Foorum
2014-03-01 21:28
Suvaliselt, nii kuidas parasjagu kirjapildis välja kukub. Ei ole kindlat määratlust.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 21:31
Sirruke, see sõltub mehe vanusest. Tädi on, või tundub mehest vanem.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 21:38
Mehe vanusest?? Mõni mees paistab oma passis olevast vanusest tunduvalt vanem..Vanus ei määra küll midagi..
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 21:40
Sirruke, mõtle!
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 21:46
Mida ma peaan mõtlema?? Ma pole ammu ennam seda meelt, et mees PEAB vanem olema..Vot ei pea...Ja ma ütlen--kui mees oma vanusest ikka 10 aastat vanem välja paistab?? Ju siis on ta minu silmis lihtsalt vanamehepäss.. Ma pole psühholoogiharidusega ja läbi lillede rääkida ei oska!! Seda võid Uthaga katsetada-.-ma tahan lihtsat seletust--maakas nagu ma olen
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 22:12
Sirruke, ma ei rääkinud ju üldse sellest, milline mees väljanäeb, lihtsalt neljakümne aastne naine on kolmekümnesele mehele tädi ja viiekümnesele tibi. see on lihtne matemaatika ja psühholoogi haridust ei nõua.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 00:21
hunt ei pelga, kui lammas peeretab
selline vanasõna
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 00:55
Ühe laupäevaga seitse lehte ja natuke peale täis kirjutada ...

Ma hakkan seda 2karvase sõltuvusteemat mõistma.
Kevad on! Te näiteks jalutamas ei taha vahel käia?
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 01:15
"arvamusliidrid" avasid oma huumorinurgakese. Kunagi oli Pikker üks igavesti armas paberkandja.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 08:55
Oi Bril, sa ei tea, mis ma annaks, et jalutama saaks
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 09:39
Ma olen alati öelnud, et enne kui hakkad käeraudadega jamama, vaata, kus võti on
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 12:49
Mul on kõik barlanksis. Tegin 250km pikkuse jalutuskäigu looduses, paar postitust, natuke suhtlust. Norm täidetud.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 19:10
Komakoht! Mis sel arvamusnurgakesel viga on? Ei pea ju lugema, kui häirib! Igaüks ei oska sõna võtta iha Tissi ja tillii pikkuste valimistest!! Las valivad need, keda see huvitab..Ma ei lähe sinna kaagutama..Nagunii on siin asjalikke teemasid nii 100-st 1--mitte rohkem..
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 19:21
Sirruke, iha.ee on pseudomaailm. Siin ei saa mittekunagi olema mitteühtegi arutelu, mis tugineb päriselule. Nood kes üritavad seda teha, nood satuvad põlualla. Siin peabki ajama mingit teoreetilist umbmäärast läbu. Ehk siis teisisõnu see kõik mis ei mahu pärisellu, tuleb siia toppida. Vot.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 19:35
Tundub jah et sul on õigus..Ajaks ka umbmäärast läbu mingite ring-glub-ide ja veel mulle tundmatute asjade kohta--aga pole veel niipalju iha-haridust Vot täna oli meil siin nett ära ja päris hea oli..Lugeda raamatut,,teha kätele võimlemiisharjutusi,,magada natuke ja tööd teha natuke..aga nii kui nett tagasi--kohe ikka vaja siia joosta Sõltuvus..
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 20:32
Sirruke, müts maha Sinu ees. Ma pole veel kuulnud, et keegi end iha-sõltlaseks peab. Kuigi olen kindel et neid siin on ja mitte vähe. Tubli naine oled, et igale poole jõuad.

Edu ja õnne Sinu valitud teel!
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 20:46
Kallake! aga on ju sõltuvus, kui hommikul vara ärgates--juba enne tööle minekut võtad kohvitassi ja avad iha-portaali Ja seda miitte selleks, et seksi otsida Tunnistan jah et olen sõltlane...Kusjuures kõige rohkem just loen foorumit..Jututuba pole minu jaoks..Kunagi ammu 1 korra käisin ja tulin sealt tagurpidi tagasi
Ma kord hakkasin mõtlema, et iha on nagu suitsetamisega alustamine..Kui selgeks saad suitsetamise--siis pole seda enam kerge maha jätta..Peab olema ikka tugevat iseloomu..Nii ka siin..Suitsetamine on loll harjumus ja eks seegi siin---pea sama
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 21:23
Iga teema, varem või hiljem, ammendab end. Minumeelest on täiesti mõistlik ammendunud teema kustutada. Kui keegi tahab kustutatud teemasse, temale olulist mõtet, lisada või jagada, saab ta alati teha, omas võtmes, uue.
