Foorum
1
2
2012-03-09 10:12
Utha, räägi ausalt, mitu tulpi eile sulle ka kingiti
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 10:25
Naistepäeval sain ainult häid soove ,neilt kellega olen kirjutanud ja ka neilt kes mu tagasihoidlikke pilte vaatavad .Ei mingeid labasusi ,nii uskumatu kui see ka pole . Tegelikult algab asi ka profiilist ,mida kirjutad enda kohta ,kuidas end väljendad ,sellest ka isikute ring keda ligi tõmbad . Puht sportlikust huvist võid luua teise konto uue identiteedi ja välimusega .
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 10:45
vau uskumatu mulle vastasid tänud sulle

See ühe mehe siiras tänu vastu kirjutamise eest , huvitav ,palju talle üldse vastatud on . Kusjuures ei küsi ka ,pilt oli ,profiil ka korralik .
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 10:50
ma kordan endiselt: küsimus ei ole minus ja selles, mida mina tahan, et mehed teeksid, vaid üldises plaanis ja suhtumises. ma suhtlen silmad lahti peas, ma kirjeldan toimuvat.
mul on ka erinevad variandid proovitud. on teine konto olnud ja polnud mingit erilist vahet. mul polnud selle konto peal ridagi kirjas, polnud piltegi ja tulem oli sama nagu praegu. teksti olen ka pidevalt vahetanud ja vaadanud, mis siis saab.
mul on kindlaks tehtud, et ongi olemas kindel kontongent, kes luurab ja kui ekraanile tekib lingike „naine“ või pildike, siis juba teisest minutist (alles avasid konto) klikitakse ja pannakse kogu arsenal teele. nokud pihkudesse ja ootavad. siin on omad kunded.
need on mehed, kes paneksid ka heinakuhja, kui neile hein ette anda.

p.s- muide see on ka halb variant, kui sul midagi kontol kirjas ei ole. kohe eriti halb. mingi balanss tuleb leida.
sa pead natuke pikemalt siin suhtlema, siis saad aru
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:07
Utha, selge, et kõigil meestel siin portaalis on ju mingi kindel eesmärk kui nad kirjutavad naistele. Tähtis pole ju see mida on mõeldud seda kirja kirjutades. Mulle meeldib mõelda, et see, kui mõni mees kirjutab lihtsalt, meeldejäävat naistepäeva, mõtleb ta seda siiralt. Ja see ei kohusta mitte millekski. Viisakas tänu vastu ja sellega on kogu teema ammendatud.

Kui keegi kirjutab luuletuse, mis on ilus, ei tähenda see seda, et ma peaks kohe sulama kui või päikese käes ja aru kaotama. Ka selline luuletus ei kohusta mind ju vastama selle saatjale. Ilus ja armas tähelepanuavaldus, ei midagi enamat. Toob naeratuse näole ja ehk see oligi selle inimese siiras soov, teha kellelegi rõõmu. Ja mis vahet seal on kui ta on soovinud seda rõõmu valmistada sajale naisele siin portaalis.

Ma siiski arvan, et inimesed on ilusad ja head. Kevad on tulemas ja päike paistab, meie hingedes võiks olla ka rohkem seda päikest ja võiks tunda rõõmu rohkem.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:14
nii, teemat ei saa pidama enam, oli ju jah,oli juuu et TEEMA LÕPETATUD

kui nii edasi läheb siis, et .... mis siis juhtub... uuel aastal jälle

jfjm soovituste saatel ja kõigi teie lahkel kaasabil
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:24
sheeba, minu jaoks ongi olulised just need mõtted, mida enne mõeldakse, mitte selle saadus
ja mis on siirus? siin saidil? kus? ega siis siirusega seksi eest maksta.
muide, eile oligi mul tegemist onuga, kes kirjutas ja saatis naistepäevatervituse. tervitusel polnud vigagi, aga arva, mida ma tänava vastuse peale vastu sain? - „kas ma su rinda keelega lakkuda saaksin“. nii palju sulle siirust.
ja kui ma siis protesti avaldasin ja lakkuda ennast ei andnud, oldi pahased, et kuidas ma aru ei saa, kus ma suhtlen ja pidin muidu ka paha inimene olema

