Foorum
1
2
2010-03-06 10:29
põhimõte on sama nõudlus on tekitanud pakkumise,lihtsalt ,kuidas keegi raha kysib
kes tahab SPONSORIT(seltskonna ,peo,koosolemise eest) suuremas plaanis ja kes on labasem-müüb ainult korraks oma liha...või võtab suhu ,pisikese summa eest
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 10:53
Eks näljane räägib ikka leivast.
Ma ei saa ikka aru miks see mehi nii meeletult häirib?
No küsib, mis siis?
Sa ju oled piisavalt haritud et, sellistest pakumistest või küsimistest eemalduda kui sulle mitte vajalikust või võimalikust objektist.
Miks te kilkate? Üldistamine on apsoluutselt kohatu.
Kõik naised ei ole kohe kindlasti sellised või võib siin tõmmata paraleeli "Sarnane tõmbab sarnast"
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 10:59
Huvitav on pigem see et need sponsorluse otsijaid on siia lehele tekkinud sellisel hulgal alles pärast MaSu tekkimist.
Isiklikult mulle on jäänud mulje et see sponsorluse otsimine on tingitud sellest et enne masu oli meestel raha et naistele välja teha ning nüüd kus rahalised olukorrad on väga paljudel halvenenud on mehed hakanud aru saama et esimene kuluallikas mida kärpida on see niisama raha ära andmine naistele (väljategemise näol).
Kuid naised samas ei saa veel aru et see sponsorlus käib vaid vastavalt võimalustele. Nad arvavad et see ongi loomulik asjade kulg et naisega ajaveetmise eest peab maksma mees (mis tegelikult pole kunagi nii olnud sest ennem oli see puhas meeste viisakus naise eest baaris / restoranis / ööklubis maksta). Ja nüüd siis ongi käes see hetk kus mehed on aru saanud et välja tasub teha vaid sellisele naisele kes tegelikult ka enamat huvi pakub kui vaid üheöösuhe ning naised samas ikka veel arvavad et nendega ajaveetmise eest peab maksma.
Näiteks minu jaoks naine kes ei suuda ise enda eest maksta on sama mõttetu üritus tutvumise loomisel, kui naiste jaoks mees kes ei tule omadega rahaliselt toime. Ma ei tea kui paljud mehed minuga nõustuvad kuid ma arvan siiski et selleks et naine huvi pakuks peab ta siiski eelkõige iseendaga hakkama saama ja alles seejärel mingile suhtearendamisele mõtlema.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 11:28
Kaldale jõudes võib päästerõnga minema visata
Armastus raha vastu on nii tugev kirg,et teised tunded sinna kõrvale ei mahu.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 12:07
Minu jaoks on elementaarne see et, suhtleust ei rahata toetumise eesmärgil. Inimene võiks omada endast lugupidamist sel tasndil et, olla nii materiaalselt, füüsiliselt ja vaimselt teisest sõltumatu.
Muidugi on meeldiv kuis ulle väja tehaks aga siin unustatkse üks elu reeglitest. Tasuta lõunaid pole olemas. Kõige eest siin elus tuleb maksta. Õnn on see kui on antud võimalus see rahaga kinni taguda. Halvemas ja tihemini ette tulevas varjandis aga tuleb see kinnimaksta palju enamas kuis eda on raha.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 12:27
Selle ja teised sarnased teemad saab kokku võtta ühe sõnaga:kadedus.Äkki keegi saab rohkem,kui ise vastu annab.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 12:50
Nõustun Lickkari arvamustega.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 13:00
Mis mõttes kadedus? Kas ma keegi peaks tundma kadedust, sest tema ei suuda endale hea välimusega naist osta või talle kalleid kingitusi teha?
Muidugi - raha avab nii mõnedki uksed, kuid hiljem tulevikus võibki jääda kahetsema, et ei jäetud seda ust avamata.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 13:31
Mehed, ärge üldistage, kõik naised pole ostetavad-müüdavad. Ei otsi ka sponsoreid, piisavalt koolis käinud ja teenivad korralikult. Kingituse puhul pole alati hind määrav, mida kallim seda parem. Kindlasti mitte! Kingitust peab tahtma teha, mõeldes konkreetsele inimesele ja südamest.
Komytea, kui arvad, et raha avab parimad uksed elus (naised), siis eksid ja mitte vähe. Parimad võivad Sulle selja keerata hoopis kui rahapakiga nina all lehvitad!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 13:32
Mees arvab,et mis see siis onüksid maha,jalad laiali ja mõned minutid kannatamist.Aga palju tuleks samale mehele maksta,et ta oleks nõus mõne pede kätte minema?Mitu päeva tuleks teda söömata hoida,et ta üldse oleks nõus sellele mõtlema?Kas see raha mis ta naisele maksis,on ikka liiga palju selle eest,et ta sai ennast veidi mehemana tunda?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 13:41
Mariha jutt on küll tõsi KUID...
ärgem unustagem selleks et tahta teha kingitus peab see tulema omal algatusel. Kui aga ankeeti avades mees näeb ankeedil kohe "Otsin sponsorit" siis see ju tapab automaatselt igasuguse soovi mingeid kingitusi teha kuna (ma ei tea kuidas teiste puhul kuid minu puhul küll) selle lahtri nägemine tekitab mingil määral jälestuse vastava naise suhtes (odav, müüdav, ei oma mingit eneseväärikust).

