Foorum
2020-08-03 10:44
Hoiatan igaksjuhuks, küsib kas on kindel kohtuja, vastutasuks kingitus.
Kui lubas loma koju, asjatate ära.
Sula puudub, lubab tunni jooksul ÜK teha kui koju jõuab, olematud lubadused.
Kui küsid, pole ta järsku enam Eestis vaid igaksjuhuks.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-06 21:50
˅ näita rohkem ˅
2020-08-07 14:13
Kas lasid mingil suvajorsil endale ausõna eest sisse pista või?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-07 16:48
noh, utha, leidsid järgmise, kellele "sirrukest teha"? selle plika püüad enesetapuni välja viia?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-07 19:22
aa, nüüd on lausa väljend "sirrukest tegema".
Ei tehtud sellele Sirrukesele ka niiväga midagi, kui inimesel on endal mingid sisemised probleemid, siis ta näeb igalt poolt rünnakut.

Minul on ka nulltolerants nende enesemüüjate suhtes, krt on ju tööd küll, nii halvasti me nüüd siin Eesti Vabariigis ka ei ela, et ainuke väljapääs on enesemüümine. See on puhas lollus ja mugavus, ja kui kunagi vanemaks saades mõistus pähe tuleb (kui tuleb) , siis on hilja.
Pigem tuleb siis enesetapp pähe, et on oma elu ära raisatud ja nüüd pool küla näitab näpuga ka veel.

Üleüldse, kui iga asja pärast enesetappu muudkui tehakse, siis oleks see iha leht tühi.
Jaa, jaa, ma olen selle pooldaja, et lollide üle ei ole ilus ilkuda, eriti siis, kui selle läbi tahetakse oma teravmeelset huumorit demonstreerida aga siinkohal pole nagu see teema.
Siin muudkui kultiveeritakse seda mõtteviisi, et oh, kui tore elu ja palju toredaid härrasmehi, kes muudkui viivad homaari sööma ja reisima jms
Heaküll, capri on endale turu sisse töötanud ja temal väliselt see nii ongi, aga seda capri kelkimist loevadki sellised 22 aastased piigad, kes sellest nagu tuge ja tunnustust saavad, et enesemüük on ju nii norm ja tore ja toob hästi sisse ja ma tahan ka, et saangi kohtumise eest oma 100 euri kätte ja elu on lill.
Aga ma pakun, et päris elu on oluliselt nukram, praegu ilmselt jäädi mingist 50 eurost ilma.