ma seisan endiselt kindlalt kahe jalaga maa peal ja ei mul ei teki enam seda arvamust ka, et inimesed ongi ainult ilusad ja head.
no no
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:28
uuel aastal tulevad uued kategooriad ka,,,

nagu sadomaso kategooria,,, keegi pakkus piitsa juba

ja bi-d ja lesbid ka

jaaaa
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:33
kas jutukas on kinni pandud?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:34
Utha, selline on elu. See on markantne näide nõmedast mehest. Paraku on neid siin ju hordide kaupa. Aga see ei tähenda ju veel pelgalt seda, et kõik peavad olema nõmedad ja frustrueerunud olevused.

Naerata selliste tobeduste peale, pea püsti ja eluga edasi. Mis teha, kui mõistus on osadel munadega triiki

Tupsunupsik, tegid teema, aga see elab nüüd oma elu edasi, seda arendatakse omasoodu ja siis kui enam kellelgi midagi juurde ei ole lisada läheb see ajaloo prügikasti, seniks kuni keegi selle jälle sealt üles kaevab.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:38
ahah
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:41
sheebakuninganna

lihtsalt ma tahtsin öelda, et seda et...

järgmine aatsta jälle vaja aarded ja kalliskivid ja kuld yles maa peale tuua
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:42
ja ärge nüüd arvake, et ma ainult selliseid kirju saangi.
oh ei. tegu on näidetega, need ongi äärmuslikud.
tavaliselt on midagi muud ikka. need, kellega ma kirjutan, on normaalsed, aga sama sarkastilised nagu mina
kuidas see eilne onu siin seletaski.. et olen loll ja need, kellega ma suhtlen, on ka lollid (ainult tema ei ole). on jah. mulle meeldib nende „lollidega“ suhelda.
aga need, keda ma siin kirjeldasin, on kuskil aia taga ja neid ma ainult vaatlengi kui aiataguseid olendeid. ei puutu.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:48
Sõrmusted ja Päikesed muidugi ka....

nii et asi LÄHEB KORDAMISELE UUEL AASTAL 2013
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:50
kui muidugi internet ja naised veel olemas on,,,
iha ka muidugi

ja et edaspidi võiks olla rohkem meestepoolseid kommentaare
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:57
nihilissimus acutus ja logorrhoea gradus gravis
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 12:03
ei tea jah, kes pikemaid kommentaare kirjutab siin
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 12:07
pikkus on suhteline.
on sul pakkuda alternatiivi? et pigem suhtleks jutukastiilis "tere- mis teed?- ei midagi- aga sina?" jne?
sul hakkas juba igav jutukas?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 12:16
minu jutud on ümmargused

mõtle kui iha paneks välja mingisuguse sõrmuse vms, naised jookseks ribadeks ennast selle peale

lihtsalt, see oli väike mõte
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 12:19
jah, ümmargune nagu pall. pallid on seest tühjad
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 12:25
ei ole midagi, sõrmus käib sõrme või varbasse ja see on päris ilus vahest
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 12:37
sõrmuse idee on ok ja tasuks arendada edasi ,tubli tüdruk
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 12:49
Utha, sa ei lubanudki oma rinda lakkuda nüüd pead järgmise naistepäevani ootama, kui uus ettepanek tehakse vaene Utha
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 12:56
jah, vaene mina. oma eeslit mul ka pole ja
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 12:58
kas kanalast on vähe
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 13:26
ei taha kanalat pidada. mul on omad kanad olemas. munevad mulle ilusti mune ja istuvad munaresti peal. külmkapist saab alati
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 15:06
Utha, kas Sul on polaarkanad?
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 20:56
Kes on seda aastal 2024...? 😎
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 20:59
ehk siis Niina Koll ?
˅ näita rohkem ˅
1
2