Foorum
1
2
2009-09-29 11:32
Juhtusin ilusale naisepildile ja lugesin tema väga head ankeeti. Ja ühe tõeliselt kauni pildi all selline kommentaar
"ülbe nussitav keskeesti soonrääbits"
Kommenteerija riccy26!
Pole üldse minu asi, sest see pole minu asi, aga ikka tekkib küsimus, kust tulevad sellised mehed, kes selliseid kommentaare kirjutavad?
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 12:07
to Apelsin: sellised mehed tulevad sealt, kust kõik on tulnud. Aga kui ikka pole "ülakorrusel", siis pole ja vaevalt tulebki.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 12:19
Kurb lihtsalt! Selle pärast kust see välja tuli ja nende pärast kuhu ta ennast sisse lükkab!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 13:14
Jääb küll mulje et sihukesed on tagauksest välja lastud
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 19:12
ma ei tea seda pilti ega selle kommentaari tagamaid, aga väljend pani küll arvuti taga puksuma lahe igatahes kui vahest ka midagi vaimukat tavalise tatinõristamise vahele kirjutatakse , ma loodan et nimetatud pildiomanik seda südamesse ei võtnud ja sai ehk ka näo muigele. soonrääbis!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-30 09:02
No näed siis, mõne mehe arust on selline sõnakasutus isegi vaimukas!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-30 10:49
Omapärane väljend võib see ju olla,aga selles lauses ta küll mingit nalja ei tee
Kui midagi nalja teeb,siis see,et mõni kohe oskab endale vett peale tõmmata
˅ näita rohkem ˅
2009-09-30 11:34
..väga huvitav sõnakasutus. selle väljendi võiks panna ju murdesõnaraamatusse..või siis vähemalt slängisõnastikku. mina pole enne kuulnud, et naisteraffa kohta sellist väljendit kasutataks.
a kuna me selle lause mõtet ei tea, siis ei tasuks ehk ka sellesse nõnda syyvida. ju leidis ta piisava põhjuse just selline kommentaar lisada. kuigi jah - ega ta viisakas pole.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-01 09:37
Võtan ka sõna, sest jutt käib minu ankeedist. Mina olengi jah see õnnelik, kes sai sellise tiitli endale. Aga kuna see kommenteerija ise on.....hmmm...peaks midagi sama vürtsikat välja mõtlema, aga ei suuda. Ühesõnaga "mees" ilmselt peab mind ülbeks minu põhjaliku ankeedi pärast, kus minu lisainfo võib mõnele arenemata hingele ülbena tunduda, kuigi ma ei ole inimesena üldse ülbe, lihtsalt tean mida tahan ja suudan seda ka väljentada. See, et ma nussitav olen, see on ilmselt tema märg fantaasia, sest kuna me reaalselt pole kunagi kohtunud, siis ta ju ei tea, kui nussitav ma olen. Keskeesti....see võib viidata võibolla kohale, kus ta on läbi elanud mõne seksuaalse ahistamise juhtumi mõne suure paksu ja karvase mehe poolt, mille tagajärjel ilmnevadki kõnealuse kommenteerija ajupuudulikkused. Ja soonrääbits....hmmmm....anname au, kodanik suutis uue sõna luua meie kaunisse eesti keele. Tean, et on olemas rääbis....aga rääbits...ja veel soon...võibolla tähendab see midagi ilusat ja head?
Ühesõnaga see poisike, et talunud seda, et ma talle ära ütlesin ja nagu näha, ei suuda ta seda siiamaani taluda. Ise ta on süüdi, et mu ära blokkis. Aga vähemalt on hea teada, et ma olen kellegi märgades unenägudes ja panen lausa uusi sõnu looma.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-06 07:29
............ tubli spice, kui kõikki ütlusi südamesse lasta ei saagi elada ja idikate ütlused on suur O
˅ näita rohkem ˅
2009-10-06 19:12
Ega jah. Ma võtan ainult ilusaid asju südamesse
˅ näita rohkem ˅
2009-10-07 16:38
rääbis on kala aga huwitaw kes see rääbits on ???? äkki mingi loom ?????
˅ näita rohkem ˅
2009-10-08 15:10
to diamond: roogitav räim ehk rääbits= ilus ja ihaldatav tibi......allikas ussipesa.blogspot.com
˅ näita rohkem ˅
2009-10-14 09:23
No vot, siin saab veel targaks ka.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-14 09:48
to spice: ükski teadmine pole liiast inimene õpib kogu elu ja kindlasti ei sure ta siis lollina
˅ näita rohkem ˅
2009-10-14 11:23
aikon,"tark"on kahaneva lolluse lõpmatuses paiknev piirväärtus.Seega sured sa ikka lollina,kuigi oled veidi targem,kui sündides
˅ näita rohkem ˅
2009-10-14 11:33
Igal asjal on kusagil lõpp, järelikult ka lollusel. Ainult tee sinna lõppu on pikk ja seepärast ei jõua me sinna . Aga asjaks seegi teadmine, et olen veidigi targem, kui sündides. .. PS. surra veel ei kavatse
˅ näita rohkem ˅
2009-11-22 19:02
Vabandan minu tähelepaneku pärast aga kus tulevad sellised....eee...kas peaksin ütlema mees aga nuh olgu ta siis mees :

