Foorum
1
2
2013-07-14 08:51
Järsku keegi teab rääkida,mulle jääb arusaamatuks,kuidas yks pede Kert saab kympse laduda Kenasuudlusele,Maiustajale,need yks ja sama persoon,kui ta on pede.Need indiviidid lausa vihkavat naisi,pealegi peaks pilk olema suunatud meeste tagapoolele.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 09:09
Kui ma õigesti mäletan, siis kympse(?) saab laduda saates vastava SMS'i mingile eritariifsele lühinumbrile.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 09:16
Sõjakirves on maha maetud.
Ega siis peded ei vihka naisi, neil lihtsalt puudub seksuaalne tõmme naiste vastu ja on ka sellieid, kes kargavad kõike mis liiga kiiresti ei liigu
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 09:24
Ma loen sellest Jott välja,et pargis kusagil alkot ylejuues,magama jäädes võib vaid iseennast syydistada,kui pyksid rebadel ja kipitab.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 10:21
Sa Raits ei mäleta siis seda vana anektooti, et mis vahe on Moskva ja Jerevani pargipingil ärkamisel
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 10:27
Ei mäleta aga eeldan,et moskvas saab nuudiga ja Jerevanis armeenlast?
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 10:37
Väga imelik arusaam teise seksuaalse orientatsiooniga inimeste kohta
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 10:39
Kui on mingi varikas ja endale laotakse punkte siis miks on pede karakter valitud tööd tegema?
Vot sellepärast kuna naistel on väga suur süda.
Südamel ikka kipitab kui mees hakkab pedeks ja tõrjub naised ära.
Naine teeks meelsasti ka pedega magusat magusat armastust.

Sellepärast siin ka üks noor naine tahtis teha noortele pede meestele anaali auku armastust,
kuna ta tahtis sellega öelda: "Vaata mind ka, ma olen siin. Ära tõrju mind eemale ma oskan sama hästi armastleda nagu homod."
Temal ju kripeldas peas, et miks isegi homod teda ei taha.
Või kristlikud ühendused saatsid pühale tööle usukuulutaja kes teeks homod heteroteks. Valiti välja kõige noorem tüdruk kes teeks kakaarmastust sest usuti, et nii saab homod tasamisi heteroteks konvertida.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 10:39
Tutt jälle kosmoses,loe teemat.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 10:43
tsiteerin: "Need indiviidid lausa vihkavat naisi,pealegi peaks pilk olema suunatud meeste tagapoolele."
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 10:47
Ilus leid ühe gei mehe ankeedilt:

