Foorum
2023-11-13 15:02
Kirjutab, et tahab tutvuda, aga muudkui rõhutab et tema tissipiltidele peab 10 punkti panema
Sai siis oma 10 kätte, järgmine kiri tuli et kui tahad tutvuda siis pane mu tissipiltidele aktiivsemalt ja rohkem kümneid
Ühesõnaga, kui talle mainitud sai et kas sa siis tahad turvuda või kükneid, blokeeris koheselt ära
Selline tegelane siis
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 15:14
Kas see hindamine on siin tõesti nii tähtis, et kohe ise minnakse neid kümneid küsima? Uskumatu.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 15:28
Kui konto siia tegin siis kohe märkasin, et olin saanud mitmelt kasutajalt bloki. Huvitav nähtus see blokeerimine. Milleks seda teha kui pole isegi nende kasutajatega kirjavahetus olnud? Niisama või mingist veidrast hirmus blokeerida, et äkki hinnatakse pilti väiksema hindega kui kümme. Tekitab küsimuse, et mis eesmärgiga siin lehel ollakse, et kas tutvuste otsimiseks või piltidega eputamiseks? Kui kellegi pilt meeldib siis saab kommenteerida või postkasti kirjutada aga mingeid hindeid taga ajada ja veel enam nende nimel blokeerida on lapsik.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 15:31
Ei viitsi eraldi teemat teha,kuid palju hullemad lollitajad on paarikonto Talent2023😃
Päevast päeva kuulutavad,et meest kolmandaks,kuid ise istuvad ööd päevad sees,et ainult 10neid nuruda piltidele😃
Täna siis samasugune aktiivne kuulutus neil ka oma teiselt kontolt,KiisujaAkt23😃
Aga noh,nimeta kuulutuses ainult seksi ja mehed on kõigeks kohe valmis🤣🤣🤣
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 15:35
Karolina7777 Ei tea mille pärast mind olen blokkinud!Halba midagi polnud teinud.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 15:38
Karolina7777 Siin käin lihtsalt vaatamas ja tutvustamas.Mul Pole mitte midagi vaja,mul on olemas KÕIK!
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 15:38
Spingel,hea naljahammas…ise mu samuti ära blokkinud.
Ja siis tuleb siia kurtma!😃
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 15:51
Karolina7777 Jobu sa oled tahtsin vaadata sind ja olin juba blokis!Pole mõtted siin hüppata tean palju.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 15:53
Karolina7777 Tean liiga palju,mul on ainus konto ja sinul on -----------kontosi siin!
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 15:54
Karolina7777Sul on vaja 10punkte siin ainult,muud mitte midagi!
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 15:57
Karolina7777 Sa olid esimesena mind blokki pannud.Mul on Savi sellest.Tean mis siin toimub.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 15:58
Spingel,kas tulid siia teemasse tähelepanu otsima v?
10te panek kellegile pole keelatud,taunitav on lihtsalt see,kui seda läbi petmise tehakse…nagu nt talendipaar seda teeb.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 16:03
Karolina7777 Mind ei huvita need10 sulle on vaja,see on puhas 100%lollus.Mina olen tark ja pere inimene.See mis siin toimub naeran!
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 16:07
Tark inimene panebki siia sellise pildi 😀😀
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 16:09
Ja hindab ennast kümnetega
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 16:10
Karolina7777 Sa mõtled et võlud siin mehi et kes hinnab sind 10punktiga,aga ei saa!Olen tõeline mees aga mitte LITS MEES!
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 16:18
Karolina7777 oi sul tuli kaitsja (hurrra)Mina panen ainult 10. Karolina7777 pantakse 90.Kas on vahe linnuke.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 16:25
siin saab 90ga hinnata?
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 17:47
Spingel, sa saidki bloki sellepärast, et sa ei pannud talle 10p, kui vaatamas käisid. Tsirkuses kloune näha tahad, pead ka raha kassasse jätma, siin sama, kui kloune vaatamas käid, pead ta kohe esilehele 10-ga esile tooma, muidu oled sitt klient.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 17:58
Lahe vaadata,et minu pandud blokk on kordades suurem kuritegu,kui tõeliste 10te lunijate ja väljapetjate oma!
Jätkake samas vaimus!
Kuna ega tõelisi nö kloune siin foorumis kunagi eriti ei sõimata!🤣🤣🤣
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 18:02
No jah. Pereinimene, kes elab üksi ja kolab ihas Väga tark ka kui usub, et üks kümme midagi muudab, kui hindeid on üle saja ja keskmine 7,7
Eks kõik naised tahavad olla kõigeilusamad ja et nende ilu kiidetaks. Mõnda kiidetakse niisama, teised peavad enda kiitused väljanuruma. Naised on juba sellised. Aga see nüüd küll väga mehine tegu pole, nutta et kiitus nikuga tasumata jäi.
