Foorum
1
2
2024-02-13 22:19
violiina
2024-02-07 23:16
Mingi hullumeelne

violiina
2024-02-07 23:27
Mitme kontoga psühholoogiliselt haige inimene!

violiina
2024-02-07 23:36
Rahu on vist madleeni eksmee

violiina
2024-02-07 23:50
Saan aru, et miks Madleeni joob natuke oalju
Sellise mehega... No

violiina
2024-02-08 00:25
Mis teil viga on?
Luukera ja madleeni käest juba ammu küsinud et mis teil viga on, et su mees ( Luukera , nüüd eksmees Rahu) mind jälitab siin
Kerg

violiina
2024-02-08 01:15
Ei tarbi.
Miks sul sellised küsimused, rahu?
Hakkab tulema

violiina
2024-02-08 01:20
Hakkab tulema küsimusi😃
Kas Madleenilil olid nii suured probleemi, et sa üle ei saa, ja vihkad siun

violiina
2024-02-08 01:37
Rahu,
Kas tarbisid psühhotroopseid aineid, et madleen?

rahu99
2024-02-08 02:19
pole midagi parata, ei taha keegi sind karata Täna ei osta sind enam keegi, seega pane pudelile punn peale ja teine punn hargivahe ette.

rahu99
2024-02-08 02:20
mis sa ikka sipled siin?? ei taha keegi sind karata. Täna ei osta sind enam keegi, seega pane pudelile punn peale ja teine punn hargivahe ette, ning head und!


Või tahad "nelja" saada pildile?

violiina
2024-02-08 02:24
Kasutjad ratsutajad oli see konto, kes pidas end eriliselt tähtsaks mõnitajaks ..
Luukera ! Ole mees, ära lase nime hukka. . rahy

violiina
2024-02-08 02:31
Jutt ei olnud minu kargsmisest vaid sellest, et sa Luukera ei saa oma haige madleenigagi hakkama ja siis tuled siia vihkama mind

violiina
2024-02-08 02:40
Rahu, kuidas Madleenil läheb? Joob endiselt ja teeb endale marju või!

violiina
2024-02-08 02:53
No Luukera, näita võimu, ole mees.
Su madleen ju ei saa punni peale. .

violiina
2024-02-08 03:12
Ja Rahu kargab teemasse sisse ja siis kustutab oma tekstu... On vist see Poisssss111 .kiusaja

violiina
2024-02-08 03:20
Rahu - luukera, mind üldse ei huvita sinu kargmised... Sul on valearusaam, et ma jopakatega kargan.
Kas tõesti Madleen ei tahaks sind, et sa mind kiusad ?

Dallia
2024-02-08 08:15
Poisssss111 on kindlasti rahu99 varikonto.

kapakohila
2024-02-08 09:18
käisin hommikul tamsalu maximas ja poetagused käpaväristajad kes kella 10.00 ootasid rääkisid mulle et eile oli tamsalu taga metsas eriliselt kanget "metsakohinat" toodetud. nagu näha on mõnel madaamil seda ka eile juba hankida õnnestunud kuid kuna seekord oli tegu ikka tõeliselt kange kraamiga siis jäi to daam doseerimisega pisut hätta ja tulemust näeb igaüks nüüd siin ise. kuna aga teiste parmude jutu järgi hind olnud soodne siis tasub kindlasti viinalembelistel proovida sest sellist toimet te mingist tavalisest riigiviinast juba ei saa lähen nõks enne kümmet tagasi poe juurde ja kui to violiina peaparanduse järgi tuleb siis panen taaraautomaadis talle korralikult ja kaua. misterjott on rääkinud et pohmakastrapp on eriliselt nauditav ja isegi pikendab eelmise öö joogi mõju. peavalu vastu aitab ka ja siis pole vaja tol violiinal taas kuulutada et mõni mees võiks talle kiirelt alka seltzerit tuua. kapakohila on ettenägelik ja hooliv ning liigub alati strapp käekotis sest iial ei tea kuna keegi seda hädasti vajab
˅ näita rohkem ˅
2024-02-13 22:20
Vahel on parim hoiatus kasutaja ise.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-13 23:02
Vahel on parim hoiatus teemaalgataja ise.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-13 23:23
olgem sõbrad siiski. Too ei olnud vist just violiina päev. Eks ta kirjutas "mida ihalased joovad" lõimes samal päeval et jõi valget veini, aga... njah.

