Foorum
2023-11-26 05:12
Kui Skype kirjutada talle, vastab kiiresti ja kohe mis summa kandma pead. Ainus variant veebiks on 15 min ja siis 40€. Kirjutasin talle kahe erineva Skype pealt. Esimesse kontosse saatis tüdruk kellestki fotod, kes on brüneti peaga ja tätoveeringuteta ja kohe nõudis varjunimega PayPali raha. Spammis, et kas juba teinud olen ülekande. Jätsin talle vastamata.

Kirjutasin siis teisest kontost, et olen huvitatud, jälle neiu vastas sekundi pealt ja taas et tere ja 40€ kanna. Seekord saatis kellestki blondist ja vanemast naisest fotod, kellel olid tätoveeringud. Taas viskas ta oma PayPali ja käskis kohe kande sooritada. Ega suurt juttu polnudki, kohe raha siia ja saatis fotod ja siis küsis et on raha saadetud või ei.

Ühesõnaga tüdruk võtab süüdimatult netist teiste naiste pilte, tundub saatma erinevatele meestele erinevaid fotosid. Esineb varjunimega PayPalis, sest ilmselgelt otse arvele kandes oleks ju pärisnimi näha. Paneb blocki Skypes kohe peale oma PayPali lingi saatmist, kui ihas kirjutad siis saad siin ka blocki.

Loodan, et need naised kelle fotosid ta saadab, et te neid sõimama ei lähe juhul kui teate kellega tegu on. Nende fotod on internetist varastatud ja veebipettur kasutab neid fotosid et meeste käest raha saada.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-26 05:15
Lisan siia juurde, et ma ei saa aru miks 18-25 aastased tüdrukud on siin kõik veebipetturid, keegi reaalselt ei kohtu. Ainult mingi raha jutt kohe peale esimest kirja. Et just see vanusegrupp siis. Muidugi ripub iha.ee lehe üleval pool ka reklaam, et minge BongaCamsi mitte saage siit veebi. Kaua need moderaatorid ka jaksavad neid pettureid blockida, kogu aeg uus konto, ilma pildita, kandke raha ja siis saad blocki jne.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-26 13:44
Miks arvad, et need "tüdrukud" tegelikult tüdrukud on???
Arvan et need on pätid palsud vanamehed kes loodavad noorye tüdrukutena omale raha välja petta kiimas meestelt.
Ava oma silmad!
˅ näita rohkem ˅
2023-11-26 20:18
Lihtsalt väike osa jutust vastab tõele ja muu välja mõeldud.

Kui õelda inimesele et ei kohtu siis saadakse vihaseks ja tulevad ähvardused.
Ei ole midagi spamminud , rääkisid et tahad osta küsisid andmeid et raha saata ja andsin .
Kadusid pärast seda kohe ära ja siis ütlesin et ei saanud aru mis point oli valetada et tahtsid kindlasti nime välja pressida ja ss kuritarvitada.
Asja võlu on see et profiilil mul lisainfo kirjas ja alati kirjutan et loe läbi
Tõesti kui ei sobi siis ära lisa ja hakka nõudma asju mida nkn ei saa ja kui ei saa siis saad vihaseks ja ähvardad ja postitad.
Mul ei ole vahet kas arvad et petis aga mingi erinevate piltide jutt on jabur ja enamus muu sinu tekst ka.
Ma ei tahtnud kohtuda ja siis tegid kõike et saaksid minu päris nime et hakata välja pressima.

räägitakse et naised petavad siin koguaeg aga minu kogemus üle aasta on see et iga 50s kaameratõestus mis teen on ostja nii et lihtsam on mitte üldse teha sellepärast et igakord kui teen tõestusi jne siis tuleb aga lisa mis peaksin tegema et ostaks.
nii et kõige targem anda pilt näidis ja nime mitte jagada.

"Paneb blocki Skypes kohe peale oma PayPali lingi saatmist, kui ihas kirjutad siis saad siin ka blocki."
Kuidas sa tead seda kui sa raha saatnud pole ja lõpetasid mulle kirjutamise, millest järeldad seda ?
Lausa uskumatu lugeda sellist teksti.
Ja kus on loogika et saadan erinevate inimeste pilte? , miks ma samu ei saadaks.
eks igaüks teeb omad järeldused aga kui lugeda see tekst läbi mis ta kirjutas siis isegi kõige rumalam inimene saab aru et see on päris ajuvaba
˅ näita rohkem ˅
2023-11-26 20:22
Igati aus ja tubli tüdruk on, ja ma kohe keeldun uskumast, et siin pettureid liigub.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-26 23:35
siin on 0 petturit ma kinnitan. proovi julgelt uuesti ilmselgelt oli mingi tehniline rike põhjuseks.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-27 00:49
Vastab tõele, siin petmist pole
˅ näita rohkem ˅
2023-11-27 01:30
Katumusuke su kiisukatuke konto on seoses kasutajatingimuste rikkumisega blokeeritud ja nüüd uus konto ka. Mul on tõestus Skype vestlustest, kuskohast sa sama Skype konto alt saatsid kahe erineva naise fotod. Kasutaja Tuuspoiss123 kirjutas mulle ka sama PayPali aadressi kuhu ta 40€ kandis ja tema jäi rahast ilma. Mulle tuleb kirju küll, kes sulle raha kandnud. Ja moded blockivad järjepidevalt su kontosid kui sa nii puhas ja aus oled, miks iga päev on su uus konto kinni...
˅ näita rohkem ˅
2023-11-27 02:19
Kui sa arvad et moded blokeerivad sellejärgi et kes petab või mitte siis jälle täiesti ajuvaba eelarvamus.
Kuidas nad teavad ?
Ihas ei tohi mitut kontot olla, kasutan mitut ja siis aegajalt blokitakse.

Ma ei hakka vaidlema sinuga , kui lugeda sinu tekst läbi siis on väga ilmselge mis siin toimub.
Kui ma petaks siis ma lihtsalt vahetaks skype ja emaili ja oleksingi kadunud sinu silmapiirilt.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-27 08:58
Minu statistika ütleb, et 80% TOP NAISED ja PÄEVA VIP tegelased omavad neid varikontosid erinevate vanustega , kes müüvad pesu, teevad veebi jne
˅ näita rohkem ˅
2023-11-27 18:28
Ja juba uus kasutaja miisukatu
˅ näita rohkem ˅