Huvipärast lappasin naiste topi viis esimest lehte läbi ja ei ühtegi blokeeringut. Tegelikult üks on, aga tema hoiab ise enda kontot blokeerituna. Seega härrased, ei usu mina et need blokeeringud päris ilma põhjuseta on.
Meeste topis on aga juba esimese kümne hulgas kolm blokeerijat. Aga naised miskipärast ei nuta, et ei näe ilusaid nokusid
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 18:06
Käru, paljudel ei ole nii suurt eelist, et varikontosid omada saaksid, et oma pilte nende alt top-i hinnata. Neil jääb üle vaid lunida
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 18:12
Fusilli,eks laima,kui arvad,et sellest sul kergem kuidagimoodi hakkab,kuid mul erinevalt osadest,siin kõigest üks konto ja sellepärast Talendipaar2023 teise konto KiisujaAkt23 välja tõingi.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 18:15
Kuule loll vanamoor mida sa hädaldad siin pidevalt,vahepeal oli nii hea kui su nime siin näha polnud.Hakkad jälle kaeblema va turvas selline.Muud sa ei oska kui ulguda ja siis käia kaebamas et sulle tehakse liiga pidevalt.Türa ma ei saa aru sul pole tõesti midagi muud teha,mine tööle urjukk.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 18:20
Ihaprooton: 😂😂
Käru: Sa võid siin foorumis rääkida, mida tahad, aga sa tead ise ja paljud teised, et sul siin varikontod on. Huvitav on ka see, et nii kui uus kasutaja tuleb, siis kohe teada, kelle varikonto see on. Sulle jagatakse modede seast tundlikku infot siin v?
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 18:20
Kui arvestada, et 14 kümmet maksab 4,95€ Siis ei usu mina, et leidub nii lolli, kes kuluab kuus kuskil 500€, et paaril päeval avalehe ülanurgas poosetada.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 18:32
Millise kalkulatsiooniga sa sellise põhjenduse välja tõid?
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 18:39
Fusilli,olen ma sinu arvates tõesti nii kole või,et raske uskuda reaalsete konto valdajate hindamisi minule v🙈😂
Ja huvitav kas sulle pole veel kohale jõudnud,et modede laimamine-solvamine on üks suurimaid patte siin saidil..tahad sama saatust nagu su sõbranna sai v?
Selleks ei pea tutvusi olema,kui endal silmanägemine korras ja aju töötab piisavalt.
Aga no see erinevus naistel ja meestel ongi,et esimesed suudavad asju kainelt kõrvalt näha ja teised paraku mitte,kuna mõtlevad ainult alumise peaga 😃😃😃
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 18:53
Sa oled ainult siin nii rumal või päriselt ka. Millist modet ma siin laimasin? Mina esitasin sinule küsimuse, aga vastust ma ei ole saanud. Teiseks, mul on jumala savi, kas ma saan siin keelu või mitte. Minu jaoks ei ole iha elu, nagu seda on see sulle 😀 Kolmandaks, mul on vähemalt mingigi pea, millega mõelda, aga sul seal üleval tuli küll põleb, aga kedagi ei ole kodus
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 18:59
Fusilli,juba sellise vihjega küsimuse esitamine on kaudselt modede solvamine.
Ja sa pole minujaoks mitte keegi,et pean vastama sinu lollidele küsimustele.
Paki asjad kokku siis,kui iha pole sinu elu!👍
Aga paraku sa seda siiski teha ei saa,kuna iha on sinu elu!🤣🤣🤣
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 19:04
Aines oled v? Mina olen siin selleks, et selle saidi sisu vaadata, aga ma vaatan, et sina oled siin selleks, et ennast siin top-i alati punnitada ja teisi laimata. Antud teema oli arutamiseks Love4You-st, mitte kellegist teisest, aga sinu peanupuke sellest aru ei saanud. Kui temast rohkem midagi rääkida ei ole, paneks ma selle teema siin lukku. Muidu ei saa Käru öösel magada.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 19:15
Jep,minu viga,kuna ma ei viitsinud eraldi teemat teha.Mõtlesin,et tulen korraks jutu sees lihtsalt mainin nad ära.
Ja kus sa laimu näed minu poolt,kui neil on 2 paarikontot.
