Foorum
2010-01-25 18:23
Aga Lili kuidas sina siis nimetad seda meest,kes peale klaasikese kangema kraami manustamist,hakkab naisterahvast avalikult koledaks nimetama?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 18:36
nuh, Lili
kaitse siis nüüd oma margi täis teinud kallimat
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 18:37
hmm...kuidas nimetaksid sina jällegi seda mõttetut ilatsemist ikka tõeliselt rõvedate piltide all???
aga, ma justkui seda alkoholikoguse ja naiseilu suhet teistmoodi mäletan...et:"pole olemas koledaid naisi, lihtsalt liiga vähe..."
heh...ja, jätkates klassikute või siis, ok, ütleme poolklassikaga...tuleta õige meelde kuulsa Kuninga uusi riideid
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 18:43
iccc...mikhan, ma küll ei näe põhjust kaitsta kedagi, kui kallima siit leian, annan sulle kindlasti teada ja...ausalt öeldes, peituks ise ikka kellegi laia rinna varju
aga...mina jällegi, hankisin siit omale ivakese...aeg on tõesti tõde letti tuua, ei ole ilus kaaskodanikke petta, ümmerguse jutu ja eee....vormidega ka
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 18:44
Ära hiili kõrvale su peika nuusutas eile miskit mis talle vähe kange oli, siis nägi lõvi unes a kõrtsi kaklema minna ei julgent ja siis toppis foorumi keskmisi sõrmi täis ja ütles et mareelia on kole pärast kindlasti kekutas sulle et aga ma alles ütlesin
leia nõõd uued klassikud joodiku päevaraamatust
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 18:54
Lili,see roosa ei ole võlukangas,sul jäi lihtsalt tsenseerimine mahavõtmata
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 18:55

mikhan, kle....siin pole isegi klassikuid appi vaja, et kogu see sinu pikk jutt ühe sõnaga kokku võtta...a, sa arva ära, mis sõna see on?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 19:12
aaa...mikhan, muideks, uudishimu hakkas mind ikka hirmsasti vaevama - huvitav, kelle ees sina tavaliselt kekutad, kui miskit krõbedat siin ära oled julgenud öelda?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 19:20
väga osavalt juhid jutu kõrvale
no mina ei tea niisukesi sõnu
ja mina ei saa kellegi ees kekutada, ma ple miskit krõbedat julgendki öelda ja üleüldse ma purjus peaga ei oskagi arvutit kasutada
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 19:25
heh...mikhan, mina just järeldan, et sa kõiki omi sõnavõtte lihtsalt ei mäleta!
aga...ok, naljad naljadeks, minul jäi nüüd küll okas hinge essaks selle pärast, et sinul, mikhan, kumab sõnavõttudest tegelikult, kõige enam läbi suhtumine naissoosse üldse....eelkõige arvamus, et nad on üks taldrikutäis sülti, kellel o m a a r v a m u s üldse puudub...!
no, vabandust, mina esindan siin küll ainult iseennast, koos oma arvamusega, ja, et see erineb mõni kord sinu omast, no, vast polegi just kõige hullem nähtus!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 19:30
mäh? mise?
millisest lausest või lauseosast sa sellise suhtumise nüüd välja lugesid
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 19:53
no, kasvüi meie viimasest vestlusest siinsamas
kuigi...rohkem tundub, et sa otse ei julge nagu kellegi pihta näpuga näidata, muidugi, lihtsam on seda läbi minu paikapanemise teha
aga...hmm...teema oli siiki armumine!
ja...teemaalgataja mareelia!
huvitav, peaks kusagilt teada saama ehk, kuhupoole see armumine nüüdseks liikunud on?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 21:36
see oli nüüd pääris huvitav aga ok siis, edaspidi jätan su rahule.
mulle endale ei tundunud nagu kuidagi et ma sind paika oleks tahtnud panna miskitpidi, leidsin et oled teravmeelne ja ladus partner kellega on lõbus kilde vahetada, a ju siis hindasin piire kuskil valesti sry
oh jah muidugi ma ei JULGENUD otse sellele hirmasle kaksmehele näpuga näidata, äkki võtab veel peale ja mis siis küll juhtuda võib paha arg mina!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 22:14
jah, mikhan, minule kallikesi otsida pole sul tõesti vaja, ma vist juba mainisin, et kui leian, annan ehk sullegi teada...foorumis kuulutama ei hakka, sedan`d küll
ja, kes nüüd patuta, visaku esimene kivi...aga, mareelia lugu kukkus natuke haledapoolselt välja küll..., ma võtan seda kindlasti kui õppetundi...
selge, et armuda on täielik õigus ka siis, kui oled kole, kortsus ja 75- aastane, mitte kellelgi ei ole õigust keelata ega käskida inimese südant, ja, teada on, et mõistuse hääl jääb sel puhul kuulamata ...aga, instinktid peaks ju ometigi toimima...eriti see vana hea enesehoiu oma, kui ikka ise end ei hoia, siis tagantjärele on mõttetu halada, et haiget said... ...sedaviisi arvan mina, vot!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 22:28
Mis toimub LiliNobre ja Mihkan? Kaks mulle armast tegelaskuju ja seekord sellisel eriarvamusel?

