Foorum
2014-05-24 19:19
Uskumatu, kui rumalad vöivad möned naised olla..aga mis siis arvad, kui lähed ka siit eestimaalt ära, kas sa ei arva, et tömban sinu ilusa perse alt pingi ära...... Mis siis teed, kui ma olen nats, nagu keegi siin suvatses öelda, siis ok, sa vanamutt ei tooda siin midagi ja lähed ahju..... see oli nali ja ma pole mingi nats aga ja, ma hoolin oma eestimaa eest ja tahan, et siisn oleksid juured....Kui tahad, et oled vaba ja sinu lapsed jätkavad vabadust, siis selle eest peab vöitlema, mitte pögenema vällamaale.....see oli minu möte ja veelkord, ma ei ole nats
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 19:22
Uskumatu, kui lollid võivad olla haritud inimesed!! Maksa mulle 1200 eur puhtalt käe peale, maksa mu üür, vesi, elekter ja voilaa--ma olen eestis tagasi!! Nii armas et lolle ka keegi märkab!! Ma olengi liiga palju lolle haritlasi näinud..
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 19:30
tuule.. jah ära mine välismaale, ära välismaiseid puuvilju söö, ära välismaist kodutehnikat kasuta, ära välismaist autot osta, ära välismaist arvutit kasuta, söö lauda tagant kardulat, saumikser tee vanast harjavarrest, televusser 5 liitrisest purgist kus kärbsed sees (loodussaade) aga auto sae välja vineerist ja pane kodumaine pisuhänd kapoti alla jooskma, arvuta näppudel ja kirju saada tigupostiga. ole terve murumüts. sieg heil!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 19:34
Kuidagi tuttav jutt, see nats! Ma olen kuulnud kunagi, kui keegi sõimas teisi natsideks..Lubades maha lasta, küla, kus ma elan põlema panna,mind sõimas põdraks..Ja ennast nimetas uhkelt binladeniks, kes kõik oma teelt hävitab ja et ta olevat palju inimesi tapnud ja tapab veelgi..Selline oli siis kõrgharitud inimese jutt telefonis"! Aga matsiks sellist ju sõimata ei tohi--siis oled loll vanamutt! Tead jobu! Ma mäletan sind veel..Kuigi me konflikt oli mitu aastat tagasi!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:07
Oookei, arutame seda asja natuke. Kuigi see on kuramuse libe teema ja keegi võib valesti mõista.

Pmst on tegelase mõte õige. Selles välismaale mineku osas. Põgenetakse minema. Mis meist siis lõpuks järgi jääb sedasi?
Aga samas noh üks suur euro rahakatel, nii et vahet ei ole kustkohast ja kui suure kuhjaga sa seda täidad.

Krt see on nii tobe teema.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:12
Tobe teema jah ja ega sinu sõnavõtt targemaks ka seda ei teinud.
Kui põgenetakse, siis ometigi millegi eest?
Kõigepealt niisiis põhjus.
Alasti patriotism ja ''sööme kartulikoori'' ei toida enam. Kes need kartulid siis endale saanud on, mis koorte sees enne olid?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:15
Järgmine kellel sügeleb või?

Miks kõik ei põgene?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:16
Pole midagi libe teema ju! Teema tehti lausa minu jaoks..Ma olen jah loll--mis siis?? Jätsin selle Eesti--mis siis?? Pooled lapsed ka kodumaalt läinud--mis siis?? Pooltel lastel on lapsed ka ,,pooltel veel ei ole--no ja mis siis! Olen seal, kus kergem on ja parem on..Kartulikoori ma süüa nagu ei tahaks..Neid söögu need, kes kunagi miljoneid tasku panid ja nüüd pankrotis! Paras neile!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:18
ja mina ei p6genenud vaid lihtsalt lahkusin sinna kus tundsin end rohkem omana.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:21
Põhimõttelisuse küsimus lihtsalt.
Tiblad tunnevad ka siin omana, ometi ei taheta neid siia. Siit saaks paralleeli tõmmata. Kas Eestlane mujal riigis või tibla meie riigis.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:22
Kas nälga surnud märtritest on midagi kasu? Riigile on pigem kasulik kui üleliigsed inimesed minema lähevad.

Aasta tagasi käis Soomes kõrge Rumeenia riigitegelane kontrollimas, kas tema alametest kerjustel on inimväärsed töötingimused. Seda saab riigi hoolitsuseks nimetada, aga mida teeb Eesti riik?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:23
Ühe koogivomiga oleme tehtud või, et kõik peavad ühtemoodi käituma? Patriootlik masohism on viimane asi, mille pärast siia jääda, aga põhjuseid on tegelikult nii siiajääjatel kui äraminejatel ühtemoodi palju. Mu siblingutest on pooled siin ja pooled ära, neist pooled ei tule enam tagasi (meid on palju, kõvasti enam kui tavaks). Kas nad on milleski süüdi?

sina kasutasid sõna '''põgenemine'', mina tahaks teada põhjust, mille eest põgenetakse. Oma peres kuulen vastust ''elu lihtsalt läks nii''.

