Foorum
2011-07-29 13:56
tere,

Mind hakkas selline asi huvitama, et kas keegi peale minu on ka tähele pannud, et prostid ühe huvitava kompleksi käes vaevlevad? Nimelt on asi selles, et kõige paadunumad prostituudid mõtlevad tihtipeale udupeeneid vabandusi välja, miks nad sellega tegelevad. Mõni ütleb, et seksib raha eest, sest siis saab maksejõulisi mehi keppida ja teeb seda puhtalt lõbu pärast, kuna maksejõulised on meeldivad jne. Teine prost jälle ütleb, et tal on tegelikult pere ja on psühholoogia bakalaureusekraadiga ning seksib raha eest ainult vahelduse mõttes. Et ta abikaasa on sellega kursis ja neil on selline vabameelne suhe jne. Kolmas on edukas ärinaine ja seksib sellepärast, et tal on koguaeg vajadus.
See on justkui kompleks enda välja vabandamiseks, kuigi raha on nende jaoks ülitähtis ning kohe on võimalik tajuda, et teevad seda raha pärast.
Paralleele võib tõmmata pompsidega. Aastate jooksul on nii mõnigi mu juurde tulnud ja juttu ajama hakanud. Reeglina kõik räägivad analoogset juttu: kes on Ansipi sugulane, kes on N-Liidu maadlusmeister ning kelle õde on rikas ja kes on pool maailma läbi reisinud, kes teab kõiki maailma laule jne jne Kuigi tegelikult on tegemist inimesega, kes on puruloll ja eluaeg samasugune külajoodik olnud.
Eks inimene mõtleb selliseid vabandusi välja, et ennast kaitsta. Kõik teeksid sama, kui näiteks paar korda kellegi käest vastu nina on saanud.
Lihtsalt, sellised tähelepanekud siis...
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 14:03
Puudub kogemus... "on nii mõnigi minu juurde tulnud"... kõlab nagu arsti jutt...
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 14:06
nii see on jah, sest nagu teada, on pompsid üsna suhtlemisaldid isikud
Niipea kui 2 minutiks ühe koha peale seisma jääd, need kohe juurde küsimusi esitama
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 14:09
ehk on see "normaalse" inimesega suhtlemine nende jaoks haruldane asi kuigi viimasel ajal on nad väga viisaklt riides
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 14:17
Nujah, eks ta umbes nii ole küll nagu teemaalgataja ütleb. Kõigil on miljon vabandust kuigi peamine teema on see et ei viitsita regulaarselt tööl käia ja vaevata ennast töökohustustega. Lihtsam ju hommikuti kodus vedeleda ja siis kui raha lõppema hakkab, siia kuulutus riputada ja pildid oma singist panna. Kuulutuses muidugist on lahkliha müük. Kuidas nõudlus seda ei tea ju, turgu paistab olevat kui kuulutusi lugeda kümnetel saitidel, küll aga on 95 protsenti kaubast juba ammu parim enne möödas, ja juures on silt, kõlblik kuni või tarbimine omal vastutusel
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 14:25
No aga samas, kui nõudlus on ju olemas... miks mitte?
Mina näiteks ei söö õlis praetud asju, mõni ainult nendest toitubki
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 14:55
lisaks silentbobi kommentaarile juurde, et tasuks olla ettevaatlik ilusa jutuga ja mitte kõike uskuda!
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 14:57
Oma silm on kuningas!

Mida nende komleksidest ikka nii väga uurida? Mis see annab? Teed prostidest teadustööd? Saad sa pärast paremini magada?
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 15:18
parma, loe mu esimese postituse viimast lauset.