tomtomtln [Kustuta kommentaar] 2009-11-22 09:28:59
sa oled mees, kes topib endale naiseriideid selga ja näeb välja nagu värdjas..su mõistuseag pole kõik korras, sa ise muidugi seda ei mõista ja usud ei tea mida ehk sama, nagu pedofiil usub, et tema käitumine on õige, või nagu zoofiil usub, et tema käitumine on õige, samuti usub hull, et temaga on kõik korras jne.
kahju sinusugustest debiilikutest, keda isegi vanemad ei julge külastada, sugulastest rääkimata

ja siis veel tarkuseterasi sellelt isendilt :


tomtomtln [Kustuta kommentaar] 2009-11-22 17:41:57
haige inimene. terminaator käpuli. samahästi või põllu-peeter oma mullika aedikust välja tuua ja sinu kõrvale panna, vahet ju poleks, mullikas aint ei otsiks omasoolisi, vaid käituks nagu normaalne inimene ikka


Ma kohe ei oska ei naerda ega nutta...vaatan ja imestan....
˅ näita rohkem ˅
2009-11-22 20:01
Algselt tuleme me kõik, ikka ühest ja samast kohast. Aga edasine areng , oleneb juba suuresti kodusest kasvatusest ja ühiskonna hoiakutest.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-22 20:36
Eh aga vaata ma olevat Terminaator...ühesõnaga ta kardab
˅ näita rohkem ˅
2009-11-22 20:52
kas sa siis ei tea kust nad tulevad, tulevad sellest, et tundmatu vastu on tõrge või hirm või mis iganes. siia kopeerimise asemel oleks adekvaatsem privaatsõnumi abil oma olemust selgitada
˅ näita rohkem ˅
2009-11-22 21:14
Kui sa hoolega lugesid, siis peale minu sõimamist pani lugupeetud isik mulle ploki ... ei tea kuidas ma saan seletada inimesele , et ma ei hakka teda ära sööma ja tahan hoopis temaga sõber olla ja ma leian, et hakkangi kopeerima neid kõik ja mitte yht sõimamist ära ei kustuta, siis vaadake ise seda arukuse taset ja saate ise aru, et see nätab siinsete üldist mõttevõimet. Kas tõesti see häirib nii, et ma julgesin selle siia lisada...ei tea kas tegin liiga weee ??? Oi seda õnnetust...et aga sõimame teisi vabalt ja see sõimatav hoidku mokk maas...nu daaaaaa....Et ise aga lõksutaks lõugu kuid see , et see kallal lõugu lõksutab ka häält teeb on igatepidi alla igasugust arvestust. Kahju...nii palju siis kriitika taluvusest....paistab, et ma kannatan seda ikkagi rohkem kui mõnigi siin ihas uuups....nali
˅ näita rohkem ˅
2009-11-22 23:19
Kord kuulsin üht kòva löömameest ütlemas: seda ei viitsi peksta - see ei löö vastu
˅ näita rohkem ˅
2009-11-22 23:51
lugesin nüüd väga hoolega ja siis veel ja no ei näe ma kust ma seda peaks välja lugema et ta sulle bloki pani.
ok pani bloki, siis ma ei tea kuidas sa taga suhelda saaks ja kas see on vajalik ja kui siis kellele. Lihtsalt oma kirjade kopeerimine siia- mis selle eesmärk on, ja kas see täidb oma eesmärki? Ühtepidi muidugi mis sa siis ikka teha saad, kui ta su ära blokeeris, enne kui jõudsid üldse vastata, teiseks ehk ka õige hoiatada teisi, kuigi mis selle hoiatusega siis peale hakata...samas jälle endast jätad sellise näpuga näitaja ja halaja mulje a la nää mis tegi nää mis tegi. kokkuvõteks kui mina oleks sina siis nii nagu sina ma ei teeks aga ega ma ei tea ka mis ma siis teeks
˅ näita rohkem ˅
2009-11-22 23:57
halaja...jaaaaaa...ju ma siis olen . Mis teha, sitt lugu
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 00:16
veidi vähem võiksid vinguda jah