Aa - muide, sügeleb jah. Grillvardaga sügan. Pole kellegi asi, mida
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:23
Välismaal olles ei saagi tunda end omana..Aga omana ei saa ka tunda end Eestis--kahjuks on see nii!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:27
Yli. Võta ussirohtu, kui sügeleb.

Njah, siin on erinevaid põhjusi nii kuramuse palju, ei saa jäigalt seisukohti võtta. Vaielda siin ka ei ole millegi üle.
Puudub, ka ülevaade endise nsvl'i maade arengu üle, et Eestiga seda võrrelda.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:28
Väga ilus soe ilm oli täna. Ja teie siin olete pool foorumit täis kirjutanud?
Omana olete sõprade seas. Neid võib olla nii siin kui seal. Rahvusriik kui selline sureb varem või hiljem niikuinii välja.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:28
oleneb kus, sirru elan saksamaal, sakslased teatavasti on suhteliselt r66mus rahvas. tänavailgi hakkab silma, morne nägusi praktiliselt ei olegi. möödunud suvel käisin korra eestis, nädal tundus igavikuna kahjuks. vähe sellest, et poes hinnad tundusid kolossaalsed, ka inimesed tänavail tundusid rahulolematud, üksk6iksed. ma ei tea mis imevägi see küll olema peaks, et tekkiks soov alaliselt naaseda kui ei t6mba isegi selleks nädalaks enam sinnakanti.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:29
Miks "põgenemist" kasutasin. See, kui ei tea tagamid, siis tundub põgenemisena.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:31
Tola. Äkki on hoopis kirbud?
Mis võrdlemisse puutub, siis võib alati võrrelda rumeeniaga (oi, meil läheb hästi!) või norraga (sussssss.....).
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:33
Tagamaad?? Ma arvan et mingi miljonär ega riigikogulane ju ei põgeneks! Minnakse ikka raha pärast..Mingi 350 euroga ära elada on mõnitamine.Ja kes on hakkajam , see ka läheb! Miks ma peaks sööma mingit naadi või nõgesesuppi, kui piirid on lahti ja vabadus minna! Ma ei ole eesti patrioot ja pole ka lastest kasvatanud patrioote..No "tallinki" firmas ju orjatööd ei teeks, kui soomes on palju rohkem aega, parem palk, normaalsem elu üldse!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:34
aga mina jäärapäine. sündisin siin, elan siin, suren siin. punkt. olen olnud mujal, aga alati olen tagasikippunud. kui sissetuleks on väikse, elan kitsamalt, aga elan siiski. lihtne. puudusest tulnuna pole puudust raske taluda.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:36
yli. Mis sa siis sõidad siin tagumkupeal ringi. Vat, kui panen liivapaberi põrandale, siis koridori otsa jõudes on ainult kõrvad järgi.

Ilmselt see on generatsiooni põhimõtetes kinni. Vanemad on harjunud raskema eluga ja nooremad aga vaatavad kuidas paremini hakkama saab.

Naiste lollusega pole siin midagi pistmist.
Võite jätkata....
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:38
Vaba! Ma ka jäärapäine ju ja nii kange olin, et jätsin kodumaa, kui lapsed kodunt läksid..Vahel on ka selliseid jäärapäid
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:39
Need naadi ja nõgeseseupid olla päris kasulikud. Igal juhul etemad kui hamburgerid ja friikartulid, mida rikas elu läänes pakub.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:41
Parmaleikin, mina armastan sind ka Loodetavasti saan sulle midagi samasugust kunagi soovitada, ootan innukalt.
Naiste lollusega pole siin tõesti rohkem pistmist kui teemaalgataja luuludes.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:41
aga, oma vabatahtlikust sunnismaisusest hoolimata lapsi ma juurde tegema ei hakka
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:41
ja miks arvab keegi, et läänes süüakse vaid kiirtoitu? rikkam elu v6imaldab paremini toituda, see on t6si aga ei pea selleks mis näost sisse ajada just see 6liplönn v6i plastiksai mida mainiti
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:43
No kunagi sai neid ka söödud tõesti..Valikut ju polnud ja polnud ka iha-t., kus kerjamas käia Polnud "kodutunnet", kes ka mu 4-le lapsele oleks ehitanud pesemisvõimalused..Aga me olime sellega rahul, mis oli ja lapsed õppisid vähemalt tööd tegema ja üksteisest hoolima..Kuigi--ju see nad ka kodunt põgenema lõpuks pani
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:48
Päris paljud neist "kalevipoegadest" ajavad, Yandex.
Ma pidin guugeldama, et teada saada, milline naat välja näeb, pean häbiga tunnistama. Aga päris huvitav tekst tuli välja. Naadis olla palju E-vitamiini ja C-vitamiini, eeterlikke õlisid ja antioksüdante. Naadist valmistatud toit on kergesti omastatav ja puhastab organismi. Aitab seedimisprotsessi tasakaalustada. omastada paremini nii valke kui süsivesikuid. Noored lehed toiduna-teena soodustavad liigse vee eemaldamist organismist, parandavad samal ajal seedeelundite tegevust (lahtistavalt), kõrvaldavad põletikud (reuma, podagra, liigese põletik).