ei tea küll kellega too päev violiina vestles seal, vist läks tal tekst valesse aknasse või oli nägemus.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-14 07:06
Mille või kelle suhtes siin nüüd hoiatati?
˅ näita rohkem ˅
2024-02-14 22:32
saarejyts,see on küsimus tarkade klubile!😁😂
˅ näita rohkem ˅
2024-02-14 23:46
Noh,
Suht piinlik moment tekkis, et ma maksan oma vipp 3 aastati ja iha .ee mõnitab mind
˅ näita rohkem ˅
2024-02-14 23:50
Ega mina ei armasta teid
Fiuu!!!
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 00:13
violiina
2024-02-14 22:32
saarejyts,see on küsimus tarkade klubile!😁😂

violiina
2024-02-14 23:46
Noh,
Suht piinlik moment tekkis, et ma maksan oma vipp 3 aastati ja iha .ee mõnitab mind

violiina
2024-02-14 23:50
Ega mina ei armasta teid
Fiuu!!!

---------------------------------------------------

ee...?? ega ometi jälle?
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 04:09
Ei, ma ei imesta sellepeale, et, mudaklounid välja ilmuvad
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 04:36
Klounid,
Salvestage nüüd kiiresti ära, mis ma kirjutasin! Saate plusspunkte oma kadunud ideaalsusele
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 04:44
Pilditu paks kibestunud alkohoolikus mutt, arvas, et teeb teema minust!!!
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 04:52
Arvas, et saab õnnelikuks sellest
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 09:32
Täiesti sisutühi teema milles kaks vaimarit üritavad violiinale kuidagi ära panna, aga ei õnnestunud nagu näha🤦‍♂️
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 10:16
kui siin üldse mõni hoiatus on sisukas ja eesmärki täitev siis on seda just see. vaimuhaige on pigem see kes siin asja iva ei näe. aga loomulikult kui saarejytsile ja floweeele meeldib tädi kes korduvalt ööseti suvaliste inimeste peale segast peksma hakkab ja hommikuti kuulutustes pohmakarohtu palub siis ei mina keela teil tutvuda ja üritada kätt püksi ajada. kui aga päriselt head tahate siis tulge minu juurde ja korraldame asja strapiga ära.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 13:41
Kapakohila, päriselt, näita mulle üks kuulutus, kus ma mingit pohmakarohtu palun! sa ikka Madleeni pealt tead, kuidas tal asjad käivad.😂🙄

Ja sa Madleen....selle teksti, mis ma sinu ja sinu peast haige eksvanamehe kohta ütlesin, oled sa ju välja jätnud. Miks küll? Tõde oli valus või? Või sa ,uss, ei taha näidata, kes tegelikult mingi varikonto taga oli?
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 13:56
Aga Flowee, selle teema kohta siin öeldakse: "Bitch knows a bitch" XD.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 14:14
kapakohila, sul ikka täitsa õigus.
kuid mõned kes üritavad kätt püksi ajada sellistele, ei tea et vanajumal kaitseb lolle ja joodikuid.