Et see prostitusiooni ülistamine ja ilustamine mind kõige alguses ajendaski sõna võtma.
Mina paneks erootikateenindajatele mingi vanuse alampiiri, et sellega võiks tegeleda ikkagi juba väljakujunenud isiksused, vbl tõesti capri närvikava on nii tugev, et see elu temale mingi jälge ei jäta, aga need 22 aastased "asjatajad" on 30selt enesega täiesti pees.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-07 21:23
tead, juuksuritädi, sedasorti oletuste tarbeks tegi luukera sulle eraldi teema, leiuta seal. ma võin täpselt öelda, kuidas see ring teil edasi läheb. kõigepealt on kass madleen, sest julgeb perekoolist siia imbunud kanakarja kuu taha saata. edasi on kass corazon, sest oskab nagu natuke kirjutada. siis on kass dragunov, sest oleks justkui midagi lugenud ka. edasi on kass kommar või luukera, kuna rebib kildu. järgmise sammuna tuuakse platsi sweetloved, parmaleikinid ja sheebad. seejärel jooksevad luu ja touch1 kumbki oma lemmikmodele kurtma, kuidas nad on lõpmata ära ahistatud. ja siis alustab mõni "lilleke" jälle nullist. omal tüber pole ve?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-07 21:38
Mine jätkuvalt kannikasse sellise lolli jutuga, eks. Luukera ei suhtle selliste selgrootutega, kes minu soovi või soovimatuse järgi oma isiklikud põhimõtted hülgavad. Kui mina su suukorvide taga oleks, siis lõdva randmega julgeks seda ka tunnistada ja ütleks praegu "Jah Paras!" aga no kurat eipole. Oleks sul endal samapalju "mune" ja ausalt öelda kellena siin veel esined ning lõpetada spekulatsioonid. Ja ära nüüd hakka, et see on ainus konto siin lehel jne...........
Nii, et kui jätkuvalt arvad et Luukera sedapalju madalale laskub, et kelleltki teisele sitakeeramisteenet paluda, siis ole palun hea ja siirdu edasi istmikku
˅ näita rohkem ˅
2020-08-07 22:22
misterikass bänniti "kasutajatingimuste rikkumise tõttu" selle päeva õhtul, kui ta naeris välja luukera ja madleeni väited, et on nende konto. ühtki muud teadaolevat põhjust polnud, kirjale, et millist kasutajatingimust rikkunud olen, ei vastatud, ja luukera parastas foorumis, et "mode hoiabki su tegemistel ammu silma peal". ja loomulikult pole asi ühelgi viisil luukeraga seotud, ei muidugi mitte, kus te sellega!
˅ näita rohkem ˅
2020-08-07 22:27
Aaaaaaaaga Concernsile.
Kuna ütlesid, et sinu puhul pole tegu ammuse uthaga, ei tea sellest midagi ja võime seega uskuda, et oled siin uus, siis võtan väikese vaeva ka sind valgustada mäherdune hull inimeseloom to utha siin kord oli.
Tegu on naisega, kes siia korduvalt ilmunud erinevate kasutajanimedega ja alati lahkunud suure tüliga........mõneks ajaks muidugi, et tulla taas uusi ja hullemeid intriige punuma. Ta on foorumisõltlane, kes vahest suudab juba hommikul enne 8.00 siia A4. pikkuse postituse vormistada Ta ei saa niisama lõbusalt aega veeta siin, tal peab olema alati mõni isiklik vaenlane, kellega kakelda ja kellele oma tõde peale suruda. Oluline on märkida, et ta arvab teadvalt täpselt, kuidas teised olema ja käituma peavad.
................ilmselt on tegu vanatüdrukuga või vähemasti väljavaated selleks on ülimalt head, sest on raske ette kujutada meest, kes sellise kindraliga koos vananeda sooviks (lihtsalt arvamus, mis ei pretendeeri tõele)
..........Kakleb ta siin järgemööda kõigiga, vanust, sugu ja välimust valimata
Lihtsalt teadmiseks ja hoiatuseks, et olla valmis kui ka sinu postkasti tema kiri sattuma kord peaks.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-07 22:32
Ähh, kuidas üks noormees kui oli noormees ütles, keegi tahab niksi saada
˅ näita rohkem ˅
2020-08-07 22:33
Aga kuradi kass, teadmiseks, et ma pole üle kolme aasta mitte ainagi moderaatoriga ei ainsatki sõna vahetanud ei siin ega ka mujal.
Jõuab pärale sa rumal loom
Ehk siis su üllitised viskasid üle kellelgi teisel, äkki riivasid kedagi isiklikult minu kallal näägutades, ma ei tea ja ei hakka ka uurima.
........aga no pole neid mune ja ei tule seda vastust nende oma muude kontode kohta............no ei ole...........
˅ näita rohkem ˅
2020-08-07 22:35
no ei ole muid kontosid, mida üles tunnistada, mis parata. pähe määritakse kõike järjest, pole nagu põhjust ühtki omaks võtta. lõõpimisi hakkasin jah otsast kõige tropimaid oma varikateks tunnistama, selle peale kustutas nõiajahil "lilleke" taas häbelikult teema
˅ näita rohkem ˅
2020-08-07 22:44
Nii, et paned käe piiblile ja ütled, et tulid siia täiesti uue kasutajana ja täiesti juhuslikult sai kohe esimeseks nimeks MisteriKass ja kohe hooga foorumisse. Ja kohe olid selged eelnevate aastate foorumi siseringi naljad, olgugi et läbuteemat eelnevalt kustutatud oli
˅ näita rohkem ˅
2020-08-07 22:52
Teil asi susiseb , siit kiirgab seksilikku kirge. Kindel ,et niksi ei taha ?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-07 22:58
luu niksib ainult hobuste ja madleeniga
˅ näita rohkem ˅
2020-08-08 00:31
Loen, et süüdi on naine, mitte see kes üle lasi ja ära pettis.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-08 09:12
Ära ei väsi mõned või..12a siin usutavad tühja
NB. Massöör või ..teenib siin päevaga müüja palga Teie soovitate tööle minna
˅ näita rohkem ˅
2020-08-08 11:51
ConcernsU
2020-08-07 16:18:38
„seksiteenindaja“ oleks igati CV-kohane amet...

