Foorum
2010-01-15 14:57
ma olen armunud inimest nägemata - palun seletage, kuidas on see võimalik....ainult kirjutanud oleme ja telefonis ta häält kuulnud.....
ja veel, kas see tunne võib reaalselt kohtudes kaduda.....
palun arvamusi....
mareelia
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 15:04
See tunne võib küll sulle tunduda reaalsena, ent tegelikult on see vaid illusioon, mis võib reaalselt kohtudes väga kiiresti kaduda. Sageli nähakse mõnes kirjasõbras või internetituttavas seda, mida soovitakse näha, ilustatakse ja idealiseeritakse teda, kuid tihtipeale see tunne jääbki vaid virtuaalsesse keskkonda eksisteerima, ilma reaalsesse ellu kaasnemata. Harvadel juhtudel esineb ka erandeid. Parimaks lahenduseks siinkohal ongi tolle inimesega kohtuda ja mõista, kas esmane tunne mis siin tekkis, jääb samaks. Kui ei, pole vaja selle üle enam pead murda, kui aga tunned sama edasi, siis võid oma tunnetes jäädavalt kindel olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 15:10
Lisamata jäi veel see, et vahel võivad tugev kiindumus ja soov kellegi järele paista ka armumisena, need tuleb hoida lahus.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 15:15
kindlasti peaksid kohtuma
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 15:26
Igaljuhul intellektuaalsel tasandil on teil klapp olemas, nii et hoiame Sulle ainult pöialt, et ka seks sujuks!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 16:03
see ongi sagedamini tehtav viga , vesteldakse liialt kaua enne reaalset kohtumist ja "latt" t6stetakse liialt k6rgele (alateadvuses) ja siis________________suur pettumus

koheselt, kui olete tutvunud, vahetanud maile v6i lobisenud väheke messengeris ,ning tunnetad, et isik on kokkusaamist väärt vähemalt----oleks vaja kohtuda...a la dringile, kohvile välja
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 16:05
to mareelia
...aga igal juhul mingu Sul hästi
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 17:39
ei pruugi kaduda...mul oli sama lugu,kribasime,hellasime ligi 2 kuud,enne,kui kohtusime..armusime nüüd on möödas ligi 2,5 a aga ikka on kõik sama moodi nii et kõik on võimalik siin päikse all
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 18:12
Nii vanal inimesel ei peaks olema tiineka mõtted. Pool aastat hiljem võite mulle öelda, kas ma eksisin.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 18:26
Jah, see tunne võib kaduda, aga see tunne võib ka suureneda. Kas on mõtet sellel teemal ennustusi teha? Nagunii ei oska keegi öelda, kuidas konkreetselt antud juhul kõik minna võib. Nii et mine ja kohtu ning saad oma küsimusele vastuse. Ainult kirjutamise ja helistamisega ei püsi nagunii ükski tutvus kuigi kaua. Kuigi ma ei saa aru, miks ei või inimesed omavahel kasvõi fotosid vahetada.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 19:09
Tahaks kirjutada, et ära kohtu, ära küsi pilti nii püsib see meeldiv tunne ehk kauem. Unistada pole kunagi kahjulik.
Reaalsus võib aga maa peale tuua heleda ja valusa plaksuga. Ole selleks lihtsalt vaimselt valmis, kui suudad mida ma ei usu.
Samas on paganama hea lugeda, et keegi on kusagil meeletult õnnelik. Kas või hetkeks. Ehk on ta seda ka veel praegu kui meie ilusad, kenad, toredad ja targad talle kommenteerime.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 20:15
Aga kokkusaades ei pruugi ju pettuda alati. Vahel on ka väljanägemine meeldiv kui juba kirjutada ja suhelda oskab.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 20:34
Sellepärast ma arvangi, et tuleb minna ja kohtuda. Endalgi suht analoogiline pikk ja kena suhtlus seljataga, millele hilisemad kohtumised vaid plusspunkte on lisanud. Kes ei riski ... jne Minu jaoks oli uudishimu see, mis ei lubanud jääda vaid virtuaalsele tasandile. Aga võib olla teemaalgataja on tugevama iseloomuga
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 20:36
Aga võibolla on kokkusaades vait kui sukk. Ka nii võib juhtuda. Targem on enne välja peilida mis kohad talle meeldivad, kas siis väga avalikud või kohvikud, või kinos. Ja siis kohtumine sinnakanti kogemata planeerida.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 21:16
kinno no nüüd külle ei sobi esimesel kohtumisel minna vaikima

mina soovitan nädalavehtusel kohtuda ja kokku leppida kuskil ööklubis, kodus enne paar "laksu" (drinki ) teha
sest,.........sumin , inimesed, muusika, siblimised---see peletab eemale kohmakuse ja muu, lisaks on v6imalus tantsimiseks----- siin saab juba lähedal olla intiimsemalt, mis koheselt peletab kohmakuse, siis m6ni jook veel, rääkimine elust ja töödest, sellisel kohtumisel käib jutt ikka "mitte millestki", sest peamine tähelepanu tuleb pöörata kehakeelele, hoiakutele, hääle toonile, isegi intonatsioonile, kas rääkimise ajal vaadatakse silma jne jne jne

.....kui aga üks osapool hakkab häirivalt kella vaatama on see ootamaks küsimust:"Kas sa pead kuskile minema, kas sul on kiire" see on peamiselt märk, et miskit on mäda, miskit ei sobi vmsellist.