Uurimustööd, nagu sa ka ise targa inimesena aru saad, ei tee, aga moraal võiks olla lisaks selles, et kõik ei ole kuld mis hiilgab!
Minu meelest on veider hakata endast sellist jama kokku valetama lihtsalt.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 15:57
Mis tähendan pomps?
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 16:26
Бомж
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 17:49
on jah veider. Panin kuulutuse, et mõni neidis võiks õunakooki pakkuda. Kurat ei saanud küpsiski irw.
Armastus ju käivat kõhukaudu
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 18:58
See on täiesti inimlik, petlik võimalus säilitada endale mingigi eneseväärikus, tegelikult nad ju teavad, et on nö põhjakiht ja toitumisahela lõpp, kuid neilgi on ju omad unistused ja vajadus olla aktsepteeritud. Isegi vargal on mingisugune staatus, neil pole justkui sedagi, enda silmis vähemalt
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 20:48
Ega see tähelepanek teemaalgatajal enam mingi uudis ju pole.ja Å«kski norm. Tegelane nagunii neid parim-enne tädisid ei tarbi. Ning neid end paremaks valetavaid inimesi terve iha täis,mitte ainult prostid.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 20:54
Ega see tähelepanek teemaalgatajal enam mingi uudis ju pole.ja Å«kski norm. Tegelane nagunii neid parim-enne tädisid ei tarbi. Ning neid end paremaks valetavaid inimesi terve iha täis,mitte ainult prostid.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 21:41
Kindlasti on osade jutus ivake tõde või ongi nii. Samas eks igaüks püüa end õigustada. Ma ei usu, et asi alati nii must-valge on, nagu seda teema algataja kirjutab.
Kuna meie ühiskonnas on asjad nii, et iga naine, kes ei istu kodus ja ei koo sokki on meeste 99% meeste silmis madalama klassi esindaja, vahet pole, kas prostituut või lihtsalt vabameelne naine, siis enesekaitserefleks sunnib paljusid enda tegutsemisele õigustust otsima.

Mulle tohutult meeldib viimase aja raamatuelamus, kus tuli välja huvitav mõtte teemal, miks meiel valetatakse. Põhjus, sest me ise soovime valet kuuda. Selles mõttes on minu arust sügav iva sees.

Näiteks võtame selle sama roosa maailm siin. Palju on siin mehi või naisi, kes ütlevad, jah, ma olen nõus siit endale abikaasat otsima? Ma pole veel sellise inimesega siin suhelnud, sest üldine suhtumine on siinsetesse inimestest (kusjuures ise on nad ka siin), et siin käib selline.
Ka olen lugenud siin üsna mitmes kirjas, et kogemata sattusin, tahtsin uudistada, tegin konto. Ega muidu poleks tulnud.
Me elame veel ikka maailmas, kus sex on midagi räpast, roojast ja sexiga tegelevad inimesed on kõlbeliselt madalad.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 23:39
abikaasat, no milleks seda veel vaja?
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 23:53
Abikaas, peaks olema liitsõna sõnadest abistama ja kaaslane. Mis abi nad üksteisele osutavad, seda teavad nad vast ise kõige paremini.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-30 12:12
Ehk siis taandame asja sellele et kõik mehed otsivad oma abikaasade kõrvale siis ka veel SeksiAbiKaasasid(kaaslannasid)?
˅ näita rohkem ˅
2011-07-30 12:50
tean meesterahvast, kes oma (elu?)kaaslast seksiabiks kutsubki
˅ näita rohkem ˅
2011-07-30 17:19
kas seksiabi on parem kui toanaaber??
˅ näita rohkem ˅
2011-07-30 17:20
voodinaaber veel parem
˅ näita rohkem ˅
2011-07-30 17:51
suur munn ja suured munad- hästi isane, mehelik, isegi kui muidu siga, siis ikkagi emasele atraktiivne, karjajuht jne, kui lisaks tugev ja agressiivne, siis lihtsalt läheb peale ja kõik, väikse munniga mehed lihtsalt jäävad teiseks, isegi kui muidu on igapidi kiftimad, looduse loogika pole lihtsalt alati kõige ratsionaalsem tänapäeva tingimustes
˅ näita rohkem ˅
2011-07-30 18:04
mjkhan, egasa liiga äärmuslik pole?
Ma joonistaks vastupidise pildi, piske till, pettunud kõiges ja kõigis, naistes, kes tema sisemist ilu ei näe ja meestes, kes tema eest kõik naised ära napsavad.
Ei saa võtta kõiki asju nii äärmuslikult ja alati nii piiratult. Kuna jutt oli riista pikkusest, siis arutleti riista pikkuse üle. Iseloomuomadused, käitumismaneerid, üldse inimeseks olemine on omaette teema. Ega need naised mingid robotid ole, et vahivad ainult ühte detaili, muu ei huvita. Palja riistaga ei tee ükski mees midagi. Selleks, et tekitada naises huvi, peab tal ka muid omadusi peale riista olema. Muidu on ta lihtsalt üks dildo.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-30 18:10
kurat, see kommentaar vist oli hoopis teise teemasse tegelikult,
muidugi, sellele kommentaarile peajs järje kirjutama, aga instinktid pole tänapäeval veel inimestel tasalülitatud, ja suured suguelundid ilmselt siiski annavad paaritumiseks mingi eelise, loomulikult on kõikvõimalikke muid, kindlasti ka effektiivsemaid faktoreid naiste võlumiseks, aga sellegi poolest, see on nagu naiste rinnad, nad lisavad su soole polaarsust
˅ näita rohkem ˅
2011-07-30 21:49
kuulsad üllitiste avaldajad,ehk ikka torkaksite omad mõttevälgatused õigete teemade juurde.
kriitikat teiste suhtes olete varmad jagama ja oma egot tõestada tahtes.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-30 22:30
kogemata läks valesse kohta, selgitasin juba ju. Aga vabandust
˅ näita rohkem ˅
2011-07-30 22:35
Th0r,
Tundub, et sai käid tihti prostituutide juures, et sul on võimalik järeldusi teha.