jfjm - sa tõid veidi liiga rämeda näite. Seda näidet saaks kasutada naiste puhul kui hetero naine peaks raha eest teise naisega magama.
Pealegi ma ei usu eal et siinsed sponsorluse otsijad enda voodisse mingi suvalise mehe lasevad .. või siis sellise mehe kes neile ei meeldi. Ning minu arvates nõuda raha inimese käest kes sulle tegelikult endale kah meeldib selle eest et temaga välja lähed näitab juba nii mõndagi inimese sisemaailma kohta
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 13:43
Mina ei arvagi, et raha eest saab parimaid naisi. Ma ei arva sellest üldse midagi.
Lihtsalt siin-seal on üles visatud väiteid, millega ei ole võimalik nõustuda.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 14:05
Lickkar,minu näide on küll räme ja äärmuslik,aga sealt saab kõik alguse.Kadedus paneb teised mõtlema,et miks see naine saab raha,aga mina mitte ja lähebki sponsori otsimine kirja.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 14:11
Mehed, te ei pea suhtlema sponsoriotsijatega siis pole vajadust kurta ka. Las otsivad, see otsijate probleem. Kui ei ole pakkumist, kaob ka nõudlus sponsorite järele. Mida pole ei saa ka küsida. Sponsoriotsija tükib elukutseks saama ja mitte ainult naiste puhul.
Et inimene kade on, see on õige.
Parim toimub ikka vastastikusel meeldimisel ja sobivusel, sellega olen nõus, Lickkar
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 14:21
Mariha,olen seda sama juba kaua püüdnud öelda,aga ikka leidub mõni meesõiguslane,kes vastu punib
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 14:34
Inimeseloomal hea omadus, õppida ainult oma vigadest, sageli õpitu kinnituseks neid korrata....
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 15:02
Vaene reha vars,lüüa ennast mitu korda ühe ja sama kõva pea vastu
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 15:12
Kusjuures peaga ei juhtu ikka miskit, vajalik kohale ei jõua
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 15:14
palju peksab,siis KUNAGI IKKA jõuab ja kui ei...njaaa...idioodid pididki kõige õnnelikumad inimesed olema
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 15:18
Mul on rehast kahju
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 15:22
noo ...see paljas kepp ju ainult
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 15:39
Sihukesed need naised on,vahivad vart,aga reha ennast ei pane tähelegi
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 16:25
Siin kohal võiks mehed näiteid tuua,kas keegi on ei mitte milleski eest kellegile maksnud raha või on lihtsalt julged sponsori küsijad liikvel?Muidu käib tuline vaidlus asja üle Naised võiks ka summad avaldada,mis nad mitte teenuste eest saanud on?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 16:32
nu mina näiteks pole mitte sentigi maksnud ja ei kavatse kah... need ankeedid kus on märgitud sponsorlus on minu jaoks sisutühjad.
Tutvusi ja kohtumisi olen saanud ka ilma sponsorluseta ning usun et saan ka edaspidi.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 16:47
Saadki. Selle probleemi mõõde on siin ihas proportsioonist väljas lihtsalt, sponsoriotsijate kontsentratsioon on sellistel saitidel suur, ja sellel on oma põhjus, ma väidan et reaalses elus ja teistsugustel tutvussaitidel on sponsori leidmine lihtsalt üsna lootusetu, olekski huvitav statistika, kui paljud siin siis oma sponsori leiavad. Alati on olemas osa naisi, kindlasti ka mehi, kes meelsasti oleks ülalpeetavad, kuid nagu ka aike enne kirjutas, tegelikult pole mõtet neist endale probleemi tekitada, neid ei ole mingit kohustust valida. Nagu ka siinne räuskav lobitöö ei kanna tegelikult vilja, ilmselt kumbagi pidi, kui pole piisavalt kattuvaid huvisi, siis jääb see hambutuks- millega ei taha ma öelda, et lõpetage ära- see on mõnus pealelõunane lugemine
