Foorum
1
2
2009-12-11 14:03
Kui vaid selliseid, mõtestatud lauseid, oleks rohkem...oleks vast paljud probleemid olematud
˅ näita rohkem ˅
2009-12-11 19:12
eluaeg on rumalaid ja naiivseid inimesi ärakasutatud, sest madala enesehinnanguga inimesed saavad nende peal end välja elada ja ometi kord natukenegi oma üleolekut näidata....
mina näiteks lasen kogu aeg end ärakasutada, aga ainult teatud piirini ja teadlikult - sest palju parem ja tulemuslikum on uskumine, sest mitteuskuja ja kõiges halvanägija jääb sest imepisikesestki võimalusest ilma, mis võib juhtuda, kui usud ja usaldad, sest oma sisimuses pole halbu inimesi - mõned lihtsalt eksinud teelt ja vajaksid ise hoopis abi.....ja ennast lolliks teha ma ei karda, sest ainult mina tean, kes ma olen ja ma ei pöe selle pärast, kui Sina aikon (see ainult näide) näiteks minust halvasti mõtled.....
meenub üks kirjutis, kus keegi mainis, et tal oleks häbi võtta endale siin portaalis kuulsaks saanud naine....mina võin vastata sellele nii, et ma ei tahakski sellist meest endale, kes hülgab armastatu ainult selle nimel, et tal poleks häbi ja peab ikka tugev isiksus olema, et armastusest üle olla - nii tugev inimene ajaks hirmu nahka....las ikka inimesel olla mõned nõrgad kohad ka - see ju nii inimlik......täiuslikkusele polegi tuge vaja......DDDDDDD
˅ näita rohkem ˅
2009-12-11 21:38
Lugesin päris mitu raksu seda läbi ja vaidlustatavaid punkte on päris mitu. Kuna aga see väljuks totaalselt teemas siis väidaks vaid ühe. Elu ei ole must ja valge.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-12 00:08
Mõtestatud tegutsemine võib siin midagi olematuks muuta aikon, mitte mõtestatud lause
˅ näita rohkem ˅
2022-01-05 09:22
Kunagi oli mureks, et mehed valisid, kellega kohtama minna
˅ näita rohkem ˅
2022-01-05 09:31
Ei need vali midagi, lihtsalt uskumatu padu panemine. Naised valivad küll, iga pildi all kiimlev mees jääb vaieldamatult ainult nende otsa kes.....
˅ näita rohkem ˅
2022-01-05 11:23
kui ma olen öelnud et tulen kohale siis ma olen ikka kohale tulnud ka ja kui olen öelnud et tulen kohale aga ei ilmu siis on neid ka väga vähe.proovin ikka ilmuda kohale kas või väikse hilinemisega aga kohale ma tulen kui olen öelnud
˅ näita rohkem ˅
2022-01-27 17:54
Mehed põnnavad, naised põnnavad
Tegelt teada asi ju, et virtuaal ei ole tutvumiseks parim koht. Ikka klubi see kus päris elu, päris inimesed sees.
˅ näita rohkem ˅
2022-01-27 20:48
tuleb nõustuda et enamus mehi ei vali ja mõni on nõus isegi lehma mõõtu kassi panema
˅ näita rohkem ˅
2023-02-26 23:55
impala, virtuaal on mõnes mõttes kohe palju parem koht tutvumiseks kui purjakil inimesed klubis teineteisele kõrva karjumas, üritades muusika taustal vestlust arendada.
virtuaalis saab inimese ajumahust ning vaimsest tervisest üsna kiiresti realistliku ettekujutuse.
kuna kirjakeele valdamine pole mitte igaühele jõukohane
˅ näita rohkem ˅
2023-02-27 00:07
Eesmärgid pühendavad abinõud. Kui eesmärgiks kiire kepp, siis on loomulikult klubi palju parem koht.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-27 00:09
jfjm,
kas sinu meelest on naised klubis kiire kepi otsinguil?
mu meelest paljud pigem käivad niisama tantsimas, end näitamas ja välja elamas...
˅ näita rohkem ˅
2023-02-27 01:19
No mina ei tea, mida naised sealt otsivad, aga mehed lähevad küll paljud just sel eesmärgil
˅ näita rohkem ˅
2023-02-27 02:46
Meie käima joomas sopradega niksi saama kodus mul on oma naiska
˅ näita rohkem ˅
2023-02-27 12:42
Ei saa sealt klubist ka kiiret keppi midagi, kui ei ole just väga edasijõudnud. Pigem seal nagu vahetu kontakt ja lõbutseda kah vaja. Virtuaalis võimalik end väga toredaks kirjutada, päris elus näed kohe, kas tasub pingutada või mitte.