Lihtsalt huvi pärast, kui palju sa kulutad nende peale kuus?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 08:58
Funny: soovitan sul vaadata etendust "Minu elu meedias," kus Ian Uuspõld mängib. Seal ta kirjeldab väga kujundlikult netikommentaatorit, kes tõlgendab nähtusi primaadile omaselt.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 09:08
K64 ,tean meest kes nimetas oma kaasat abiventiiliks, ja seda sügaval nõukogude ajal
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 09:15
Teemaalgataja 25 aastane ja selline kogemustepagas prostituutidega???
Tubli eesti mees!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 09:25
just, apelsin, oled asjadest õigesti aru saanud!
˅ näita rohkem ˅
2021-08-05 15:11
See väide maksujõulised mehed meelsivad on üks naöjakaim eneseõigustus
˅ näita rohkem ˅
2021-12-25 11:16
NSM
2011-07-29 21:41:06
Palju on siin mehi või naisi, kes ütlevad, jah, ma olen nõus siit endale abikaasat otsima? Ma pole veel sellise inimesega siin suhelnud, sest üldine suhtumine on siinsetesse inimestest (kusjuures ise on nad ka siin), et siin käib selline.
Ka olen lugenud siin üsna mitmes kirjas, et kogemata sattusin, tahtsin uudistada, tegin konto. Ega muidu poleks tulnud.
Me elame veel ikka maailmas, kus sex on midagi räpast, roojast ja sexiga tegelevad inimesed on kõlbeliselt madalad.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

olen küll kohtunud ja suhelnud inimestega, kes loodavad siit abikaasat või vähemalt sügavamat suhet leida. või kes lihtsalt ära armuvad
aga muidugi leidub ka selliseid, kes teenust regulaarselt tarbivad, naudivad ja kiidavad......
ja lõpuks tulevad siia ägisema, et kingituste tegemine naisele takistab mõlemapoolset mõnu vms. (näiteks seejärel, kui neile pole tasuta seksi või muid loodetud lisateenuseid võimaldatud).
nagu pisut silmakirjalik või mis

ja kõige naljakamad on abruka-taolised, kes saavad rahulduse naiste anonüümsest solvamisest.
päriselus piirdub nende intiimelu ilmselt peamiselt onaneerimisega ekraani ees
tegelikult tunnevad ka sellised abrukad puudust armastusest ja lähedusest......aga ei oska seda normaalsel viisil väljendada.