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 17:44
minul on küsimusm miks mehed tahavad sponsoreerida.....lugege kuulutusi Isegi minuvanusele naisterahvale on sponsorlust pakutud, ausaltöeldes päris naljakas
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 17:47
mis teha,kui muidu ei saa
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 17:48
Eks see on ka kindlasti üks põhjus....
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 17:49
Kui heast tahtest, tahetakse kingitust teha ....Ei saa ju keelduda ometi
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 17:53
Kingituse tegemisele ja sponsoreerimisele minu arust küll paralleeli tõmmata ei saa
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 17:55
Seda kindlasti mitte, kui kingitus tehtud tagamõtteta.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 17:59
see küsimus huvitaks mind ka, kas võibki olla et vastus ongi nii lihtne. Missugune peaks olema sellise inimese koondportree, kes tahab endale ülalpeetavat, ilmselgelt ei ole tal siis vist lapsi ega vanemaid, ilmselt pole ka rahanõudvaid hobisi, üldiselt peaks ta elu üsna tühi olema, naiste seas ilmselt muidu tõrjutud, muidu suhet luua ilmselt ei õnnestuks ja siis leidnud, et ok, võlts rolex ja adibas käib kah
˅ näita rohkem ˅
2010-03-07 11:28
kusjuures olen nüüdseks täheldanud juba ka paare sponsorlust otsimas
Tundub et majanduslik olukord ja tööhõive on ikka veel langevas joones vaatamata Tööturu Ameti teadaannetele et töötuse kasv on seisma jäänud
˅ näita rohkem ˅
2010-03-07 11:42
Töötute arv kasvab endiselt, viimane info reedel.
Seega ootame sponsoriotsijate ridade kasvu.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-24 21:30
Selle küsimuse võiks taas esitada.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-24 23:36
Dragunov, kuid selle 13 aasta jooksul on palju muutunud pajuvildakile see ühiskond?
Võimalik et nende "sponsorite" hulk on ka vähemaks jäänud samuti -- oletan et suurem osa neid mehi on ammu juba eestist putku pannud. Seda näitab ka veteran kuulutajate sage korduv tekst et kes on iga päev "saadaval" ja "kohtumas täna" kui vaadata et mis kuulutused on täna-eile, ning meenutades et mis need olid kuu aega tagasi.


Kuid samal ajal see nähtus et igaüks maksab arve enda eest on kombeks olnud ja endiselt teatud euroopa riikides.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-25 12:05
Miks on sponsorid putku pannud?
Et ei saanud Eestis isegi raha eest enam keppi ja see võttis silmanägemise ära...?

Või millest see arvamus?
˅ näita rohkem ˅
2023-04-25 16:02
sponsorid eks panid putku sest ostetavate naiste tarbimine oli vaid kõrvaltegevus, "kui tööst üle jäi". Või siis lihtsalt on vanemaks saadud ja ei viitsi enam.


Muidugi see on võimalik et mu eksiarvamus, kuid vaadates kuulutuste lunivat tooni, nagu oleks neid sponsoreid palju vähem kui neid "kuulutajannasid". S.t. et ikka igale potile ei leiagi kaant.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-25 16:11
Oled sa vahel mõelnud, et süües kasvab isu?

Kui on üks sponsor leitud, siis miks mitte mitut otsida...
˅ näita rohkem ˅
1
2