http://submityourdude.com/embedded/34413
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 11:01
ma saan aru, et oma vaatenurka peab selgitama, aga kas just nii suures plaanis seda tegema peab aga viide „meeste tagapoolele“, nagu antud videostki näha, oli täiesti omal kohal
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 11:02
Sel juhul Tutt ei vasta sa enda eest,sest sa ei tea millest räägid.Muide Cosmopolitan propageerib selliseid suhteid.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 11:29
Cosmopolitan? kae, kas mehed loevad viina viskamise vahele siis Cosmo´t?
ma pole eriti kaane vaatamisest kaugemale saanud. paar trükist tulnud ajakirja ka omandasin kunagi, aga viskasin minema. koolilapsed ja mingis postpuberteedi eas elavad noored ja Comopolitani stiilis advice vajavad noored naised paistsid rohkem selle ajakirja sihtgrupiks olevat. polnud mingit huvi. liiga lakooniline ja pinnapealne poliitika minu jaoks. amerikanism ajakirjanduses - selline oli mu mulje Cosmo´st aastaid tagasi
aga mida seal siis propageeritakse, raits?
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 11:39
Sa Uta väitsid selle olema amerikanismiks,mina nimetaks antud väljaannet debialismiks,mis võtab naisterahval viimase raasukese peast,mitte ,et ma arvaks naisi olevat säärased.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 11:42
ma ei tahtnud kohe kurje ajakirjanduspolitsenikke endale taha saada. sellepärast piirdusingi amerikanismiga ma ei tea, mis sellest ajakirjast praeguseks saanud on. ehk on paremaks muutunud sisult. ei oska kommenteerida.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 14:22
Raitsx kui koguaeg korrutad seda pede teemat, siis jääb mulje et sul midagi isiklikku nendega.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 14:52
selline väljenduslaad üldisemalt ei näita ühegi ütleja kohta midagi head...
˅ näita rohkem ˅
2013-07-15 08:33
Homodele meeldivad ilusad, targad ja hoolitsetud naised.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-15 09:13
ja millise väljaande küsitlusel see arvamus baseerub?
˅ näita rohkem ˅
2013-07-15 11:09
Mul on ilus, tark ja hoolitsetud naine. Ju ma siis olen veits gei?
˅ näita rohkem ˅
2013-07-15 12:06
mind pigem huvitaks see kuidas üks mees saab üldse kenasuudlusele või maiustajale kümpse laduda, nad ju blokivad iga kasutaja enne kui see jõuab isegi nende kontot külastada
˅ näita rohkem ˅
2013-07-15 14:27
Ennemini blokeerib Ihapaarike ja Kadi55, kui Kui kenasuudlus ja Maiustaja
˅ näita rohkem ˅
2013-07-15 14:49
kadil närvid nii läbi, et suures hirmus blokeeris hoopis oma konto....
˅ näita rohkem ˅
2013-07-15 16:27
Kosmos, vaatasin jah et oled bloki all. Kuidas see küll juhtus. Või oli seal miskit ühtedega pommitamist???? Ok vanad asjad, võtab bloki maha. Nüüd oled juba suur tüdruk, pättust enam ei tee
˅ näita rohkem ˅
2013-07-15 16:33
Ei ma ei ole 1 pannud, üle viie ei ole teid ka hinnanud. Aga mind need blokeeringud ei häiri, neid on piisavalt ... Võib-olla üks blokeering siiski veidi närib aga need ei ole teie
˅ näita rohkem ˅
2013-07-16 11:05
raitsx,vastan su teemale!
Esiteks, pole kellegi asi, keda ja kuipallju ma hindan, oma raha teen mida tahan. Sind aga vaevab vist rohkem,et sinul seda puru ei ole.
Mis aga puutub, sõna gey, pede või homo, siis tee omale kõigepealt selgeks tähendus ja mõtteviis ja arusaamad. Mina olen, kes ma olen kuid nagu näha on pole sina omale veel selgeks teinud kes sina oled, et sind see gey teema nii huvitab? Minul on aastatega ikka pallju sõpru tekkinud nii nais kui mees soost, nii geysi kui heterosi Igaüks teab ikka ise keda hindab on ta kenasuudlus, Maiustaja või kadi55 olen kõiki kes meeldivad hinnanud ka 10-ga
˅ näita rohkem ˅
2013-07-16 11:28
Sellest on siin juba kusagil juttu olnud, aga kordan veel üle.
Vanas Kreekas tähendas pederastia noore poisi ja tema vanema õpetaja platoonilist(seksivaba) kiindumust. Homoseksuaalsusega polnud sellel mingit pistmist.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-16 22:20
juttu tegin sellest siin vist ma ise, aga platoonilise armastuse võtmes. et ehk, originaalis, Platoni aegadel, tähendas see poisikesteihalust, ehk siis meie mõistes pedofiiliat. nii palju siis platoonilisest armastusest kellegi vastu, õnnetúd romantikud "mina tahan sind, sina tahad teda jne"
˅ näita rohkem ˅
2013-07-16 22:44
Pedofiilia ja pederastia algavad küll samade tähtedega aga on erinevad mõisted. Loomulikult võib pederastia areneda edasi pedofiiliaks. Väidetavalt olla vanas kreekas seda piiri nende mõistete vahel väga hoolikalt jälgitud.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-17 02:30
Kas tänapäeval ka peded naisi hindavad?
˅ näita rohkem ˅
2020-09-17 20:24
Jah, hindavad ning usu, isegi head sõbrad võivad olla!
˅ näita rohkem ˅
2020-09-17 20:40
Ja naised pidid neid ka hindama, sest nendega lõbutsemist ei pea voodis kinnimaksma.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-17 22:02
ooo!
iha.ee, on pärit aastast 2013 lahe.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-17 22:08
Sina eit ära nüüd sellesse maksmisesse kinni jää!
˅ näita rohkem ˅
2020-09-17 22:12
Slave, kes see eit? Sa muutud nii ebameeldivaks juba! Mis kurat sul viga on? Katki oled? Kahju, et normaalne, kena ja arukas mees nõmestub!
˅ näita rohkem ˅
2020-09-17 22:35
Hmm, aga et las see vaja erudiiti mängiv tola on narr, sest siis on ta puutumatu?
Kui see eit siunab mind igal vōimalikul juhul tasuteemade eest aga ise lahmib neid sisse ja pidevalt oma muud seosusetut jampsi ka... Siis kas normaalse(!?), kena ja arukaks olemise nimel peaksin joti näol endale narri vōtma?
Ei, mulle pole vaja puutumatut narri. Kui jama ajab, siis ma mölisen temaga.