Parim mida teha saaks on vaid ajada kätt KÜLMKAPPI, ning võtta lubadusi (mitte külmkapist, vaid tema suust) kui teine on pilves, aga siis hakata järgmisel päeval küsimusi esitama.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 17:35
violiina kas sulle tõesti ei jõua kohale mis tekst siia kopeeritud on ja miks? võin siis öelda et see kõik on ikka justnimelt su enda kirjutised mida oma käpakestega loonud oled. kas halenaljakas pole nüüd justkui mingi kannatava ohvri nägu teha? aga korduvalt täiesti suvaliste ja ilmselt endale võõraste isikute peale mitmetel öödel oma soovmõtlemist välja valada tundub sulle aktsepteeritav? kas neil ähmastel hetkedel ei tule kordgi pähe et äkki selline asi ei jää päris märkamatuks ja mingi sulle hiljem soovimatu tulemuse tuua võib. ja sa tõesti ei mäleta et ühel hilissügisesel nädalavahetuse hommikul kuulutustes tamsalu apteegist just nimelt alka seltzerit tuua palusid tõsi lubasid selle vist kinni maksta hea seegi. ehk kui tõesti ka juba sellised asjad ununevad siis minu strapist siinkohal abi enam pole ja vaja on pisut erialasemat abi kusjuures ma tõesti ei püüa siinkohal mõnitada vaid omamoodi hakkab isegi kahju. aga veelkord probleem ei ole ju siinkohal mitte selles mida keegi kopeerinud on vaid see kustkohast seda võimalik kopeerida oli!
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 18:42
Vaata peeglisse, kapakohila.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 18:49
Need kes enda eluga rahul on, ei kola sotsiaalmeedias, neil on muudki teha. Iha pole mitte sesksikate-, vaid on katkiste inimeste kohtumispaik. Siia tullakse teisi katkiseid vaatama ja näpuga näitama, et näe need on veel katkisemad. Aga ega see näpuganäitamine kedagi ennast tervemaks tee. On vaid pisike lootus, et äkki siis teised ei saa aru.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 19:15
jfjm,
kas sa tõesti pole mitte ühegi rahuloleva või seksika inimesega siin saidil suhelnud ja reaalselt kohtunud?
siis on ikka suht kehvasti läinud

minu tagasihoidlik kogemus ca 7 aasta jooksul pigem lubab oletada, et iha kasutajaskond ei koosne siiski foorumi sapinõristajatest, kellele teiste tegemised pidevalt ette jäävad.
ega mõni tõrvatilk veel meepotti tingimata läbinisti kibedaks muuda
sotsiaalmeediat kasutab siiski valdav osa ühiskonnast. vähem või rohkem seksikad......aga enamus siiski toredad, hea energiaga, naudinguhimulised, viisakad ja hoolitsetud- kui nüüd rääkida reaalsete kohtumiste statistikast, antud saidi kontekstis.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 19:44
Foorumis seis tundub skisofreeniline aga mingi puhastumine ikka toimub vahest.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 19:47
Tere Capri!
Foorumis kohtab neid, kes juba kildudeks lagunenud. Enamusel aga on tegemist vaid väikeste mõradega, mida püütakse varjata. Mõned ei saa arugi, et neil mõrad on. Veel vähem tunnistatakse seda.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 20:04
Etskae, missugune naine siia juurde tuli targutama...
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 22:09
eks neid katkiseid ole tõesti, kuid need on kunstlikult tekitatatud sõltuvused siin. NIng eks pigem on see nurgatagune, mitte just va (pseudo)sotsiaalmeedia -- s.t. kunstikult tekitatud sõltuvus. MIs on väga hea muidugist, sest pole sellist kõige hullemat tsensuuri just.

mõrad ja katkised omadused -- see mis ühe jaoks on oluline viga, ei pruugi teise jaoks korda minna, küll aga on liialt ületähtsustatud teatud asjad.
ent minu "kiiks" on et ma teen nalja nende teiste jaoks hirmtõsistel teemadel!

No teil on see siin ju jaburuseni -- kisma piltide hinnete pärast, õnnetipp keppimine, 10 punkti piltidele, vipivopid, kes keda ostab .... Kuid no ei nähta selles kiiksu ja võetakse jube tõsiselt. Kui ütlen sõna sekka siis saadakse valesti aru, leides et ahah probleem puudutab ka mind, sest no kes on see inimene kes saab vipivopita elada või et polegi nikuraamatus kasutajakontot. Ei. Ma üritan teada anda et see jõledus pole kogu elu, ning see on liialt ületähtsustatud, kunstlikult tekitatud sõltuvus. Kuid siis tulevad siis vapralt capri ja jfjm mulle veel loengut pidama et no see on tõsine väärtus jne. Või siis keegi teine. Nui neljaks. Et noh, ole džentelmen, viska pappi, jalad harki, lohv välja, neli meetrit tilu jne... keppi 10 tundi.