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 00:28
ja-jaaa, et mida vähem julgen muliseda seda parem.......kas see härib sind või ??? Miks see sind nii väga loksutab ??? Kas pole mitte nii, et ma võin ju ka teha mis tahan ja öelda mis tahan...see ju kehtib kõigi teiste kohta ka...miks ma sisi vähem võin öelda
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 11:57
loomulikult võid sa öelda niipalju kui tahad, ja võid ka halada niipalju kui tahad ja võid ka igast vastusest välja lugeda niipalju rünnakuid kui tahad mulle jääb ju ka ehk voli su halakooriga mitte ühineda, see pole sama mis su keelamine onju
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 16:05
oi-oi kus alles raudmees nüüd siin väljas Nu huvitav on näha kui Sul millagi nn. hala tuleb peale ja Sind siis selle eest tümitatakse kuigi see vahest ei olegi hala vaid arvamus ja enda eest seismine...palju edu raudmees
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 17:10
...eee...tümitasin sind siis nüüd mispidi? tegelikult andsin su enda eest seismise katsele pisut tagasisidet, miskipärast loed kõigest mis pole sulle järelekiitmine endavastased rünnakud välja, muidugi selge on see et selles osas peab sust aru ka saama, aga midagi pole teha, kui teatud teod jätavad teatud mulje
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 20:14
Oi oi ja mis teod need siis on...tunned mind nii piisavalt wee, et tahad neid lahkama hakata. Lase siis tulla!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 20:36
Nii, et saate Tõehetk eriväljaanne on tulemas....
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 20:53
Juhtusin teemaarutlusele. Näib et kasutajal tomtomtln nime all on siin paljudega pistmist, ka mulle saatis mehike sõimleva kirjakese postkasti. Arusaamatuks jäi vaid et milles on probleem?
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 22:41
just...milles on antud tomtomtal probleem aga paistab, et ega saagi teada ja kuna tuleb välja, et teisigi see olend sõimab, siis ma ei näe põhjust miks ma ei oleks pidanud seda isikut siia avalikult üles toppima....ma usun, et kui kõik oleks nii julged ja riputaks siia üles need tolgused kes teisi sõimavad ja laimavad, siis ehk oleks ... OLEKS...ehk plats varsti siin puhtam ja viisakam. Mulle ei jõua kohe kuidagi kohale , et kuidas ma halan...see ei ole hala nagu siin mõni inimene avaldas arvamust aga nu see selleks...ihatahes tuleb välja, et need suured sõimajad on yhed ja samad...modedele lihtne vihje ju....
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 22:45
Mina igatahes aiman kes on tomtomtln kasutaja all.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 22:46
okei. ju meid jor point, võtan sõnad tagasi. piiss
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 22:48
ok...vaherahu
˅ näita rohkem ˅
2009-11-24 00:20
Leian, et hoiatus oli õige. Antud tegelane ei pea ju kõiki sõimama, aga see oli märguandeks, kellega tegemist ja millised on tema suhtumised. Nii lihtne see ongi
˅ näita rohkem ˅
2009-11-27 13:11
Nu nii...mõni jälle arvab, et ma halan aga hoiatuseks teistele inimestele kes on rahumeelsed ja tahavad suhelda tarkade ja normaalsete inimestega. Enne kui selle inimesega suhtlema hakkate siis mõelge :


