Foorum
2023-12-22 19:24
Misterj on hale mees sool tal venind pepu seest. Lohiseb see mööda maad, mister seda taga aab
˅ näita rohkem ˅
2023-12-22 19:29
Mister sita kott on kõva, nikub tema oma ema.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-22 19:37
Nojah, ma ootasin tundelisi jõululuuletusi.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-22 19:45
Mister tuli kapist välja, oli hirmsas munni näljas. Sügas perset vastu puud, ise õndsalt vaatas kuud.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-22 20:04
kehtna luuletab siin oma põnevast eluloost. Varsti annab välja ka lamba antsu Wärkstoa luulekogu.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-22 20:14
Kaunist Jõulu ootust Teile, ärge kakelge mõned päevad. Mind mürgitati ära aga mis siis! Olge ikka mõnusad, ega siis tühiasjadest meie maailm ei koosne.
Luuletusi ka keegi ei kirjuta.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-22 20:47
Misterj jõudis linna, litsimajja tahtis minna, vaatas, kus on hinnad soodsad, naised pringid, voodis hoogsad, lõpuks rõõmust hõiskas rind, leidis naise, kellel pind, ostis talle suure kingi, kaasa võttis suitsusingi, astus tuppa, vaatas ringi, hinna osas pisut tingis, järsku platsis oli kapa, mister õudusest jäi vakka, suust ei tulnud ühtki piiksu, kapa teadis tema kiiksu, näitas korraks oma strappi, mister oli hirmus häppy, nõnda otsa sai see lugu, lõppes misterjoti sugu.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-22 20:51
Mister jott kui labakinnas, soolikas tal pooles vinnas , kapa teda tagant trukib, tulevad sealt pruunid kuklid. Kuklid misterile head, nendega ta maiustab. Suu on pruun, ei sest oo lugu, hea kui soolde tehaks sugu.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-22 20:52
Dragunov, ilmusid ka kehtna tellimuse peale kohale. Kingib sulle selle eest suure puust moosikeetmise lusika.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-22 20:57
Mister j häda suur kummist strapp läks katki nüüd. Hiinast tellida on pikk, nikku tahaks iga hetk. Tuli kehtna abistas, perse punni teritas, hüvast tammepuust sai see, pikka aega kestab see
˅ näita rohkem ˅
2023-12-22 22:46
Nojah, kohe niiviisi.

Kõike kaunist selleks imeliiseks ajaks milleks on jõuluaeg.Unustame ehk korraks strapid ja muud perseussid ja nii edasi.
Kunagi oli film , ingel sai tiivad kui Maa peal kõlas kellukese helin. Me hingasime ühes rütmis kui kellukesest mööda läksime. Kõige imelisemad Jõulud minu elus ja väga ilus meenutus. Kas on Teil mingeid kauneid mälestusi?
˅ näita rohkem ˅
2023-12-22 23:13
jõulurahu ehk...
˅ näita rohkem ˅
2023-12-22 23:37
@retariina,

1980ndad. Eks ma olin siis laps, aga kõik see toimuv oli siis puhas ja ehe.
Siis too aeg pigem mul meenub kui helge. Tol ajal siiski peeti pigem uusaasta vahetusest rohkem lugu, ning oli ikka nagu rohkem elamust.
Oli aeg et ka 30 ja 31 detsember sai järjest peetud.
Ka oli saated vaadatavamad -- olgugi et oli vaid 2 telekanalit (kes nägi detsimeeterlaine ala, sel oli 3, kes oli Tallinnas, vist vaatas ka Soome kanaleid).


Raketid olid ikka õiged signaalraketid ja erksad värvid, mida sai vaadatud, kuid alati iga aasta kuusk toas oma ehetega ja peamine asi mis oli tunda just dekoreerimisel , mäletan just eelmsie aasta küünlarasva lõhn küünlahoidjates ja värske kuuse lõhna segu kui kogu see krempel sai kapi otsast alla võetud ja hakati lahti harutama. Ilusad värvilised elektrilised kuuseküünlad pimedas. Oli aeg siis et kui pikk-pikk laud kaetud roogadega - 12 rooga, iga kuu eest 1 roog, ning telesaated olid ka vaatamist väärt, ning uusaasta tulekuga siis alles see õige programm alles hakkas, ja jätkus ka terve esimene jaanuar mis oli ilus aeg kõik,... koolivaheaeg äsja saadud mänguasjadega siis. 1990 vms. kui tuli esimene kommertskanal, siis inimesed ootasid põnevil et ei tea mis on Kanal 2 aastavahetuse programm -- pettumus, sest mitte midagi sealt ei tulnudki, öeldi vaid korra "head uut aastat" ja kõik. Küll aga just too aeg tundus et sai unistada et mis see järgnev aasta võiks siis olla.
helgeim mälestus.

kuid... kui rikutakse need pühad võltsollustega igal pool, siis rappa läheb.