Ning kui siis aru ei saada tõsiselt jutust siis ma teen siis hoopis veel suuremat vigurit keeran üle vindi -- parem naised olgu köögis, ning kass on kõige tähtsam ja kassijutud jälle, ja panna aiaväravaid õlitama... sest lihtsalt noh pole aega selliste krõõtade jaoks. Ent vot seda miskipärast loetakse kiiksuks mu puhul. Kuid tegelikult on see vigurdamine vaid, sest tõsist juttu ei võeta kuulda või ei saada aru.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 01:29
Tundub et mõnedel on ikka väga igav
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 07:48
ju siis ka meie sinuga oleme ühed killuhunnikud, jfjm? sinu teooriat järgides
foorumisse satub samuti seinast seina tegelasi. ka mõned mu head külalised on siin aeg-ajalt aktiivselt lobisemas käinud. kas nad nüüd seepärast mõralised või muidu perverdid on....no ei hakkaks diagnoose panema

aga huumoriteemast....kui mõne kodaniku kehvavõitu naljasoon jätab temast kesise ja vildaka mulje, siis kõige suurem nali on ta ise tegelikult. kuulutades "Ma üritan teada anda et see jõledus pole kogu elu".
samal ajal kuude viisi siin regulaarselt võõraste inimeste tegemistes tuhnides, üritades suurt kriitikut/kohtunikku mängida.
mõistmata, et on ise langenud sarnase kunstliku sõltuvuse küüsi, milles teisi süüdistab.
nn "jõledus" on ilmselgelt saanud tema enda elu igapäevaseks osaks, millele oma reaalset aega kulutab.
seega.....pada sõimab katelt
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 12:23
Capri, aga nii ongi. Ma ei oska sinu kohta öelda, aga ise olen küll päris korralikult katki olnud. Praeguseks on need killud küll enamvähem kokku liimitud, aga eks mõni katkine koht teeb vahest ikka haiget. Õnneks on iha osutunud väga heaks haavapalsamiks, et mida ma oigan, teistel on veel valusam. Nii ma kükitangi siin ja kogun tolmu, sest midagi targemat pole teha. Aga võibolla see ongi see kõige suurem valu, kuid see on paratamatus, millega peab leppima. Nutmiseks eriti pole nagu põhjust, sest kõik oma muhud olen ise ausalt väljateeninud ja ei tunne vajadust kellegi teise süüdistamiseks. Vahest üritan näidata rahvale, kus rehad vedelevad, aga igaüks tahab ju ise järgiproovida.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 14:29
capri, mu huumorimeel on väga hea. Ainult et sina ei saa sellest aru. Kuid eks sul endal see funktsionaalse lugemise oskus annab ka soovida.

ainult foorum on mu kunstlikult tekkinud sõltuvus... ent ma ei osale piltide võiduajamises ega muudes napakates keppimisega seoses olevate teemade ülistamises nagu sul kombeks. Küll aga olen üritanud et ehk tulevad pisut teised palju huvitavamad teemad pinnale...

Muide, see foorum on siiski avalik koht, mitte midagi tuhnimisega pole siin seost. NIng siia sattumine on mul hoopis teemaväline, sest ma ei tarbi kedagist siit. Küll hiljem avastasin et see koht on kordades huvitavam, sest siin siiski inimesed suhtlevad omavahel, on ka üks äraeksinud pärl siin leitud, ning mõni ka ütleb enda jaoks olulist midagist, ning igasugused arveteklaarimised ja kõik muud põlengud saavad ikka lõpuni ära põleda kuni keel vestil inimestel -- kõik laabub. Samas su ületähtsustatud (pseudo)sotsiaalmeedias on seal kõigile-ja-ei-kellelegi leheneegristiilis edastus, ning ei saa ka inimesed nii lihtsalt seal avameelselt rääkida, öeldakse ebaolulist, tsensuur on seal, ning eksimuse korras pole neil võimalik uuelt puhtalt lehelt alustada, on ka ideoloogiline ja poliitiline kallutatus pajuvildakile mis õhutab valgete inimeste tapmist.