Ma olen siin niigi püüdnud läbutoladele ise-oled jutu peale ikkagi mõistusega vastata, aga labasusel pole piiri. See on siin niisama sitloopimine mitte arutelu ja mina ei teinud seda selliseks
˅ näita rohkem ˅
2020-09-17 22:37
Valdav case on nagu poe tagavhataks poliitiliste võtetega Bocki jagama. Ja võtame.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-17 22:42
Ja jott jääb eideks, sest ta ei saanud aru. kui talle kinnitasin mehe sõnaga minu mustamise lemmikteema kohta. Jauras edasi ja eideks jääbki. Seal kust mina tulen, selliseid laua taha asju arutama enam ei võetud. Siin las räuskab, läbu kannatab kõike.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-17 22:53
Mahutame oma möla ühte aknasse, eks, täname!
˅ näita rohkem ˅
2020-09-18 00:02
sister...
ava aken. Ma mahutan
˅ näita rohkem ˅
2020-09-18 00:09
slavetodomme!
Rahuldamattusega kaugele ei jõua. Kogu seksuaalenergia kinni hoidmine, mitu kuud, on stressi tekitav.

Soovitan salaja , kui jumalannad ei näe. Onaneerimine rahustab meeli ja laseb rahulikult magada. Eriti, kui valed pildid ees.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-06 10:21
wow. seal, kust "slave tuleb", vohab tohutu ürgmehelikkus? ja ükski mees matsina ei käitu ega võõraid naisi litsideks ei sõima, kellega pole intiimsuhtes olnud? seda on küll hea teada
ning loomulikult on ülejäänud mehed eided eriti need, kes julgevad slave vankumatutes seisukohtades kahelda....ning loogilist mõtlemist omavad.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-07 10:05
Naispool pede võib naistega väga surmavalt hea sõber olla, välja ei tohi vihastada nagu tema sõpra -kallimat võrgutada vot seda peded naljana ei võta
˅ näita rohkem ˅
2021-12-07 10:49
miisukesel on ilmselt õigus...
aga kas heterod võtavad siis naljana kui neil abikaasa või kallim üle lüüakse? mu meelest pole orientatsioon määrav....inimtunded peaks ju kõigil sarnased olema?
kuigi...meenub kunagine platooniline sõprus supermodelli välimusega noormehega, kellega sai niisama ringi chillitud ja pidutsetud, ei miskit erootilist. no ei tekkinud sedasorti tõmmet temaga.
noormehel tekkis paarkümmend aastat vanem sponsor-härrasmees, kes kogu ta suhtlust üritas kontrollida......ning muidugi arvas, et minul mingi love story tema kallikesega. see vihkav armukadedus oli tal tõesti tappev ja minu poole heidetud pilgud samuti......tõeline vituviha mehe poolt
˅ näita rohkem ˅
2021-12-16 19:02
Miisu1102 keeraks kotid taha , hea kobe tiss
˅ näita rohkem ˅
2022-06-30 23:51
jfjm
2020-09-17 20:40:46
Ja naised pidid neid ka hindama, sest nendega lõbutsemist ei pea voodis kinnimaksma.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

gaysõber kui trendikas aksessuaar? vähemalt vahepeal oli küll üsna popp teema
aga mis mõttes peaks lõbutsemist voodis kinni maksma?
jfjm peab silmas keskmise heteromehe ootust, et peale lõbusat õhtut ja paari kokteili peaks alati voodis maanduma?
˅ näita rohkem ˅
2022-07-01 00:40
Capri...
Väga väike võimalus on krediiti saada ja enne lõbusat õhtut ja paari kokteili voodis ära käia
˅ näita rohkem ˅
2022-07-01 23:12
Jootikud olete
˅ näita rohkem ˅
2022-07-13 21:17
keprik,
see võimalus on tõesti mikroskoopiline
˅ näita rohkem ˅
1
2