Mingist aastast alates (1992 ?) aga siis oli juba teada -- napilt 15 minutit peale uue aasta saabumist, et kus rakettide suits ei jõua isegi ära hajuda, kui telekanalid juba panevad argipäeva programmi peale. Ka muutus kõik juba nüriks... siis tundus pigem et kui jutt oli jõuludest, et hm, parem siis olla juba kirikus, või siis rahu ja vaikust nautida looduses, sest ikka mõõt sai täis sellest et hakati kõiki pühi ära kasutama poodnike poolt.
NIng veel aastaid hiljem tundus et ka kiriku shakati rääkima asju mida jutlustaja ise ka ei usu.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-23 00:10
rahulikku jõulu aega,ihalased.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-23 00:16
Misterile soovin jõulude puhul 100 munni suhu ja ankur perse
˅ näita rohkem ˅
2023-12-23 00:30
Rahu99, Ma ei oleks midagi sellist oodanud. Tänan Sind, armas inimene. Sind on õnnistatud imeliste mälestustega.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-23 00:39
Kehtna? Kas seda pole liiga vähe või palju? Midgi on siiski vist ülemäära? Vaata ette, karma võib Sind tabada. Jumal tänatud kui ei. Hoidku Jumal meid soovide täitumise eest.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-23 01:57
Misterj jaoks täitsa paras mõõt
˅ näita rohkem ˅
2023-12-23 02:11
@retariina, palun palun.
See oli seoses aastatega 1984-1988.

Nüüd ehk järgmistel lihtsam meenutada ja panna kirja eredamad mälestused?
Võimalik et nende jaoks 1984/5-1987/8 aastavahetused polnud just ere kirgas helge mälestus, aga ehk midagist mis on kellegi jaoks sügavatest 70ndate algusest? Siis olid kõik telerid paremad -- lampidega, sest kass sai selle otsas end soendamas käia.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-23 04:56
Nojah, olid ajad. Ma ei salli minevikus tuhnimist, rohkem ilmub saasta pinnale kui tahan aga rahu99 inspireeib mind. Tänan Sind. Päikseline inimene oled.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-23 09:02
see olekski üsna ilus ja meeleolukas, kui hullumajas oleks ometi kaks vaba voodikohta, aga näe ei ole ;(
˅ näita rohkem ˅
2023-12-23 10:47
Kellips, nii nunnu. Ma tahtsin ka eksusiivset diagnoosi ja ennast hulluks lasta tunnistada! Psühiaater kaagutas midagi stressist. Issand kui pettunud ma olin! Kust kurat on minul stress? Ma olen ju puhtalt hullumeelne! Muidu ma siin Ihas ei istuks ju. Nojah, kui lõpuni aus olla siis siin on tõepoolest väärt sõpru keda ma reaalis poleks leidnud.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-23 11:27
oi ei , see ei ole üldse sinuga seotud. aga on üks sotsiaalselt eikuhugi sobituv indiviid, kes lihtsalt peab mingit jama kirjutama.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-23 14:33
kellips
2023-12-23 11:27
oi ei , see ei ole üldse sinuga seotud. aga on üks sotsiaalselt eikuhugi sobituv indiviid, kes lihtsalt peab mingit jama kirjutama.

---------------------------

ihiii selles osas leidub siin palju rohkem kui 2, kes selle kirjeldusega klapib. Eriti just et sotsiaalselt eikuhugi sobituv. Ning eriti mina! Ja olen uhke selle üle.Sest selleks et "kuuluda" siia, või praegusesse ühiskonda, tuleks end lasta sisusliselt lömastada (just nagu joodikutega saada
kokkukuuluvaks tuleks ise madalduda nende juurde)...

Kuid vaatame lähemalt.

Siinsesse iha "mikrokosmosesse" oleks ju sotsiaalselt sobituda lihtne -- toppida raha odavalt tarbitavate naiste hargi vahele, kempleda piltide edetabelis, anda vippidele anda päeva vopse -- mõne jaoks elu oleks nagu lill kohe, sest mida veel tahta?! Eriti kui goonerdada on "kvaliteetaeg" siinse lehestu järgi, ning mitte midagi muud teha pole, muid probleeme elus pole! Ja muudest lehtedest jutt on ketserlus ja väljaspool internetti elu pole. Oot... igav ja jama on see. Kus ainus kõhutäis naeru on totakate kuulutuste lugemine, ning see kui keegi ka midagi elulist olulist jutustab mis väljaspool selle kosmose piire. Aga oot oot, see on ju sotsiaalselt sobimatu tegevus siin, kuigi oleks just huvitav. Kasvõi see jõulude teema.
Olen sada korda öelnud et naised-mehed tehke teineteise elu kergemaks ka argipäevaselt köögis ja maja ümber olevate tööde osas, ning naised! seks pole "teenus" ja mees pole rahakott.