Ent jah, mul on tõesti uudishimu nende osas kes ka oma elulugu jutustaks (mitte avalikul kanalil musta pesu peseks mitu aastat), kuulaks meelsasti ja teeks märkmeid, ehk siis enda jaoks et ehk on millestki õppida, et mis rehade otsa keegi astunud on. Vastasel juhul oleks see ammu mu jaoks igav koht.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 21:35
Loen ja... Ausalt öeldes ei saa enam üldse aru! Kuidagi nii härdateks-õrnahingelisteks-haavatavateks on kõik muutunud! Küll nutetakse, et kedagi blokiti, kellegile anti vähe punkte, kellelegi saadeti halvamaiguline sõnum jne.jne.jne. Mis teil viga on? Kui närvikava nii nõrk siis äkki peaks kaaluma kusagile "Muumioru" foorumisse liitumist? Nagunii see leht ju sellisem "adrenaliisisem" ja närvekõditavam ja meelelahutuslikum...TÄISKASVANUTE SAIT JA FOORUM!
Ei saa kuidagi nõustuda violiina materdamisega. Kõigil omad head ja vead, kujutage ette, isegi minul! Aga et nüüd eraldi teema teha sellest..."Kujutage ette, kuidas ta mulle ütles!?!?!?!?!" Nojah...äkki hingaks kolm korda sügavalt, jooks palderjani teed ja naudiks elu edasi? Aga see puhtalt minu arvamus ja ei pretendeeri kellegi globaalse maailmapildi muutmisele.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 22:01
Maxika, sa mäletad milline rate.ee on? Lisa sellele juurde elemendiks seks ja siin me olemegi
˅ näita rohkem ˅
2024-02-17 01:47
... ning siin jagub teemasid, et millel sõna võttes on naistel reaktsioon nagu oleks pomm kanalasse kukkunud... ("vat mis ta ütles, vat mis ta ütles!"
˅ näita rohkem ˅
2024-02-17 08:37
"mu huumorimeel on väga hea. Ainult et sina ei saa sellest aru."
--------------------------------------------------------------------------

oi kas tõesti. ja kõik teised kindlasti saavad sellest aru ning veerevad naerukrampides mööda põrandat rahu "huumoripärleid" lugedes? kahtlen selles.
üks on kindel, et tõeliselt hea naljasoonega mees ei pea ise oma huumorimeelt kiitma. kuna seda teevad tema eest teised
˅ näita rohkem ˅
2024-02-17 12:09
On ikka sarkasmi taset
˅ näita rohkem ˅
2024-02-17 12:36
capri kirjutas:

oi kas tõesti. ja kõik teised kindlasti saavad sellest aru ning veerevad naerukrampides mööda põrandat rahu "huumoripärleid" lugedes? kahtlen selles.
üks on kindel, et tõeliselt hea naljasoonega mees ei pea ise oma huumorimeelt kiitma. kuna seda teevad tema eest teised
----------------------------------------------


capri,
... kuid vaadates sinu käitumist, siis selguks, et olla naine annab vaid ühe eelise -- nende puhul on sotsiaalselt aktsepteeritud olla isegi mölakas. AGA miskipärast just sina kasutad seda privileegi ohtralt.

Ainult et sind on ohtralt isegi teised naised miskipärast kritiseerinud, kui näha su 2..5 aasta taguseid toimunud "lahinguid", kontekstist väljarebimist, vassimist teistega. Ning sinu puhul ei tulegi alati mehed rüütlit Valgel Hobusel mängima lootuses keppi saada, vaid lisavad omalt poolt kriitikat.




