Foorum
2014-03-01 14:57
lytta! ma vabandan, aga ma ei mõelnud küll sind..ma ei mõelnud kedagi konkreetselt..Vabanda--kui see tundus nii!
Jott! Meeste kollektivis töötades ongi kõige õigem olla "kesksoost"
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 15:00
Kuradi kahju, et teema kustutatud, ei saa üle lugeda. Äkki ma sain millestki valesti aru
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 15:03
jf, kas sinu arust peaks naine tundma ennast kuidagi erilisemana siis, et meeskolleegid ilast tilkuvate suudega teda treipingi taga vahivad ja arvama, et see, et teda vahitakse rohkem kui naaberpingi Ludat teeb temast.... parema "naiskollegi"? kuna tal on „keha“?
kõlab nagu seksiga meestega manipuleerimine. sobib, kui teisiti oma tahtmist ei saa
kust te neid teadmisi hangite.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 15:11
Utha! Ma küll ei solvu, kui mind kesksoost olendiks peetakse...Oma praeguse töö juures ma seda peaaegu et olengi
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 15:25
sirruke, kes solvumisest rääkis? veider ju mingi mehe suust seda kuulata, kuidas sa kesksoost oled
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 15:32
ma arvan, et dr Mihkanile pakuks ka huvi seda lugeda, mida te arvate.
las teine naerab ka siiralt natuke las kirjutab retsepti. minu ihuarst
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 15:43
Ma küll ei näinud mingit hüsteeriat ega ära panemist arutelus teemal radikaalsed isiksued töökollektiivis ja näited milliste filmitegelastega sellised sarnanevad.

Kummaline arusaam, pigem oli huvitav lugeda Lytta ja Anonyymuse arutelu. Kes selle arutelu enda kritiseerimiseks luges, siis vist sai ehk tõesti sellest valesti aru. Eks Anonyymi poolt välja toodud mõte, sellekohta, et eks igaüks, kes tunneb ennast ahistatuna just ise see ahistaja ongi, peab paika

PS! Utha, kas sa oled Mykhani alluv, et ta võiks sulle iseloomustuse kirjutada?
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 16:05
kas ma peaks sama tasemega vastama
muidugi alluv, aga tema allub mulle ka. kui tead neid alluva (bottom-top) mänge mängime, et tema on peasotsiopaat ja mina tema alluv sotsiopaat. natuke ahistamist on ka rollis sees.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 16:10
On tunda jah, et keegi on teema jälle väga isiklikus pööranud

Kuig mulle pole Mickhan kunagi tundunud sotsiopaatilise isiksusena, pigem vastupidi, kordi sotsiaalsem. Aga see selleks, pelgalt tähelepanek.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 16:15
Utasheeba firma toimiks.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 16:15
"kuulge mutid, jahtuge maha ja antke endale hetkeks aru sellest, mida te räägit raske jälgida"

"kellegi verejanu siin segab ehk teistel arutelu rahumeelselt arendada ja seda vastastikku lugupidavalt teha."


Soovitaja võiks ise ka vahel natuke peeglisse vaadata, jätaks professionaalsema mulje



"kõik, mis jääb professionaalsest käitumisest väljapoole, on töökeskkonda sobimatu. "
"appi. keskksoost isikusse?"
"kõlab nagu seksiga meestega manipuleerimine. sobib, kui teisiti oma tahtmist ei saa"
"utha on suur tööpagas, ta on töötanud mitmesugustes kollektiivides - nais-, mees- ja ka sega- ja saab suurepäraselt neis töötamisega hakkama"

Ühesõnaga, jutu järgi suur professionaal kes omab suurt töökogemuste pagasit ja saab igas keskkonnas hakkama. Samas tunneb ennast väga puudutatuna kui teda kesksooga võrreldakse, ning sisimas ikkagi soovib seda seksuaalobjekti olemust
Kokkuvõttes on tüüpiline eit kes ei tea ise ka mida tahab ja kelle ebastabiilsed tujud vahelduvad vastavalt kuuseisule
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 16:16
seda arvad sina. tegelikult ta märatseb ja mässab sisemuses, seda ei ole näha nagu mina. me oleme tegelikult 2 in 1.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 16:17
Ps. lugedes antud teema algusest lõpuni korraga läbi, siis jääb mulje, et mõni tunneb ennast ikka pea igast kommentaarist väga puudutatuna.
Huvitav kuidas sellised inimesed elus hakkama saavad? Iga sosin ju tööl, tänaval või trammis, jätab neile mulje nagu räägitaks teda taga või naerdaks tema üle
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 16:19
Sa Natuur peaks jääga masseerima vahest.
Vana pruut ja armastus.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 16:20
te ei oska isegi enda üle naerda. vaesekesed. kuhu teie lõbusus kogu aeg kaob
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 16:25
kui keegi siin luup taskus kogu aeg mu postitusi jälgimas poleks, siis oleks tal praegu paremat teha ja kargaks kuskil mingit mäkra. aga ei.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 16:32
Siinne teema pole algusest peale olnud huumorinurgake, pigem siiski keskustelu töökollektiivsuse võrdlemises ja omade arvamuste avaldamises, selles osas. Aga paraku see lühikokkuvõte tabas ju märki.