Ning sorry,süda läheb pahaks juba päevast päeva nende grupika kuulutusi lugedes,kus nii muuseas alati 10ned ära mainitud.🤣
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 19:48
Karolina7777 blokib ka koheselt. Kui siia lehele registreerusin siis esimese bloki sain temalt. Vist käisin korra ta ankeeti vaatamas ja kui päev hiljem märkasin, et juba olen bloki saanud. Kui ei millegi eest blokitakse siis on küll arusaamatu miks siin lehel ollakse? Karolina7777 näib olema üpris enesekeskne naine. Endalt tule ära saamiseks näitab kohe näpuga teiste peale. Oi see kasutaja Talent2023 tahab kümneid saada jne... Ehk on asi hoopis selles, et Karolina7777 on kade. Päris kindlasti on kade. Võib nii olla, et konkurents pühkis Karolna7777 troonilt ja nüüd vaja siis hädakisa teha. Tema postituste sisu siin lõhnab kadeduse ja eneseõigustamise järele.
Kas pole veider, et osa inimesi tegeleb tühja-tähjaga? Kes kellele pildile kümneid lisab või kes kellelt kümneid küsib? Mida see hinne kümme reaalselt annab? Kas sinu elu jääb seisma kui keegi sinu pilti ei hinda kümnega? Täiskasvanud inimesed aga käituvad kui lasteaed.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 19:59
Ironix,mul pole õrna aimu ka kes sa oled ja kuna sul pole isegi enda pilti,siis võid selle konto taga tegelikult mingi tädi Maali ka olla eksole😃😃😃
Kahtlustan,et oled selle Talendipaari järjekordne varikonto,kuna nende endi sõnavara räägid…pühkis troonilt😉
Ja ma pole muideks kunagi kade kellegi peale siin saidil,lihtsalt mul on krooniline allergia lollitajate ja petiste suhtes.
Kui inimesed niisama luniksid 10neid,siis jumal nendega,kuid selline päevast päeva kuulutamine,et kes täna kolmandaks tuleks,kuna muidu ei laeku 10neid ju piisavalt lollikestelt😃,siis sorry ma ei jaksanud seda hullust enam pealt vaadata jah.🙈😃
Muideks,mis siis oleks,kui mina paneks sellise kuulutuse päevast päeva ülesse,et sooviksin täna grupiseksi kahe mehega😝ja lõppu,et kui mu pildid meeldivad,siis palun neile 10neid😝
Sellisel juhul oleks mind siin ammu elusalt ära söödud🤣🤣🤣,kuid näed kui teised sedasi skeemitavad,siis on kõik rohkem kui õige.😃
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 20:13
Tead ära plära. See jutt sul siin on normaalne ei ole. Ma ei ole mingi paari varikonto ja nii edev ma pole, et pilti siia lisada sooviksin. Inimese välimus ei määra suurt midagi kui inimese olemus on meeldiv. Sinu kohta seda küll öelda ei saa, et sa meeldiv oleksid. Sa võid oma tisse siin lehvitada või mis iganes aga jutt on sul küll nagu ühel kibestunud naisel kes on pikemat aega rahuldamata. Miks tuled end õigustama ja teistele näpuga näitama. Ehk selle pärast, et oled ise just selline kes siin neid kümneid taga ajab. Üsna tõenäoliselt nii ka on.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 20:16
Ironix: Toetan Sinu arvamust.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 20:19
Ironix…nii edev sa pole(julge),et siia oma pilti lisada,kuid selle eest oled nii kõiketeadja oma vaevu 3 päeva vana kontoga…
Ei pea vist eriline nuti olema,et aru saada sellest,et tegemist kellegi vana olijaga uues kuues.🤣🤣🤣
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 20:22
Iga normaalse mõistusega inimene saab aru kui Karolina7777 üllitisi loeb, et sellel naisel kahe kõrva vahel korras pole. Rahuldamata, aga mis teha kui ei ole soovijaid kes rahuldaks. Nii peabki tulema üks keskealine naine enda rahuldamatust välja elama internetti.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 20:28
Et siis iga uus konto on varikonto? Paranoiades vaevled ka veel? Vaesekene!
Piltide lisamine ei tulene julguse puudumisest vaid sellest, et mind mind huvitab eelkõige inimese vaimne pool kui tema välimus. Sinu vaimse poolega on korras jah. Sinu postitused räägivad sinu enda kohta. Selleks ei pea teadma kes sa oled või mis siin lehel eelnevalt on toimunud. Sinu sõnad öeldu peegeldab kadedust, öelust, isekust ja kahepalgelisust. Oled väga halva auraga naine.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 20:32
Ironiks, sinu postitused räägivad sinust ja sinu vaimsest poolest ka.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 20:34
Minu vaimse tervisega on kõik korras. Ei ole mina siin selleks, et mingi hindamise pärast viriseda.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 20:44
Tere .kui ilus on kedagi taga rääkida.
Kadedad on need naised lihtsalt ,ega kedagi sundida ei saa 10 panema kui keegi paneb siis ikkagi vabast tahtest .
Olge õelad edasi meid see ei puuduta ,meie küll ei te et meil oleks muu konto.see on meie esimene ja viimane kiri .