Ning seda teadagi mis khmkhm põhjustel.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-17 15:48
Rahu, inimese hindamine vanade postituste järgi tausta teadmata on ohtlik teema.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-17 16:25
Ehk seletaksid täpsemalt?
Pole küll tähele pannud, et ta oleks miski autoriteet.
Pigem imestama paneb, et capri osas sa manitsed, aga MisterJ osas mitte, kuigi ta on kordades tasasem viimasel ajal.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-17 17:22
No mister hakkas ju ise mind torkima, isegi enda konto andmed muutis mõned aastad tagasi minu kontot ahvides. Ma arvasin esiti, et jälle üks karvane elukas mängus, nagu opakaga(oki12). Ja ega ma teda eriti puutu kah. vahest harva ütlen sõna sekka. Capri aga pole mulle midagi halba teinud. Ja oled ehk tähelepannud, et ma üritan olla viisakas kõigi naiskasutajate suhtes. Ja see pole pugemine, nagu mõni väidab. Lihtsalt mind on lapsena nii õpetatud.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-17 17:33
Ei usu Sest Sa pole küll kunagi caprit manitsenud viisakusele ega korralikkusele, kui ta on käitumas sedasi et temale nagu viisakusreeglid ei kehti. Ning seda eriti olukordades kus ta annab hinnangu minu või kellegi teise suhtes, kuid tegelikkuses mitte midagi taustast teadmata, mängides kõiketeadjat teise eraelu detailidest.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-17 18:29
Vaata Rahu, olude sunnil jäi minu koolitusest lasteaia etapp ära, aga just sealt saavadki paljud hädad alguse. Seal kasvatatakse lapsi kui sootuid olendeid, et kõik on ühesugused. Tegelikult on aga naised ja mehed täiesti erinevad. Nad on küll sarnased, aga nende mõtlemine ja tegutsemisloogika on täiesti erinevad. Kogu loomariigis on see nii ja inimene pole mingi erand. Inimühiskonna arengus tekkis küll seoses lõbu pärast seksimisega kõrvalekalle looduse poolt määratust aga ega inimesed ise sellepärast muutunud. Õpiti selgeks uued käitumismustrid, aga vanu, looduse poolt määratuid, pole väljajuurida suudetud. Need annavad endast pidevalt märku ja mida aeg edasi, seda rohkem.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-17 20:34
Ma tean seda ise ka Ent mis see siia puutub? No see et lasteaed jäi sul ära, pole muret, see eest on see siin -- täiskasvanute lasteaed. Sest näed ju mille peale solvutakse on ikka "eakohased" nähtused -- naised pildi hinnete peale, ning sina misterj torkimise peale (ei tea kas sellest see ristiretk siis talle?). (ka minul on siin varjud kaasas käinud).

Käitumismustritest et see ei peaks puudutama nagu capri vanuseid üle 50 a. vanuseid naisi vist? Sest meie õpikutes oli ikka ema ja isa? Vist?

Kuigi see oht on pigem nooremate kui ca 35 naiste hulgas -- nad ikka kugistavad selle feminismi, rohepöörde jms. propagandad alla ja on hiljem vastu seina jooksnud.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-17 22:15
Olgem õnnelikud, et Americas ei ela, seal on naised palju hullemad
˅ näita rohkem ˅
2024-02-18 01:55
Rahu, see on alles algus. Mida iseseisvamaks naised saavad, seda kuulekamalt peavad mehed nende tujudele ja tahtmistele alluma. Ja hoidku jumal selle eest, kui sa nende veidrusi kritiseerid või nende üle irvitad. Siis võid kohe mungaks hakata.
Mis piltide hindamisse puutub, siis enamusel naistest on öökapi sahtlis värisev peigmees, mis teeb paremat tööd, kui keskpärane mees. Ainult sellel väriseval vennikesel on üks viga: Ta ei ütle naisele, kui ilus, tark ja tubli ta on ja kui väga ta seda naist tahab. Sellepärast pannaksegi siia pilte ja hoolitsetakse, et nad ikka kõigile näha oleks.
Igal loomaliigil on omad paaritumise rituaalid. Ei ole nii, et isane ronib kohe emasele selga. Kõigepealt peab isane ikka korraliku tantsu esitama. Ega inimenegi mingi erand pole. Ainult inimestel toimub see tants rohkem verbaalselt ning seda nimetatakse flirtimiseks. Enamus paare lähebki sellepärast lahku, et mees arvab, et ei pea enam flirtima ja naisel hakkab sellest pea valutama.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-18 04:01
jfjm, olime sellest varem rääkinud ju? See on kõige mõttetum "liik" naistest kellest sul juttu on, ning neid peabki, PEABKI kritiseerima (ning ei muutu sellest see sekselu kvaliteet ega sagedus, sest ei olegi isu ju sellise tulehargiga tegemist teha!). s.t. kritiseerida õigeid.