Mis aga U ja M sarnasusse puutub, siis minu isiklik nägemus on see, et te olete nii erinevad nagu öö ja päev. Miks ma seda arvan, selle jätan enda teada. Tegelikult tuli see juba siinsest keskkonast ja foorumist hästi välja.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 16:48
Sheeba tegi avastuse,mees ja naine on erinevad,kui öö.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 16:51
Kui utha tegi avastuse, et mees ja naine on 2 in 1 , siis mina pidasin silmas iseloomude erinevust ja sotsiaalset käitumist
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 16:57
Iga veidi rohkem foorumis liikuv isik peaks juba teadma, et hiljemalt teisel lehel läheb iga teema läbuks ja huumoriks ära

Utka, ma lihtsalt lugesin korraga kogu teema läbi ja sinu sõnakõlksud jäid ilusti silma ja sealt luges väga ebastabiilse mustri välja
Huvitav miks mõni mäger siis sind ei karga, et ka paremat teha pole kui siin kilgata

Sheeba, kuidas see erinevus siis välja paistab? Tahaks ka teada
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 16:59
Nature, kas sa pead silmas kahe erineva isiku sotioloogilist käitumist?
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 17:37
Läbustaks ka natuke. Ma ei saa üle ega ümber kallist Utha-st. Īfim mainis siin, et ta pidavat olema kesksoost. See siis tähendab, et on nagu naine, aga käitub mitte naiselikult. Nii mõistan mina seda terminit. Ja tegelikult juba Utha ka ise mingis teemas kirjutas, et ta mängis lapsena mõõkadega. Kui nüüd Uthat lähemalt uurida, siis tõesti vahest tekib tunne, et ta on see, kellena end eksponeerib siin. Ja nimelt mehine naine, kes ei tunnista kontsi, meiki ja seelikut. Ta krimpsutab nina kõigi peale, öeldes, et nad on endale klounimaski ette pannud. Ja Utha arust näevad teised üleüldse odavad välja. Küll aga võib Utha olla väga tark ja laia silmaringiga. Selles ma ei kahtle. Ta veedab suurema aja ennast arendades, pidades vaimseid väärtusi alati kõige olulisemaks. Temasugusel võib olla probleeme suhte hoidmise või loomisega. Sest temaga olles ei teata, kuidas temada käituda.