Vaatasin, et päevateemasid näitab 47 lehte ajas tagasi aastasse 2009. Kes neid loeb või kellele need korda lähevad? Kõik siin ilmas, oh kõigile teada üllatust, on muutuv.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 21:27
Vot just..Minu meelest on ka nõme tuua kuskilt 5 aastat vana teema välja..see on nagu surnu üleskaevamine--et vaatame, palju on säilinud...
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 21:29
Mõte polnudki selles, et teemad peaks igavesti püsima, aga elava teema kustutamist ma küll ei poolda. See on nagu elava inimese mahamatmine, et küll ta niikuinii oleks varsti ärasurnud.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 22:04
ma olen jotikaga nõus....üleüldse - mida imet on vaja foorumisse kirjutada, kui hiljem hoolega kõik kirjutatu kustukaga maha nühitakse? kui hiljem oma teksti pärast häbi tuntakse, siis võiks näpud üldse klaverist eemal hoida...
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 22:07
Ok,olen nõus..lihtsalt hakkas liiga isiklikuks mõni asi minema..aga näed, naabrineti--vahel ei saa kohe eemal hoida klaviatuurist neid näppe.. aga eks ma olengi selline nn."mustlase püss"..
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 22:10
sirruke, sa ka kustutad või?
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 22:12
Ma juba mõtlesin ka oma algatatud teema kustutada, kuid tundub, et see pole hea mõte. Mine tea palju neid teravaid nooli peab pärast välja kannatama.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 22:12
mina jah..vahel isegi kahetsen natuke..aga ainult natuke...Teema võttis jah liiga hoogu...ma vist sattusin paanikasse--arvasin et pole niipalju kaasarääkijaid Ja ma kustutasin..
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 22:15
ära siis teinekord enam kustuta, sind on alati hää lugeda. mul tõuseb ikka suunurk ülespidi, kui su tekste loen
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 22:23
ei, neti...ma juba jotilt sain noomida ja päris korralikult..Praegu peaks magama minema..eile öösel oli jube valu käes--ei saanud magada..eks ma mõtlen midagi välja..
Kallake--sa mees..sa oled paksema nahaga..las teema olla
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 22:29
Noh minu teema «Eneseimetejast Ketr70» pole ehk enam nii aktuaalne. Kuid olgu pealegi. Kustutada jõuab alati.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 22:29
las need teemad olla jah...
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 22:33
Sorry, ikka Kert70 on õige.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 22:43
Kustutamine ............kindlasti mitte isiku tugevuse tunnus.........no oki, juhtub aastas korra, kuid kui juba iga kuu, siis......
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 22:45
luukera ka tagasi--elusalt ja tervelt ma olen jah nõrk--virtuaalmaailmas..aga reaalis minust tugevamat on raske leida
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 22:45
mõni ühe käega kirjutab, teisega kustutab...
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 22:47
sirruke ära nüüd selle ühe korra pärast põe
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 22:54
Aga kui teema on juba mõni aasta varjusurmas olnud, kas siis ikka on enam mõtet seda üles soojendada. Kes enam seda üldse mäletab, või ajaloo huvides tuleb seda jäädvustada tuevastele põlvedele. Saavad ehk teada millega nende vanemad tegelesid.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-02 23:05
kui teema on tehtud konkreetselt selleks, et keegi hammaste vahele võtta ja lõputult järada, siis olen küll kustutamise poolt....

kui siia konto tegin, siis tuhnisin päris huviga foorumi arhiivis. sai isegi mõni põnevam teema üles tiritud...imestasin tookord, miks see paljudele ette jäi....
nüüd enam ei imesta millegi üle....
