Foorum
2023-12-25 18:32
Hoiatan vana petuskeemi eest ,raha küsib õie parri kontole


Tere sullegi!

Olen otsimas meest, kellega aeg-ajalt kohtuda ja meeldivalt aega veeta.
Loomulikult ootan mehe poolt ka väikest materiaalset tuge, kuna sellel kuul olen siin veidi jännis oma korteri üüri tasumisega. Puudu siis täpselt 85€. Ma eeldan, et see summa ei peaks olema üle jõu käiv normaalsele mehele.
Paraku siiani komistanud vaid nende otsa, kes ainult lubavad aidata või veiderdavad niisama. Alasti pilte või kantud pesu mangudes.
Kui sul kindel soov aidata ja kohtuda, siis ootaksin seda abikest eelnevalt oma kontole. Siis saan ka kindel olla sinu heades kavatsustes ja loomulikult olen valmis kohtumisel ka sinu soovidele vastu tulema. Tasuta lõunaid ju ei ole, nagu räägitakse.
Kui minu tingimus sulle sobib, siis võid teada anda ja saame juba esmase kohtumise ajas kokku leppida. Ausal mehel ei ole vaja kindlasti karta, et ma tänamata põgenema hakkan.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-25 22:01
Siin ju jutuks olnud,ette ei tohi midagi maksta.lollilt peabki raha ära võtma
˅ näita rohkem ˅
2023-12-26 15:40
tolle konto ju alles tehtud 2 päeva tagasi! Seda kahtlasem siis.

tavaline mustlase jutt aususest ja usaldusest -- "aga sina esimesena!", ning et kuidas kõik on petised olnud. ... Aga kus on garantii et mis seda head ausat meest kaitseb petise eest?
˅ näita rohkem ˅
2023-12-26 16:38
Tuttav teema ,minust tegi ka postituse 3kuud tagasi ,kuna hoiatasin teisi ,siis oli üürist puudu 65euri .
˅ näita rohkem ˅
2023-12-26 18:42
Kandsin raha üle ja sain kolm paari püksikuid vastu, soovitan teistelegi.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-27 14:13
See vana tuttav tekst ja nimi ka tuttav siin palju läbikäiniud
tipzu nimega

Korteri üüri raha tal iga kuu puudu kogu aeg erinev summa
45-100€

Sa Dragunov pole midagi saanud võib-olla ainult kehtna nokterit oma taga auku 🤣🤣
˅ näita rohkem ˅