Foorum
1
2
2012-03-06 21:04
teeks mingi vahekokkuvõtte, kes siis on ikka kõige ihaldatuim naine ihas 2012
võib kommenteerida
˅ näita rohkem ˅
2012-03-06 21:18
Siin peaks olema erinevad kategooriad. Kellega koos tahaks väljas käia, kellega seksida, kellega koos elada ja miks ka mitte, kellega koos niisama jutustada.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-06 21:24
pakun välja väga sümpaatse, elegantse tütarlapse profiili nimega :

VanaNaine
˅ näita rohkem ˅
2012-03-06 21:37
jajah, teme uue TOP-i
ma olen ultramitteseksikas.
tupsunupsik- sa oled iha seksikaim! usu mind
˅ näita rohkem ˅
2012-03-06 21:42
mul pole piltegi
eeee, pigem kuulaks erinevaid arvamusi ja siis seda et, eks seal selgub igayhe jaoks see seksikam

aaaa, jfjm, siis julgelt ja mõni ankeetki NIMELISELT, mis on silma jäänud... misiganes kategooriasse
kuulaks meelsasti meespoole arvamusi parema meelega

sucker34, tnx
˅ näita rohkem ˅
2012-03-06 21:46
Valiks ka seksikaima mehe.Mitte ainult Iha.ees,teeks kohe "MR.Eesti sex"
Esitaks omapoolse kandidaadi...täna ei ole muust räägitud,meediamagnet vähemalt..maitseasi..
lingi teine lugu siis..papapapaap--HR Koit Jõgevalt
http://kanal2.ee/vaatasaateid/Vosareporter-1?videoid=4979
˅ näita rohkem ˅
2012-03-06 21:54
tuspu, see pole oluline! sellegi poolest oled seksikaim.
aga tupsu, kui vana sa oled ise? ei, polegi vaja vastata. juba sain teada, kuigi ma ei tea, kas see on su tegelik vanus.
ma tahaks teada, kas teil nagu kurguni ei ole juba nendest top-idest ja asjadest? nagu mingid lapsed. pidevalt peab mingi edetabel olema. no kuulge. nagu nendest ilastest piltide vahtijatest keegi puudust tunneks. ja mis te sellest saate. paar portsu kommentaare ja edasi? või mis siin ennustada. vaadake praegust top-i ja pole teematada vajagi.
andestust, kui kedagi solvasin praegu, aga ma olengi selline suht solvav ja irooniline praegu
˅ näita rohkem ˅
2012-03-06 21:59
Peeglike, peeglike seian peal,
kes on kauneim ilmapeal?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-06 22:03
utha, siin saabki nyyd emotsioonitseda

ma pole paha, aga topis on ainult numbrid, see pole huvitav
˅ näita rohkem ˅
2012-03-06 22:07
lisaks veel teemaväliselt, et hetkel on jutuka server maas, ja lihtsalt oli
isu ikkagi tekitada midagi
ma muidu jutukasõltlane
mis teha kui jutukas ei tööta
˅ näita rohkem ˅
2012-03-06 22:10
isu tekitada midagi?
elagu naised
eks te siis arutlege nendel teemadel. vaadake, kas huvitud mehi ka leiate
˅ näita rohkem ˅
2012-03-06 22:25
Mina küll jutukasse kolima ei hakka, kui foorum maas on
Hakkan seal mingi TOPPi ka veel tegema viimaks.
ropendaks praegu laia häälega.....
˅ näita rohkem ˅
2012-03-06 22:28
need vanad tulehargid siin oma raskelt töödeldud piltidega ei ole küll minu arvates seksikad. samas ihas on ka 100 kilo kaaluv hambutu moor suur seksisümbol. pervol on suht suva milline "objekt" välja näeb ja mitme veoauto jagu tal kaalu on..
seksikus on iga inimese jaoks individuaalne. mõnele ei meeldi ntx blondid kondised naised ja tema jaoks on seksikas vaalakaalus olev naine. suht mõtetu arutelu iha.ee lehe kontekstis..
˅ näita rohkem ˅
2012-03-06 22:34
vabalt, parmaleikin