See on minu nägemus. Vabandused juba ette, kui tegin Uthale liiga oma arvamuse väljaütlemisel. Aga see on ju huumor.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 18:15
Utat kaitstes,sa kallake võiks ka veidi ausam olla oma kontoga.
Mitte kaitstes,inimest,keda pole näinudki aga võrdsust.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 18:19
ära jäta midagi enda teada. tõde on kõigest kõne kaugusel. sa tead seda ja ma tean, et sa seda tahad. alati võid võtta kõne ja üle küsida, milline see tõde täna on, any change? jne küsi nt üle, kas ma näen mikhani arvates välja nagu Lucy Liu ja milles ma tema arvates veel suurepärane olen.
hmmm.....sotsiopaat ja Lucy Liu ühes isikus, pole paha.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 18:20
see oli miss sheebale
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 18:25
Eks ma siis helistan talle ja küsin üle
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 18:28
Ahh jaa, ega välimus veel ei näita sisemist ebakõla Ka Marilyn Monroe oli oma ajastu üks kaunimaid naisi, samas psühholoogiliselt väga ebastabiilne.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 18:35
ära minu ebakõlade pärast muretse. ma olengi nii geniaalne, nagu sa arvad või kardad mind olevat helista helista ma tean, et sul ta number on
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 18:38
Raitsx, kas teenid kannuseid, et tuled siin Uthat kaitsma. Ei vaja Utha Sinu katset kohe kindlasti mitte. Ta on väga tugev mutt tegelikult ja saab suurepäraselt ka ilma Sinuta hakkama. Kui soovid minuga isiklikult tegemist teha, siis palun.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 18:47
Sellepärast ma nüüd küll ei muretse, et sa tead, et mul tema nr on, siiani pole selle omamine mind häirinud. See kui geniaalne sa oled, ka mnd ei huvita. Ja kui te ka olete 2 in 1 siis ka sellest on jumala ükskõik. Kummaline lihtsalt, et sa lamppi teemasse mittepuutuvalt kõrvalise inimese teemasse tõid Ju see siis ongi see sinu nn geniaalsus, mis säravalt paistab välja sinu välimuses. Aga jah, ilu peitub ju vaataja silmades ja seda teistel hinnata on väga raske
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 18:51
Kalla pole ma kannuseid elusees teeninud,ehk pugenud kellegi ees.
Kui viskad kinda,siis koos numbriga.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 18:56
Juurde lisades, siis iseenda kiitusega tegelevad inimesed pole mulle kunagi meeldivad olnud.
Las siis Michan ise kinnitab sinupoolt öeldut, selliseljuhul on see kordi vettpidavam. Hetkel jääb mulje närvilisest lahmimisest.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 19:01
Sina olid ju see, kes esimesena minu suhtes piiksusid. Ja kinnast ma kohe kindlasti Sulle veel ei loovuta. Talv ehk pole veel läbi ja võib endal vaja minna. Sul oli midagi kobiseda minu konto suhtes. Ja sellest minu huvi, et mis Sind vaevab.

Ah ja numbri võin ju anda. Kannan kindaid numbriga 10.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 19:04
Lepime kokku, et te mõlemad olete toredad ning on mage seda muljet mingi kukepoksiga olematul põhjusel rikkuda
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 19:17
ano--ega olnud ju olematu põhjus--Utha oli põhjuseks
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 19:17
Ok, kas teeme kirjaliku kokkuleppe, või piisab suusõnalisest.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 19:20
Raits pidi ju mingil päeval kalale minema- keetke üks lepitus uhaa
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 19:25
Teadagi neid kalamehi ja nende juttu.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 19:25
Pärast on nii, et kala peab poest minema ostma
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 19:31
Just, just. Ja siis veel peab Anot paluma, et hea uhaa valmistaks. Tema ju tuli selle ideega lagedale. Mul juba suu jookseb.......
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 19:35
Selle kalamehe jutu peale meenus 1 anekdoot..." Mees sätib end kalale, seljas seljakott,spinning..Naine mehele--"Kui haug liiga kallis on, siis osta räime"
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 19:36
Kalal käidud,kalamees vaja jonksu saada.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 19:37
No nüüd astusid küll ämbrisse, mina võin teie keedust degusteerida ja hinnata kui te selle koju kätte toimetate
Aga võtaks küll kausikese jah
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 19:45
Sirr hea anekdoot aga midagi sai patta kah.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 19:49
Mulle meeldib ka väga kalal käia--aga seda suvel..Ma mitte ei viitsi külmetada kuskil Ja kusjuures ma käin vaid õnge ja ussiga
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 19:51
Sirruke, aga kesine suvi on juba kohal. Head õngitsemist.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 19:54
Teil seal Eestis jah pidavat juba lilled õitsema..Meil aga on veel lund, nii et põldudel saaks veel suusatada
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 19:58
Meil päike kollasem ja rohi rohelisem,kui teil seal.Tõsi.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 20:50
Aga te sellises keskkonnas olete olnud, kus 18aastane ja 45aastane peavad koos midagi tegema ja kummalgil ei ole õiget iseu seda teha aga nad PEAVAD seda tegema ja siis pead veel nende boss olema ja neile käskusi andma, mida nad vastumeelselt tegema peavad. Ja seda veel 10 päeva ekstreemsetes tingimustes. (kevadtorm). Pljaad ma ütlen. iha tädid oma kismadega on täitsa posikesed sellise asja juures. Ja kui veel mingi tibin ka sinna selstkonda lisada mis paraku ka veel juhtus, siis hullemat ajunussi ma pole veel näinud.


ps mis see 2 in 1 on siis kaks nädalat vaikust ja üks päev kismat või?
˅ näita rohkem ˅
2014-03-01 21:14
Parma! Mis vanuseni on sinu keeli "tibin" ja mis vanusest algab "tädi"
˅ näita rohkem ˅