Moes on ka variandid, kus enne kohtumist lepitakse kokku s6bra v6i s6brannaga, kes helistab teatud kellaajal, siis on hea öelda, et ootamatu asi, tööle kutsuti välja jne jne

v6i siis tuleb k6ne ja l6petatakse see kiirelt ümaralt ära, millega antakse märku, et k6ik OK
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 21:19
aga pulma tahaks küll
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 21:20
Siin paistab kohe terve teooria asja kohta välja töötatud olevat Aga tegelikult küsimus polnudki ju selles kuidas kohtuda, vaid kas kohtumine võib pilvedelt äkki hoopis alla tuua
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 21:21
Meil nagu Aunaste saade, ühead ja samad experdid, vahest paar külalist kah
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 21:25
No kinno njah on nii ja naa. Aga kindlasti ei tohi ola joobes ega haiseda alkoholi järele.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 21:27
moorike, k6igeks peab valmis olema
v6ib olla jah, see mees pole "ilueedi" aga ta teeb oma olemisega, oma suhtumisega ja suhtlemisega äkki ennast rohkem vastuv6etavamaks, kui mingi hüpiknokust ilueedi
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 21:30
k6ik ikka jällegi vaataja silmis, meie ju ei tea, milline on Mareeliale "härra 6ige"
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 21:34
Loomulikult meie ei tea, kes kellele õige on ja kes vale. Aga ainult selle hirmu pärast, et äkki on pettumus, ei peaks ju ka ehk kohtumine ära jääma. Alati tuleb loota parimat. On ju alati võimalik, et armumisest saab hoopis suur ja sügav armastus
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 21:36
100% päri moorike
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 21:38
samas v6ib väike pettumus tekkida, kuid samas v6ib sügav kiindumus tulle ka alles mitme kohtumise pärast
...aga loodame parimat ja loodame, et ta sellest siis räägib ka meile, kuidas läks
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 21:59
Selle viimase teooria järgi tulevad kindlast mõlemad, nii kiindumus kui ka pettumus, kunagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 22:11
aga loodame, et kiindumus ja suur armastus elu l6puni
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 22:32
aga miks kohe abielu, ehk hoopis hea sõber kes aitab seksuaalselt
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 22:45
tushka, sellest se k6ik algabki
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 08:17
ma väga tänan teie osavõtlikuse eest....ega ma ei mõelnudki jah siit mingit hüva nõu saada, vaid tõepoolest soovisin huvipärast teada selle portaali kasutajate arvamusi....MA JU ISE TARKDDD
annan teada veel seda, et me oleme kirjutanud ja vestelnud ligi pool aastat, aga me ei ole veel rääkinud seksist, vaid kõigest muust - oma muredest ja probleemidest ja loomulikult ka rõõmustavatest asjadest....TEMA on alati nii rõõmus ja optimistlik....nüüd plaanime tõsiselt kohtumist - teame teineteisest kõike va. see, mis puudutab seksi....
ma nii ootan seda kohtumist, aga samas kardan, sest on ju üks väike võimalus, et TA välimus mulle ei meeldi - mu kujutlustes on TA loomulikult minu jaoks kena....asi selles, et kui reaalis inimesega kohtud, siis on ju aega harjuda igasuguse välimusega, sest armud ju ikkagi inimese hinge ja olemusse....aga minu puhul on asi vastupidi - minul pole aega TEMAGA ju harjuda, kui kohe ei meeldi....kardan kaotada seda tunnet, mis hetkel mind iga sekund valdab ja armumise puhul on nii, et kui see tunne kaob teatava inimese vastu, siis reeglina see tagasi ei tule, aga TEMA on nii hea......
mul ju siin portaalis olnud sadu kirjasõpru, aga mina tundsin ära TEMA ja ka TEMA ju soovib minuga kohtuda - kas TAL mingeid tundeid on tekkinud minu vastu, seda ma ei tea, aga piltidel on TA mind näinud - nagu te kõik.....
PS! kui TA nüüd avastab, et siin foorumis meie,, teemat,, arutan, siis on TA kindlasti üllatunud, aga tundes mind, ei tohiks TA pahandada, sest ma ju ei avalda TA isikut ja samuti ei ole mina endale siin vast häbi teinud.....
praegusel hetkel olen ma nii õnnelik, et ma armastan teid kõiki -kuid muidugi teisel moel - mingu teil kõigil alati hästi - kallid teile....
mareelia
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 11:43
ära kohe üle reageeri kui teise välimus ei vasta ettekujutusele. lase endal vähe harjuda, enne kui liiga kiirelt otsuseid vastu võtad
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 11:54
Igatahes õnne ja edu Sulle Mareelia Ja usalda oma sisemist häält ja naiselikku vaistu .
Meeldiv lugeda, et kellelgi ka hästi läheb
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 12:25
aikon, veel ei tea ju, kas läheb hästi - lihtsalt praegu on antud väga palju õnnehormoone....