Kuid suures plaanis... eks selles osas oleks palju enam neid kes tunnevad end ära...
Mina näiteks ei tahagi sotsiaalselt praeguses ajas sobituda. Milleks? Sest mina jälestan pangakaarti/telefonimakseid/internetipanka; vaja süüa liha, mitte olla vegan ja sitikasööja; leian et naised ei sobi poliitikasse (eesti ja euroopa näitel kus on persse keeratud kõik poliitika); kirjutan pikki e-maile mis kuni 10 lk.; ning oma sõidukeid hooldan mina, ning laenuks mitte kunagi! Ei laena ise ja ei anna ise laenuks.
Kuid et "sobituda", siis peaks olema nõus sellega et moes on LKGBHDTV kõrist alla toppimine, rohepööre, nuti-telefonid milles kirjutatakse kuni 20 tähemärki ja et mille otsas olemine on "elu", elama linnas ja lonkima "sest autod on kuradist". Mis sest et pole korralikke kõnniteidki. Samuti ma ei saa aru et miks on eestil liitlane kes on üle 50 sõja alustanud ja toetab terroriste... etc. Ning ega ei julge keegi suud lahti teha, sest kartes koha obaduse saada, sest ühiskonda KUULUMINE tähendab olla kuulekas tatilapistatud lammasrahvas kel pole initsiatiive ja ambitsioone. NIng heaks kiidetud on vaid tahta seda mis tohib.


Ning tehkem siis uusaastaöösel pauku parem voodis, mitte raekojaplatsil.
Järgmine hull palun kirjutagu...
˅ näita rohkem ˅
2023-12-23 14:48
Munadega naised sobivad poliitikasse. Ja munadega mehed. Aga mõlemaid on vähe.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-23 19:09
Lisage mind ka palatisse.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-23 19:29
Vaata vaata mister ussi, vingerdab ja nurub nussi, rubla peos. Kapa see on ilus naine, täna oli täitsa kaine, mister teda armastaaab. Dragu vana naljanina, iga päev on täis kui pinal. Vana Jott on tarkmees taskus, valmis tal on iga vastus. Kehtna tubli meistrimees, tappe teeb kui nõudlust veel. EOD on muidu lahe säga ei kannata ta misterj plära. Kehtnaga nad sõbrad on misterj on väike könn
˅ näita rohkem ˅
2023-12-23 19:41
Kehtna, Sa oled lausa luuleline. Hakkan tihemini foorumit jälgima. Jumaldan kirjandust.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-24 04:29
Kauneid jõule rohke seksiga ihalistele
˅ näita rohkem ˅
2023-12-24 14:14
Kiisukesele rohkeid blokkimisi jõulu ajal.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-25 14:10
kiisuke, miks oma miisukese kinni panid? oled ikka jõledus küll
˅ näita rohkem ˅
2023-12-25 15:13
Oki12,kuna ühe Miisu konto pani sait kinni Kiisuke75-l,siis tal juba ammu uus vorbitud Miisu11o2😝😂
˅ näita rohkem ˅
2023-12-31 09:13
Toredat aasta vahetust!!
˅ näita rohkem ˅
2023-12-31 12:59
Ilusat aasta lõppu ja suurte soovide täitumist uuel aastal!
˅ näita rohkem ˅
2023-12-31 13:56
Meie vahetame aastat Kiisukesega koos. Tuleb üks suurem kohalik orgia.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-31 14:50
Te kaks karvast sobite kokku.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-31 15:12
Aitähh mister jott, omalt poolt soovime sulle sadat munni suhu ja kuusekäbi perse!
˅ näita rohkem ˅
2023-12-31 19:42
Sulle kehtna EOD soovin pikka agooniat järgnevateks aastateks.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-31 20:33
Misterjile soovin uueks aastaks Abrukale tsunamit.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-31 20:45
Sulle Dragunov soovin uueks aastaks sitkust ja jõudu, et tervis alt ei veaks.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-31 21:32
See kulub marjaks ära.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-31 21:41
Ilusat uut aastat!
˅ näita rohkem ˅
2023-12-31 22:48
Isiklikult soovin mister jottile uut pärasoolt, vana ja välja veninu asemele et Kapa teda jätkuvalt strapiga põrutada saaks
˅ näita rohkem ˅
2023-12-31 22:55
Aasta viimasel päeval emban misterj'i nagu oma venda, homme see muidugi enam ei kehti, aga täna on rahu.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-31 22:59
Mister venitab omale perse pähe, siis on pikk perse vahe ja meie oleme rahul, kokku teeb see vaherahu.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-31 23:21
Ei tule siin teiega mingit vaherahu, lontrused. Uuel aastal uue hooga.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-01 00:20
Elagu mister jott guraaaaaaaa!
˅ näita rohkem ˅
2024-01-01 00:51
Head uut aastat!!
˅ näita rohkem ˅
2024-01-01 01:00
Kiisukesega tegime kõva paugu
˅ näita rohkem ˅
2024-01-01 14:10
Lasite püksi või?
˅ näita rohkem ˅