Päriselt või?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-08 17:41
utha, saidil on olemas väga äratuntav "teie": susserdavad-susivad, intriigijanused ja raevukalt iseenese anonüümsust kaitsvad ja teiste õigusi välistavad kasutajad, keda nende "suurepärase iseloomu ja meeldiva käitumise eest armastatakse nii pereringis, tööl kui netis". sina, qwerty, pussu, kosmosetutt, touch, satine, …

sinu blondyladyks - arukaks, julgeks ja pihkureile mõistust müüvaks - pidamine oli ikka väga kõva kompliment!
˅ näita rohkem ˅
2020-08-08 18:14
Täitsa pekkis kass🙃 sul juba käsi krampi ei kisu ja pea ei valuta? ... Kordineerimisest, selekteerimisest keda kuhu paigutada?
Lihtsalt ulme kuidas kõik peapeale keeratakse sujuvalt ja milline iseloomustus ellu kaasa antakse...
˅ näita rohkem ˅
2020-08-08 22:08
ja mis on kogu sellel sõnavahul minu kirjutatuga pistmist? amatöördemagoogi katse teha tema kui intrigaani äratundmisest ja selle väljaütlemisest parteimanifest või muu sarnane pask: patriotism, peksjad, "täpsuse pealt talletavad" (???), õiglusetus, …

sinust võiks isegi kahju hakata: ei ühtki selget mõtet ega korrektset lauset, ainult lalin ja harimatus
˅ näita rohkem ˅
2020-08-08 22:52
Aprilljuula päevikusse: amatöördemagoog
˅ näita rohkem ˅
2020-08-09 10:21
Segasummasuvila
˅ näita rohkem ˅
2020-08-09 22:39
No vana pust küll, taaskord on see ebastabiilne kõik oma ilusad pikad jutud maha kraapida jõudnud. See see on, kui kasvõi korra selja pöörad, kohe copymata jätad ja ongi kõik hea rikutud
Tee siis siukestega pulli, mingit meeleolu ei ole kohe enam
˅ näita rohkem ˅
2020-08-10 00:07
Pole veel ükski naine raha küsinud , ausalt ometi kirjas neil ,et massöörid on, lõunale tulid küll.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-10 22:15
Mitte mina pole nüüd hulluks läinud vaid taastan oma arhiivist kõigest selle, mis siia teemasse öösel ilmunud ja hommikuks kadunud oli

Pizihelx
2020-08-10 01:35:00
Tra jeesuskass ma situn tuugalt kurku sulle kukk nahui. Davaj piider saame kokku ja ma taon su sita nokki nagui kukk. Saebal juba sinu piiderdamisest siin kuradi sitane kukk ja piider

Pizihelx
2020-08-10 01:37:34
Vabsjee nagalaks läinud sitane kukenäss ja piider.
Aga kui käib vasta tatti korralik litakas ka kas sa sitane pederast siis la paugud w???
Ãra ahhuieitanud kukk sa ime lubricate munni kes on penskarist litsist ema nikkuja ja piider

..........ehk siis noorhärrad pihkurid, tolle preilna käest võite saada sellist showd, mida iial näinud pole
˅ näita rohkem ˅
2020-08-11 00:29
ja algse teema juurde tagasi tulles ... on kellelgi veel midagi öelda või kiskuski juba läbuks ära?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-11 13:51
ConcernsU
2020-08-11 00:07:29
Pizihelxist.
https://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=16&post=435815&mainpage=2
Konkreetne mees – vähe ütleb, aga see-eest ütleb kõik.


Kanged taastajad ja arhiveerijad siin kõik


* Seesama Tomatimahl jõudis nii 10 või rohkema kasutaja eest hoiatada, tema profiilil on hetkel 63 vaatamist. Ma üldse ei kahtle, et mees suutis esimese kirjaga kõik endaga kohtuma saada ja kindlaks teha, kes on kes Konkreetne mees
˅ näita rohkem ˅
2020-08-11 23:33
aprilljuuli jutt esimesel lehel on väga asjakohane!
nad ongi 30neselt pisut pes ja ega see C ka pääsenud pole selles osas. Vaata, mis teksti ta paneb homaari ja härrasmeeste vahele. Igal asjal on oma hind ja ta on seda juba maksmas. Ahnus on mülgas.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-12 11:52
Tegelikult on keskseks teemaks seksuaalne ärakasutamine, sest tingimus, miks võõras koll üldse enda koju lubatakse ning seksiga nõustutakse oli ju maha pandud.

