teemaalgatus ju. mida kuradit, et k6ik lunivad pappi. see on ikka väga suur prohmakas sellise üldistamisega! sellise väljendusoskusega ei leia teemaalgataja ei litsi ega normalaset naist.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-26 00:14
Tee vahet libudel,litsidel ja hooradel,siis algata teema.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-26 00:31
Asjatundja Raitsx teab kõike. Kas vargad tõid arvuti tagasi ja kohe siia targutama
˅ näita rohkem ˅
2014-06-26 00:39
Dragunovil on õigus, selline suhtumine ei annagi muud tulemust. Ja jfjm ning parmaleikin teavad, mida nad räägivad, mis sa tõesti mõtled, et nad on siin nii mitu aastat ainult litsidega suhelnud?

Sellised karjed kuulutuste rubriigis - ''litsid, litsid, KÕIK on litsid!'' ei muuda sind neile, keda sa tegelikult siia otsima tulid just eriti köitvaks. Milleks suhelda mehega, kes on veendunud, et KÕIK on litsid? Suhtle siis litsidega, palju õnne!
Lapsik, üldistav, solvav ja endast nii heal arvamusel, et kui ikka naised vesise suuga tuvumisjärjekorras pole, siis on naistes viga, ise oled ju KÕIK õigesti teinud.
Oled ikka tõesti või?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-26 01:12
Köik me oleme litsid.... Käin tööl, saan palka, peremees maksab, mina saan, peremees kepib, mina saan palka....vöi siis malka...... Aga kui armastus, siis on andmise ja saamise rööm.....
˅ näita rohkem ˅
2014-06-26 01:55
Üks asi veel - su profiilil on ''tutvumise eesmärk - seks'' Kõik, kogu moos. Seda sulle siis pakutaksegi, mida küsid, seda saad. Sa ei otsi sõpra ega kirjavahetust, pakkumine vastab nõudmisele.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-26 06:06
Bonabo,aitäh muretsemast,sain uue arvuti.
Veelkord teemaalgataja on vist noor ja roheline,varbale astuda ei soovi ag

a
ela,vaata ja koge ,siis hakka puterdama,hetkel paned sa pange.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-26 09:51
Kes raha eest ostetavate naiste hulga pärast tõsiselt muretseb, siis võiks ka panustada Eesti ühiskonna rikkamaks saamisse. Looge ettevõte, mingi välisturule, teenige suurt kasumit ja tooge see Eestisse. Loge uusi ettevõtteid ja töökohti Eestis, müüge toodangut taas välismaale ja tooge kasum Eestisse.
Kui riik saab rikkaks, siis inimesed on rahulolevad ja raha muutub vähem oluliseks. Naine tunneb end turvaliselt ja hakkab mehi valima mitte selle rahakoti, vaid iseloomu ja välimuse järgi.
Aga kaevelda, et miks naised ei tunne end turvaliselt ja otsivad raha, ilma ise selleks midagi ette võtmata, on tagajärjetu virisemine.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-26 12:21
Mina viin raha kirikusse, siis vaatan jumalat seinal ja silm läheb märjaks. Kui kirikust lahkun, siis kohe keppima, vötan kiriku seina äärest suusakepid ja hakkan keppima.....kuradi mönus on, ja pole uhtegi litsi....uks lits kunagi tuli vastu, aga sellele löin munniga vastu vittu ja keppisin edasi
˅ näita rohkem ˅
2014-06-29 19:25
Ma muidugi ei saa aru,miks peaks naine kõike tasuta tegema,naiste eest tuleb ikka hoolt kanda,kas kingituste näol või rahaline toetus.Võõra inimesega niisama seksida,no anna andeks.Võtku omale siis armuke ja mõne aja pärast saab aru,et ka see naine tahab mingit kasu saada sellest suhtest.Teine võimalus,võtku omale naine,aga ka oma naine tahab toetust saada.Lõputu ring,kõik naised tahavad midagi vastu ikka saada.Võibolla siis erandina purjus naised,üheöösuhted.
Mehed,toetage ikka naisi,olge ikka härasmehed!!!
˅ näita rohkem ˅
2014-06-29 19:42
a kes toetab mehi, kui nad end (noorelt) surnukstöötavad?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-29 19:48
Eem? Naised?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-29 19:51
Niimoodi ongi ok või - krapsti võõraga seksima? Miks üldse seda teha? Nagu vastutahtmist hakkad seksima, endale suurt ei meeldi, aga justkui peab ja puhta muidu seksida on kah hale.... Või olen ma milllestki rämevalesti aru saanud?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-29 19:52
Teemaalgatajale: käivad küll - siin pole aint litsid
Sul pole lihtsalt võtit ukse avamiseks
˅ näita rohkem ˅
2014-06-29 19:57
Pole mehed väiksemad litsid,kui naised,me oleme kõik vaid inimesed.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-29 20:09
Siin on arvatavasti neid l-naisi suhteliselt marginaalne osa, aga viimastele on siinoleku aktiivsus neid esile tõstmas ja aktiivsed ollakse, kuna see on ärimudel ja leht väljundiks. Aga teemaalgataja küsimus on pehme, seega ajaks niisama kägu edasi