tahansind911 [Kustuta kommentaar] 2009-11-26 23:35:02
ma olen zokis ilus perv oled edu sulle loodan et keegi kogematta või siis meelega su maha lööb selle rõvetsuse keskel
˅ näita rohkem ˅
2009-11-30 22:29
JÄRGMINE AJUHIIGLANE :

Autor:
kokaiin
Saaja:
Carmen230679
Teema:
Saadeti: 2009-11-30 22:27:18
Loeti: 2009-11-30 22:27:33

kustuta kiri
tropp urood tra.....munni imeja...
Märgi kiri

[vasta kirjale] - [teie kirjavahetus]
˅ näita rohkem ˅
2009-11-30 23:29
No mida asja....... Kas siin on peldiku sein või, et selliseid rõvedusi kirjutatakse.?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-01 00:20
eh......tegelt on väidetavalt see iha keskkond kus inimesed on vabameelsed ja ilma kompleksideta kuid....no jah. Mis me ikka...varsti siis uued üllitused siia rahvale vaatamiseks kui targad meie suguvennad/õed on
˅ näita rohkem ˅
2009-12-08 08:20
NU NII TAAS SIIS ÜKS TEGELANE KEL PAISTAB FANTAASIAST PUUDU OLEVAT JA ISEGI SÕIMATA HUVITAVALT EI OSKA AGA MIKS LISAN TA SIIA....KUIGI MA EI SUHTLE AKTIIVSELT VÄLISILMAGA JA EI TORGI KA TEISI TRANSSEKSUAALE EESTIS ERITI JA EI TEA PALJU NENDE ELUST, SIIS SIISKI OLEN KURSIS SUHT HÄSTI KES KELLEGA JA MILLAL NING TEAN SEDA ÖELDA, ET ANTUD MEESOLEVUS ON ISE TEGELNUD SEKSUAALAKTIS TRANSSEKSUAALIGA...ÜHESÕNAGA KEPIB AGA MIKS TA SÕIMAB SIIS NEID KEDA TA KEPIB ? ÕNNEKS EI OLE MUL AU OLNUD TEMAGA OLLA SEKSUAALSES KONTAKTIS AGA TEAN TÄPSELT, ET TA ON VÄHEMALT ÜHEGA EESTIS KOOS VALLATLENUD

Autor:
tagaotsitav
Saaja:
Carmen230679
Teema:
Saadeti: 2009-12-08 08:01:19
Loeti: lugemata

kustuta kiri
väärakas oled.ja pede
Märgi kiri

[vasta kirjale] - [teie kirjavahetus]
˅ näita rohkem ˅
2009-12-08 18:06
Miks on inimesed muutunud nii kasvatamatuks ja arvavad, et virtuaalses keskkonnas on kõik lubatud! Kui pole silm-silma vastu, pritsin solvanguid nagu jaksan. Ilmselt vaevleb ise tõsiste komplekside küüsis! Unustades, et kõik me oleme erinevad, mis teebki elu elamisväärseks. Carmen230679, vaata sellest lihtsalt üle!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-09 01:06
Mida rumalam ning harimatum inimene, seda vähem tasub talle tähelepanu pöörata. Taolised kompleksides ja sõimlevad mehepojad on minu jaoks murustki madalamad, kellelgi ei tasu nende või lisatud kommentaaride või kirjade pärast südant valutada, sest mis loeb inimesele see, mida arvab tema kohta eesel? Mitte kui midagi. Niisiis võtkegi neid tegelasi kui rumalaid loomi, ja mitte kui enestega võrdseid inimesi. Esmapilgul tundub see nõuanne ehk olevat karm, kuid mingil muul viisil sellest üle ei saagi.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-09 20:36
Nu nii EEsti Mehad...siin siis taas Teie liigikaaslase vaimukus. Hmm...Vahest oleksite nii armsad, et kui juba ikka sõimate siis ikka nii, et oleks huvitav lugeda...selle noormehe vaimuhiilgus on nii igav, et ajab haigutama aga nu las ta istub siin foorumis koos teiste omasuguste sõnavõtjatega.