Jätaks juba selle C siunamise igas teemas. Juba veidraks kisub see, et igas teemas, mis temaga tegelikult üldse ei seostu, teda nö kotti tõmmata proovitakse.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-12 12:02
K1998, võta julgus kokku ja anna see mölakas miilitsasse!
˅ näita rohkem ˅
2020-08-12 12:06
Jutt võib asjakohane olla, aga seda asja on alati hakatud harutama valest otsast.
Prostitutsiooni nimetatakse maailma vanimaks ametiks, aga kõigi ametitega on nii, et nad eksisteerivad vaid siis, kui nende järgi on vajadust. Tegemist on tervistkahjustava tööga ja sellele on juba kehtestatud vanusepiirang, aga see võiks tõesti kõrgem olla.
Ühiskondliku hukkamõistu ja karmide keeldudega seda ametit ei hävita. Minnakse lihtsalt sügavamale põranda alla.
Nii kaua, kui on mehi, kes on nõus seksi eest maksma, leidub ka neid, kes on nõus seda raha vastuvõtma ja mitte vastupidi. Prostituudid on olemas sellepärast, et mehed tahavad seksi osta, mitte mehed ei osta seksi sellepärast, et prostituudid on olemas.
Ei ole ju olemas sellist seadust, mis kohustaks naist seksima talle ebameeldiva mehega. See võib juhtuda ainult siis, kui naine sellest mingit kasu saab.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-12 12:27
Mida rohkem põranda alla prostitutsioon viiakse, seda kaitsetumasse olukorda teenindajad jäävad. Vanusepiiri tõsta? Kas see just nooremaid teenindus-valmidusega piigasi "põranda alla" oma "äri ajama" ei pane? Ja kas siis mitte ei sagene olukorrad, mis käesoleva teema ajendiks on tekkinud?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-12 12:43
sisterTrixy:
"Jätaks juba selle C siunamise igas teemas. Juba veidraks kisub see, et igas teemas, mis temaga tegelikult üldse ei seostu, teda nö kotti tõmmata proovitakse."
----------------------------------------------------------------------------

no las mehike siunab. võimalik, et see pakub talle isegi seksuaalset erutust kuidagi peab ju kibestumust välja elama. kuigi ega see igas teemas vingumine väga mehelikku muljet just jäta.

ma usun ka, et igasugused keelamised, nagu ka vanusepiiri tõstmine, ainult soodustavad nn põrandaalust tegevust ja jätaks teenindajad veelgi kaitsetumasse olukorda.
tervistkahjustav võib muide olla igasugune töö.....kui sellega liialdada ning enda jaoks aega mitte jätta.
aga see, kui palju töötada ja milliseid kliente vastu võtta, peaks olema juba igaühe oma valik- vähemalt Eesti oludes.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-12 13:46
Slave, tegelikult oli see veidi mööndustega öeldud, et ei hakataks siin ka siis jälle oma joru ajama aga noh läks nagu läks
˅ näita rohkem ˅
2020-08-12 13:49
Olen ka tegelikult nõus, et solkisime hoiatuse ära, sest sellised pettused ei tohiks juhtuda.
Ka mina soovitan: politseisse! Enese müümine on lubatud, siis peaksid ka ostukokkulepped pidama ja kindlasti on ju alles kirjad, sms-d jms

Sellised jäävadki petma, võtavad uue kasutajanime ja petavad järgmisi ...
˅ näita rohkem ˅
2020-08-12 13:53
Need, kes niiiiväga muretsevad, et prostitutsioon läheb põranda alla, kui vanusepiiri tõsta vms, siis ka praegu on prostitutisoon põranda all.
Isegi selline ilus süütu erootilise massaazi teenus on põranda all.
Caprichosa , palju makse maksad? Ja ära aja mingit kingitusejuttu.

Ja tegelikult ma ikkagi jälle ei saa märkimata jätta, et paljudel erootikateenindajatel ei ole mitte uhke ja respektaabel erootikaäri, vaid suhtumine on ikkagi nagu kerjustel.
Hiljuti märkasin ühe teenindaja (no väidetavalt "eduka" kontol palvet härrasmeestele, et "kas keegi saaks mind autoga koju viia".
Tasuta asjade ja teenuste lunimine on elustiil. See, et oma teenistuse eest takso tellida, selle peale ju ei tuldagi.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-12 13:59
Mis politsei isegi dokumentaalselt tõestatud asju ei suuda kohtus maksma panna ja võlgu välja nõuda,Te rääkige mingi onu Heino seiklustest siin.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-12 14:14
Me ei räägi kohtust. Vbl onu Heinole piisab, kui politsei ta lihtsalt küsitlemiseks välja kutsub?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-12 16:10
Pikemalt ei suvatse kommenteerida kui et: empaatiavõime puudumine ei kaunista kedagi!
˅ näita rohkem ˅
2020-08-12 16:40
Siiski märgib ära veel, et politseisse pöördumise mõte oleks selles, et selliseid mehi pisut raputada. Et ei tekiks karistamatuse tunnet.
Rahast ilma nii-ehk-nii ja sellele ei maksagi pretendeerida, aga et tegu saaks karistatud ja hingerahu taastatud.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-12 19:22
Tead, ma tõesti pidasin silmas just sind, kuigi usu, sinu puhul on omal ka raskus sees, kui erimeelsused tekivad ja küsitavaks muutuvad taktitunde olemasolu ning empaatiavõime.
Sa justkui naeruvääristad seda plikat selle eest, et keegi teda läbi tõmbas ja pepsi seejärel saatis.
Ah, las olla, sinuga ma tülitseda tegelikult ei soovi .
˅ näita rohkem ˅