Foorum
2023-06-29 16:55
Mul on selline mure, et keegi pole siin ihas siiamaani mind petta üritanud. Ei lunita ei kinkekaarti, võlgu, pakuta kasutatud trussikuid. Ei meelitata, raha enne seks pärast jutuga-ühesõnaga ei miskit. Ma olen ausalt öelda juba mures, et äkki mul võib midagi viga olla, või peaksin oma profiilis midagi muutma või kuidas?
Tahaks ka tunda seda magusat tunnet kui oled tonni võlgu andnud ja maksepäeval ei laeku ei põhiosa, rääkimata siis veel intressidest.
Kui siin nüüd on mõistlikke pettureid, siis andke nüüd Puhmavahile valu, seniks kui mul veel finantse jagub.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-29 18:53
No nüüd tegid reklaami ja ehk läheb õnneks ja saad ikka korralikult tillist tõmmatud.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-29 19:18
Õige mugavaks läinud. Iga asjaga peab ikka natuke vaeva nägema. Sa pead ise petised ülesotsima ja neile raha pakkuma. Küll nad siis vastu võtavad.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-29 19:53
Vastu võtaks rõõmuga, ja seda ilma petmatagi.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-30 18:09
Nonii päev on möödunud ja ei üht kirja. Tõesti jfjm su jutt on vist õige, heaoluühiskond on meid nii ära rikkunud, et petisedki ei viitsi enam ausaid inimesi lüpsta.
Aga olgu, proovime nad siis ise üles leida kui nad sellised laiskvorstid on. Kes siin seda teemat on tihedamini jälginud, siis andke teada, kes hetkel on siin kuum nimi petturite seas. No selline, et kui juba profiilile pilgu peale viskad on vanaisalt päranduseks saadud põlislaanes lageraie tehtud.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-30 20:03
ma võin sind petta. viimane uudis oli, et rahvas on petturitele kaotanud 2,6 milli ja mingi uudis oli, et kõne keskpangast ka onku andis 38k ära. ma teen sulle kõne iha.ee-st ja ütlen et su vip staatus vajab uuendamist, ahne ma pole 5000 kõigest
˅ näita rohkem ˅
2023-07-01 10:22
Ei kellips sina ei lähe. Sa oled liiga heasüdamlik. Ja see, et sa pole ahne, see ei lähe veel eriti mitte.
Ma otsiks ikka sellist kelle otsa üks Võru vanaproua komistas, et kõigepealt andis ära oma 10000€ sääste, pluss pea sama palju võttis veel tuttavatelt võlgu juurde, et aga muudkui petturile anda. Vist Taavi Libe saates näitas.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-01 10:32
Sa proovi Paide Nona ülesleida. Tema sind juba hätta ei jäta.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-01 10:50
no ma olen ainult sulle siis pahasüdamlik. oh see 10k pole midagi, mingi uudis oli aastatetakka, et raplamaa mees andis pool milli ära!
˅ näita rohkem ˅
2023-07-24 23:13
No vot, kui mina jaole jõudsin siis on kõik rahad otsas ja lahke pakkumine tühistatud.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-25 20:55
Retariina, sa saabusid kui ilmutus ja kohe hakkasidki sündmused mu elus jälle suurel kiirusel liikuma.
Nimelt mõtlesin, et lasen teemal vaikselt sumbuda ja siis proovin mõne petturiga õnne. Ja no saingi mis tahtsin, enne jõuti hoopis mulle jaole. Petetud kui kurat. Kõige hullem, et pettasaamine polnud mitte rahaline vaid toimus hoopis vaimsel süvatasandil ja seda hirmsam ta oli. Kas ma nüüd oma hingehaavu lapin kuu või on homme hommikuks meelerahu taastatud, eks näis. Nüüd kuna lugu on ikkagi minu jaoks jõletumal kombel häbiväärne, ei saa ma hetkel ka kahjuks teiega üksikasju jagada.
Aga siiski teeb midagi mulle loo juures ka rõõmu, muidu ma poleks seda juttu alustandki. Nimelt kodumaal on ikkagi kõik asjad nii kuis olema peavad. Petturid petavad ja ausaid lollikesi lüpstakse. Tolles osas võib kohe täitsa rahulikult magama minna, hallelooja uamen.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-04 16:49
Jfjm ise toetab neid petised.
See ammu juba siit läbi käinud teema.
Vaata, kohe hakkab põrisema ka. Eks tõtt ongi valus kuulata.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-04 18:29
see reino jutt vastab tõesti tõele
˅ näita rohkem ˅