Hästi. Võtan siis ka sõna. Mareelia! Kõige palavamat armastust ja kõige sügavamat kurbust - seda peab inimene üksi läbi elama.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 22:30
deMerteuil: Kui seda mõlemit teha üksi. Siis vahet ju pole on see amrastus või on see kurbus.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 22:33

ma arvan, peamine eriarvamus on (õnneks) see, et mikhan arvab, et ma olen kallima juba leidnud, aga...mina arvan, et ma pole veel otsima hakanudki!...vaat, tegelikult, me peaks seda jah, juba omavahel, mikhan, kuidagi klaarima, et misasi see siis nüüd ongi...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 22:45
Lili,aga äkki mikhan arvab,et kui sa hõivatud poleks,ei suudaks sa tema võludele vastupanna
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 22:47
LiliNobre! Kes ei otsi see harilikult leiabki Nii, et katsu olla tasa ja targu
Parmaleikin! Jah, selle mätta otsast vaadatuna küll - mõlemad on tunded ja tänapäeva tuimas maailmas on õnnelikud need, kes suudavad neid kogeda.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 22:50
Ja veel oleneb sellest mättast see, kus ta asub ja kui kõrgel see on.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 23:10
jfjm...vaat, sellleks, et vastu panna, tuleb need võlud veel avastada ...seni, kuni mulle aegajalt jääb mulje, et mikhani asemel käib siia kommentaare mõnikord kirjutamas tema varateismeline poeg(assa...vat, nüüd alles panin)...ei valitse teda säärane kohutav oht, tunnistan ausalt
aga...hivitav, miks mind siiski kallimluses parmaleikiniga ei kahtlustatud...hmmm...see vist ongi see mätaste küsimus nüüd
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 23:20
Jah see on see mätaste koht. Selle erinevus on ju kaugelt näha.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 23:27
hmmm....ma isegi prilliga eriti kaugele, kohe mitte ei näe!
...äkki talutad vanainimese kättpidi sinna mättale lähemale...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 23:29
Ju on arusaadav,et te ei mahuks ühele mättale ära
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 23:35
kellele on arusaadav
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 23:39
Oleneb kui hea mätas on. Ja kes trügib mättale ja kes mitte ja kes juba on mättal. Aga keeruliseks läheb. Sellest jah ei pruugi meie kallid lugejad kõik aru saada.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 23:41
tegelikult, ma rohkem seda pidasin silmas, et parmaleikin ja kaksmeest tundusid küll üsna ühejasama mätta otsast hõikavat
mina sinna selle mätta otsa ei tahagi...aga, mulle meeldivad otsekohesed inimesed vist lihtsalt rohkem...
ja, huumorimeelega, iseenesestmõista!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 23:43
Lõpp hea kõik hea
Aga mareelia: Ära hõiska enne õhtut!!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 23:45
ai ai ei saa jätta mainimata. LiliNobre: ära ole selles nii kindel , et otsekohesus on hea! See võib teinekord liiga otsekohene ja rabav olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 23:50
mina, parmaleikin, ei ole kunagi milleski kindel ega ka kümne küünega kinni
just mõtlengi siin, et miks ma siis, lugejana, kõike siit ei suuda mõista - et kas ma vanadusseniilsuse all juba kannatan või ikka sünnistsaati daun!
aga...otsekohesus ei kahjusta seda, kes iseenesega asjad sirgeks on rääkinud, aamen!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 23:53
Mättad segavad aru saamast. Ja peavadki segama. Muidu oleks kõik hall ja ühesugune.
See kes endaga on asjad selgeks rääkinud, seda ei sega mingi asi. Ka isegi mitte see foorum ! Ja selle arvamused.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 23:54
ei olnud mingit eriarvamust, lihtsalt läksin vist nokkimisega liiale, vabandust lili
aga ma ei saa siiski mainimata jätta, et pruut ja peigmees paaraas paar, solgiämbris vikerkaar- keegi käis ju suusatamas
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 06:47
Sa vaata siis!!!...kus mätta all hoopis ussike peidus on?
issver, mikhan, ega sa ometi...nu, nagu iga teinegi t a v a l i n e messe - hoopis...hoopis lihtsalt armukade pole
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 19:30
mina õnneks või kahjuks ei armu kunagi
enam
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 19:38
ma väga loodan, muzikiisu, et põhjus on lihtne ja mõistetav - sa oled oma armastuse juba leidnud...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 19:43
Muzikiisu,ära iial ütle iial
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 23:22
sorry aga sellist meest pole olemas kellesse mina võiks jäägitult armuda
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 23:23
pole leidnud ja ei soovi ka vist
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 23:42
See juhtub ootamatult.Ühel hetkel on liblikad kõhus ja katus sõidab
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 23:50
just tahtsin sama öelda
issver, tagantjärgi on lausa hirm mõelda, et kellesse on armutud omal ajal...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 01:29
Lili, ära vägapalju karda. Vanarahvas ütles, et hirmul on suured silmad. Tähendab siis, et pidev hirmutunne tekitab punnsilmsust
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 13:05
icc...nagu perearsti juures oleks, mitte seksikate meeste foorumis...muudkui hoiatavad ja keelavad
aga, tänan ikka hoolimast, mismuud
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 14:27
Et kui täna vaatad neid nägusid siis ajab judinad selga Lili?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 14:35
tegelikult, markxs, polegi vist nägu ühegi armumise puhul esmategelane olnud
armumine, see on tõesti midagi eriti kummalist ikka...eales ei tea sa, millest ta tuleb ja eriti veel, et millal ta tuleb
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 14:43
Ja seda ka ei tea, millest ta ära läheb ja millal ära läheb.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 14:50
tulemised on alati erinevad, äraminemised aga...ikka ühtemoodi
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 14:54
Miks siis alati ära minemine samamoodi on?
Kui tulemine on erinev ja minek on ikka samamoodi, siis viga on selles kes on alati üks ja sama tegelane selles loos!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 15:10
vaat, siinkohal ei oskagi vigast tegelast otsida...sestet, m i n u enda lood pole kaugeltki lõppenud veel...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 15:12
Kuidas sa siis tead, et lõppevad ühtemoodi?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 15:16
ma olen hea kuulaja...
˅ näita rohkem ˅