˅ näita rohkem ˅
2014-03-03 06:36
Postituste kustutamine teemadest on ka huvitav fenomen, olen ka neid vanu foorumistoorisid lugenud ja teinekord üsna suures arusaamatuses näinud kuidas mõni vestleja tihedat monoloogi peab.. ja siis jagan ära, et teine vestluse osapool on oma arvamused lihtsalt sealt vahelt ära kustutanud.
Muigama ajab, tekib tunne nagu oleks keegi pärast dispuuti hakanud hõikama:''mina ei ole seda öelnud, mina ei ole seda öelnud!''
Siis muudkui mõistata - keegi ju ometi ütles, kes see naljanina on, kes nüüd oma sõnu häbeneb?
˅ näita rohkem ˅
2014-03-03 07:51
enam ei pea mõistatama ka mina teen seda - üks teie naljaninadest, kes patustab vahel ebareeglipäraselt nn reeglite ja tava vastu ja enda kirjutisi kustutab ja kujutate te ette seda häbematust - ma isegi ei eita seda, et olen kustutanud
ei ole mina veel oma sõnadest taganenud ja neid (ennast) eitanud. häbi tundnud olen küll, häbitunne on normaalne aga häbi pärast kustutada? see, mida keegi oma ajast ja arust postitustega teeb, on tegija vaba valik. tema otsustab selle üle, kuidas ta neid käidelda tahab - kas läheb taaskasutusse või....
poor good guys/girls. said Å¡oki? who cares.
või lubate uskuda, et keegi kogub oma arhiivi jaoks vanu stoorisid? ma ei usu, et head raamatud raamatupoodidest otsa lõppenud on.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-03 12:49
No ma räägin koguaeg et virtuaalne maailm laseb olla kesiganes tahad ja teha midaiganes tahad.
Eks proovige päris elus midagi kustutada ja või ignoreerida. Ega hästi ei õnnestu. Või mis?
˅ näita rohkem ˅
2014-03-03 13:16
Kustutada päriselt jah ei anna päriselus--ignoreerida ikka saab..Kuigi--ka päriselus on olukordi ja ka inimesi, kes on mälut pühitud..
˅ näita rohkem ˅
2014-03-03 16:24
päris elus ignoreerida? õnnestub
˅ näita rohkem ˅
2014-03-03 17:37
Ma ei pidanud kedagi nimeliselt silmas.
Ei tulnud isegi selle peale, et seda eraldi ära mainida.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-03 17:49
Muidugi õnnestub päriselus ignoreerida ja isegi mälust kustutada. Aga teate küll millega see lõppeb.
Kinnises valges ruumis, vahid lakke, käed seljataha seotult.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-03 18:01
Kas just nii hullusti .. mõnikord võib sellise valikulise mäluga isegi riigikokku jõuda.
Päriselt pole tavaliselt tegu muidugi valikulise mäluga, vaid mälu valikulise kasutamisega otsuste tegemisel ja teistele mälusalvestiste taasesitamisel.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-03 19:01
Utha! Miks mitte? Ignoreerida on võimalik!
˅ näita rohkem ˅
2014-03-03 19:16
Päriselus ignoreerida? ... Õnnestub küll, kuigi alati mitte saja protsendiliselt.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-03 19:40
siin on palju kergem ignoreerida, kui päriselus
˅ näita rohkem ˅
2014-03-03 19:49
Kergem on kindlasti, aga paljudele käib ka see üle jõu. Tegelikult see ongi vist soovimatus ignoreerida, sest reaalis tuleb liiga palju allaneelata. Siin siis makstakse kätte.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-03 19:51
neti--kindel see, et siin on kergem..Aga mitte alati! Eriti, kui tehakse varikas ja hakatakse sealt uurima..Ma tavaliselt mängin lolli kaasa..Teen näo et ma ei saa aru, kes oled Või räägin seda mida ta kuulda tahab--või meelega seda, mida teine kuulda ei taha..Ma olen alati öelnud, et lolli saab mängida ka 1-lt kontolt Mul ka suht pikk iha kool seljataga
˅ näita rohkem ˅
2014-03-03 19:54
ma tavaliselt sellistel puhkudel ignoreerin
˅ näita rohkem ˅