Kas surnukstöötaja on elu kutse?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-29 20:11
Elu kutsub surnuks töötama? Vile ja saiapurukestega meelitab.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-29 20:17
eih, pigem naised, kaudselt. muudkui anna seda, võimalda toda. a kust raha saada? tööst. kuna ei piisa, rohkem tööd tarvis teha. hambad ristis. kuniks jalapealt läind. hea kui poolsajandinigi enam väljaveab.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-29 20:18
Väljaveab vaid surnukstöötaja?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-04 18:26
Litsidest on lihtne kirjutada. Korralikust naisest kirjutada on palju palju raskem.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-04 19:09
mida tähendab lihtne ja raske kirjutamine? jääb arusaamatuks, millele täpsemalt see väide toetub.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-04 19:36
Litsidest on vähem rääkida, sest räägitu hõlmab ainult tööalast osa, pädevust ja kutsesobivust, kas nii? Minu meelest on see kõige ebahuvitavam osa. Huvitavam on piiluda hoora sisse- hingeellu ja mõtetesse.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-04 19:56
Huvitav, huvitav. Mis seal kõrge aia taga küll ikka tehakse??
˅ näita rohkem ˅
2014-07-22 10:52
Vaatasin kuulutuste esimest lehte ja tegin kiire arvestuse. Naistest otsib kuulutuses sponsorit 4 kasutajat, lisaks on veel 4 neid, kel ankeedis märgitud sponsori soov (kuulutus oli neutraalne). Ehk siis 8 sponsoriotsijat.
2 kuulutajad olid transseksuaalidest homomehed.
2 kuulutajat olid tugevalt ülekaalulised.

Ehk siis 20 kuulutusest 8 on neilt, kes tahavad sponsorit.

Meeste kuulutustest nii esimesel kui teisel lehel oli otsesõnu rahapakkujaid 25%. Ankeete ma ei viitsinud vaadata. Paljud mehed olid oma kuulutuse postitanud mitu korda, nii et ilmselt ka neist on tasuta suhtluse otsingul vähem kui pooled.

Üsna masendav pilt.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-22 11:15
Tubli töö, brilla
˅ näita rohkem ˅
2014-07-22 11:43
Aga mida siin imestada? Kuulutavad ikka need, kes enda ärile reklaami vajavad ja teiseltpoolt need, kellel asjaga kiire. Normaalset suhtlemist kuulutuse kaudu otsima hakata, tundub veits kahtlase ettevõtmisena. Aga mine tea, äkki leiakski.
Naiste kuulutustest, mida pidevalt samadelt tegelastelt päevas paar lehekülge ilmub, pole küll midagi erilist leida. Meeste kuulutusi tuleb tunniga sama palju, äkki sinna on mõni pärl kadunud. Kuid ma kardan, et selliseid naisi on vähe, kes viimase päeva kõik kuulutused viitsiksid läbi vaadata. Piirdutakse paari viimase lehega. Keegi võiks väljamõelda süsteemi, mis sama kasutaja eelmised kuulutused automaatselt kustutaks.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-22 11:47
Lihtsam oleks lihtsalt seda piirang, et kuulutada saab vaid kord 24 tunni jooksul.
Lisaks võiks olla pidev järelevalve, et enesemüüjad ja seksi eest raha pakkujad suunataks teenuste rubriiki. Sellega on küll see häda, et mingi osa äritegelastest siin on kaunis nõrga kirjaoskusega ega saa tihtipeale sedagi aru, kuhu peaksid kirjutama näiteks naisi otsivad paarid ja kuhu paare otsivad mehed.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-22 12:25
See ajaline piirang poleks just kõige parem lahendus, sest eilset kuulutust võidakse juba vananenuks pidada ja uuesti kuulutada veel ei saa. Parem piirata kuulutuste arvu, et inimesed õpiksid enda järelt koristama. Praegu on mees-naist rubriigis üle 10000-de kuulutuse. Autoreid on ehk sadakond.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-22 12:34
Päris tore oli ühe teenusepakkujaga kaubelda.
Pikad kirjavahetused, aga tulemus kandis vilja-alla andis.
Soovis suuseksi ja tavaseksi eest alguses 50 eur ja lõpuks saime kaubele 20 eur.-ga
Pakkuja pidi siiski pettuma kuna ma kohale ei ilmunud. Sorry.
Mis teha, kui kauplemisest saadud rahuldus oli nuditavam, kui oleks olnud pakutava teeenuse kasutamine.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-22 12:34
No kui eilne kuulutus on vana, siis kirjutadki uue täna, 24 tundi hiljem.
Aga mulle jääb arusaamatuks, et miks peaks päevas üle ühe kuulutuse samasse rubriiki püstitama? Et otsid hommikul pärastlõunaks keppi ja pärastlõunal õhtuks-ööks? Kui palju ettevõtmisi läbi iha portaali ühte päeva ikka planeerida annab?
Praegu mingid tüübid viskavad täiesti läbustavaid tüüpi "kuulutusi üles ja lisavad sõna spons. Kui süsteem nende eelnevad automaatselt ka kustutab, siis see ei takista neil uuesti ja uuesti ja uuesti sama jama postitamast. Ehk siis muutub vaid see, et kuulutustes juba leht-paar tagapool ilmuvad normaalsemad tekstid. Aga miks need normaalsed ei võiks ilmuda kohe esimesel lehel? Miks mitte sundida inimesi mõtlema, mida nad kuulutavad?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-22 13:51
kuidas seda nüüd öeldagi... teenusepakkuja on huvitatud, et tea kuulutus oleks pidevalt pildis ehk siis esilehel. seega ta ka uuendab seda tihti. sama ka nende massaazide jne kohta. eks ole seal "Teenused" rubriigis ju koguaeg ainult ühed ja samad kuulutajad.
meeste kuulutustest...nooh, kui alumine pea ülemiselt võimu võtab, ülemine on ka kenasti alkoholiga uimastatud, siis...joodiku järjekindlust me teame ju kõik siis lubataksegi maad ja ilmad kokku, ja et ikka kõik aru saaks, siis korduvalt.
˅ näita rohkem ˅