Nad vaid külvavad masendust. Nad ei lase meestel olla tema ise, vaid panevad rollimängu et kus teine vaid peab olema kiitja. See on nii ebasümmeetriline, et ei saa isegi suhteks nimetada, mis on mõttetu.. ja ei tea kuidas naine seda ise õigustaks? Naisi on maailmas veel, kõik pole sellised, saadakse vanemaks ja joostakse vastu seina oma põhjendamatult kõrge egoga. Kui ka siis ei õpita on alati ju võimalik nalja teha nende tehnikaoskuse üle pakkudes ka tühje patareisid nende vibraatorile, mis veel tagatipuks tagurpidi sisse pannakse, või hirmutada "Hiinlannaga". Ning nad ei tea mis see on muidugist.

KUi aga sellistele pipratele ütled et ah sul on kaks naist veel, siis muutub nägu kohe pikaks, sest teine ei saa ju seksi kasutada mõjutusvahendina. Nad miskipärast ei salli jaotust "sõprus ühega, seks teisega", ning üritavad rivaalitseda siis.
Kuid on hulle et keda ära põlates juhtub neis huvitav reaktsioon -- teine on harjunud et tema sabas joostakse, ning siis hakkab too naine hoopis ise tagasi helistama ja tuleb jälle selline kahekõne et naine küsib "miks sa pole mulel helistanud?" -- "no aga miks peaks?" -- "aga tavaliselt mehed ju helistavad tagasi". Mis on korduvalt toimunud.

Samas kerime ajas edasi -- et kui mees on vanemaks saanud siis peab naine oma vajalikkust õigustama, sest mehel on endal kõik olemas mis vaja. Kui ära läheb, ju siis polnudki vaja.

TUleb ikka soetada kass, kes on sinusse kiindunud, su enda välja valinud ning vaata kuidas kass reageerib -- sel on oskus sinuga sobimatud inimesed välja praakida. NIng kui lilli kah naine kritiseerib, ju siis pole süda õige koha peal ja ei armasta ka loomi ja lapsi.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-18 10:56
Veel eelmise sajandi esimesel poolel oli normaalne, et abielu kestis pulmadest surmani. Viimase viiekümne aastaga on aga kooselude pikkus järjest vähenenud. Järjest vähem on hakatud ka kooselusid registreerima seadusliku abieluna. See on kindel märk, et monogaamne periood inimühiskonnas hakkab lõppema. Praegu on üks suur segadus, nagu ülemineku ajal ikka, aga trend on uuel tasemel karjaühiskonna suunas. Naised moodustavad karja ja siis kollektiivselt otsustavad, milline mees on seksikõlbulik ja milline mitte. Nii nagu nüüd halvustatakse prostituute, hakatakse siis halvustama neid, kes seksivad meestega, keda kollektiiv ei aksepteeri. Praegu on veel takistuseks omamiskirg, aga küll nad sellest kah üle saavad.
Ütleb ju üks dialektika seadustest, et kõik kordub, ainult uue kvaliteediga.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-18 13:15
Tere hommikust. Kõik on nii nagu kirjutad, ainult et see on kunstlikult tekitatud (massmeedia ja poliitika, inimeste linna kupatamine), et kus vanamoodne abielu ja traditsioonid on ära lõhutud, ning ajalooõpikud (jälle!) kirjutatakse ringi et jättes vana-aega vähemaks, ning saaks rohkem LGBT jaoks ruumi, ning JÄLLE on üks uus grupp kes on "väljavalitud" ja ei tohi kritiseerida neid. (teame ju et see "demokraatia" on bolševismi häll). EU-liit on ju tegelikult NSVL versioon 2.0, kuid selle erinevusega et toimub taandareng, mitte arengu pidurdamine. Napilt olen ise selles ajas elanud ning seega pisut mäletan seda koos kogumise totrusega, ning 50..100 meetriseid järjekordi. Autoostuloast olin vaid kuulnud, aga nüüd tundub et on ajad tagasi -- seoses diiselauto ostmise loaga...