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 12:28
mareelia, sülita nüüd üle õla ja ära hakka ära sõnuma hoian teile pöialt!!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 12:34
moorike, ma tänan ja luban, et annan teada, mis toimub pärast kohtumist....
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 12:35
Mareelia!!!!! Läheb küll hästi Vaata, kui palju Sulle kaasaelajaid on....Peab ju siis minema hästi
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 14:28
Tegelikult - läheb, kuidas läheb, ka pettumus on ju kogemus ikkagi...
aga - tähtsaim on see, et tunne, mis sinus praegu, ei kao meelest kunagi...ja, et leidus keegi, kes selle tunde üles oskas leida...ja, et sinus on tunded olemas, ongi ju õnn!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 14:39
Hm aga kui kõigest on räägitud va seksist. Siis arvan, et seksimiseks ei lähegi. Aga seda pettumust saame siis lugeda varsti teemast "Kaua võib" või kui väga kehvasti läheb siis "Hoiatused" lausa. Mõnega on lihtsalt hea suhelda aga seksist ei tule midagi välja. Elame näeme.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 14:47
parmaleikin..... ära külva negatiivsust, küll see seks ka tuleb neil omal ajal, praegu tähtsamatki arutada
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 14:54
Kindlasti tuleb aga mitte selle isikuga: D
Jutuvestjaga lihtsalt ei saa seksida no tee mis tahad. Ei õnnestu kuidagi. Kas teil pole siis nii olnud?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 15:20
eriarvamusel olen
seks on küll tähtis aga mitte nr.1 elus
äkki ma olen idioot,aga mina arvan nii
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 15:24
Kindlasti mitte nr 1 ja isegi mitte nr2 aga vaat sinna nr 3 kanti...hakkab juba nagu kiskuma (minu arvamus)
Nii et Kaksmees! on veel idioote peale Sinu
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 15:31
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 15:41
mareelia: Hoian pöialt
Endalgi sama läbielatud ja kusjuures üsna hiljuti st tutvusime virtuaalselt. Planeerisime kokkusaamist kuid ikka ja jälle sai miskit takistuseks. Mina olin inimese pilte näinud ja see mida ma nägin, meeldis mulle,... väga Loomulikult olin esimest kohtumist oodates erutunud ning kui siis lõpuks kokku saime olin meeldivalt üllatunud, sest ta oli täpselt nii hea kui ma ette olin kujutanud Intensiivne suhtlus jätkus kuu aega ning endalegi üllatuseks hakkasin miskit enamat tundma. Nüüd aga olen nagu moorike tabavalt ütles pilvedelt alla tulnud ja annan endale aru et see pole ikka see ning ei tasu tunnetega kiirustada ja võtan asju vabamalt
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 15:51
aga "pilvedel" tuleb ka olla---see kosutab
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 16:02
kaksmeest: Seda ka
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 16:17
hmm...korraks põikan nüüd "teemast kõrvale"
et...oioi, mehed, seksi koha pealt ma nüüd säärast pessimistlikku juttu küll ei usu!
et...üks Mees, kes kasvõi siinsete piltide põhjal omale naise seksikaimaks ja ahvatlevaimaks mõelnud!!!...reaalsel kohtumisel laseb ennast sellisest pisiasjast nagu näolapp või säärane häirida!
kõik, mis olemas kaaslase, on ju ka reaalselt kaasas - no, niipalju kui mina üldse meessoost miskit tean, ei peaks varakult paikapandud stsenaariumi küll miski kõigutada saama...iseasi, kas neid palju leidub, kes muul eesmärgil siit kohtuda soovivad...
igatahes - ma olen nüüd jälle "kinda" visanud
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 16:37
Lili sa panid jah teemast mööda,sest teema algataja kartiski just enda emotsioonide pärast.
Ja see on ka õigus,et peab ikka midagi väga hullu olema,kui terve ja staažikas kepimees rööbastelt mahajookseb
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 16:47
Noored, noored, rohkem positiivsust...no umbes nagu LiliNobrel!! Kus on öeldud, et esimene kohting kohe raudselt peaks seksiga lõppema. Andke ikka inimestel ega esialgu niisama silma ka vaadata, hilisematel kohtumistel pole nagunii selleks enam aega, siis on silmad mujal..või hoopis kinni
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 16:56
6ige, tegemist ju pole 20 aastastega
siin otsitakse vist rohkem kaaslast, seltsilist ja siis muud , mis sellega kaasneb
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 16:57
ikka sisetunnet tuleb usaldada ja selle järgi ka käia
vaist petab ikkagi harva...juhul kui tema tegevus on nats hallolluse omaga ka ikka seotud...
igatahes...võtke heaks või pange pahaks...minu imeväikesest kohtumiste arvust ikka vägakolesuur osa on lõppenud...eee...seksiga
ja, muuseas, ma pole seda sugugi mitte halvaks lõpuks arvanud kordagi...
˅ näita rohkem ˅