fireballs [Kustuta kommentaar] 2009-12-09 20:15:42
tra kuradi pede sa ei ole ju naine
˅ näita rohkem ˅
2009-12-09 21:15
ära neid kirju siia kopi. Ässitad neid veel juurde kirjutama, et avalikkuse tähelepanu tõmmata.
Aga et kui naisele anaalseksi teha, siis on ka kohe pede? naljatilgad
˅ näita rohkem ˅
2009-12-09 21:45
Olen siin küll uus tegelane ja koguni nagu väidetakse - junga staatuses, mis sest et vanust vist piisavalt. Lugedes seda teemat jätab mulle mulje kui lastest kes teevad kõik et teda märgataks ja paraku tema IQ on loodud vaid rullnokatsi ( ajupikendus ) mütsi kandmiseks ja seepärast vist sellised sõimukirjad - jättes endast maha mingi pampers mafia mulje ja lootes et mõni lihtsameelne plika temaga ühendust võtab.
Arvan et selliste kommentaarid tuleks eos kustutada ja kontakt plokki või lihsalt teha selline vitsa andmise ata ata ja hakkata lihtsalt teda vältima. Mitte haarata selliseid vestlusesse, jätta ta märkamatuks ka siis kui ta loosungitega vehib, ühesõmnaga nagu teda poleks olemaski ja küll naad siis ka orbiidit kaovad ja veel sama kaugele kui kuu maast
˅ näita rohkem ˅
2009-12-09 22:39
ma täiesti aksepteerin neid mõtteid mida te nüüd kirjutasite...kui aus olla, siis asja eesmärk on selles, et ükskord võtaks kallida moderaatorid ja ka lugupeetud administraator midagi ette et sellised tolgused kes lubavad endale niisugust sõnakasutust nagu ma olen kohanud siin...SIIT SAIDILT MINEMA LENNUTATAKS MITTE EI HOITAKS NAGU SITTA PILPA PEAL. Või peaksin ütlema, et andke mulle moderaatori või administraatori õigus...ei tea kas see paneb natuke mõtlema. Mul pole kombeks hellitada selliseid lapseajuga tegelasi kes siin igayhte muudkui sõimavad ja lõugu lakSutavad karistamatult. Ennem olen nõus maksma tasulise lehe eest pangaülekandega või siis identima ennast näiteks registreerimisel id või passi koopiaga mis on saadetud registreerimisel, et teha kindlaks inimene ja tema õigsus aga vähemalt siis oleks plats puhas igasugustest praegusel ajal siin teisi mustavatest inimestest. Jah tõesti sita ajab keema aga no mis ma oskan kosta...ohkan korra ja lausun mõtteis " LASE VABAKS "
˅ näita rohkem ˅
2009-12-09 23:07
Kui nüüd see eelnev häiris, siis häiris aga ma jään selliseks otsekoheseks, nagu mina tunnen hinges vahest kriipimist kui näen nende ahvide sõimu, siis elagu need üle kellele see ei meeldinud mis ütlesin sest see teeb ju peaaegu sama välja, kui mind mõni tohman suvatseb sõimata ... nii, et...neile kes on viisakad ja avaldavad oma arvamusi intelligentselt neile soovin ainult edu ja jõudu ning vahetevahel on see ausus kasuks isegi kui see on natsa kritiseeriv aga igasugu labatsejad võiks tõesti minna ja tehku oma sait kus saavda omavahel tõmmelda ja oma ihasi sedasi rahuldada.
˅ näita rohkem ˅
1
2