kas sulle siis ei meeldi naised või
˅ näita rohkem ˅
2012-03-06 22:36
öeldi, et naistepäeva eri...
ja peeglike, peeglike seina peal
˅ näita rohkem ˅
2012-03-06 22:47
jutukasõltlane. no mine www.seksjutukas.tk , minuarust normaalseim jutukas üldse ja ropendamine ka täiesti lubatud. seal ei tunta munni kui tillut ja vittu kui tussut.. iha.ee jutukas on üks mõtetumaid kohti üldse..
˅ näita rohkem ˅
2012-03-06 22:54
täitsa nõus, osaliselt
˅ näita rohkem ˅
2012-03-07 00:23
sellega, et topis puudub yllatusmoment isegi minu jaoks, ikka kogu aeg sama

ja jutukas võiks tõesti munni nimi olla munn ja vitu nimi vitt, ja see pole mitte ropendamine


aga ikkagi, nyyd on algus tehtud ja kõik miinused yles loetud, hakkaks nyyd kuidagi edasi minema...

2012, siuke huvitav aasta
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 02:01
Jagame siis Tiitlid.

Seksikama uue tshiki tiitlel : kasutaja Camtydruk.

Päeva Vip tiitel 00.00 seisuga: kasutaja Kiizusilmad.


Seksikama ja parimate pildilahendustega kasutaja
ning Ihaldatavama Naise tiitel läheb jagamisele kahe silmapaistva ja särava kasutaja vahel: VanaNaine ja Chocolat.

Jututoa kõige tolerantsemaiks ja alati positiivsema kasutaja tiitel läheb: kasutaja Kress.

Valik on meelevaldne ja edasikaebamisele ei kuulu

Soovime siis kõigile võitjatele ja ilusatele naistele Kaunist Naistepäeva.
Kõik on läbinud särava katsumustetule ja tunnustatud parimateks



˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 08:28
Kõige suurema kleebekajooja tiitel läheb tupsunupsikule
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 09:26
see kress tundub väsind olevat..... aga head naistepäeva....
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 11:29
naistel on päevad. hurraa.
kui muidu viskab ära, siis täna saavad mehed päevade kohta erinevaid kohatuid nalju visata. hakake pihta

p.s - tupsunupsik, mitte ainult parmaleikinile ei meeldi naised, vaid mulle ka nad ei meeldi
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 11:56
läheks viskaks ka jutukas kildu ,kas saabeisaa jutuka esinaiseks .kõik me toetame täna siis hollandi majandust ,aga mis kreekaga saab ,ah .
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 19:25
Kas jutukas hääletati ikka demokraatlikult?Palju hääletajaid oli?Tahaks ka teada
Pole paar nädalat aega olnud läbi astuda...
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 20:44
Vana teema, uues kuues.. Ehk siis kategooria..Surnult,Sündinud..
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 20:44
seis endine ,käisin jutukas ,sexytahan tahab endiselt sex ja mind hääletati üldse maha ,pole kohalik jutulind ,vot nii
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 20:54
aga mind huvitaks, mis mehi vaevab? vaadates oma postkasti ja seda „ahtrat“ kirjavahetust meestega, tundub mulle, et mehi on tabanud veider shokk. kui enne alustati suhtlust tekstiga „tere, seksi saab“, siis praegu on alanud operatsioon „räägime naistega naistepäevast“..... ja siis tuleb „......aga kas seksi ka saab!?“
nii et ka mehed arenevad. ei saa midagi rääkida, et nad naistepäevast midagi ei tea
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 21:03
Suhtle siis rohkem privas..saad ka seksi
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 21:18
no need ongi priva kogemused.
tahaks kohe kihla vedada selle peale, kumb meist seksi saab - kas kirjasaatja(d) või saan mina on tehtud paar pakkumist strippamiseks, ainult et praegu pole teada, kumb meist kaamera ees on. kui kirjasaatja kaotab mulle kihlveo, siis strippab tema. seda ma luban.
aga huvitav vaadata seda meeste „tantsu“. mehed on nagu koerad. omandavad pidevalt uusi trikke
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 21:21
Utha,ma olen ka paar korda seksi pakkumistele ära öelnud aga enam seda viga ei tee
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 21:25
Vana koer ei pidavat ju uusi trikke omandama enam?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 21:28
No aru ma ei saa kellega Te suhtlete ,mina saan küll väga normaalseid kirju ,korraliku pöördumisega .Ainult weebitajad küsivad otse ,kas soovin vaadata.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 21:28
Vanale koerale uusi kombeid ei õpeta , nii et need on noored koerad
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 21:48
Arvata oli,et noored koerad, muide varjupaigas pidid vanad koerad suht kähku oma süsti kätte saama,ei pidavat sealsele stressile vastu..aga kuidas ihas..
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 22:27
eeeee,,,,
katsuge kuidagi olla....
kuulake muusikat või midagi inspireerivat,,,

˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 23:08
asi oli positiivse veidi humoorika tooniga mõeldud, mitte mingi maeiteamis,,,

minge tehke oma alajaotus ja arutlege seal oma teemasid

ja suhtuge teistesse ka ikka positiivselt,
see oleks teile soovitus edaspidiseks
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 23:14
Parim Kleepekajooja tiitel on ka saavutus,,,
nii et ma yritan edaspidi hästi palju tolerantsust arendada,

see oli ka nagu asja mõte

sellega on TEEMA LÕPETATUD
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 23:26
Looda sa Kui oled vaimu pudelist välja lasknud, ei teda siis enam sinna tagasi saa
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 23:47
Tegelikult polegi foorumis teema-jaotusi vaja..üks jahumine lõpuks k6ikjal..
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 07:44
kes oleks pidanud jutuka remondi ajal muusikat kuulama ,selle asemel tuli foorumisse toppe koostama ,kannata nüüd . piitsa ka tahad ve .
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 08:33
no mis teema inu arust ikka k6ige ilusam on oma naine nii et tuhanded kallid a lilled talle
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 08:41
tubli, habe


maarika - et sina ainult normaalseid kirju meestelt saadki?
hm. siis sa oled iha.ee kontekstis eriline naine (mitte et ma sinu erilisuses kahtleksin).
tahaks kohe teada, millised siis need normaalsed ja korralikud pöördumised on, aga ei hakka siin teemas seda pulkvoodit laiali lammutama.
tahad sa ehk mulle postkasti paar vihjet selle kohta saata? ma loeks huviga.
mina olen inimeste normaalsuse ammu kahtluse alla seadnud ja mida kauem ma siin maa peal elan, seda enam mulle tundub, et seda ei eksisteerigi. kui, siis ainult meie endi suurtes peades.
naisena sa tead ju, et sellel saidil ei ole peateemaks mitte see, kellega sina kui naine suhelda tahad, vaid see, kes sinu endale suhtlemiseks valinud on ja kuidas nad seda teevad. see oli näitlik.
eilne „naistepäeva eri“ oligi näide sellest, kuidas mehed ennast seksini rebivad.
see ei puudutanud enam tavalist kirjavahetusest. tavaliselt kirjutatakse naistele tavalisi asju.
„naistepäevaks keelekat?“, „meeldivat naistepäeva, seksime ka?“, „aga kuidas oleks naistepäeva puhul stripiga, teed mulle?“ jne jne - sisuliselt tulidki sellised pakkumised ainult.
comon...see muutus absurdiks (ja palun mitte solvuda nendel, keda see ei puuduta).
no vabandust, mehed, aga seda, mis siin eilsest hommikust peale postkastides pihta hakkas, ei saanud mina enam kuidagi normaalseks pidada. kuidas sellest lugu pidada?
kahju, et teised naised siis selliseid kirju ei saanud. teil oleks kindlasti huvitav lugemine olnud.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 08:58
Aga mina sain naistepäevaks kirju läbisegi. Isegi kaks imearmast luuletust saadeti ja need kaalusid nõmedad üllitised kordades üle. Aga seda,et meeste seas o n ka neid isendeid, keda pole mõistuse ja pjeteedi tundega õnnistatud on kurb tõdemus. Paratamatu ja sellele tuleb ignoreerides läbi sõrmede vaadata. Mina ei vihasta enam ja ei tunne ennast ka sellistest lamedatest üllitistest puudutatuna enam.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 09:06
Tere! Päikseline talvepäev väljas, viimanegi kevad lind välja siristama jõudnud, mis teie salajane päikesekiireke, hellitate siin usinasti meeste südameid?