See muidugi minu arvamus, ma vähe tagurlane ka. See siin minu ainuke sotsmeedia, kus kätt proovin
˅ näita rohkem ˅
2023-02-27 15:47
mister vana pederast,keksib ihas nagu kass, tahan saada sooleseksi enam tühjalt ma ei keksi.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-27 16:14
Teemavälised riimid sul siin.
Ole meheks ja tee eraldi nurgake, kus saad rahumeeli läbustada. Usu mind kõik oleks rahul, sa ise ka.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-27 16:23
emma 44 põrutaks küll
˅ näita rohkem ˅
2023-02-27 19:31
Sina värdi ei põruta siin kedagist ega midagist. Põrutad vaid oma wärkstoas seeni omale soolde.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-27 19:40
impala,
päriselus ja joogisena kuskil hämaras klubis näed eelkõige siiski välist kesta. meiki ja säärejooksu
inimese iseloomust, haritusest ja suhtluse eesmärkidest seal natuke keeruline aru saada.
samas siin postkasti saabuvate kirjade põhjal on suht lihtne ebameeldivad/tüütud/labased isikud välja praakida.
kuna intellekti teesklemisega enamus põmmpäid õnneks toime ei tule
muide, need toredalt kirjutajad reeglina ongi päriselt ka toredad
˅ näita rohkem ˅
2023-02-27 20:12
mister pederajakas puges soolde nagu kass näksis servast veidi ka kaka maitse on ju hea.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-28 08:41
Kindlast oleneb ka, mis eesmärkidel kedagi otsitakse?
Näiteks paar mn soovib tutvuda, kohtuda paariga, mehega või naisega. Kirjutad sõrmed paiste ja leiad sobiliku. Edasi vaja leida aeg kohtumiseks, nägemiseks jah? Ok sobiv aeg mingi kahe nädala pärast. Jõuab aeg sinna, siis juba huvi läinud või nädal tööl oli jama ja tuju ei ole . Teine varjant oleks klubi. Halb aeg ja istud kodus, oli hea nädal, siis lähed lõbutsema. Meil nii asi töötab. Kunagi sai praeguseks suletud Vinylis ikka käidud spontaanselt. Edukas nädal seljataga sebisin naist ja läksime
˅ näita rohkem ˅
2023-03-01 01:33
nojah, samas sa ise just tunnistasid, et klubis pole kiire seksi saamine ka garanteeritud.
netis jõuab tglt vahel üsna spontaanse kohtumiseni....oleneb jah eesmärkidest
nädalate ja kuude viisi kirjutades kaob esialgne hoog ära.
nii et parem kohe härjal sarvist haarata

muide, klubis võid pingutada elu eest.....lauatäie kokteile välja teha ja selja märjaks tantsida.
aga kui naisel pole sees seda pisikest klikki ära käinud, et tahaks sinuga vooditangot proovida, kõnnib ikka mingil hetkel minema
˅ näita rohkem ˅
2023-03-01 06:02
Oma viimases postituses ei rääkinud ma traditsioonilisest tantsuklubist ja kiire seks on üldse suhteline mõiste. Ütleme nii, et mulle meeldivad päris koosviibimised päris inimestega aga see on minu kiiks. Muidugi saab siin ka suhtlust, tutvust alustada, kui on kirjaniku geeni ja õnne muidugi.
˅ näita rohkem ˅
2023-03-01 11:47
hmm jahh.....kirjaniku geeniga õnnistatud meestel on kohe mäekõrguselt suuremad Å¡ansid mõni naine netis voodisse rääkida. või pea sassi ajada
lausa kolmel korral olen kogemata selliste otsa komistanud, kellega läbi ekraani reaalne armumine teoks saanud.
ühel juhul viis see aastaid kestnud supertoreda kooseluni. teisest sai eluarmastus ja kolmandaga oli lihtsalt üks erutav kohtumine....peale paarikuist virtuaalset särinat.
kõik nad mõjusid intellektuaalse meepotina kärbsele just tänu oma kordumatule vaimukale ja väljapeetud kirjastiilile, mis oleks ka Tammsaare kadedusest kahvatuma pannud
ilma neti vahenduseta poleks ilmselt iial neid kohanud. ja oleks paljust ilusast ilma jäänud

päris inimestega koosviibimiste vastu pole midagi. aga sel juhul on potentsiaalne suhtlusring siiski piiratud.
netis aga terve maailma inimesed hiirekliki kaugusel
˅ näita rohkem ˅
2023-03-01 12:32
Ma ei ole julenud siin ühegi naisega kohtuda, olen ka löönud põnnama.
˅ näita rohkem ˅
2023-03-01 23:05
Mina kohtusin misteriga ega põnnanud üldsegi mitte.
˅ näita rohkem ˅
2023-03-01 23:14
sina Dragu oled kõva mees,kõvad mehed ei põnnagi
˅ näita rohkem ˅
1
2