Kurat, hakka või ise suppi keetma!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:49
Ega see teema nagunii on metsas.
Lahendaks ühe teise asja ära.

Ylikylm. Mis probleem sul minuga on?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:50
brilla! Mul on selline hea töö, et ma olen juba kell 9 hommikul vaba ja siis vedelen ma päikese käes..Mul nahk juba nagu shokolaad Nett ka kohe lähedal, kui viitsin olla siin On saun üle päeva ja on järv sauna juures..
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:55
Parmaleikin- pole mingit probleemi, ausalt. Kas ma olen sulle liiga teinud? Meelega igatahes mitte.
Miks sulle tundub, et on probleem?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:55
Sa nahavähki ei karda, Sirruke?

Spinat + nõges + naat oleks tõeline vitamiinipomm. Pean ära proovima.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:57
Ylikylm. Siis on hästi kui probleemi ei ole. Ma ei viitsiks seda teemadest-teemadesse, isiklikke lambi ärapanekuid tegema hakata. Eriti, kui pointi pole.
Hea, et selle praegu ära klaaritud saime.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:58
Minu eas ja karta nahavähki?? Mine nüüd! Ma ei karda midagi ..Ma käin ka üksi metsas pohlal sügiseti, kui karud külas ringi tuiavad nahavähist pole ma veel aru saanud..Sama sile, nagu olin 20-selt Ja kui tulebki see vähk--pole kaotada ka enam midagi
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 00:01
Paistab, et Brillamento leidis endale uue hobi
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 00:02
No kui karud tuiavad külas, siis ongi hea metsas sel ajal olla pohlal.

Muidugi sõltub, et mis karud. Kas sellised armsad mõmmikud, nagu Kivirähki ussisõnade raamatus, kes iga näitsiku ära võrgutavad?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 00:02
sirruke, ma tean ühte, kes oli mõnevõrra kõrgemaski eas kui sina ja suri nahavähki. lõpp oli kuradi piinav...
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 00:02
Jah, tervisliku toitumise. Äkki hakkan varsti jooksmisega ka tegelema?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 00:04
ano--ma võin talle retseptigi anda.. Naadi ja nõgesesupp on tegelikult tõesti päris hea..Nats kartulit, nats porgandit, naati, nõgest..no lemmiktoit just ei ole, aga raskel ajal on päris hea.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 00:05
Spinat on peenutsejatele, tõeline rohusööja teeb nõgese-naadi-hapuoblikasuppi, linnamehed. Joob kõrvale nurmenukuteed või võilillejuurekohvi ja magustoiduks limsib sipelgapessa pistetud lepatikku. Lapsena sain vanavanaema käest neid kõiki eksootilisi maiuspalu proovida.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 00:06
Mul eriti rasket aega ei ole. Tervis on ka korras. Aga see vitamiinide segu kõlas kutsuvalt.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 00:07
Brill, kas tahad oma kabeda kanni veel kabedamaks trimmida? Kanninäpistajaid naisi ei karda?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 00:08
Ei hirmuta siin mind piinava vähiga!! Surra võib, aga piinelda ei tahaks Ma kogu aeg olen tahtnud, et oleks Eestis eutnaasia lubatud..Ma teeks kohe sellise lepingu,kui vajadus tuleb..Aga see on tulevik..Täna ma olen 30 km jalgrattaga sõitnud kokku..Saunas käinud, tööl käinud, päikest võtnud..Ja isegi ihas käinud..Mehi pole ainult kuskilt võtta--see kurvastab natuke
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 00:09
Ei karda, niikuinii keegi ei julge. Korraks otsa vaatavad ja jooksevad.
Ja ma ei taha kehaehituse pärast, vaid selleks, et 40 aasta pärast ka elus ja terve olla. Samuti hakka smind huvitama, et mis maitse ühel umbrohul on?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 00:10
yli! Me panime lapsena sipelgapessa nurmenuku varre ja siis limpsisime seda
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 00:11
Brill- oled kindel? Julged testida?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 00:12
sirru, me panime kooritud puuoksa
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 00:13
Rohtu küll. Sipelgad jätan vahele. Lähen ostan parem hea tüki liha poest.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 00:15
vot see viimane lause oli juba arusaadav isegi mulle.
muidu räägite nagu jänesed.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 00:16
Kooritud lepatikk. Magushapu..
näh, isu tuli selle järele lausa.. kustkohast sellist tellida..?
˅ näita rohkem ˅