Suhetest -- see kvaliteet pigem on supi lahjendamisega supi supist. Muidugist seks seksiks, aga kui hakata naist vaatama sellise pilguga et kas sobib tulevaste laste emaks, on tulemus hoopis teine ja ei leia ikka nii naljalt. Ning nurgatagust koju ikka ei too. Tähelepanuväärne hulk on neid kes ei lähe karjamentaliteediga kuristikku kaasa, ning kritiseerivad neid "trende". ei tea miks?

See on nagu antennikaabli omaduste ära solkimine ammu kadunud MACAB firmas -- 90ndatel oli selle keskmine soon hõbetatud vasktraat; hiljem aga oli vaid vasktraat; kõige lõpus aga vasetatud terastraat. Ning siis mindi pankrotti kah.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-18 14:38
Rahu, aga see LGBT teema on kah märk ühiskonna uuele ringile minekust. See seltskond oli olemas ka ürgkarjas. Neil oli sama roll, kui mesitarus töömesilastel ja mitte keegi neid ei halvustanud. Halvustamine hakkas siis, kui monogaamia lõhkus ürgse karjaühiskonna ning halvustama ei hakanud mitte heteromehed, vaid need naised, kellele ei jätkunud isiklike partnereid.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-18 15:31
no ootame siis veel seda ajaloo ringi täitumist ja las tulevad ühel heal päeval natsid võimule tagasi ja teevad platsi puhtaks.
Einooh, ei seda ei lasta, sest see on ju väga vana ja tagurlik ajaloo värk. ent see et kui LKGB värk, oli ja on iidsest ajast, miks sugugi mitte seda ei lasta alla ajalooprügikasti, kuid topitakse kõrist alla hoopis?

Vaatame -- alati selle LKGB, feminismi, pedofiilia, aga samas ka rasside segustamise õigustajad on ühed ja samad kongus ninaga peletised, kes on ka kogu euroopa majanduse sihilikult põhja lasknud. Nende käsutuses on ka 95% maailma pankadest ning kogu euroopa ajakirjandus, ning neil on kogu euroopa võlakonksu otsa võetud! Oleme sellises maailmas et kus hambaravi jaoks on tasulised järjekorrad, aga soovahetust tehakse tasuta. hm, miks mitte vastupidi, oletades selle keerukust?
Seega pigem on see lkgb värk neil eesmärki teenimas.


Samas aga see maa, kes on sellest vaba, seal pühitakse jalgu selle vikerkaarelipu peal pikema jututa. Ei taheta uusi trende mis ülivanad. Miks?
˅ näita rohkem ˅
2024-02-18 15:44
Eks oleme sel teemal ka juba korduvalt kirjutanud. Tahtsin lisada veel ühe tera:
see inimene kes ütleb "sul tulevikus sa ei oma midagi ja oled õnnelik", miks peaks teda kuulda võtma kui tegemist pole sugugi mitte kes oma sõnade järgi talitab, vaid maailma üks rikkamaid -- Klaus Schwab. MIks peaks siis kuulda võtma neid uute "trendide" tekitajaid, kui nad ise on lausa näkku valetamas...? Ent see on võimalik sest suuremal hulgal rahval on haugi mälu, keemia, füüsika teadmised jäid koolipinki või magati sel ajal.

Oleks soovitatav lugeda uuesti väga kulunud kahte teost -- George Orwelli "1984", seal oli just et kuidas minevikku kirjutati ringi. Ning "Loomade Farm".
˅ näita rohkem ˅
1
2