elus hästi toimetulevatel alfaisastel pole kunagi naise leidmisega probleeme, millegipärast. olgu siis lühemaks suhteks või abieluks.
see on lihtsalt looduslik valik.
kes naise (ja pere) eest pole võimelised hoolitsema, jäävad tahaplaanile.
ning kuivale jäänud mehed võiks üritada oma isiksust muul viisil atraktiivsemaks muuta, kui majanduslikult ei suudeta mehe eest väljas olla.
naiste litsideks sõimajad võivad ju hetkeks kogeda enesehinnangu tõusu.
aga pikemas perspektiivis jäävad ka nn "müüdavate" valikust välja. kuna eelistatakse pigem siiski viisakate meestega suhelda.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-25 13:16
Või näiteks mina. Kui mõõdunud aastal omale konto tegin, siis justkui alateadvusega proovisin omale tüdruksõpra leida. Armusin, kuid midagi välja ei kasvanud. Nagu õeldaksegi, et vägisi armaks ei saa, isegi kui soovid ja mõtted siirad ja puhtsüdamlikud. Justkui tekkis midagi ühe lapseootel naisega siit ihast.
Sellega seoses üks oluline õppetund. Tunded võivad ju tekkida, kuid ära otsi midagi kindlat sihipäraselt. Õppige võtma asju lihtsamalt.

Kusjuures caprichosa väide kingituse ja mõnu osas võib ligeks lugeda. Samas on ka vastupidiseid juhtumeid. Mees võib ju letti lüüa sadasid eurosid, aga ikkagi ei saavuta loodetud mõnu, või on liialt lühike, et kehas säilitada päevade pikkuseks. Aga kui klappi pole, siis juhtubki nii. Ning millega mehed seda pettumust ja ego riivangut välja elavad.
Ihas sõimamisega ning laimudega.

Endal sellega probleeme pole. Meenutan suvist kohtumist, kuis varajane õhtu poolik kuni hilislõunani oli klappi ja naudingut ja mõnu kingituse eest. Siiani meenutan selle naisega seda kohtumist kui kirjavahetust peame.

Aga seniks kauneid jõulupühi kõigile.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-25 13:38
MrTarts

2021-12-25 13:16:50
Või näiteks mina.
Mees võib ju letti lüüa sadasid eurosid, aga ikkagi ei saavuta loodetud mõnu, või on liialt lühike, et kehas säilitada päevade pikkuseks. Aga kui klappi pole, siis juhtubki nii. Ning millega mehed seda pettumust ja ego riivangut välja elavad.
Ihas sõimamisega ning laimudega.

Esit siis omale sama küsimus, miks pettumusega siin ihas halvustamisega tegelenud oled.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-26 13:20
mul tekkis sama küsimus MrTarts´ile , kes on jaganud õpetussõnu ja vahel ka hiilanud erilise tarkusega , tunnistab nüüd -et maailm polegi temale soosiv ja teistele vildak vaid kõigile ühtemoodi ?
See on hea, kui arusaam nii ruttu tuleb
˅ näita rohkem ˅
2023-02-07 21:03
MrTarts
Samas on ka vastupidiseid juhtumeid. Mees võib ju letti lüüa sadasid eurosid, aga ikkagi ei saavuta loodetud mõnu, või on liialt lühike, et kehas säilitada päevade pikkuseks.
----------------------------------------------------------------------------------------

jah, kusjuures nii ongi. kingitus võib olla kohtumise eeltingimuseks. aga selle suurus ei määra eriti midagi.....
keemia ja kirg kas on või ei ole.
kuigi jah, suurema tipi eest võib vast mõnikord lahkema naeratuse teenindajalt "välja pressida"
˅ näita rohkem ˅
2023-02-08 23:44
NSM
2011-07-29 21:41:06
Palju on siin mehi või naisi, kes ütlevad, jah, ma olen nõus siit endale abikaasat otsima? Ma pole veel sellise inimesega siin suhelnud, sest üldine suhtumine on siinsetesse inimestest (kusjuures ise on nad ka siin), et siin käib selline.
-----------------------------------------------------------------------------------------

Jah, vale koht tõesti, et suisa imelik hakkab, kuid kummaline on et siit lehestust on otsitud taksojuhti, arsti, kokka, ning ka hambaarsti
Kuulutustes selgub et on ka naisi kes vajavad pesumaja teenuseid.
˅ näita rohkem ˅