Foorum
2010-11-24 11:16
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/noormees-esines-internetiportaalis-tudrukuna.d?id=35476605
˅ näita rohkem ˅
2010-11-25 23:43
Noormees kas sa natuke segamini ei aja meil teemasid? Mis on sellel lool ühist webcamis teenuse pakkujatega?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 20:26
On küll väga teemasse
Pole vist erline poirot vaja olla, et teada seda fakti - üle poolte siin nn weebika (mina isiklikult ei mõista milleks see üldse aga see selleks) pakkujateks on tegelikult mehed kes nö koorivad saripihkuritelt välja raha ja esitavad ette salvestatud/tõmmatud videot ja tiirased pihkurid mõtlevad, et näe see libu näitabki ennast
Ka see on kelmus, petturlus.
Järelikult õige lahter.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 20:33
kuule uusenmets sul katus mõnuga sõidab juu
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 21:17
Kas kiunuma hakkavad nüüd need kelle varbale astuti v?
Kui see vale oleks siis mis karjute, et saite jälle lutti, et nägite jälle seda sama vidot v ei näinud enam sedagi
Ainult tõsine lollpea kannab mingeid ettemakse üle!
Tempel mällu igaveseks!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 23:13
Kindlasti, ega ma idioot pole et mingi veebi tellin,
lihtsalt mõtlen et hädakisa siin teed, tundub nagu ise oleksid üle saanud
˅ näita rohkem ˅
2010-12-01 11:52
Andke andeks minu võhiklikkust arvuti alal aga kuidas see MSNis võõra video näitamine käib? Suunatakse kaamera enne kuhugi ekraanile ja siis mittekeegi ei saa aru?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-01 14:29
Kodanik uusenmets, kas sa selle artikli ise ka ennem läbi lugesid? Sinu jutust nähtub, et sa oled ise vist vastu pükse saanud kellegi käest ja elad nüüd siin oma kibestumist välja, kopeerides siia linke uudistest, millega pole ise tutvunudki. seal on juttu sellest, kuidas keegi laps tegi teise lapse kulul nalja, kasutades tema identiteeti. Weebikaamera show ei haaku kuidagi selle teemaga. Mis puudutab nende klippide ettemängimist msnis, siis üldjuhul on selline trikk kohe läbinähtav. Kui tellija sind show ajal juhendab, siis on väga raske mingit klippi nende juhendustega sünkroniseerida. Antud momendil ma saan aru, et keegi on sind maakelli üle lasknud ja nüüd otsisid välja mingi uudise, millega kompromiteerida show pakkujaid. Kust sul muidu selline info ja teadmised et üle poolte on just koorijad, ju sa siis ikka isa ka oled neid teenuseid tellinud. Pole mõtet kohe kive loopima hakata, see et sa said kellegi käest petta, ei tähenda et kõik petised on. varbapeale astuti pigem sulle kui kellegile teisele, muidu sa siin nii elavalt vaeva ei näeks. Sa võid nüüd siia kirjutada mida tahes, et ma olen see ja teine ja kolmas, minu arvamus jääb ikka samaks ja kellel vähegi peake töötab saab ka ise aru mis ajendil sa selle kaebuse siin üles tõstsid.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-01 23:05
Vastan - nagu juba esimene kord ütlesin ei saa sellest weebi teemast aru, milleks seda vaja. Kui käid raha välja siis loogish ju et võtad tasulise lohaka, valgendad ta hambad üle ja ongi asi mutt
Kas ma saan kõhu täis kui vaatan pilte toidust? Arvan et mitte. Arvan et liikuv pilt pole lahendus, vähemalt minu jaoks. Kuidas teistega on, seda ei tea, mina nende elu ei ela ju
Kui enamus kaebustest on weebipettureist ja seda karjuvad ettemakse tegevad saripihkurid, siis niikaua kui on lolle kes maksavad, on ka tarku kes oskavad seda ära korjata.
Kirjutasin selle lingi täiesti umbisikuliselt, ei enda ega ka kellegi teise kogemustest. Lihtsalt näide sellest et petturlus ja selle esitamine viib ka reaalse karistuseni selle eest. Muud ei midagi.
Ja samas head advendi aja jätkumist kõigile!
˅ näita rohkem ˅
2010-12-01 23:31
Nüüd juba täitsa mõistlik jutt. Eks igal ühel ole omad huvid, kellele meeldib vaadata, kellele katsuda
˅ näita rohkem ˅
2021-12-13 01:53
Makske aga
˅ näita rohkem ˅
2022-01-07 23:01
Mulle meeldib katsuda
˅ näita rohkem ˅
2022-02-02 17:09
˅ näita rohkem ˅
2022-03-02 22:14
huvitav, et mõnele pakub erutust ekraani katsumise eest petistele peale maksta
˅ näita rohkem ˅
2022-03-02 22:14
˅ näita rohkem ˅