Naised kes on kadedad elage oma elu ja ärge tüüdake teisi sellega ,kii olete kadedad et teie troon ära võeti ,võtke tagasi lihtsalt soovisin kõikidele näidata et siin ei ole midagi rasket et saada päeva vipiks .
Ja seda juba mitmeid päevi järjest .
Ja kõik kasutajad on vabast tahtest hinnanud .
Seega kibestunud ja kadedad naised võtke tuure maha ,kui teie oi oska muud et kirjutada meestele et paneks meile 1p hindeid ,
Või küsid miks mehed hindavad meid .
Kõik on tead ärge palun muutuse labaseks, kui naised tunnete oma keha ilusaks siis te ei oleks kadedad selle peale .
Kui teine naine saab VIPiks .
Ja veel lastakse kirjade plokk peale panna .kuid eks ametlik kiri läks iha.ee teele eks näeme kes kaebas ja millal .
Ilusat õhtu jätku
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 20:47
Minge ravile kõik see rahvas.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 20:50
See on päris õige mõte.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 20:50
Talent2023,üldse ei imesta kui teile kirjade saatmise piirang peale pandi,kui saadate masskirjasid ja tüütate teiste naiste hindajaid,et palun hinnake meid ka.
Kes siin nagu päriselt kade on teiste peale? Äkki vaataks ikka ise kõigepealt peeglisse selles osas!
Lubate kuulutuste rubriigis hommikust õhtuni meestele grupiseksi,kuid ise istute ainult 10te nimel onlines.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 20:57
Nad otsivad suure riistaga bimehi.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 20:57
Mis teil tõesti ei ole muud teha kui üksteise kallal võtta? Mis vahet sellel on kes kes kellele kümnetega hindab ja kes päeva vipiks saab? On see nii tähtis, et ilma kümneteta ja päeva vipiks saamata jääb elu seisma?
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 21:02
Näed sina Karoliina777
Vabanda aga meie ei ole kellegilt midagi ära võtnud ,kas oleme kedagi sundinud minu teada ei ole .
Kõik siin on vabatahtlik ju .
Sa oled lihtsat kibestunud naine kes on kade et meid hinnatakse .
Kui vaadatakse meid siis ei ole me kedagi taga otsinud ,vaatame me oleme siin kuu aega ja vaatajate hulk on üle 40 000 ning kui mehed ei soovi hinnata siis nad ei hinda kui meeldivad sis hindavad .
Sa oled nagu laps kellel nagu komm ära võeti.
Ja kui sind ei hinnata ,siis sa ei lähe enam meestele peale kahjuks ,palun lihtsalt vaata peeglisse ise ja saa sellest aru .mitte ära ole laps ja hakka taga rääkima ,muidugi me võime olla päevast päeva sees ,kuna mul tõesti pole midagi teha ,mul on kõik olemas ja seega naudin siin olemist .
Võid oma sõbrannad kaasa võtta ja minna koos kusagile mujale kui te ei aktsepteeri demokraatiat, soovite olla suured valitsejad aga näed meie panime teid paika .
Kahetsete siin noor ilusat kasutajat ja nüüd meid milles probleem .
Selles on probleem et teil on midagi puudu ja soovite siit leida tähelepanu ja kui ei saa siis olete pahased plockite kasutajaid.
See on inetu .
Aga eks elu ise teeb korrektuurid ja näitab kes on aus kes mitte .
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 21:05
Ironix

Tere meil ei jää ,neil siinsetel ammustel kuningannale jääb vist jah.kibestunud ja kadedad naised lihtsalt.
Kes ei talu kui tuleb uus ja kaunite piltidega kasutaja ja võtab nende tähelepanu ära.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 21:14
Talent2023 ,pole midagi kergemat ,kui meestele teha üleskutse grupikaks ja 10ned lendab kahte lehte.
Ma erinevalt teist nii madalale langeda ei kavatse mingite virtuaalsete 10te nimel.
Ja muideks mehed ise räägivad,et tülitate neid ja palute neil endale 10neid panna.
Mina pole kunagi teiste naiste austajatelt 10neid nuiamas käinud ega hakka seda ka edaspidi tegema.
Ning kui suudate rohkem kui 2 aastat pidevalt oma piltidele palju hindeid saada,alles siis tulge võrdlema vanade olijatega ennast.
Uued kontod on alati meeste jaoks põnevad(eriti kui seksi lubatakse),seega on suht normaalne nähtus,et esialgu paljud teie õnge lähevad,kuid pole keegi suutnud sellistest lollitajatest ja lunijatest stabiilselt pikaks pikaks ajaks orbiidile jääda.
Seega nautige oma tähelendu,seniks kui seda veel jagub!
˅ näita rohkem ˅