palun ,üks stiilinäide .ma ei tahaks siia vist rohkem laotada ,lähme postkasti .
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 09:10
maarika, ja selline oli sinu meelest normaalne kiri? ei ole jah rohkem vaja, sain juba pildi ette
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 09:11
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 09:15
kahju, et siin ekraani taha vaadata ei saa. keegi hoiab praegu oma peast kinni arva, kes see on
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 09:26
hea küll ,annan siis stamptutvumislause välja , muidu vaatasin postkasti ,täitsa palju geniaalseid mõtteid ,kuidas miskigi vastus saada ,tublid olete.


kas võiksin teha ettepaneku tutvust sobitad
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 09:48
Vaatasin oma eilsed postkasti potsatanud kirjad ja pean tõdema, et mitte ühtegi verbaalset ettepanekut sexile ei olnud. Ainult mõned tobedad emotikonidega pöördumised. Aga noh need jäävad ju alati vastuseta, seega on ikka viisakaid m ehi rohkem siin saidil.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 10:10
sheeba, vastupidi. ei mingit vihastamist. ma loen seda, mida mulle saadetakse, nagu huvitavat lektüüri. mida rohkem selliseid kirju tuleb, seda parem mulle ma olen vaatleja.
küsimus polnudki minu häirituses ega selles, mida mulle meeldiks saada ja kuidas minuga suhtlema peaks, vaid üleüldse seksuaalsuses ja nendes tegurites, mis kedagi seksi saamiseks tegutsema panevad.
nt praegu oli mul teemaks see, kuidas see naistele olulise päeva saabudes meestel muutub ja mida siis tehakse. vaatluse tulemus: sellega kaasneb ogaraks minev omavaheline rebimine ja seda vahendeid valimata. naised on ootel ju. tahavad midagi meeldivat saada.

rääkisid luuletustest. ma olen ka oi kui palju neid saanud. sain juba enne ja arvatavasti tuleb neid siit veel (kui ma ise enne ei kao). pole mingit vahet, kas tegu on naistepäevaga, lastekaitse päevaga, armee aastapäevaga või mingi teise päevaga. sünnipäevadel loetakse ka ette. kui seksi pole, siis sobivad ka luuletused, kui muud pole. sobivad ka emotikonid, loomade ja laste pildikesed jne. kole asi, aga nii see on.
minus need luuletused mingeid vastureaktsioone ei tekita. no ei saa. peale ebameeldivuse ei tunne midagi. mingi mulle tundmatu tegelane, kes tahab minult saada teadagi mida, kopeerib kuskilt luuletuse ja saadab selle mulle (enne seda saadeti see veel 20-le naisele), siis kui „imearmas“ see zhest on? vabandan, aga mind ajab see oksele, aga see on vist rohkem minu probleem. ju ma pole nii emotsionaalne.
˅ näita rohkem ˅
1
2